
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Ddw Cwtwwszdnk. I ukraść wątek ;P - 228
Siara!!! I Moderator porwał wątek ;P

matisf [ X ]
piersi

SirGoldi [ Gladiator ]
Stranger [Gry-Online] ---> Wstręciuchu.
Jeszcze 200 nie było!

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Jak sie czujesz z pierwszymi w tym roku a na dodatek zmoderowanymi piersiami ;) ?
SirGoldi --> zawsze dochodzicie do 200 postow? sorka, nie wiedzialem :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 17:49:24]

matisf [ X ]
hmmm.. jakos dziwnie :)

piokos [ ]
Co się dzieje do jasnej ciasnej???

matisf [ X ]
jak to co mam piersi :)

SirGoldi [ Gladiator ]
piokos ---> Nie wiadomo. Miej się na baczności bo armageddon się prawdopodobnie zbliża!

piokos [ ]
Stranger => Ty to chyba od niedawna na forum, co?
SirGoldi => Armageddon to był w kinie :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 17:58:36]

Bajt [ ]
10ty :P

SirGoldi [ Gladiator ]
piokos ---> Swego czasu był też na... TVNie chyba ale głowy nie dam. :)
Moim zdaniem zarąbisty film!

WolverineX [ Senator ]
tez lecial na polsacie dwojce,tvn,hbo. zarabisty film.
ale wpierw tam dostukajmy do 200 :)

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
upa
Silver Fox [ spamer ]
:)

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
EEEE, jak ja to zrobiłem? ^^^^

Father Michael [ Padre ]
Dziś o 22.40 na TVP2 są "Hazardziści". Polecam. W końcu na coś się ta shitna telewizja publiczna przydała :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 21:11:21]
WolverineX [ Senator ]
szajse.

Father Michael [ Padre ]
WolverineX -> wdepnąłeś "w"? :)

Bajt [ ]
Dlaczego sa 2 watki nr 228? :)

Verminus [ Prefekt ]
Ten jest jedyny słuszny :)
Jak kiedyś założyłem wątek za szybko, to dostałem ochrzan od reszty, a Strangera się najwyraźniej boją :P
gofer [ ]
CzD

gofer [ ]
wiecie co? chyba położę się spać...

WolverineX [ Senator ]
Padre, nie nie wdapnalem w to "W" spokojna glowa :)
taka gapa ze mnie nie jest :P

Father Michael [ Padre ]
wolve -> good for you :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Verminus --> pierwszy raz mi sie zdarzylo :) zreszta nieczesto rozdaje piersi ;)

WolverineX [ Senator ]
Padre--->rzycze ci tego samego :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
A tak btw, planuje isc na odwyk a konkretnie zwalczyc uzaleznienie od forum GOL-a. Jakies sugestie :) ?

mortan_battlehammer [ Legend ]
Dokonaj samozbanowania, a jak nie mozesz to popros Soula :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Qrcze, z tym gorzej jest niz z rzucaniem fajek ;)

Verminus [ Prefekt ]
Stranger --->
Fajek tam rzucił GOLa ;)
WolverineX [ Senator ]
Ja proponuje EGZORCYZMY. Dobry egzorcysta wypedzic potrafi wszystko :)

SirGoldi [ Gladiator ]
O Fajku gadacie? On teraz chyba trzepie kasę w CDProjekcie.
:)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Pewnie przesiadl sie na forum CDP.
SirGoldi [ Gladiator ]
Bynajmniej nie na forum...

piokos [ ]
Stranger => a Fajek jest jednym z tych 15-tu dyrektorów, czy jednym z chłopaków w magazynie "robiących z czapkę gruszek"?

WolverineX [ Senator ]
ble ble ble....kur...wa

WolverineX [ Senator ]
no i co ty ble ble ble pier......dolisz, to dwa slowa :)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
folferineks ---> Powiedz, kiedy masz urodziny, to dam ci torbę. Istnieje szansa, że założysz ją na głowę i się udusisz.
Aha, nie męcz się uważaniem - masz tyle gówna w głowie, że nawet jak wdepniesz w jakieś, to i tak nie zauważysz różnicy.
Torn [ Merces Letifer ]
Spokojnie Meghan. Włącz 'ignore' i po co się denerwować niepotrzebnie.

