GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pro Evo Soccer 4 - pytanie techniczne

01.01.2005
18:47
[1]

outsider [ Junior ]

Pro Evo Soccer 4 - pytanie techniczne

Który klawisz lub sekwencja klawiszy umożliwia przełączane pomiędzy grą PES4 a ekranem windows ? Z góry dzieki za info ?

03.01.2005
20:09
[2]

maciek_ssi [ pro evolutioned ]

znane mi kombinaje klawiszy to:
Alt + Enter - zmiana z Full na Widowed i odwrotnie
Alt + F4 - zamknięcie gry

03.01.2005
20:10
[3]

Mr.Dziabol [ Konsul ]

alt+tab to jest minimalizacja

03.01.2005
20:19
[4]

maciek_ssi [ pro evolutioned ]

nie polecam uzywania Alt + Tab - u mnie robi kaszanke przelaczaniem pomiedzy oknami, tak samo jak klawisz Windows

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.