GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Akcyza na samochody 2005

01.01.2005
17:50
smile
[1]

Swidrygajłow [ ]

Akcyza na samochody 2005

Czy ktoś się orientuje jakie są zmiany w podatku akcyzowym na uzywane samochody sprowadzone z zagranicy (UE)? Miało to sie zmienic od 2005 r. ale nei moge znaleźć żadnego oficjalnego dokumentu na ten temat

01.01.2005
18:02
[2]

Swidrygajłow [ ]

znalazłem takie coś, ale nie wiem od kiedy to wchodzi w życie i czy tego nei zmieniono

01.01.2005
18:20
[3]

goldenSo [ AnomaliA ]

https://www.infor.pl/

01.01.2005
18:29
[4]

Swidrygajłow [ ]

goldenSo - nic tam nie znalazłem ciekawego

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.