WolverineX [ Senator ]
ktos tu nerwowy bardzo :)

Father Michael [ Padre ]
Heh, ależ oni tam w tym GOLu wszystko wiedzą. To najlepsze życzenia urodzinowe jakie kiedykolwiek dostałem :)

zarith [ ]
szczęśliwego nowego roku

Torn [ Merces Letifer ]
FM - :)
Ależ Wy się lubicie.
piokos - co oznacza ten skrót tak w ogólę? jakiś Związek Przeciw Z.. P.. P... Father Michaela?
___
Bajt - aaaa, thx. :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 00:50:03]

Bajt [ ]
Zdobywaniu Piersi Przez :P

Father Michael [ Padre ]
Nie dodawać nowych postów bez powodu bo piokos nie zobaczy moich życzeń :D

matisf [ X ]
yyyyyyyyyyy mentor ty masz tak rozszarpana osobowosc ?
czy mi tylko nie pasuje cos w ym watku :|
VVVVVVVVVVVVVVVVV
zwiozek przeciw zdobywaniu pierwszych piersi FM ?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 01:00:46]

piokos [ ]
Mam wesołą nowinę :D. Szczegóły na screenie :)
Była spokojna noc z 29 na 30 kwietnia 2004 roku. A tak to się zaczęło:
30.04.2004 | 00:46 Father Michael [ Legend ]
*demoluje tabliczke*
MOJĄ TABLICZKĘ !!!!!!

WolverineX [ Senator ]
nizle sie zaczyna :) moze zagramy w 'wisielca' ???

Father Michael [ Padre ]
piokos -> co tak właściwie było na tabliczce bo już nie pamiętam :)

piokos [ ]
"Strona w rozbudowie!!!"
serio :D

Father Michael [ Padre ]
coś mi ściemniasz... to było coś w stylu: "Cisza nocna!" albo "Nie hałasować" :P
edit: o proszę, nawet linka dałeś tylko nie zauważyłem :)
BTW: zauważyłem też adres Twojej "strony domowej", ten koło nicka. Zgadzam się... niezły z Ciebie pajacyk :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 01:37:12]

piokos [ ]
Myślałem że chodzi Ci o tabliczkę na Twojej szyi (tę ze screena :)) :P
zauważyłem też adres Twojej "strony domowej", ten koło nicka.
a teraz ładny :P
Natomiast Ty nie masz wcale :). Wcale = Zero.
Parafrazując słowa pewnego polityka: "Jest Pan Zerem Panie Padre" :P :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 01:46:05]

piokos [ ]
Idę spadź :P
c ya
Padre => poluzuj sobie krawacik przed snem(patrz screen z 1:23 :))

Father Michael [ Padre ]
piokos -> a idź, słodziutkich snów :P

WolverineX [ Senator ]
dobranoc, padre na noc :)
..a mialy byc karaluchy :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
To dobranoc
WolverineX [ Senator ]
dobrano, pchly na noc :)

Father Michael [ Padre ]
WolverineX -> jesteś okrutny dla piokosa! :D

mortan_battlehammer [ Legend ]
..ale ja jeszcze nie ide spac :)

WolverineX [ Senator ]
fajnie mortan :) tez sięęęłłłł cieszeee *zziewa*

WolverineX [ Senator ]
dobra chlopaki.
Trzymajcie warte za mnie.
Ja ide sie zdrzemnac.
By wstac i moc dalej grac.
Padrego biore pod poduche
Mortana i Mentora pod pazuche.
I ide spac.
Dobranoc moi drodzy
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
patrzcie panstwo
wiersz chwyta za serce ze az czlowiek mdleje
wolverine myslales kiedys nad pisarstwem?

Father Michael [ Padre ]
Piersi z rana.

piokos [ ]
heloł :)
Ponad 2 tysiące użytkowników posiada aktywny jeden z abonamentów GOL,
To dlaczego w ddw pisze tylko 20 osób? Padre to znowu Twoja wina! :P :D.
spadam na giełdę :]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 11:24:32]
Soulcatcher [ Prefekt ]
piokos ---> ponieważ ludzie nie kupują abonamentu po to aby pisac na forum.

Flyby [ Outsider ]
..wszyscy boją sie tajnych mafii trzymajacych piersi..Ah, kto nimi rządzi i co się za nimi kryje?! Nieśmiałe pozdrowienia..

