GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I ukraść wątek ;P - 228

01.01.2005
17:49
smile
[1]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Ddw Cwtwwszdnk. I ukraść wątek ;P - 228

Siara!!! I Moderator porwał wątek ;P

01.01.2005
17:49
smile
[2]

matisf [ X ]

piersi

01.01.2005
17:49
smile
[3]

SirGoldi [ Gladiator ]

Stranger [Gry-Online] ---> Wstręciuchu.
Jeszcze 200 nie było!

01.01.2005
17:50
smile
[4]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Jak sie czujesz z pierwszymi w tym roku a na dodatek zmoderowanymi piersiami ;) ?

SirGoldi --> zawsze dochodzicie do 200 postow? sorka, nie wiedzialem :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 17:49:24]

01.01.2005
17:51
smile
[5]

matisf [ X ]

hmmm.. jakos dziwnie :)

01.01.2005
17:55
smile
[6]

piokos [ ]

Co się dzieje do jasnej ciasnej???

01.01.2005
17:56
smile
[7]

matisf [ X ]

jak to co mam piersi :)

01.01.2005
17:56
smile
[8]

SirGoldi [ Gladiator ]

piokos ---> Nie wiadomo. Miej się na baczności bo armageddon się prawdopodobnie zbliża!

01.01.2005
17:59
smile
[9]

piokos [ ]

Stranger => Ty to chyba od niedawna na forum, co?

SirGoldi => Armageddon to był w kinie :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 17:58:36]

01.01.2005
18:04
smile
[10]

Bajt [ ]

10ty :P

01.01.2005
18:05
smile
[11]

SirGoldi [ Gladiator ]

piokos ---> Swego czasu był też na... TVNie chyba ale głowy nie dam. :)
Moim zdaniem zarąbisty film!

01.01.2005
18:16
smile
[12]

WolverineX [ Senator ]

tez lecial na polsacie dwojce,tvn,hbo. zarabisty film.

ale wpierw tam dostukajmy do 200 :)

01.01.2005
20:49
smile
[13]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


up
a

01.01.2005
20:49
[14]

Silver Fox [ spamer ]


:)

01.01.2005
20:51
smile
[15]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


EEEE, jak ja to zrobiłem? ^^^^

01.01.2005
21:06
smile
[16]

Father Michael [ Padre ]

Dziś o 22.40 na TVP2 są "Hazardziści". Polecam. W końcu na coś się ta shitna telewizja publiczna przydała :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 21:11:21]

01.01.2005
21:11
[17]

WolverineX [ Senator ]

szajse.

01.01.2005
21:18
smile
[18]

Father Michael [ Padre ]

WolverineX -> wdepnąłeś "w"? :)

01.01.2005
21:22
smile
[19]

Bajt [ ]

Dlaczego sa 2 watki nr 228? :)

01.01.2005
21:28
smile
[20]

Verminus [ Prefekt ]

Ten jest jedyny słuszny :)
Jak kiedyś założyłem wątek za szybko, to dostałem ochrzan od reszty, a Strangera się najwyraźniej boją :P

01.01.2005
21:32
[21]

gofer [ ]

CzD

01.01.2005
22:02
smile
[22]

gofer [ ]

wiecie co? chyba położę się spać...

01.01.2005
22:08
smile
[23]

WolverineX [ Senator ]

Padre, nie nie wdapnalem w to "W" spokojna glowa :)
taka gapa ze mnie nie jest :P

01.01.2005
22:10
smile
[24]

Father Michael [ Padre ]

wolve -> good for you :)

01.01.2005
22:52
smile
[25]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Verminus --> pierwszy raz mi sie zdarzylo :) zreszta nieczesto rozdaje piersi ;)

01.01.2005
22:54
smile
[26]

WolverineX [ Senator ]

Padre--->rzycze ci tego samego :)

01.01.2005
22:57
smile
[27]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

A tak btw, planuje isc na odwyk a konkretnie zwalczyc uzaleznienie od forum GOL-a. Jakies sugestie :) ?

