loczek82 [ Disco Bear ]
FlatOut
jeśli ktoś ma tą grę, to niech wejdzie na mój serwer, właśnie czekam na chętnych
Pichtowy [ Konsul ]
olejcie tą poronioną grę i zapiszcie się pod sztandar jedynej i słusznej gry samochodowej jaką jest Richard Burns Rally! Ave Riczi!
Priest [ Generaďż˝ ]
Pichtowy ----> sa ludzie ktorzy nie maja czasu, ochoty siedzac nad gra pare tygodni aby jako tako nauczyc sie jezdzic. Aby sobie postrzelac nie musze od razu odpalac Falcon 4.0...
FlatOut jest calkiem sympatyczne. W sam raz na ciezki okres sesji.
Jerryzzz [ Senator ]
loczek - daj jeszcze adres IP :]
Coy2K [ Veteran ]
Pichtowy co z tego jak w RBR nie mozna sie nawzajem poniszczyć ? :P
Jerryzzz [ Senator ]
Czekam na IP hosta, bo ja postawic nie moge :]