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
:)
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
niezla kase trzepie gol w takim razie
na samym abonamencie :)
usrednijmy
powiedzmy kazdy ze 20gr dziennie srednio
x 2000
to masz 400zl dziennie?!
tylko tyle?!
cholera
myslalem ze jakos wiecej wyjdzie...
gofer [ ]
Na szczęście...jutro do szkoły!!! Na szczęście...już mam dosyć wstawania rano na kacu...ufff

Flyby [ Outsider ]
..a ja jutro do nowej pracy w starym miejscu :-)..Hmm..niepewnie sie czuje :-)
SirGoldi [ Gladiator ]
Kush ---> Proponuję jeszcze doliczyć ogromną kase z reklam.

Flyby [ Outsider ]
..nowy Rok..unijny..
cherubinek zloty
co mu czas dorobi
wedle mej ochoty?
Skrzydelka? Ogonek?
Uśmieszek frywolny?
I czy mi pokaże
do czego jest zdolny?
Co też mi da..
Kupę zlota
czy dziadowskie torby?
Cóż..byleby
nie według swojej
ale mojej normy..:-)
I jeszcze..bo tyle miejsca
mi zostalo..Zyczę
by wszystkim na Forum
tak dobrze sie działo
jak zechcą..
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 14:37:46]

WolverineX [ Senator ]
siema ludzie :)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Sześć chopaki :) Jaki miły poranek... Nie poranek?.... W mordę, ja we wtorek usnę z twarzą na klawiaturze, tego się nie da przed szefem ukryć...

AnnataR [ Salon des Refusés ]
Dzien dobry w nowym roku :)

SirGoldi [ Gladiator ]
O żesz!

mortan_battlehammer [ Legend ]
Podły Wieczor Draństwu.
Dzis jest ostatni dzien lenistwa okresu świąteczno-sylwestrowego juz jutro bedzie trzeba wrocic do zwykłego zycia uczelnianego ( w przypadkuch innych szkolnego lub pracowniczego :) bez wstawania o gdznie 12 i totalnej wolnosci.

WolverineX [ Senator ]
lol z tej vazeliny75 :) pewnie jeszcze ze szkoly mu ta ksywka zostala a mzoe jeszcze chodzi do szkolki :) vazeliniarz jeden :)

Torn [ Merces Letifer ]
Meghan - może to się przyda :)

WolverineX [ Senator ]
niezle torn nie zle czyli dobre :)

Father Michael [ Padre ]
Żądam wyjaśnień. Dlaczego nikt mi nie życzył tego co zwykle się życzy na urodziny?
WolverineX [ Senator ]
a kiedy masz urodziny

Father Michael [ Padre ]
Jakieś 4 godziny temu :)
Przecie chwaliłem się co dostałem z tej okazji od GOLa :D

mortan_battlehammer [ Legend ]
Wiesz Padre, wiekszosc dostaje gołą babe, a nie jakiegos truposza :]
Hepi berzdej :)

Father Michael [ Padre ]
mortan -> goła baba przyszła pocztą, a truposz przeglądarką :)

piokos [ ]
Parde => Wszystkiego najlepszego w dniu Twoich 13-tych urodzin :)

Father Michael [ Padre ]
piokos -> dziękuję Ci piokosie! Dostałem całą masę zabawek na te moje 13 urodziny. Ale są dozwolone od 9 lat więc będziesz musiał trochę poczekać zanim pozwolę Ci się nimi bawić :P

Bajt [ ]
Szyskiego Najlepsiejszego :)
PS. Fajnie masz - mozesz zrobic w swoje urodziny poprawiny po Sylwestrze ;)

piokos [ ]
aje ja kce ten samojodzik, tejas, tejas, tejas :)

Father Michael [ Padre ]
piokos -> łapy precz od mojego samochodzika!
*tłucze piokosa po łapach*
Bajt -> no widzisz, w życiu trzeba się umieć ustawić :D

piokos [ ]
:P
mam nowy jadjatojek na NB :P :), aje cichutki
[EDIT]
musiałem mu 3 zęby wyrwać bo pod radiator na procku nie wchodził :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 19:09:08]

Bajt [ ]
Father Michael --> Dokladnie, ja mam urodziny tuz po zakonczeniu roku szkolnego. Chyba wiesz, co to oznacza ;)

Father Michael [ Padre ]
piokos -> połamania i spalenia tego na co go założysz :P
Bajt -> też dobrze :)

piokos [ ]
*cmoka się w zaciśniętą pięść z kciukiem pomiędzy palcem środkowym a wskazującym*
a fige, chciałbyś! Już zamontowany i działa fantastik! (screen :P)

Father Michael [ Padre ]
piokos -> jakoś screen mi nie chce się załadować :P

WolverineX [ Senator ]
Padre to prezent odemnie dla ciebie :)

matisf [ X ]
piokos-> :P

Verminus [ Prefekt ]
Pomocy !!!
Jeden [cenzura] z DDW już się wpisał :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 19:41:39]

WolverineX [ Senator ]
piesi !!!!