01.01.2005
22:59
smile
[28]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Dokonaj samozbanowania, a jak nie mozesz to popros Soula :)

01.01.2005
23:10
[29]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Qrcze, z tym gorzej jest niz z rzucaniem fajek ;)

01.01.2005
23:12
smile
[30]

Verminus [ Prefekt ]

Stranger --->
Fajek tam rzucił GOLa ;)

01.01.2005
23:13
[31]

WolverineX [ Senator ]

Ja proponuje EGZORCYZMY. Dobry egzorcysta wypedzic potrafi wszystko :)

01.01.2005
23:30
smile
[32]

SirGoldi [ Gladiator ]

O Fajku gadacie? On teraz chyba trzepie kasę w CDProjekcie.
:)

01.01.2005
23:31
[33]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Pewnie przesiadl sie na forum CDP.

01.01.2005
23:34
[34]

SirGoldi [ Gladiator ]

Bynajmniej nie na forum...

01.01.2005
23:44
smile
[35]

piokos [ ]

Stranger => a Fajek jest jednym z tych 15-tu dyrektorów, czy jednym z chłopaków w magazynie "robiących z czapkę gruszek"?

01.01.2005
23:46
smile
[36]

WolverineX [ Senator ]

ble ble ble....kur...wa

01.01.2005
23:50
smile
[37]

WolverineX [ Senator ]

no i co ty ble ble ble pier......dolisz, to dwa slowa :)

02.01.2005
00:25
smile
[38]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

folferineks ---> Powiedz, kiedy masz urodziny, to dam ci torbę. Istnieje szansa, że założysz ją na głowę i się udusisz.
Aha, nie męcz się uważaniem - masz tyle gówna w głowie, że nawet jak wdepniesz w jakieś, to i tak nie zauważysz różnicy.

02.01.2005
00:27
[39]

Torn [ Merces Letifer ]

Spokojnie Meghan. Włącz 'ignore' i po co się denerwować niepotrzebnie.

02.01.2005
00:33
smile
[40]

WolverineX [ Senator ]

ktos tu nerwowy bardzo :)

02.01.2005
00:38
smile
[41]

Father Michael [ Padre ]

Heh, ależ oni tam w tym GOLu wszystko wiedzą. To najlepsze życzenia urodzinowe jakie kiedykolwiek dostałem :)

02.01.2005
00:38
smile
[42]

zarith [ ]

szczęśliwego nowego roku

02.01.2005
00:41
smile
[43]

Torn [ Merces Letifer ]

FM - :)
Ależ Wy się lubicie.
piokos - co oznacza ten skrót tak w ogólę? jakiś Związek Przeciw Z.. P.. P... Father Michaela?



___
Bajt - aaaa, thx. :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 00:50:03]

02.01.2005
00:50
smile
[44]

Bajt [ ]

Zdobywaniu Piersi Przez :P

02.01.2005
00:53
smile
[45]

Father Michael [ Padre ]

Nie dodawać nowych postów bez powodu bo piokos nie zobaczy moich życzeń :D

02.01.2005
00:58
smile
[46]

matisf [ X ]

yyyyyyyyyyy mentor ty masz tak rozszarpana osobowosc ?
czy mi tylko nie pasuje cos w ym watku :|


VVVVVVVVVVVVVVVVV


zwiozek przeciw zdobywaniu pierwszych piersi FM ?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 01:00:46]

02.01.2005
01:23
smile
[47]

piokos [ ]

Mam wesołą nowinę :D. Szczegóły na screenie :)

Była spokojna noc z 29 na 30 kwietnia 2004 roku. A tak to się zaczęło:

30.04.2004 | 00:46 Father Michael [ Legend ]

*demoluje tabliczke*


MOJĄ TABLICZKĘ !!!!!!

02.01.2005
01:27
smile
[48]

WolverineX [ Senator ]

nizle sie zaczyna :) moze zagramy w 'wisielca' ???

02.01.2005
01:29
smile
[49]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> co tak właściwie było na tabliczce bo już nie pamiętam :)

02.01.2005
01:31
smile
[50]

piokos [ ]

"Strona w rozbudowie!!!"

serio :D

02.01.2005
01:36
smile
[51]

Father Michael [ Padre ]

coś mi ściemniasz... to było coś w stylu: "Cisza nocna!" albo "Nie hałasować" :P

edit: o proszę, nawet linka dałeś tylko nie zauważyłem :)

BTW: zauważyłem też adres Twojej "strony domowej", ten koło nicka. Zgadzam się... niezły z Ciebie pajacyk :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 01:37:12]

02.01.2005
01:47
smile
[52]

piokos [ ]

