outsider [ Junior ]
Pro Evo Soccer 4 - pytanie techniczne
Który klawisz lub sekwencja klawiszy umożliwia przełączane pomiędzy grą PES4 a ekranem windows ? Z góry dzieki za info ?
maciek_ssi [ pro evolutioned ]
znane mi kombinaje klawiszy to:
Alt + Enter - zmiana z Full na Widowed i odwrotnie
Alt + F4 - zamknięcie gry
Mr.Dziabol [ Konsul ]
alt+tab to jest minimalizacja
maciek_ssi [ pro evolutioned ]
nie polecam uzywania Alt + Tab - u mnie robi kaszanke przelaczaniem pomiedzy oknami, tak samo jak klawisz Windows