
HolyDeath [ Konsul ]
The Suffering - Pomocy!
Musze pisac szybko - mam malo czasu.
Doszedlem, z jakims wiezniem (ciagle mi sie zdaje, ze strzeli mi w plecy), do miejsca gdzie jest woda, jezeli probuje przez nia przeskoczyc razi mnie prad (niedaleko 3 muchachos).
Jak mam wylaczyc prad, badz obejsc kaluze?
Juz koncze... Slysze kroki!!! SA TU!!! AAAAAAAAAAAA!!!...
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Napisz to raz jeszcze i normalnie, byc moze wtedy otrzymasz odpowiedz. Bo z tego bełkotu nic nie da sie zrozumieć.
Hitmanio [ KG 21 ]
Przecież oryginał ma soulucję !

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Ten z CD-Actiona nie ma....
[Edit]: a sry jednak jest :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 22:48:43]

HolyDeath [ Konsul ]
Storm Shadow-----------> Prosba nieaktualna - trza bylo strzelic w drabinke. Dzieki za checi.(wlacza gaz) Pa pa!