Myślałem że chodzi Ci o tabliczkę na Twojej szyi (tę ze screena :)) :P

zauważyłem też adres Twojej "strony domowej", ten koło nicka.

a teraz ładny :P

Natomiast Ty nie masz wcale :). Wcale = Zero.
Parafrazując słowa pewnego polityka: "Jest Pan Zerem Panie Padre" :P :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 01:46:05]

02.01.2005
01:49
smile
[53]

piokos [ ]

Idę spadź :P

c ya

Padre => poluzuj sobie krawacik przed snem(patrz screen z 1:23 :))

02.01.2005
01:55
smile
[54]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> a idź, słodziutkich snów :P

02.01.2005
01:56
smile
[55]

WolverineX [ Senator ]

dobranoc, padre na noc :)
..a mialy byc karaluchy :)

02.01.2005
02:14
smile
[56]

mortan_battlehammer [ Legend ]

To dobranoc

02.01.2005
02:14
[57]

WolverineX [ Senator ]

dobrano, pchly na noc :)

02.01.2005
02:26
smile
[58]

Father Michael [ Padre ]

WolverineX -> jesteś okrutny dla piokosa! :D

02.01.2005
02:27
smile
[59]

mortan_battlehammer [ Legend ]

..ale ja jeszcze nie ide spac :)

02.01.2005
02:29
smile
[60]

WolverineX [ Senator ]

fajnie mortan :) tez sięęęłłłł cieszeee *zziewa*

02.01.2005
02:34
smile
[61]

WolverineX [ Senator ]

dobra chlopaki.
Trzymajcie warte za mnie.
Ja ide sie zdrzemnac.
By wstac i moc dalej grac.
Padrego biore pod poduche
Mortana i Mentora pod pazuche.
I ide spac.

Dobranoc moi drodzy

02.01.2005
03:02
[62]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

patrzcie panstwo
wiersz chwyta za serce ze az czlowiek mdleje
wolverine myslales kiedys nad pisarstwem?

02.01.2005
10:28
smile
[63]

Father Michael [ Padre ]

Piersi z rana.

02.01.2005
11:25
smile
[64]

piokos [ ]

heloł :)

Ponad 2 tysiące użytkowników posiada aktywny jeden z abonamentów GOL,

To dlaczego w ddw pisze tylko 20 osób? Padre to znowu Twoja wina! :P :D.

spadam na giełdę :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 11:24:32]

02.01.2005
12:46
[65]

Soulcatcher [ Prefekt ]

piokos ---> ponieważ ludzie nie kupują abonamentu po to aby pisac na forum.

02.01.2005
12:56
smile
[66]

Flyby [ Outsider ]

..wszyscy boją sie tajnych mafii trzymajacych piersi..Ah, kto nimi rządzi i co się za nimi kryje?! Nieśmiałe pozdrowienia..

02.01.2005
12:57
smile
[67]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


:)

02.01.2005
13:00
[68]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

niezla kase trzepie gol w takim razie
na samym abonamencie :)
usrednijmy
powiedzmy kazdy ze 20gr dziennie srednio
x 2000
to masz 400zl dziennie?!
tylko tyle?!
cholera
myslalem ze jakos wiecej wyjdzie...

02.01.2005
13:32
[69]

gofer [ ]

Na szczęście...jutro do szkoły!!! Na szczęście...już mam dosyć wstawania rano na kacu...ufff

02.01.2005
13:36
smile
[70]

Flyby [ Outsider ]

..a ja jutro do nowej pracy w starym miejscu :-)..Hmm..niepewnie sie czuje :-)

02.01.2005
13:47
[71]

SirGoldi [ Gladiator ]

Kush ---> Proponuję jeszcze doliczyć ogromną kase z reklam.

02.01.2005
14:31
smile
[72]

Flyby [ Outsider ]

..nowy Rok..unijny..
cherubinek zloty
co mu czas dorobi
wedle mej ochoty?
Skrzydelka? Ogonek?
Uśmieszek frywolny?
I czy mi pokaże
do czego jest zdolny?
Co też mi da..
Kupę zlota
czy dziadowskie torby?
Cóż..byleby
nie według swojej
ale mojej normy..:-)

I jeszcze..bo tyle miejsca
mi zostalo..Zyczę
by wszystkim na Forum
tak dobrze sie działo
jak zechcą..










Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 14:37:46]

02.01.2005
14:40
smile
[73]

WolverineX [ Senator ]

siema ludzie :)

02.01.2005
14:57
smile
[74]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Sześć chopaki :) Jaki miły poranek... Nie poranek?.... W mordę, ja we wtorek usnę z twarzą na klawiaturze, tego się nie da przed szefem ukryć...

02.01.2005
15:07
smile
[75]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Dzien dobry w nowym roku :)

02.01.2005
15:23
smile
[76]

SirGoldi [ Gladiator ]

O żesz!

02.01.2005
15:57
smile
[77]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Podły Wieczor Draństwu.

Dzis jest ostatni dzien lenistwa okresu świąteczno-sylwestrowego juz jutro bedzie trzeba wrocic do zwykłego zycia uczelnianego ( w przypadkuch innych szkolnego lub pracowniczego :) bez wstawania o gdznie 12 i totalnej wolnosci.

02.01.2005
16:05
smile
[78]

WolverineX [ Senator ]

lol z tej vazeliny75 :) pewnie jeszcze ze szkoly mu ta ksywka zostala a mzoe jeszcze chodzi do szkolki :) vazeliniarz jeden :)

02.01.2005
16:21
smile
[79]

Torn [ Merces Letifer ]

Meghan - może to się przyda :)

02.01.2005
17:34
smile
[80]

WolverineX [ Senator ]

niezle torn nie zle czyli dobre :)

02.01.2005
18:07
smile
[81]

Father Michael [ Padre ]

Żądam wyjaśnień. Dlaczego nikt mi nie życzył tego co zwykle się życzy na urodziny?

02.01.2005
18:09
[82]

WolverineX [ Senator ]

a kiedy masz urodziny

02.01.2005
18:11
smile
[83]

Father Michael [ Padre ]

Jakieś 4 godziny temu :)

Przecie chwaliłem się co dostałem z tej okazji od GOLa :D

02.01.2005
18:28
smile
[84]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Wiesz Padre, wiekszosc dostaje gołą babe, a nie jakiegos truposza :]


Hepi berzdej :)

02.01.2005
18:32
smile
[85]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> goła baba przyszła pocztą, a truposz przeglądarką :)

02.01.2005
18:50
smile
[86]

piokos [ ]

Parde => Wszystkiego najlepszego w dniu Twoich 13-tych urodzin :)

02.01.2005
18:53
smile
[87]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> dziękuję Ci piokosie! Dostałem całą masę zabawek na te moje 13 urodziny. Ale są dozwolone od 9 lat więc będziesz musiał trochę poczekać zanim pozwolę Ci się nimi bawić :P

02.01.2005
19:01
smile
[88]

Bajt [ ]

Szyskiego Najlepsiejszego :)

PS. Fajnie masz - mozesz zrobic w swoje urodziny poprawiny po Sylwestrze ;)

02.01.2005
19:04
smile
[89]

piokos [ ]

aje ja kce ten samojodzik, tejas, tejas, tejas :)

02.01.2005
19:06
smile
[90]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> łapy precz od mojego samochodzika!

*tłucze piokosa po łapach*

Bajt -> no widzisz, w życiu trzeba się umieć ustawić :D

02.01.2005
19:09
smile
[91]

piokos [ ]

:P

mam nowy jadjatojek na NB :P :), aje cichutki

[EDIT]
musiałem mu 3 zęby wyrwać bo pod radiator na procku nie wchodził :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 19:09:08]

02.01.2005
19:09
smile
[92]

Bajt [ ]

Father Michael --> Dokladnie, ja mam urodziny tuz po zakonczeniu roku szkolnego. Chyba wiesz, co to oznacza ;)

02.01.2005
19:10
smile
[93]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> połamania i spalenia tego na co go założysz :P

Bajt -> też dobrze :)

02.01.2005
19:18
smile
[94]

piokos [ ]

*cmoka się w zaciśniętą pięść z kciukiem pomiędzy palcem środkowym a wskazującym*

a fige, chciałbyś! Już zamontowany i działa fantastik! (screen :P)

02.01.2005
19:21
smile
[95]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> jakoś screen mi nie chce się załadować :P

02.01.2005
19:30
smile
[96]

WolverineX [ Senator ]

Padre to prezent odemnie dla ciebie :)

02.01.2005
19:33
smile
[97]

matisf [ X ]

piokos-> :P

02.01.2005
19:35
smile
[98]

Verminus [ Prefekt ]

Pomocy !!!
Jeden [cenzura] z DDW już się wpisał :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 19:41:39]

02.01.2005
19:37
smile
[99]

WolverineX [ Senator ]

piesi !!!!