WolverineX [ Senator ]
piersi !!!
teraz guud
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 19:36:45]

matisf [ X ]
PAJAC !?
zaraz wyedytuje mojego posta zebys nie widzial mojej odpowiedzi :P

matisf [ X ]
ps ona ma nas za pajacow :)

WolverineX [ Senator ]
nie odwazysz sie !!! jak to ztrobisz to ja wyedytuje swoja !!! ha
matisf [ X ]
juz :)
WolverineX [ Senator ]
juz :)
WolverineX [ Senator ]
czy jest mozliwe napisanie 300 postow w ciagu 1 godziny na premium ???
ktos juz to robil ?? co sie stalo ???

Father Michael [ Padre ]
Macie się czym chwalić :P
WolverineX -> dzięki Ci! Jedyny porządny w DDW :D

WolverineX [ Senator ]
Padre gdzie ty trzymasz ta pyte gowna ze masz -4 ?? w zamrazalce ??? no wiem zima to za oknem :)

Father Michael [ Padre ]
WolverineX -> mam chłodzenie ciekłym tlenem :)
Tylko ostatnio coś nawala bo wzrosło z -24 do -4 :(

mortan_battlehammer [ Legend ]
Wolve --- > w Photoshopie :)

matisf [ X ]
Padre-> po cholere chłodzisz sama płyte? :PPP

mortan_battlehammer [ Legend ]
Bo ludzie dali za mało na tace i juz na reszte nie starczyło ;)

Father Michael [ Padre ]
matisf -> bo jak chłodziłem Photoshopem to fakt, że jako pierwszy będzie na liscie procesor był dla mnie tak oczywisty, że nawet nie przeczytałem podpisu. I stąd błąd :)

matisf [ X ]
:P

piokos [ ]
Padre -> Ty amatorze :P :)

Orlando [ Reservoir Dog ]
Dobranoc dziewczynki...
ehhh, jutro szkoła...

Father Michael [ Padre ]
"Dobranoc"?? O 21????
piokos -> już taki ze mnie amator... piersi :P

matisf [ X ]
ja teraz wymiekam dobranoc :)

WolverineX [ Senator ]
no bez przesady o 21 juz spac :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
A mi moja kochana politechnika zrobila jutro wolne, chyba rektor jest ciezko chory, bo zawsze my zapieprzalismy jak inni mieli wolne, teraz wreszcie odwrotnie :D

Father Michael [ Padre ]
mortan -> wrrrrr!

WolverineX [ Senator ]
<---mortan--->Grrrrrr

TeadyBeeR [ Legend ]
mortan --> No to jutro lezymy brzuchem do gory :).

WolverineX [ Senator ]
kurcze a ja mam na w pół do dziesiata (9.30) i do piatej lekcje (17 godziny po poludniu)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-02 23:18:53]
Bajt [ ]
Heh, a ja mam od 10.05 do 16.15...
Troche za wczesnie do tej szkoly. W ferie spalem do 12 :)
WolverineX [ Senator ]
LOL w linku :)

WolverineX [ Senator ]
ja tak samo w swieta czyli teraz spalem a siedzialem do 3 czasami do czwartej i gralem w Postala 2 albo inna gre, albo po porstu tutaj pisalem bzdury :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
Padre, Wolve -- > :*
gofer [ ]
Nareszcie koniec tego wolnego...Przez te cholerne 12 dni miałem wypocząć, a że tak powiem, codzinne wstawanie na kacu nie za bardzo mi w tym pomogło...Ja już nie chcę pić...a pomyśleć, że w styczniu mam jeszcze 3 imprezy "osiemnastkowe", pięćdziesiąte urodziny ojca, ogólnie karnawał i jeszcze jakiś wyjazd na ferie...ja nie chcę...moja wątroba też nie chce :(((

Bajt [ ]
No nic, cza isc w kime.
Dobranoc i glosnego budzika :P

Torn [ Merces Letifer ]
FM - życzę Ci tego co się zwykle życzy na urodziny.
PS. sądziłem, że to kawał z tą trumną :D

gofer [ ]
aa, idę spać...dobranoc..

piokos [ ]
mamy tu jakiegoś nadwornego kronikarza ???

