GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakiej gry nie możecie się doczekać ^^?

01.01.2005
18:50
smile
[1]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Jakiej gry nie możecie się doczekać ^^?

Prawdę powiedziawszy ja już odliczam dni do premiery Sid Meier's Pirates! Swego czasu (miałem może 3-4 latka, nie potrafiąc jeszcze czytać zagrywałem się w tę grę. Zresztą podobno zaraz po mama i tata powiedziałem "Złoty Tabor płynie do Tortuga" :-)). I moze nie do konca zdawalem sobie jeszcze sprawe z tamtych realiów itp., to nabyta wiedza autentycznie przydała mi się w przyszłości. martwi tylko cena - 130 zł to dużo, zwłaszcza, ze za granica widzialem grę w cenie 90 zł (tak zł, nie "ojro" :P)...

Ale, dal takiego maniaka jak ja - warto! ! !

01.01.2005
18:51
[2]

iKzIvaeEr [ l33t ]

GTA: San Andreas

01.01.2005
18:51
[3]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Fallout 3

Mówię wam, że będzie.

01.01.2005
18:51
[4]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

postal 3 kotor 2 driv3r gta san andreas

01.01.2005
18:52
smile
[5]

eJay [ Gladiator ]


Operation Flashpoint 2:) Juz mam pieniadze na nia:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 18:53:18]

01.01.2005
18:54
[6]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Max Payne 3, S.T.A.L.K.E.R, Hitman 4..... i żeby nie tak jednostronnie to jeszcze czekam na Empire Earth 2 i AoE III.

01.01.2005
18:57
[7]

leszo [ Mała Wojna ]

-GTA : SA
-MAFIA 2
-STALKER
-FEAR
-WIEDŹMIN
-MAX PAYNE 3

01.01.2005
18:57
[8]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

Nie mogę się już doczekać wydania Wiedźmina (lub jak ktoś woli to The Witcher).

01.01.2005
18:57
smile
[9]

matisf [ X ]

The Witcher!

01.01.2005
18:57
smile
[10]

peners [ SuperNova ]

GTA: San Andreas oraz S.T.A.L.K.E.R

01.01.2005
18:58
smile
[11]

adamis [ Konsul ]

GTA SA
Brothers in Arms
Commandos 4 SF
Wiedźmin

01.01.2005
18:58
smile
[12]

Bajt [ ]

Wiedzmin
KotOR2

01.01.2005
18:58
smile
[13]

Atreus [ Senator ]

Duke Nu... ekhm, AoE 3, The Longest Journey: Dreamfall

01.01.2005
18:59
[14]

Khelben [ PointGuard ]

Gothic II : Noc Kruka
Gothic III
Elder Scrolls : Oblivion
Dragon Age
S.T.A.L.K.E.R.

01.01.2005
19:01
smile
[15]

Regis [ ]

DUKE NUKEM FOREVER ! :D

Ja tam jestem cierpliwy ;)

01.01.2005
19:01
[16]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Silent Hunter III
Combat Mission 2
Operation Flashpoint 2
i to by było chyba na tyle

01.01.2005
19:02
smile
[17]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

stalker

01.01.2005
19:04
[18]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Operation Flashpoint 2 , Gothic 2 (no i "Noc Kruka") , GTA: San Andres no i chyba tyle

01.01.2005
19:05
smile
[19]

J0lo [ Legendarny Culé ]

wstępnej

ktoś musiał to powiedzieć :)

01.01.2005
19:05
smile
[20]

bebzoon [ bucydonna ]

Halo 2
ghost Reckon 2
Battlefiel 2
S.T.A.L.K.E.R.

to najważniejsze...

01.01.2005
19:09
[21]

ganek [ Konsul ]

S.T.A.L.K.E.R
Dungeon Siege 2
GTA: SA

Zauwazyliscie ze wiekszosc tytulow na jakie sie oczekuje sa to kontynuacje ??

01.01.2005
19:10
[22]

steward [ Legia Warszawa ]

GTA San Andreas

01.01.2005
19:11
[23]

goldenSo [ AnomaliA ]

1) S.T.A.L.K.E.R
2) Far Cry 2 ( jeśli będzie)
3) Battlefield 2
4) COD 2
5) OFP 2

01.01.2005
19:12
[24]

Tomashh [ Pretorianin ]

Sid Meier's Pirates! - to jedyna gra jaka musze w tej chwili miec :P mysle ze bedzie swietna... jezeli chociaz troche przypomina poprzedniczke to musi byc swietna :) juz mam pieniazki nawet na nia.. :D

01.01.2005
19:12
[25]

gris [ Generaďż˝ ]

GTA SA

01.01.2005
19:14
[26]

‹Raziel› [ Centurion ]


GTA SAN Andreas

01.01.2005
19:16
[27]

Aen [ MatiZ ]

Wiedźmin, Dreamfall

01.01.2005
19:17
smile
[28]

Jerryzzz [ Senator ]

Liczę na Enemy Territory na silniku Half-Life'a 2. Poważnie! :)

01.01.2005
19:20
smile
[29]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


J0lo, moje pliki!! :)

01.01.2005
19:20
smile
[30]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

BF 2 i Ghost recon 2.

