GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Głupi FireFox!

01.01.2005
22:23
[1]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Głupi FireFox!

Jaki ten program jest dupny , no co chwile musze ustawiac skore na gry online i wogole moje ustawienia , ten program niczego nie umie zapamietac ?

01.01.2005
22:27
[2]

VOSTOK [ Konsul ]

Mam zdecydowanie inna opinię o tej przeglądarce. Wypróbuj "gołej" Mozzili, albo wróć sobie do IE :P.

01.01.2005
22:28
[3]

goldenSo [ AnomaliA ]

Zresetuj ciasteczka :/

01.01.2005
22:30
[4]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

goldenSo -gdzie?

01.01.2005
22:38
smile
[5]

mortan_battlehammer [ Legend ]

_MyszooR_ ---> narzedzia - opcje - prywatnosc,


i firefox nie jest głupi, tylko wymaga madrego usera ;)

01.01.2005
22:49
smile
[6]

Misiak [ Pluszak ]

mortan_battlehammer--> swieta slowa

Viva open source :)

01.01.2005
23:07
[7]

cycu2003 [ Senator ]

no pewnie ze Firefoz to dupa, zainstaluj sobie Opere, jest duzo szybsza

01.01.2005
23:09
smile
[8]

mortan_battlehammer [ Legend ]

i jeszcze kawe robi :))

01.01.2005
23:35
[9]

AMDD [ Dwory Unia ]

nie umiem w nim ustawić aby wszystkie nowe linki oterały się w nowych panelach a nie nowych oknach

01.01.2005
23:39
smile
[10]

mortan_battlehammer [ Legend ]

AMDD --> trzeba zainstalowac dodatkowe wtyczki, np tabbrowers extentions i sie pobawic i pokonfigurowac.

Mozesz tez kilkac srodkwym klawiszem (rolka ) tylko ze firefox ma poblemy z java script i tak noralnie ci no ksywki nie otworzy w panelu tylk w nowym okienku, dlatego ze trzeba do niego doinstalowac duzo wtyczek :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 23:40:06]

01.01.2005
23:39
smile
[11]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

VOSTOK, a co ci sie w "gołej Mozilli" nie podoba?

02.01.2005
00:32
smile
[12]

Bajt [ ]

Buahaha, co do szybkosci FF, to zajrzyjcie pod ten link ]:-D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.