
Swidrygajłow [ ]
Akcyza na samochody 2005
Czy ktoś się orientuje jakie są zmiany w podatku akcyzowym na uzywane samochody sprowadzone z zagranicy (UE)? Miało to sie zmienic od 2005 r. ale nei moge znaleźć żadnego oficjalnego dokumentu na ten temat
Swidrygajłow [ ]
znalazłem takie coś, ale nie wiem od kiedy to wchodzi w życie i czy tego nei zmieniono
goldenSo [ AnomaliA ]
https://www.infor.pl/
Swidrygajłow [ ]
goldenSo - nic tam nie znalazłem ciekawego