01.01.2005
19:22
[31]

J0lo [ Legendarny Culé ]

BIGos ----> daj człowiekowi odpocząć ;) ja póki co nie potrafię myśleć przez parę bardzo prywatnych spraw :/

01.01.2005
19:27
[32]

bone_man [ Powered by ATI ]

-F.E.A.R
-S.T.A.L.K.E.R
-Elder Scrolls : Oblivion

01.01.2005
19:31
smile
[33]

dudka [ ! szypon ! ]

1. GTA SA
2. MAFIA 2 (może kiedyś zostanie stworzona?)

01.01.2005
19:32
[34]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

GTA:SA

01.01.2005
19:32
[35]

Jerryzzz [ Senator ]


dudka ---> Mafia 2 JEST tworzona :)

01.01.2005
19:36
[36]

donzoolo [ Senator ]

WoW

01.01.2005
19:37
[37]

Kentril [ fechmistrz ]

Elder Scrolls : Oblivion (żeby tylko było grywalniejsze..)
Gothic: Noc Kruka i Gothic 3
Baldurs Gate 3 (oby wyszło)
Diablo 3 (świat złudzeń...)
NWN 2
The Witcher
Max Payne 3
GTA SA
Dungeon Siege 2
The Bards Tale

01.01.2005
19:37
[38]

Garbizaur [ CLS ]

GTA: SA
Mafia 2
FM 2006 :)

01.01.2005
19:40
smile
[39]

Popielny [ Centurion ]

Championship Manager 5

01.01.2005
19:43
smile
[40]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

DUKE NUKEM FOREVER

Ukaże się... tyle, że trzeba będzie mieć mocniejszego kompa na niego niż w przypadku HL2 :)

Zaczynam od tego nowego roku zbiórkę na sprzęt nowej generacji niż ten co widnieje w mojej sygnaturce na dole :)

01.01.2005
19:43
smile
[41]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]


takiej, która choc wydana w tym roku będzie ciekawa i zadzaila w przyzwoitych detalach na moim starym sprzęcie ;-) i chyba sie nie doczekam.. oprócz jakiegos freeeware'a ;-)

01.01.2005
19:44
smile
[42]

pauleta [ Konsul ]

mafia2
gta:sa
fifa2006(moze bedzie jeszcze lepsza?!)

01.01.2005
19:45
smile
[43]

CHESTER80 [ no legend ]

Kolejność nieprzypadkowa:

01: Splinter Cell 3: Chaos Theory (podobno już w marcu !)
02: GTA: San Andreas (połowa roku, najpóźniej jesień)
03: S.T.A.L.K.R. (tego nikt nie wie...)
04: DRIV3R (tego też nikt nie wie...)
05: Metal Gear Solid 3 (oby jeszcze w 2005 roku...)
06: Hitman 4: Bloodmoney (oby jeszcze w 2005 roku...)
07: Mafia 2 (żeby wogóle wyszła...)

01.01.2005
19:46
smile
[44]

Parisienne Moonlight [ Junior ]

Brothers in Arms
San Andreas

01.01.2005
19:47
[45]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Fifa2006 ma sie ponoć nie ukazać. Przynajmniej swego czasu kilka serwisow dosc glosno promowalo tą nowinkę. Za to w 2007 mialaby ukazac sie FIFA 2. Hm...ja w to nie wierze :)

01.01.2005
19:49
[46]

cycu2003 [ Senator ]

najbardziej czekam na GTA:SA, w sumie to niewiem co wychodzi w tym roku

01.01.2005
19:50
[47]

shabso [ Generaďż˝ ]

Te wszystkie wasze wyczekiwane tytuły zmiażdzy F.E.A.R .

01.01.2005
19:52
[48]

rafaleon [ Chor��y ]

A ja za to nie moge sie doczekać THE MOVIES.
Mam tylko nadzieje ze znowu nie zmienią daty premiery

01.01.2005
19:55
[49]

Lukasar [ Pretorianin ]

Gothic II : Noc Kruka
Gothic III
Fallout 3
GTA: San Andreas
Dungeon Siege 2
AoE III

01.01.2005
19:58
smile
[50]

dudka [ ! szypon ! ]

jerryzzz==> chrzanisz!? Mafia2 jest tworzona? To super!!!!