02.01.2005
19:37
smile
[100]

WolverineX [ Senator ]

piersi !!!

teraz guud

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 19:36:45]

02.01.2005
19:38
smile
[101]

matisf [ X ]

PAJAC !?

zaraz wyedytuje mojego posta zebys nie widzial mojej odpowiedzi :P

02.01.2005
19:39
smile
[102]

matisf [ X ]

ps ona ma nas za pajacow :)

02.01.2005
19:39
smile
[103]

WolverineX [ Senator ]

nie odwazysz sie !!! jak to ztrobisz to ja wyedytuje swoja !!! ha

02.01.2005
19:40
[104]

matisf [ X ]

juz :)

02.01.2005
19:41
[105]

WolverineX [ Senator ]

juz :)

02.01.2005
19:44
[106]

WolverineX [ Senator ]

czy jest mozliwe napisanie 300 postow w ciagu 1 godziny na premium ???
ktos juz to robil ?? co sie stalo ???

02.01.2005
19:47
smile
[107]

Father Michael [ Padre ]

Macie się czym chwalić :P

WolverineX -> dzięki Ci! Jedyny porządny w DDW :D

02.01.2005
19:51
smile
[108]

WolverineX [ Senator ]

Padre gdzie ty trzymasz ta pyte gowna ze masz -4 ?? w zamrazalce ??? no wiem zima to za oknem :)

02.01.2005
19:52
smile
[109]

Father Michael [ Padre ]

WolverineX -> mam chłodzenie ciekłym tlenem :)

Tylko ostatnio coś nawala bo wzrosło z -24 do -4 :(

02.01.2005
19:53
smile
[110]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Wolve --- > w Photoshopie :)

02.01.2005
19:57
smile
[111]

matisf [ X ]

Padre-> po cholere chłodzisz sama płyte? :PPP

02.01.2005
19:58
smile
[112]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Bo ludzie dali za mało na tace i juz na reszte nie starczyło ;)

02.01.2005
19:59
smile
[113]

Father Michael [ Padre ]

matisf -> bo jak chłodziłem Photoshopem to fakt, że jako pierwszy będzie na liscie procesor był dla mnie tak oczywisty, że nawet nie przeczytałem podpisu. I stąd błąd :)

02.01.2005
20:04
smile
[114]

matisf [ X ]

:P

02.01.2005
20:26
smile
[115]

piokos [ ]

Padre -> Ty amatorze :P :)

02.01.2005
21:11
smile
[116]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Dobranoc dziewczynki...

ehhh, jutro szkoła...

02.01.2005
21:36
smile
[117]

Father Michael [ Padre ]

"Dobranoc"?? O 21????

piokos -> już taki ze mnie amator... piersi :P

02.01.2005
22:03
smile
[118]

matisf [ X ]

ja teraz wymiekam dobranoc :)

02.01.2005
22:04
smile
[119]

WolverineX [ Senator ]

no bez przesady o 21 juz spac :)

02.01.2005
22:12
smile
[120]

mortan_battlehammer [ Legend ]

A mi moja kochana politechnika zrobila jutro wolne, chyba rektor jest ciezko chory, bo zawsze my zapieprzalismy jak inni mieli wolne, teraz wreszcie odwrotnie :D

02.01.2005
22:49
smile
[121]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> wrrrrr!

02.01.2005
23:00
smile
[122]

WolverineX [ Senator ]

<---mortan--->Grrrrrr

02.01.2005
23:11
smile
[123]

TeadyBeeR [ Legend ]

mortan --> No to jutro lezymy brzuchem do gory :).

02.01.2005
23:19
smile
[124]

WolverineX [ Senator ]

kurcze a ja mam na w pół do dziesiata (9.30) i do piatej lekcje (17 godziny po poludniu)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 23:18:53]

02.01.2005
23:22
[125]

Bajt [ ]

Heh, a ja mam od 10.05 do 16.15...

