
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Jakiej gry nie możecie się doczekać ^^?
Prawdę powiedziawszy ja już odliczam dni do premiery Sid Meier's Pirates! Swego czasu (miałem może 3-4 latka, nie potrafiąc jeszcze czytać zagrywałem się w tę grę. Zresztą podobno zaraz po mama i tata powiedziałem "Złoty Tabor płynie do Tortuga" :-)). I moze nie do konca zdawalem sobie jeszcze sprawe z tamtych realiów itp., to nabyta wiedza autentycznie przydała mi się w przyszłości. martwi tylko cena - 130 zł to dużo, zwłaszcza, ze za granica widzialem grę w cenie 90 zł (tak zł, nie "ojro" :P)...
Ale, dal takiego maniaka jak ja - warto! ! !
iKzIvaeEr [ l33t ]
GTA: San Andreas
Conroy [ Dwie Szopy ]
Fallout 3
Mówię wam, że będzie.
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
postal 3 kotor 2 driv3r gta san andreas

eJay [ Gladiator ]
Operation Flashpoint 2:) Juz mam pieniadze na nia:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 18:53:18]
Marsellus Wallace [ Fukitol ]
Max Payne 3, S.T.A.L.K.E.R, Hitman 4..... i żeby nie tak jednostronnie to jeszcze czekam na Empire Earth 2 i AoE III.
leszo [ Mała Wojna ]
-GTA : SA
-MAFIA 2
-STALKER
-FEAR
-WIEDŹMIN
-MAX PAYNE 3
Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Nie mogę się już doczekać wydania Wiedźmina (lub jak ktoś woli to The Witcher).

matisf [ X ]
The Witcher!

peners [ SuperNova ]
GTA: San Andreas oraz S.T.A.L.K.E.R

adamis [ Konsul ]
GTA SA
Brothers in Arms
Commandos 4 SF
Wiedźmin

Bajt [ ]
Wiedzmin
KotOR2

Atreus [ Senator ]
Duke Nu... ekhm, AoE 3, The Longest Journey: Dreamfall
Khelben [ PointGuard ]
Gothic II : Noc Kruka
Gothic III
Elder Scrolls : Oblivion
Dragon Age
S.T.A.L.K.E.R.

Regis [ ]
DUKE NUKEM FOREVER ! :D
Ja tam jestem cierpliwy ;)
von Izabelin [ Luftgangsta ]
Silent Hunter III
Combat Mission 2
Operation Flashpoint 2
i to by było chyba na tyle

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
stalker
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Operation Flashpoint 2 , Gothic 2 (no i "Noc Kruka") , GTA: San Andres no i chyba tyle

J0lo [ Legendarny Culé ]
wstępnej
ktoś musiał to powiedzieć :)

bebzoon [ bucydonna ]
Halo 2
ghost Reckon 2
Battlefiel 2
S.T.A.L.K.E.R.
to najważniejsze...
ganek [ Konsul ]
S.T.A.L.K.E.R
Dungeon Siege 2
GTA: SA
Zauwazyliscie ze wiekszosc tytulow na jakie sie oczekuje sa to kontynuacje ??
steward [ Legia Warszawa ]
GTA San Andreas
goldenSo [ AnomaliA ]
1) S.T.A.L.K.E.R
2) Far Cry 2 ( jeśli będzie)
3) Battlefield 2
4) COD 2
5) OFP 2
Tomashh [ Pretorianin ]
Sid Meier's Pirates! - to jedyna gra jaka musze w tej chwili miec :P mysle ze bedzie swietna... jezeli chociaz troche przypomina poprzedniczke to musi byc swietna :) juz mam pieniazki nawet na nia.. :D
gris [ Generaďż˝ ]
GTA SA
Raziel [ Centurion ]
GTA SAN Andreas
Aen [ MatiZ ]
Wiedźmin, Dreamfall

Jerryzzz [ Senator ]
Liczę na Enemy Territory na silniku Half-Life'a 2. Poważnie! :)

