GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

FlatOut

01.01.2005
22:02
[1]

loczek82 [ Disco Bear ]

FlatOut

jeśli ktoś ma tą grę, to niech wejdzie na mój serwer, właśnie czekam na chętnych

01.01.2005
22:22
[2]

Pichtowy [ Konsul ]

olejcie tą poronioną grę i zapiszcie się pod sztandar jedynej i słusznej gry samochodowej jaką jest Richard Burns Rally! Ave Riczi!

02.01.2005
01:09
[3]

Priest [ Generaďż˝ ]

Pichtowy ----> sa ludzie ktorzy nie maja czasu, ochoty siedzac nad gra pare tygodni aby jako tako nauczyc sie jezdzic. Aby sobie postrzelac nie musze od razu odpalac Falcon 4.0...
FlatOut jest calkiem sympatyczne. W sam raz na ciezki okres sesji.

02.01.2005
01:14
[4]

Jerryzzz [ Senator ]

loczek - daj jeszcze adres IP :]

02.01.2005
01:20
[5]

Coy2K [ Veteran ]

Pichtowy co z tego jak w RBR nie mozna sie nawzajem poniszczyć ? :P

02.01.2005
01:26
[6]

Jerryzzz [ Senator ]

Czekam na IP hosta, bo ja postawic nie moge :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.