Troche za wczesnie do tej szkoly. W ferie spalem do 12 :)

02.01.2005
23:28
[126]

WolverineX [ Senator ]

LOL w linku :)


02.01.2005
23:29
smile
[127]

WolverineX [ Senator ]

ja tak samo w swieta czyli teraz spalem a siedzialem do 3 czasami do czwartej i gralem w Postala 2 albo inna gre, albo po porstu tutaj pisalem bzdury :)

02.01.2005
23:31
smile
[128]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Padre, Wolve -- > :*

02.01.2005
23:32
[129]

gofer [ ]

Nareszcie koniec tego wolnego...Przez te cholerne 12 dni miałem wypocząć, a że tak powiem, codzinne wstawanie na kacu nie za bardzo mi w tym pomogło...Ja już nie chcę pić...a pomyśleć, że w styczniu mam jeszcze 3 imprezy "osiemnastkowe", pięćdziesiąte urodziny ojca, ogólnie karnawał i jeszcze jakiś wyjazd na ferie...ja nie chcę...moja wątroba też nie chce :(((

02.01.2005
23:33
smile
[130]

Bajt [ ]

No nic, cza isc w kime.
Dobranoc i glosnego budzika :P

02.01.2005
23:37
smile
[131]

Torn [ Merces Letifer ]

FM - życzę Ci tego co się zwykle życzy na urodziny.

PS. sądziłem, że to kawał z tą trumną :D

02.01.2005
23:38
smile
[132]

gofer [ ]

aa, idę spać...dobranoc..

02.01.2005
23:40
smile
[133]

piokos [ ]

mamy tu jakiegoś nadwornego kronikarza ???

02.01.2005
23:40
smile
[134]

WolverineX [ Senator ]

BTW Padre. ale na trumnie pisze " Piokos" ale to nie on ma urodziny dzis lecz ty. to znaczy ze piszesz na dwoch kontach.

02.01.2005
23:42
smile
[135]

piokos [ ]

WolverineX => ale Ty nie kumaty, Padre dostał życzenia, (takie o których marzy - jego niedoczekanie :P )

02.01.2005
23:43
[136]

Torn [ Merces Letifer ]

Wolvie - bo to był "prezent" dla Padre. Taki kinder_suprajs. Czaisz? :)
Jakby Padre był Piokosem to raczej nie ucieszyłby się z własnej śmierci w rocznicę urodzin na dodatek :)

02.01.2005
23:44
smile
[137]

WolverineX [ Senator ]

aaa :) teraz kumam :) to bardzo dobry prezent. :)

02.01.2005
23:47
smile
[138]

piokos [ ]

łajdak

03.01.2005
00:01
smile
[139]

piokos [ ]

Padre => wszystkiego dobrego, dużo zdrowia, szczęścia. No i żeby Ci się spełniły życzenia.

03.01.2005
00:01
smile
[140]

Torn [ Merces Letifer ]

piokos - wymiękłes jednak.. :(
ależ się zawiodłem...

03.01.2005
00:05
smile
[141]

piokos [ ]

ja wymiękłem?

ZOBACZ na datę :D

03.01.2005
00:08
smile
[142]

Torn [ Merces Letifer ]

:D

(zwracam honor)

03.01.2005
00:18
[143]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobranoc:>

03.01.2005
00:31
smile
[144]

piokos [ ]

EwUnIa_kR => dobranoc, Padre na noc :)


kurczaki, forum tweaka wysiadło i nie mam co czytać :/

03.01.2005
00:32
[145]

EwUnIa_kR [ Legend ]

piokos----> na noc to mam t.soprano:P

03.01.2005
00:45
smile
[146]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Panie i Panowie - prosze kolege nawrocic na wlasciwa sciezke :) a moze lac sie hektolitrami ;P

03.01.2005
00:46
smile
[147]

piokos [ ]

ach taaaak. Poślubiona mafii :D

-branoc-

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 01:05:14]

03.01.2005
01:16
[148]

EwUnIa_kR [ Legend ]

piokos------->już dawno....mów mi carmella....

03.01.2005
01:27
smile
[149]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Podła noc dranstwu

03.01.2005
01:30
smile
[150]

TeadyBeeR [ Legend ]

Branoc wszystkim.

03.01.2005
02:17
[151]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

stanal watek na 150 i dalej ni h..a
elektroniczne ograniczenie pewnie zalozyli...