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
J0lo, moje pliki!! :)

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]
BF 2 i Ghost recon 2.
J0lo [ Legendarny Culé ]
BIGos ----> daj człowiekowi odpocząć ;) ja póki co nie potrafię myśleć przez parę bardzo prywatnych spraw :/
bone_man [ Powered by ATI ]
-F.E.A.R
-S.T.A.L.K.E.R
-Elder Scrolls : Oblivion

dudka [ ! szypon ! ]
1. GTA SA
2. MAFIA 2 (może kiedyś zostanie stworzona?)
gromusek [ Piwa dajcie ! ]
GTA:SA
Jerryzzz [ Senator ]
dudka ---> Mafia 2 JEST tworzona :)
donzoolo [ Senator ]
WoW
Kentril [ fechmistrz ]
Elder Scrolls : Oblivion (żeby tylko było grywalniejsze..)
Gothic: Noc Kruka i Gothic 3
Baldurs Gate 3 (oby wyszło)
Diablo 3 (świat złudzeń...)
NWN 2
The Witcher
Max Payne 3
GTA SA
Dungeon Siege 2
The Bards Tale
Garbizaur [ CLS ]
GTA: SA
Mafia 2
FM 2006 :)

Popielny [ Centurion ]
Championship Manager 5

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
DUKE NUKEM FOREVER
Ukaże się... tyle, że trzeba będzie mieć mocniejszego kompa na niego niż w przypadku HL2 :)
Zaczynam od tego nowego roku zbiórkę na sprzęt nowej generacji niż ten co widnieje w mojej sygnaturce na dole :)

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
takiej, która choc wydana w tym roku będzie ciekawa i zadzaila w przyzwoitych detalach na moim starym sprzęcie ;-) i chyba sie nie doczekam.. oprócz jakiegos freeeware'a ;-)

pauleta [ Konsul ]
mafia2
gta:sa
fifa2006(moze bedzie jeszcze lepsza?!)

CHESTER80 [ no legend ]
Kolejność nieprzypadkowa:
01: Splinter Cell 3: Chaos Theory (podobno już w marcu !)
02: GTA: San Andreas (połowa roku, najpóźniej jesień)
03: S.T.A.L.K.R. (tego nikt nie wie...)
04: DRIV3R (tego też nikt nie wie...)
05: Metal Gear Solid 3 (oby jeszcze w 2005 roku...)
06: Hitman 4: Bloodmoney (oby jeszcze w 2005 roku...)
07: Mafia 2 (żeby wogóle wyszła...)

Parisienne Moonlight [ Junior ]
Brothers in Arms
San Andreas
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Fifa2006 ma sie ponoć nie ukazać. Przynajmniej swego czasu kilka serwisow dosc glosno promowalo tą nowinkę. Za to w 2007 mialaby ukazac sie FIFA 2. Hm...ja w to nie wierze :)
cycu2003 [ Senator ]
najbardziej czekam na GTA:SA, w sumie to niewiem co wychodzi w tym roku
shabso [ Generaďż˝ ]
Te wszystkie wasze wyczekiwane tytuły zmiażdzy F.E.A.R .
rafaleon [ Chor��y ]
A ja za to nie moge sie doczekać THE MOVIES.
Mam tylko nadzieje ze znowu nie zmienią daty premiery
Lukasar [ Pretorianin ]
Gothic II : Noc Kruka
Gothic III
Fallout 3
GTA: San Andreas
Dungeon Siege 2
AoE III

dudka [ ! szypon ! ]
jerryzzz==> chrzanisz!? Mafia2 jest tworzona? To super!!!!
Milka^_^ [ Potępieniec ]
Może to dziwnie zabrzmi, ale:
C&C Generals & Hour zero