WolverineX [ Senator ]
BTW Padre. ale na trumnie pisze " Piokos" ale to nie on ma urodziny dzis lecz ty. to znaczy ze piszesz na dwoch kontach.

piokos [ ]
WolverineX => ale Ty nie kumaty, Padre dostał życzenia, (takie o których marzy - jego niedoczekanie :P )
Torn [ Merces Letifer ]
Wolvie - bo to był "prezent" dla Padre. Taki kinder_suprajs. Czaisz? :)
Jakby Padre był Piokosem to raczej nie ucieszyłby się z własnej śmierci w rocznicę urodzin na dodatek :)

WolverineX [ Senator ]
aaa :) teraz kumam :) to bardzo dobry prezent. :)

piokos [ ]
łajdak

piokos [ ]
Padre => wszystkiego dobrego, dużo zdrowia, szczęścia. No i żeby Ci się spełniły życzenia.

Torn [ Merces Letifer ]
piokos - wymiękłes jednak.. :(
ależ się zawiodłem...

piokos [ ]
ja wymiękłem?
ZOBACZ na datę :D

Torn [ Merces Letifer ]
:D
(zwracam honor)
EwUnIa_kR [ Legend ]
dobranoc:>

piokos [ ]
EwUnIa_kR => dobranoc, Padre na noc :)
kurczaki, forum tweaka wysiadło i nie mam co czytać :/
EwUnIa_kR [ Legend ]
piokos----> na noc to mam t.soprano:P

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Panie i Panowie - prosze kolege nawrocic na wlasciwa sciezke :) a moze lac sie hektolitrami ;P

piokos [ ]
ach taaaak. Poślubiona mafii :D
-branoc-
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 01:05:14]
EwUnIa_kR [ Legend ]
piokos------->już dawno....mów mi carmella....

mortan_battlehammer [ Legend ]
Podła noc dranstwu

TeadyBeeR [ Legend ]
Branoc wszystkim.
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
stanal watek na 150 i dalej ni h..a
elektroniczne ograniczenie pewnie zalozyli...

Father Michael [ Padre ]
Nie spać! Zwiedzać!

WolverineX [ Senator ]
dziendoberek :)

WolverineX [ Senator ]
ale bede wychodzil za 20 minut bo ide do szkoly. a za oknem pizdzi, zaczyna padac snieg a tak bylo ladnie bez niego. jest zimno i niechce mi sie nic robic a pomyslec ze bede w szkole dzis do 17 :(

WolverineX [ Senator ]
no ide zebusie umyc twarz i bede zasowac.
WolverineX [ Senator ]
dobra, wychodze wlasnie. pa pa

Widzący [ Generaďż˝ ]
WMMK !!!
Korzystając z pierwszego pojawienia się w 2005 roku składam życzenia wszystkim GOLasom.
Dobrze Wam Tak a w Nowym Roku jeszcze lepiej.

tigerkb [ Konsul ]
Podnosze wątek pytając się o co chodzi w tej rozmowie <pewnie o nic - *śmiech*>??

piokos [ ]
jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze :)
Łelkom panie i panie :)

Widzący [ Generaďż˝ ]
tigerkb->> podnoszenie wątków upadłych to taka wspólna sprawa drużyny.
A piokos czyta sie przez wydłużone "ij";-))

xanat0s [ Wind of Change ]
Dobry...
[post pisany w celu sprawdzenia czy juz mam nowy stopien]
O, zmienili :)
BTW: zagadka - przedstawiciel jakiego zawodu pedzi w deszczu na waskich drogach 100 km/h, wyprzedza na trzeciego, skreca na zakazie, a jak trafia na korek to wlacza awaryjne i jedzie pod prad? [wszystkie fakty autentyczne :)]
BTW2: czyzyby Mentor12 dostal banana?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 11:17:19]

mortan_battlehammer [ Legend ]
Czesc
xanat0s -->
btw -- > kazdy ktory ma kratke w aucie :) NIewaznesą absy, esry kontrolowane strefy zgniotyjak sie sie ma kratke i firmowa nalepke na boku ;)
btw2 --- > Nie, to jest nowy madrzejszy ( podobno;) Mentor :)

xanat0s [ Wind of Change ]
mortan --> nie trafiles :) To byl ksiadz jadacy Cinquecento z moim bratem po waskich i kretych uliczkach w poblizu krakowa bo zaraz odjezdzal pociag a zdazyc trzeba bylo... To chyba cud, ze dojechali... Zreszta do pociagu wpakowalismy sie o 18:03, a odjezdzal o 18 :)

