
tańcząca z szuwarkami [ Legionista ]
WYMARZONY sylwester- czas na podsumowanie!
Kolejny sylwester za nami! Czy spedziliście go tak, jak byście chcieli?
Z kim, gdzie i jak Waszym zdaniem powinna wyglądac noc sylwestrowa. Ja w tym roku dobrze bawiłam sie na prywatce, wieeele rzeczy sie wydarzyło, nie było to jednak to, co bym najbardziej chciała.

Kompo [ bujaka jamajka ]
Zajebisty sylwester z zajebistym towarzystwem. A większość czasu spędziłem z zajebistą dziewczyną.

M'q [ Schattenjager ]
J.w. :)
^Loonatyk^ [ Konsul ]
To akurat kumpel, ale ja w podobnym nastroju, mimo, ze balowalem w domu :)
--------->
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
tak jakby , szkoda ze dluzej nie trwalo to co mialo trwac
Api15 [ Konsul ]
super towarzystwo, dóżo picia, dóżo żygania, a sylwestra przespalem z miska na żygi

pisz [ nihilista ]
szkoda, że nie przespałeś sylwka ze słownikiem ortograficznym
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Api15-->
No to gratulacje, naprawdę mile spędzony czas. Kup sobie słownik ortograficzny w nagrodę

gladkicom [ Pretorianin ]
Ja także wyśmienicie bawiłem się w tą wspaniałą noc, choć schemat imprezy był prosty: (ja, dziewczyna, brat, bratowa + wódka) zabawa była świetna i bez zbędnych ekscesów...->mam nadzieje że tak właśnie będzie wyglądał rok 2005 czego i wszystkim wam życze...ŚWIETNEGO I BEZ ZBĘDNYCH EKSCESÓW roku 2005

GROM Giwera [ Sołdat ]
spedzilem go dokladnie tak, jak chcialem :-)

tańcząca z szuwarkami [ Legionista ]
mmmmm...
nie ma to jak sie poprzytulać:) tzn spedzic z bliska osobą

Markos [ Konsul ]
Beznadziejny sylwek ... Udany sylwek == udane towarzystwo, a u mnie niestety tego nie było! Do dupy z takim czymś, więcej na taką impre nie idę...
Fett [ Avatar ]
tańcząca... ty od wodnika szuwarka ? :)

tańcząca z szuwarkami [ Legionista ]
nie Fettku:), ale tak ładnie brzmi:D

krzysztoff_ [ Legionista ]
ja tez nic bym nie zmienił w tegorocznym sylwestrze:))
mam teraz bliska osobę:)
Fett [ Avatar ]
aha :)
a co do sylwka to chciałem na ksieżycu, prawie sie udało

Arczens [ Legend ]
Sylwester był swietny, nie nawywijałem wszystko pamietam jednym słowem bomba. Moze tylko moj mały wypadek był niepotrzebny i jestem troche obity, ale poza tym wszystko ok ;)

cycu2003 [ Senator ]
nawet bylo fajnie, o polnocy postrzelalismy sobie a potem z dwoma litrami poszlismy na wies
Małe Wkurzone Coś [ Chor��y ]
Wymarzony Sylwester to Sylwester we dwoje, w domu, z dala od tego calego szumu, pijanstwa itp. I tak wlasnie go spedzilam.

Torn [ Merces Letifer ]
mnie tu nie było.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 01:00:46]
tańcząca z szuwarkami [ Legionista ]
Torn- wszyscy dobrze wiedzą, ze siedziałeś jak to sam oceniłeś "jak sierota" w domu.
dopisując sie tutaj pogarszasz sytuacje.
dobrze bawiłam sie z innym i musisz sie z tym pogodzić.
a ta pania to ja juz sobie wyobrażam:D
nie rozumiem znaku równości miedzi literkami
Torn [ Merces Letifer ]
\m/ >< \m/
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 01:01:29]
tańcząca z szuwarkami [ Legionista ]
mogłeś..... mogłes miec nawet 5 lasek na kolanach, mnie to nie interesuje. tylko czemu piszesz do mnie, ze czułes sie jak sierota?
ten watek miał inny cel, nie chciałam zagrac ci na nosie i wbij sobie to do głowy mądralo.
a zażalenia nie przez forum, a na maila trza słać:D
i

Aen [ MatiZ ]
Bardzo udany sylwester. Dobre towarzystwo, dobra muzyka, dużo alkoholu i małe rendez-vous z poznaną damą...Jedynym minus to taki, że noc minęła jak z bicza trzasł
Kacha [ Generaďż˝ ]
kapa...............

Arczens [ Legend ]
Chyba sie pogubiłem ...
tańcząca z szuwarkami [ Legionista ]
nic waznego arczens nie straciłes...
jesli ktos ma jeszcze ochote napisac co robił....
reds23 [ redsov ]
Api15 -> leczyles czyms mocniejszym kaca rano czy jeszcze Ci sie kapa trzyma?!?!

nidecker [ Pretorianin ]
ja spedzilem go z moja dziewczyna! bylo cudownie i niesamowicie! ponadto obejrzalem film który zrobil na mnie wrazenie niebagatelne1 "zatrutte pioro"
uwielbiam marciz de sade w kazdej postaci, czytam jego ksiazki i moge sie przyznac ze robie to monotonnie...
kun4 [ Konsul ]
sylwester bardzo udany, tylko pozniej jak se kobitki popily to ktos je(i po nich) musial sprzatac.

techman [ Konsul ]
Nawet fajnie minął ten dzień:) Tylko troszkę nie wyspany jestem;]