03.01.2005
06:10
smile
[152]

Father Michael [ Padre ]

Nie spać! Zwiedzać!

03.01.2005
08:38
smile
[153]

WolverineX [ Senator ]

dziendoberek :)

03.01.2005
08:42
smile
[154]

WolverineX [ Senator ]

ale bede wychodzil za 20 minut bo ide do szkoly. a za oknem pizdzi, zaczyna padac snieg a tak bylo ladnie bez niego. jest zimno i niechce mi sie nic robic a pomyslec ze bede w szkole dzis do 17 :(

03.01.2005
08:51
smile
[155]

WolverineX [ Senator ]

no ide zebusie umyc twarz i bede zasowac.

03.01.2005
09:14
[156]

WolverineX [ Senator ]

dobra, wychodze wlasnie. pa pa

03.01.2005
09:50
smile
[157]

Widzący [ Generaďż˝ ]

WMMK !!!

Korzystając z pierwszego pojawienia się w 2005 roku składam życzenia wszystkim GOLasom.
Dobrze Wam Tak a w Nowym Roku jeszcze lepiej.

03.01.2005
10:24
smile
[158]

tigerkb [ Konsul ]

Podnosze wątek pytając się o co chodzi w tej rozmowie <pewnie o nic - *śmiech*>??

03.01.2005
10:38
smile
[159]

piokos [ ]

jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze :)

Łelkom panie i panie :)

03.01.2005
11:04
smile
[160]

Widzący [ Generaďż˝ ]

tigerkb->> podnoszenie wątków upadłych to taka wspólna sprawa drużyny.
A piokos czyta sie przez wydłużone "ij";-))

03.01.2005
11:12
smile
[161]

xanat0s [ Wind of Change ]

Dobry...

[post pisany w celu sprawdzenia czy juz mam nowy stopien]

O, zmienili :)

BTW: zagadka - przedstawiciel jakiego zawodu pedzi w deszczu na waskich drogach 100 km/h, wyprzedza na trzeciego, skreca na zakazie, a jak trafia na korek to wlacza awaryjne i jedzie pod prad? [wszystkie fakty autentyczne :)]


BTW2: czyzyby Mentor12 dostal banana?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 11:17:19]

03.01.2005
12:01
smile
[162]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Czesc


xanat0s -->

btw -- > kazdy ktory ma kratke w aucie :) NIewaznesą absy, esry kontrolowane strefy zgniotyjak sie sie ma kratke i firmowa nalepke na boku ;)

btw2 --- > Nie, to jest nowy madrzejszy ( podobno;) Mentor :)

03.01.2005
12:05
smile
[163]

xanat0s [ Wind of Change ]

mortan --> nie trafiles :) To byl ksiadz jadacy Cinquecento z moim bratem po waskich i kretych uliczkach w poblizu krakowa bo zaraz odjezdzal pociag a zdazyc trzeba bylo... To chyba cud, ze dojechali... Zreszta do pociagu wpakowalismy sie o 18:03, a odjezdzal o 18 :)

03.01.2005
12:19
smile
[164]

Father Michael [ Padre ]

Jak to miło jak odpadają zajęcia i człowiek wraca tak szybko z uczelni :D

03.01.2005
12:21
smile
[165]

xanat0s [ Wind of Change ]

Padre --> mnie tam dzisiaj w ogole w szkole nie bylo :) Wrocilem wczoraj wieczorem z wyjazdu i bylem zbyt zmeczony, zeby isc do budy :)

03.01.2005
12:35
smile
[166]

Father Michael [ Padre ]

xanat0s -> jesteś złym człowiekiem :)

03.01.2005
12:40
smile
[167]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Konto Mentor12 żegna całe DDW. Właśnie przeniesiono mi abonament.

03.01.2005
12:42
smile
[168]

mortan_battlehammer [ Legend ]

jasne, nie mozna przenosci abonaentu :P

03.01.2005
12:44
smile
[169]

Silver Fox [ spamer ]


mortan_battlehammer ---> Jaaaasne :D

03.01.2005
12:45
[170]

Silver Fox [ spamer ]


To dlaczego tu pisze? :)

03.01.2005
12:46
[171]

Father Michael [ Padre ]

Widać Bóg nas nienawidzi.