Father Michael [ Padre ]
Jak to miło jak odpadają zajęcia i człowiek wraca tak szybko z uczelni :D

xanat0s [ Wind of Change ]
Padre --> mnie tam dzisiaj w ogole w szkole nie bylo :) Wrocilem wczoraj wieczorem z wyjazdu i bylem zbyt zmeczony, zeby isc do budy :)

Father Michael [ Padre ]
xanat0s -> jesteś złym człowiekiem :)

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Konto Mentor12 żegna całe DDW. Właśnie przeniesiono mi abonament.

mortan_battlehammer [ Legend ]
jasne, nie mozna przenosci abonaentu :P

Silver Fox [ spamer ]
mortan_battlehammer ---> Jaaaasne :D
Silver Fox [ spamer ]
To dlaczego tu pisze? :)
Father Michael [ Padre ]
Widać Bóg nas nienawidzi.
Kuzi2 [ akaDoktor ]
o k... :/
Mentor- daj se siana ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 12:48:51]

mortan_battlehammer [ Legend ]
Mentor --> kupiles drugi :)

Silver Fox [ spamer ]
mortan_battlehammer ---> Nie kupiłem drugiego. Bo po co? :D
Kuzi2 [ akaDoktor ]
Mentor- pewnie po to zeby szpanowac na zwyklych kategoriach :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 13:00:14]

Silver Fox [ spamer ]
Kuzi2 ---> Nie :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 13:03:21]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
VROOM... VROOOM... *szykuje sie do podwedzenia kolejnego watku*
Silver Fox [ spamer ]
częsc 229 się zbliża :P
Stranger ---> Pamiętam że dopiero po 200 postach :P

Kuzi2 [ akaDoktor ]
Mentor- nie bo po co :P

Silver Fox [ spamer ]
Kuzi2 ---> Za chwile znowu założy i znowu moderator porwie wątek

Silver Fox [ spamer ]
Kuzi2 ---> Dalej, dobijmy do 200 postów bo Stranger cierpi z niecierpliwości :D

Father Michael [ Padre ]
Stranger -> :P
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3186099&N=1
Kuzi2 [ akaDoktor ]
a ile juz jest ? :)
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Padre, czy naprawdę tak niewiele do szczęścia trzeba??
Silver Fox [ spamer ]
Udało sie, mam piersi :D

Father Michael [ Padre ]
Meghan -> naprawdę :P

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Padre, no tak, faktycznie, proste z was zwierzaczki.... pełny brzuch i ciepłe przytulisko stanowią jakieś 90% potrzeb do zaspokojenia aby być szczęśliwym ;>

Father Michael [ Padre ]
Meghan -> z czego pełny brzuch stanowi jedynie 5% z tych 90% :D

zarith [ ]
w moim wypadku conajmniej 33% ;>
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Padre ---> Znaczy, jesz jak wróbelek? :> Nieeee, niemożliwe....

zarith [ ]
pije jak wróbelek... tyle co waży :P

Father Michael [ Padre ]
Meghan -> no właśnie, "niemożliwe" :)
Jaka więc opcja pozostaje? :)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
zarith ---> A to daje tylko 5%. Zgroza!

piokos [ ]
zaraz! pogubiłem się w tych rachunkach! :)

Father Michael [ Padre ]
piokos -> ja też już tak do końca nie wiem czy oni się ze mnie nabijają czy jeszcze nie :)

piokos [ ]
Padre => jeszcze raz poczytałem, i wynika z nich jasno - jesteś moczymordą :D

Father Michael [ Padre ]
piokos -> trochę śmiesznie wychodzi bo prawie abstynent ze mnie :)

Kuzi2 [ akaDoktor ]
przeciez nowa czesc juz jest ? :P
Zamierzacie dobic do tych 200 ? ehh :D

piokos [ ]
Kuzi2 => owszem. Tradycja to tradycja. :)

Kuzi2 [ akaDoktor ]
No to ten post jest 200. :P
No... konczcie flaszke i do domu... ;)
Silver Fox [ spamer ]
Idziemy do częsci 229 :>

piokos [ ]
no
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 14:18:05]

Silver Fox [ spamer ]
piokos ---> Byłem szybszy