GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Football Manager 2005 - problem z długim oczekiwaniem i procek na 100%

01.01.2005
20:52
[1]

Lisek1 [ Pretorianin ]

Football Manager 2005 - problem z długim oczekiwaniem i procek na 100%

Ustawione mam tylko na jedną lige (polską), przy ogromnej bazie danych, a pomimo tego, po wciśnięciu KONTYNUUJ czekam po kilka minut zanim znów moge coś tam zrobić i procesor w czasie gry jest cały czas na 100 %
Czy to normalne ?

01.01.2005
20:55
[2]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Jaki masz procesor i ile masz RAMU?
Generalnie gra dziala bardzo wolno i bardfzo obciaza zarowno pamiec <zwlaszcza ja>, jak i procesor.
Zacznij od zmniejszenia bazy danych, zwlaszcza jesli grasz tylko jedna liga.

01.01.2005
21:01
[3]

Lisek1 [ Pretorianin ]

Athlon 2000+
512 MB RAM

01.01.2005
21:08
[4]

znany-banita [ Pretorianin ]

masz wirusa:)

01.01.2005
21:12
[5]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Zainstaluj sobie patch 5.0.2, ktory znaczaco poprawia ten przykry aspekt gry, jesli to nie pomoze zmniejsz baze, sprzet masz wystarczajaco dobry.
Mozesz zrobic cos jeszcze - zainstalowac CM 03/04 Speeder, dziala rowniez na FM2005 :).
Po wiecej informacji zapraszam na polskie 'forum cm', adres znajdziesz w google.pl ;).

01.01.2005
21:14
[6]

Lisek1 [ Pretorianin ]

znany-banita -> wirusa nie mam, bo wczoraj sprawdzałem Nortonem i Ad-Aware i nic nie wykryły, więc to napewno nie wirus

01.01.2005
21:16
[7]

Lisek1 [ Pretorianin ]

The Wanderer -> dziś właśnie zainstalowałem ten patch i nie ma żadnej poprawy, ale spróbuje z CM 03/04 Speeder, chociaz nie wiem co to jest, hehe

01.01.2005
21:24
smile
[8]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Lisek1
Zajrzyj na polskie forum cm do dzialu o FM 2005, tam otrzymasz fachowa pomoc w kazdym temacie zwiazanym z seria cm/fm.
Zainstaluj tez sobie najnowszy update Geediza i Robsona sprzed kilku dni,bedzieszmial aktualna baze danych.

Dobra, uciekam.
Salut.

02.01.2005
12:30
smile
[9]

Lisek1 [ Pretorianin ]

The Wanderer -> Niestety nie moge sie tam zarejestrowac, bo przy rejestracji wyskakuja jakies błędy... :(

03.01.2005
10:08
[10]

Kekacz [ Chor��y ]

Lisek, a ten Norton, ktorym skanowales system jest caly czas uruchomiony? Jesli tak to wylacz go i sprawdz. Cholerny norton zamula kompa, juz lepiej przeskoczyc na NOD32.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.