
Api15 [ Konsul ]
prosze pomocy !!!!!!
od pewnego czasu mam problem z połączeniem sie z netem :(
mianowicie jak sobie włączam połączenie z netem to mi sie wywala jakies nie znane hasło 16 literowe a miałem 9. Pisze wszystko, że jestem połączony, że wszystko ok
a tu dupa nie moge wczytać żadnej strony
POMOCY!!!!!!!!!!!
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Skonfiguruj od nowa połączenie internetowe w dial-up i przeskanuj komp ad-aware.

Thrud [ Pretorianin ]
to pewnie sprawa chochlikow netowych :p