GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

prosze pomocy !!!!!!

01.01.2005
21:41
smile
[1]

Api15 [ Konsul ]

prosze pomocy !!!!!!

od pewnego czasu mam problem z połączeniem sie z netem :(
mianowicie jak sobie włączam połączenie z netem to mi sie wywala jakies nie znane hasło 16 literowe a miałem 9. Pisze wszystko, że jestem połączony, że wszystko ok
a tu dupa nie moge wczytać żadnej strony
POMOCY!!!!!!!!!!!

01.01.2005
21:55
[2]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Skonfiguruj od nowa połączenie internetowe w dial-up i przeskanuj komp ad-aware.

09.01.2005
00:38
smile
[3]

Thrud [ Pretorianin ]

to pewnie sprawa chochlikow netowych :p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.