01.01.2005
19:58
[51]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

Może to dziwnie zabrzmi, ale:
C&C Generals & Hour zero

01.01.2005
19:58
smile
[52]

Hitmanio [ KG 21 ]

1.Hitman 4: Blood Money (wiadomo :))
2.Metal Gear Solid 3: Snake Eater (już na widok filmiku ślinka cieknie)
3.Brothers in Arms (2 CoD :))
4.GTA: San Andreas (trza tłumaczyć?)
5.Splinter Cell: Chaos Theory (mam nadzieję, że będzie MP)

Wszystko oczywiście na PC :)

01.01.2005
20:03
smile
[53]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

- GTA: SA
- Driv3r

01.01.2005
20:04
smile
[54]

_Jotun_ [ spamer ]

Fallout 3, Neverwinter Nights 2, Baldur's Gate 3

01.01.2005
20:05
[55]

OBZ [ Legionista ]

Neverwinter Nights 2
Age of Empires III
Silent Hill 5 (oby w ogóle wyszło na PC)

01.01.2005
20:11
[56]

Mnieteq [ SimRacer ]

STALKER
GTR Racing
NASCAR SimRacing

01.01.2005
20:13
[57]

viesiek [ hoo-doo ]

GTA:SA na PC i STALKER :)

01.01.2005
20:15
smile
[58]

Gul'dan [ Konsul ]

ŻADNEJ poniewaz na moim kompie juz i tak nic nie pójdzie :DDD i mówie to serio serio!

01.01.2005
20:26
[59]

Pvt. Creak [ Criav ]

GTA: San Andreas
Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords
S.T.A.L.K.E.R.
Quake IV
Brothers in Arms
Call of Duty II
Splinter Cell: Chaos Theory
Mafia II
Gothic II: Noc Kruka PL
Gorhic III PL
F.E.A.R.
Duke Nukem Forever II (z tego co słyszałem, mają robić dwójkę... bez jedynki. Jedynkę uznali za dead i zamiast od nowa zmieniać silnika robią nową cześć :))
Max Payne III
HALO II
no i może jeszcze Driv3r, ale to chyba będzie nieudane

01.01.2005
20:27
smile
[60]

znany-banita [ Pretorianin ]

NEVERWINTER NIGHTS 2

01.01.2005
20:28
[61]

Blaster85 [ Konsul ]

WORLD OF WARCRAFT juz nie moge sie doczekac ;/

01.01.2005
20:40
[62]

Solesar [ Konsul ]

Baldur's Gate III

01.01.2005
20:54
[63]

Heart Beat [ Pretorianin ]

Dreamfall

01.01.2005
20:55
[64]

HopkinZ [ Senator ]

Baldur 3
Kotor 2
NWN 2
The Witcher
Nabrąłem też, nie wiem czemu, smaku na Pirates! 2004
Dooma, który byłby inny niż Doom III
Kolejnej kontynuacji PoP
Przełomowego NHL'a
Stalker, choć to pewno jak wydjzie za kilkadziesiąt miesięcy to na tkaich wymaganich spzętowych, że mój PieC nie da rady.
Gothica, który by mnie wreszczie przyciagnął do ekranu.
Epizodu III Star Wars (premiera 05.05.05)
N o icośtam by się jescze znlazło pewno.

01.01.2005
21:25
[65]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

zadnej :)

01.01.2005
21:27
smile
[66]

<Przem@x> [ Pretorianin ]

mafia 2
GTA: SA
max payne 3

01.01.2005
21:29
smile
[67]

cronotrigger [ Rape Me ]

GTA: San Andreas
AoE III

i na gba[rom] Fire Emblem 2 bo angielsku :)

01.01.2005
21:29
smile
[68]

Kompo [ bujaka jamajka ]

The Elder Scrolls IV: Oblivion

01.01.2005
21:31
[69]

-=chudy=- [ ]

GTA: SA (Polska premiera w moje urodziny :D)
AoE III

01.01.2005
21:35
smile
[70]

Api15 [ Konsul ]

medal of honor wojna na pacyfiku
mam juz ja ale mi nie wchodzi :(

01.01.2005
21:43
smile
[71]

picuś [ Generaďż˝ ]

BioShock
Gothic III
TES IV : Oblivion

Half Life 3 :>

01.01.2005
21:45
smile
[72]

dziku86 [ The Cure ]

GTA: SA
max payne 3
Quake IV
Splinter Cell: Chaos Theory
Ghost recon 2
H-L2 - juz mam ale mam za slaby sprzet :(

01.01.2005
21:55
[73]

davis [ ]

Fallout 3
Diablo 3
Starcraft 2
Duke Nukem (Forever)

01.01.2005
21:56
[74]

volvo95 [ Legend ]

PES5

01.01.2005
21:59
[75]

False [ Drapu drap ]

MGS 3 FOREVER!!
PES 5
Przełomowej gry z serii Tycoonów
I pare innych...

