GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WYMARZONY sylwester- czas na podsumowanie!

01.01.2005
21:40
smile
[1]

tańcząca z szuwarkami [ Legionista ]

WYMARZONY sylwester- czas na podsumowanie!

Kolejny sylwester za nami! Czy spedziliście go tak, jak byście chcieli?
Z kim, gdzie i jak Waszym zdaniem powinna wyglądac noc sylwestrowa. Ja w tym roku dobrze bawiłam sie na prywatce, wieeele rzeczy sie wydarzyło, nie było to jednak to, co bym najbardziej chciała.


01.01.2005
21:43
smile
[2]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Zajebisty sylwester z zajebistym towarzystwem. A większość czasu spędziłem z zajebistą dziewczyną.

01.01.2005
21:44
smile
[3]

M'q [ Schattenjager ]


J.w. :)

01.01.2005
21:45
[4]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

To akurat kumpel, ale ja w podobnym nastroju, mimo, ze balowalem w domu :)

--------->

01.01.2005
21:47
[5]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

tak jakby , szkoda ze dluzej nie trwalo to co mialo trwac

01.01.2005
21:48
[6]

Api15 [ Konsul ]

super towarzystwo, dóżo picia, dóżo żygania, a sylwestra przespalem z miska na żygi

01.01.2005
21:53
smile
[7]

pisz [ nihilista ]

szkoda, że nie przespałeś sylwka ze słownikiem ortograficznym

01.01.2005
21:54
[8]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Api15-->

No to gratulacje, naprawdę mile spędzony czas. Kup sobie słownik ortograficzny w nagrodę

01.01.2005
21:54
smile
[9]

gladkicom [ Pretorianin ]

Ja także wyśmienicie bawiłem się w tą wspaniałą noc, choć schemat imprezy był prosty: (ja, dziewczyna, brat, bratowa + wódka) zabawa była świetna i bez zbędnych ekscesów...->mam nadzieje że tak właśnie będzie wyglądał rok 2005 czego i wszystkim wam życze...ŚWIETNEGO I BEZ ZBĘDNYCH EKSCESÓW roku 2005

01.01.2005
21:55
smile
[10]

GROM Giwera [ Sołdat ]

spedzilem go dokladnie tak, jak chcialem :-)

01.01.2005
21:58
smile
[11]

tańcząca z szuwarkami [ Legionista ]

mmmmm...
nie ma to jak sie poprzytulać:) tzn spedzic z bliska osobą

01.01.2005
22:01
smile
[12]

Markos [ Konsul ]

Beznadziejny sylwek ... Udany sylwek == udane towarzystwo, a u mnie niestety tego nie było! Do dupy z takim czymś, więcej na taką impre nie idę...

01.01.2005
22:03
[13]

Fett [ Avatar ]

tańcząca... ty od wodnika szuwarka ? :)

01.01.2005
22:05
smile
[14]

tańcząca z szuwarkami [ Legionista ]

nie Fettku:), ale tak ładnie brzmi:D

01.01.2005
22:27
smile
[15]

krzysztoff_ [ Legionista ]

ja tez nic bym nie zmienił w tegorocznym sylwestrze:))
mam teraz bliska osobę:)

01.01.2005
22:52
[16]

Fett [ Avatar ]

aha :)

a co do sylwka to chciałem na ksieżycu, prawie sie udało

01.01.2005
23:04
smile
[17]

Arczens [ Legend ]

Sylwester był swietny, nie nawywijałem wszystko pamietam jednym słowem bomba. Moze tylko moj mały wypadek był niepotrzebny i jestem troche obity, ale poza tym wszystko ok ;)

01.01.2005
23:05
smile
[18]

cycu2003 [ Senator ]

nawet bylo fajnie, o polnocy postrzelalismy sobie a potem z dwoma litrami poszlismy na wies

01.01.2005
23:13
[19]

Małe Wkurzone Coś [ Chor��y ]

Wymarzony Sylwester to Sylwester we dwoje, w domu, z dala od tego calego szumu, pijanstwa itp. I tak wlasnie go spedzilam.

01.01.2005
23:17
smile
[20]

Torn [ Merces Letifer ]

mnie tu nie było.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 01:00:46]

02.01.2005
00:06
[21]

tańcząca z szuwarkami [ Legionista ]

Torn- wszyscy dobrze wiedzą, ze siedziałeś jak to sam oceniłeś "jak sierota" w domu.
dopisując sie tutaj pogarszasz sytuacje.
dobrze bawiłam sie z innym i musisz sie z tym pogodzić.

a ta pania to ja juz sobie wyobrażam:D
nie rozumiem znaku równości miedzi literkami

02.01.2005
00:20
[22]

Torn [ Merces Letifer ]

\m/ >< \m/

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 01:01:29]

02.01.2005
00:32
[23]

tańcząca z szuwarkami [ Legionista ]

mogłeś..... mogłes miec nawet 5 lasek na kolanach, mnie to nie interesuje. tylko czemu piszesz do mnie, ze czułes sie jak sierota?
ten watek miał inny cel, nie chciałam zagrac ci na nosie i wbij sobie to do głowy mądralo.
a zażalenia nie przez forum, a na maila trza słać:D

i



02.01.2005
00:32
smile
[24]

Aen [ MatiZ ]

Bardzo udany sylwester. Dobre towarzystwo, dobra muzyka, dużo alkoholu i małe rendez-vous z poznaną damą...Jedynym minus to taki, że noc minęła jak z bicza trzasł

02.01.2005
00:32
[25]

Kacha [ Generaďż˝ ]

kapa...............

02.01.2005
00:34
smile
[26]

Arczens [ Legend ]

Chyba sie pogubiłem ...

02.01.2005
01:00
[27]

tańcząca z szuwarkami [ Legionista ]

nic waznego arczens nie straciłes...

jesli ktos ma jeszcze ochote napisac co robił....

02.01.2005
01:03
[28]

reds23 [ redsov ]

Api15 -> leczyles czyms mocniejszym kaca rano czy jeszcze Ci sie kapa trzyma?!?!

02.01.2005
01:07
smile
[29]

nidecker [ Pretorianin ]

ja spedzilem go z moja dziewczyna! bylo cudownie i niesamowicie! ponadto obejrzalem film który zrobil na mnie wrazenie niebagatelne1 "zatrutte pioro"
uwielbiam marciz de sade w kazdej postaci, czytam jego ksiazki i moge sie przyznac ze robie to monotonnie...

02.01.2005
01:50
[30]

kun4 [ Konsul ]

sylwester bardzo udany, tylko pozniej jak se kobitki popily to ktos je(i po nich) musial sprzatac.

02.01.2005
02:35
smile
[31]

techman [ Konsul ]

Nawet fajnie minął ten dzień:) Tylko troszkę nie wyspany jestem;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.