Hitmanio [ KG 21 ]
1.Hitman 4: Blood Money (wiadomo :))
2.Metal Gear Solid 3: Snake Eater (już na widok filmiku ślinka cieknie)
3.Brothers in Arms (2 CoD :))
4.GTA: San Andreas (trza tłumaczyć?)
5.Splinter Cell: Chaos Theory (mam nadzieję, że będzie MP)
Wszystko oczywiście na PC :)

bekas86 [ Blaugranczyk ]
- GTA: SA
- Driv3r

_Jotun_ [ spamer ]
Fallout 3, Neverwinter Nights 2, Baldur's Gate 3
OBZ [ Legionista ]
Neverwinter Nights 2
Age of Empires III
Silent Hill 5 (oby w ogóle wyszło na PC)
Mnieteq [ SimRacer ]
STALKER
GTR Racing
NASCAR SimRacing
viesiek [ hoo-doo ]
GTA:SA na PC i STALKER :)

Gul'dan [ Konsul ]
ŻADNEJ poniewaz na moim kompie juz i tak nic nie pójdzie :DDD i mówie to serio serio!
Pvt. Creak [ Criav ]
GTA: San Andreas
Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords
S.T.A.L.K.E.R.
Quake IV
Brothers in Arms
Call of Duty II
Splinter Cell: Chaos Theory
Mafia II
Gothic II: Noc Kruka PL
Gorhic III PL
F.E.A.R.
Duke Nukem Forever II (z tego co słyszałem, mają robić dwójkę... bez jedynki. Jedynkę uznali za dead i zamiast od nowa zmieniać silnika robią nową cześć :))
Max Payne III
HALO II
no i może jeszcze Driv3r, ale to chyba będzie nieudane

znany-banita [ Pretorianin ]
NEVERWINTER NIGHTS 2
Blaster85 [ Konsul ]
WORLD OF WARCRAFT juz nie moge sie doczekac ;/
Solesar [ Konsul ]
Baldur's Gate III
Heart Beat [ Pretorianin ]
Dreamfall
HopkinZ [ Senator ]
Baldur 3
Kotor 2
NWN 2
The Witcher
Nabrąłem też, nie wiem czemu, smaku na Pirates! 2004
Dooma, który byłby inny niż Doom III
Kolejnej kontynuacji PoP
Przełomowego NHL'a
Stalker, choć to pewno jak wydjzie za kilkadziesiąt miesięcy to na tkaich wymaganich spzętowych, że mój PieC nie da rady.
Gothica, który by mnie wreszczie przyciagnął do ekranu.
Epizodu III Star Wars (premiera 05.05.05)
N o icośtam by się jescze znlazło pewno.
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
zadnej :)

<Przem@x> [ Pretorianin ]
mafia 2
GTA: SA
max payne 3

cronotrigger [ Rape Me ]
GTA: San Andreas
AoE III
i na gba[rom] Fire Emblem 2 bo angielsku :)

Kompo [ bujaka jamajka ]
The Elder Scrolls IV: Oblivion
-=chudy=- [ ]
GTA: SA (Polska premiera w moje urodziny :D)
AoE III

Api15 [ Konsul ]
medal of honor wojna na pacyfiku
mam juz ja ale mi nie wchodzi :(

picuś [ Generaďż˝ ]
BioShock
Gothic III
TES IV : Oblivion
Half Life 3 :>

dziku86 [ The Cure ]
GTA: SA
max payne 3
Quake IV
Splinter Cell: Chaos Theory
Ghost recon 2
H-L2 - juz mam ale mam za slaby sprzet :(
davis [ ]
Fallout 3
Diablo 3
Starcraft 2
Duke Nukem (Forever)
volvo95 [ Legend ]
PES5
False [ Drapu drap ]
MGS 3 FOREVER!!
PES 5
Przełomowej gry z serii Tycoonów
I pare innych...
gladkicom [ Pretorianin ]
LOONATYK szczerze mówiąc także uwielbiałem poprzedną część gry oraz wszystkie inne tego typu np. "piraci z karaibów", "sea dogs piraci", "cutthroats" ale bardzo zawiodłem się grą Sid Mayers:Pirates, gra ma słabą grafikę, jest nudna, nie posiada tak zwanego "klimatu" czyli szczerze mówiąc brakuje jej tego co miała jej poprzedniczka...szczerze odradzam ten tytuł, szkoda kasy.
Wracając zaś do tematu tego wątku, nie moge sie doczekać 4 gier:
1. GTA San Andreas
2. Driver 3
3. Gothic: Noc kruka

