GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The Suffering - Pomocy!

01.01.2005
22:20
smile
[1]

HolyDeath [ Konsul ]

The Suffering - Pomocy!

Musze pisac szybko - mam malo czasu.
Doszedlem, z jakims wiezniem (ciagle mi sie zdaje, ze strzeli mi w plecy), do miejsca gdzie jest woda, jezeli probuje przez nia przeskoczyc razi mnie prad (niedaleko 3 muchachos).
Jak mam wylaczyc prad, badz obejsc kaluze?
Juz koncze... Slysze kroki!!! SA TU!!! AAAAAAAAAAAA!!!...

01.01.2005
22:46
[2]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Napisz to raz jeszcze i normalnie, byc moze wtedy otrzymasz odpowiedz. Bo z tego bełkotu nic nie da sie zrozumieć.

01.01.2005
22:48
[3]

Hitmanio [ KG 21 ]

Przecież oryginał ma soulucję !

01.01.2005
22:48
smile
[4]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Ten z CD-Actiona nie ma....

[Edit]: a sry jednak jest :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 22:48:43]

02.01.2005
09:32
smile
[5]

HolyDeath [ Konsul ]

Storm Shadow-----------> Prosba nieaktualna - trza bylo strzelic w drabinke. Dzieki za checi.(wlacza gaz) Pa pa!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.