_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
Głupi FireFox!
Jaki ten program jest dupny , no co chwile musze ustawiac skore na gry online i wogole moje ustawienia , ten program niczego nie umie zapamietac ?
VOSTOK [ Konsul ]
Mam zdecydowanie inna opinię o tej przeglądarce. Wypróbuj "gołej" Mozzili, albo wróć sobie do IE :P.
goldenSo [ AnomaliA ]
Zresetuj ciasteczka :/
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
goldenSo -gdzie?

mortan_battlehammer [ Legend ]
_MyszooR_ ---> narzedzia - opcje - prywatnosc,
i firefox nie jest głupi, tylko wymaga madrego usera ;)

Misiak [ Pluszak ]
mortan_battlehammer--> swieta slowa
Viva open source :)
cycu2003 [ Senator ]
no pewnie ze Firefoz to dupa, zainstaluj sobie Opere, jest duzo szybsza

mortan_battlehammer [ Legend ]
i jeszcze kawe robi :))
AMDD [ Dwory Unia ]
nie umiem w nim ustawić aby wszystkie nowe linki oterały się w nowych panelach a nie nowych oknach

mortan_battlehammer [ Legend ]
AMDD --> trzeba zainstalowac dodatkowe wtyczki, np tabbrowers extentions i sie pobawic i pokonfigurowac.
Mozesz tez kilkac srodkwym klawiszem (rolka ) tylko ze firefox ma poblemy z java script i tak noralnie ci no ksywki nie otworzy w panelu tylk w nowym okienku, dlatego ze trzeba do niego doinstalowac duzo wtyczek :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 23:40:06]

cotton_eye_joe [ maniaq ]
VOSTOK, a co ci sie w "gołej Mozilli" nie podoba?

Bajt [ ]
Buahaha, co do szybkosci FF, to zajrzyjcie pod ten link ]:-D