gladkicom [ Pretorianin ]
a no i gothic 3 , bo słyszałem że także jest przygotowywany

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Neverwinter Nights 2
Call of Duty 2
Baldur's Gate 3
Mafia 2
Gothic 2: Noc kruka
Gothic 3
troche tego jest ;)

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
GTA : San Andreas

stary1970 [ Generaďż˝ ]
GTA San Andreas...
Ile można czekać.....

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Heh...szczerze mowiac, to mi sie nie udał temat :-). Chcialem wzburzyc dyskusje dot. 3-4 tytulow a niestety zrobila sie wyliczanka. No, ale nie marudze, wyliczajcie sobie dalej :)!

shabso [ Generaďż˝ ]
Pariah , Crashday , Carmageddon 3, Quake 4, F.E.A.R. , Toca Race Driver 3.
Paliwo [ Centurion ]
Black & White 2
Gta: SA

mineral [ Guild Wars Maniak ]
-Star Wars: KotOR 2 Sith Lords
-F.E.A.R.
-Pariah
-Area 51
-Star Wars: Republic Comando
-S.T.A.L.K.E.R
-WH40k:DoWxxx (kiedyś na pewno będzie dodatek lub następna część :P)
-Zapowiadany Half-Life2xxx lub HL3 (czyli dodatek lub nast. cz.)

Markos [ Konsul ]
Grą którą tak wypatruję jest Earth 2160. Jak patrzyłem na te screeny to normalnie szczęka mi opadała, a dodając do tego grywalność, to myślę, że to czekanie jest warte świeczki.

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Takiej która będzie wybijała trolle i idiotyczne wątki z GOL-a
hohner111 [ DragonHeart ]
Ja oczekuje najbardziej na to az zrobia gre w ktorej bedzie sie symulowalo ;) zycie...nie simsy czy sim city czy inne singles...normalne zycie, mozesz sie odlac isc zjesc, kupic mieszkanie, zabić sąisada, zgwałcić psa, zjeść złotą rybke, rozciąć kota na pol i rzucic sąsiadowi na twarz, zadźgać teściową, wziąć ślub, zrobić dziecko, wyrzucić noworodka przez okno, obrabować bank itd. rozpedzilem sie ;) Czyli całkowita symulacja zycia chodźby narazie w małym mieście...komputery topowe mają teraz powiedzmy ~3,5Ghz, 3GB DDR, GF6800Ultra SLI wiec powinny taka gre pociagnac :P
Kacha [ Generaďż˝ ]
Gothic 2 Noc Kruka
Operation Flashpoint 2

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Bezapelacyjnie World of Warcraft

paściak [ z domu Do'Urden ]
Divine Divinity 2

MasterDD [ :-D ]
Quake 4 :D
Logadin [ Christian Noir Stein ]
SILENT HUNTER III - więcej mi do szczęścia nie potrzeba + cyrkiel kątomierz & ekierka dorzucana w pudełku :)
hum4ncry [ Konsul ]
World of Warcraft
darek_dragon [ 42 ]
The Longest Journey: Dreamfall ^^
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
GTA: San Andreas
Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords
S.T.A.L.K.E.R.
Brothers in Arms
Black&White 2
Splinter Cell: Chaos Theory
F.E.A.R.

thekid2 [ Konsul ]
Zdecydowanie S.T.A.L.K.E.R i Operation Flashpoint 2, no i GTA:SA i driv3r :]