01.01.2005
22:00
[76]

gladkicom [ Pretorianin ]

LOONATYK szczerze mówiąc także uwielbiałem poprzedną część gry oraz wszystkie inne tego typu np. "piraci z karaibów", "sea dogs piraci", "cutthroats" ale bardzo zawiodłem się grą Sid Mayers:Pirates, gra ma słabą grafikę, jest nudna, nie posiada tak zwanego "klimatu" czyli szczerze mówiąc brakuje jej tego co miała jej poprzedniczka...szczerze odradzam ten tytuł, szkoda kasy.

Wracając zaś do tematu tego wątku, nie moge sie doczekać 4 gier:
1. GTA San Andreas
2. Driver 3
3. Gothic: Noc kruka

01.01.2005
22:01
smile
[77]

gladkicom [ Pretorianin ]

a no i gothic 3 , bo słyszałem że także jest przygotowywany

01.01.2005
22:18
smile
[78]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Neverwinter Nights 2
Call of Duty 2
Baldur's Gate 3
Mafia 2
Gothic 2: Noc kruka
Gothic 3

troche tego jest ;)

01.01.2005
22:21
smile
[79]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

GTA : San Andreas

01.01.2005
22:22
smile
[80]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

GTA San Andreas...
Ile można czekać.....

01.01.2005
22:34
smile
[81]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Heh...szczerze mowiac, to mi sie nie udał temat :-). Chcialem wzburzyc dyskusje dot. 3-4 tytulow a niestety zrobila sie wyliczanka. No, ale nie marudze, wyliczajcie sobie dalej :)!

01.01.2005
22:41
smile
[82]

shabso [ Generaďż˝ ]

Pariah , Crashday , Carmageddon 3, Quake 4, F.E.A.R. , Toca Race Driver 3.

01.01.2005
22:45
[83]

Paliwo [ Centurion ]

Black & White 2
Gta: SA

01.01.2005
23:18
smile
[84]

mineral [ Guild Wars Maniak ]

-Star Wars: KotOR 2 Sith Lords
-F.E.A.R.
-Pariah
-Area 51
-Star Wars: Republic Comando
-S.T.A.L.K.E.R
-WH40k:DoWxxx (kiedyś na pewno będzie dodatek lub następna część :P)
-Zapowiadany Half-Life2xxx lub HL3 (czyli dodatek lub nast. cz.)

01.01.2005
23:23
smile
[85]

Markos [ Konsul ]

Grą którą tak wypatruję jest Earth 2160. Jak patrzyłem na te screeny to normalnie szczęka mi opadała, a dodając do tego grywalność, to myślę, że to czekanie jest warte świeczki.

01.01.2005
23:25
smile
[86]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Takiej która będzie wybijała trolle i idiotyczne wątki z GOL-a

01.01.2005
23:29
[87]

hohner111 [ DragonHeart ]

Ja oczekuje najbardziej na to az zrobia gre w ktorej bedzie sie symulowalo ;) zycie...nie simsy czy sim city czy inne singles...normalne zycie, mozesz sie odlac isc zjesc, kupic mieszkanie, zabić sąisada, zgwałcić psa, zjeść złotą rybke, rozciąć kota na pol i rzucic sąsiadowi na twarz, zadźgać teściową, wziąć ślub, zrobić dziecko, wyrzucić noworodka przez okno, obrabować bank itd. rozpedzilem sie ;) Czyli całkowita symulacja zycia chodźby narazie w małym mieście...komputery topowe mają teraz powiedzmy ~3,5Ghz, 3GB DDR, GF6800Ultra SLI wiec powinny taka gre pociagnac :P

01.01.2005
23:37
[88]

Kacha [ Generaďż˝ ]

Gothic 2 Noc Kruka
Operation Flashpoint 2

01.01.2005
23:39
smile
[89]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Bezapelacyjnie World of Warcraft

01.01.2005
23:41
smile
[90]

paściak [ z domu Do'Urden ]

Divine Divinity 2

01.01.2005
23:44
smile
[91]

MasterDD [ :-D ]

Quake 4 :D

01.01.2005
23:45
[92]

Logadin [ Christian Noir Stein ]

SILENT HUNTER III - więcej mi do szczęścia nie potrzeba + cyrkiel kątomierz & ekierka dorzucana w pudełku :)

02.01.2005
00:06
[93]

hum4ncry [ Konsul ]

World of Warcraft

02.01.2005
00:16
[94]

darek_dragon [ 42 ]

The Longest Journey: Dreamfall ^^

02.01.2005
00:17
[95]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

GTA: San Andreas
Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords
S.T.A.L.K.E.R.
Brothers in Arms
Black&White 2

Splinter Cell: Chaos Theory
F.E.A.R.



02.01.2005
00:41
smile
[96]

thekid2 [ Konsul ]

Zdecydowanie S.T.A.L.K.E.R i Operation Flashpoint 2, no i GTA:SA i driv3r :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.