03.01.2005
12:48
[172]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

o k... :/
Mentor- daj se siana ;)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 12:48:51]

03.01.2005
12:56
smile
[173]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Mentor --> kupiles drugi :)

03.01.2005
12:56
smile
[174]

Silver Fox [ spamer ]


mortan_battlehammer ---> Nie kupiłem drugiego. Bo po co? :D

03.01.2005
13:01
[175]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


Mentor- pewnie po to zeby szpanowac na zwyklych kategoriach :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 13:00:14]

03.01.2005
13:01
smile
[176]

Silver Fox [ spamer ]


Kuzi2 ---> Nie :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 13:03:21]

03.01.2005
13:05
smile
[177]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

VROOM... VROOOM... *szykuje sie do podwedzenia kolejnego watku*

03.01.2005
13:09
[178]

Silver Fox [ spamer ]


częsc 229 się zbliża :P

Stranger ---> Pamiętam że dopiero po 200 postach :P

03.01.2005
13:12
smile
[179]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


Mentor- nie bo po co :P

03.01.2005
13:12
smile
[180]

Silver Fox [ spamer ]


Kuzi2 ---> Za chwile znowu założy i znowu moderator porwie wątek

03.01.2005
13:16
smile
[181]

Silver Fox [ spamer ]


Kuzi2 ---> Dalej, dobijmy do 200 postów bo Stranger cierpi z niecierpliwości :D

03.01.2005
13:28
smile
[182]

Father Michael [ Padre ]

Stranger -> :P

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3186099&N=1

03.01.2005
13:30
[183]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


a ile juz jest ? :)

03.01.2005
13:30
[184]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Padre, czy naprawdę tak niewiele do szczęścia trzeba??

03.01.2005
13:32
[185]

Silver Fox [ spamer ]


Udało sie, mam piersi :D

03.01.2005
13:33
smile
[186]

Father Michael [ Padre ]

Meghan -> naprawdę :P

03.01.2005
13:37
smile
[187]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Padre, no tak, faktycznie, proste z was zwierzaczki.... pełny brzuch i ciepłe przytulisko stanowią jakieś 90% potrzeb do zaspokojenia aby być szczęśliwym ;>

03.01.2005
13:43
smile
[188]

Father Michael [ Padre ]

Meghan -> z czego pełny brzuch stanowi jedynie 5% z tych 90% :D

03.01.2005
13:43
smile
[189]

zarith [ ]

w moim wypadku conajmniej 33% ;>

03.01.2005
13:58
[190]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Padre ---> Znaczy, jesz jak wróbelek? :> Nieeee, niemożliwe....

03.01.2005
13:59
smile
[191]

zarith [ ]

pije jak wróbelek... tyle co waży :P

03.01.2005
14:00
smile
[192]

Father Michael [ Padre ]

Meghan -> no właśnie, "niemożliwe" :)

Jaka więc opcja pozostaje? :)

03.01.2005
14:00
smile
[193]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

zarith ---> A to daje tylko 5%. Zgroza!

03.01.2005
14:03
smile
[194]

piokos [ ]

zaraz! pogubiłem się w tych rachunkach! :)

03.01.2005
14:07
smile
[195]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> ja też już tak do końca nie wiem czy oni się ze mnie nabijają czy jeszcze nie :)

03.01.2005
14:10
smile
[196]

piokos [ ]

Padre => jeszcze raz poczytałem, i wynika z nich jasno - jesteś moczymordą :D

03.01.2005
14:12
smile
[197]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> trochę śmiesznie wychodzi bo prawie abstynent ze mnie :)

03.01.2005
14:14
smile
[198]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


przeciez nowa czesc juz jest ? :P
Zamierzacie dobic do tych 200 ? ehh :D

03.01.2005
14:15
smile
[199]

piokos [ ]

Kuzi2 => owszem. Tradycja to tradycja. :)

03.01.2005
14:18
smile
[200]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

No to ten post jest 200. :P

No... konczcie flaszke i do domu... ;)

03.01.2005
14:19
[201]

Silver Fox [ spamer ]


Idziemy do częsci 229 :>

03.01.2005
14:19
smile
[202]

piokos [ ]

no

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 14:18:05]

03.01.2005
14:19
smile
[203]

Silver Fox [ spamer ]


piokos ---> Byłem szybszy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.