GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki tani skaner ??

01.01.2005
17:40
[1]

hohner111 [ DragonHeart ]

Jaki tani skaner ??

Jak w temacie, jak najtanszy a w miare dobry :) Do skanowania dokumentow, zeszytow, czasmai jakiejs grafiki :)

01.01.2005
17:44
[2]

reds23 [ redsov ]

ile ma kosztowac by dla Ciebie bbyl tani ?

01.01.2005
17:48
[3]

reds23 [ redsov ]

https://allegro.pl/show_item.php?item=37675726 tutaj jakis tani i parametry dobre ... :) ale o firmie pierwszy raz slysze


https://allegro.pl/show_item.php?item=37708914 fakny canon ... :) na twoje uzytki wystarczy spokojnie

01.01.2005
17:48
[4]

hohner111 [ DragonHeart ]

na allegro są po 180zł nówki hmh ale tak do 250zł powiedzmy w sklepie normalnym :) Nie chodzi mi o jakies firmowki czy cos..zeby dzialal :D

01.01.2005
19:53
smile
[5]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]


wiec bierzes zpierwszy lepszy w promocii.. choc to dziwne postę powanie, ale w sumie

1 do twoich celow.. nie takie dziwne ;-)
2 kazdy skaner do użytku domowego kosztuje ok 300 zl, a polowa z nich oferuje bardoz dobre parametry - droższe są tlko naprawdę profesjonalne lub innowacyjne

ogólnie postaraj sie ejdnak kupić coś dobrego producenta ( canon? hp? ) - njalepiej szybkie
ale modelu ci nie podam -bo naprawdę każdy jest podobny ( w tej cenie ) popatrzna parametry, albo poczekaj na kogos bardziej kompetentnego ;-) ja wyrazam ogólne zdanie

01.01.2005
23:19
[6]

hohner111 [ DragonHeart ]

Bed ekupowal w MM i biore pod uwage:

https://allegro.pl/show_item.php?item=37708914 Canon LIDE 30 lub inny Canona
https://allegro.pl/show_item.php?item=38296929 Mustek 2400CU

ostatecznie jakis HP :) Patrząc na ceny to tak 200-250zl bym wydał :)

03.01.2005
00:34
[7]

hohner111 [ DragonHeart ]

No i kupilem Canon LiDE 30....300zł :( ale warto było, mimo ze kupiłęm ostatnią wystawówke z 3 ryskami na klapce no ale innych 1200x2400 nie było :| paranoja ( w normalnej cenie)

03.01.2005
00:39
[8]

reds23 [ redsov ]

hmm... ja bym nigdy z wystawy nie kupil ... tym bardziej w MM wiem po sobie jak ogladam tam sprzet... wstyd sie przyznac ale raz chcac zajrzec do srodka drukarki otworzylem ja na "chama" :C
no kurcze jednego przycisku nie zauwazylem :)

03.01.2005
01:21
[9]

hohner111 [ DragonHeart ]

2h go oglądałem i macałem i czyściłęm i patrzyłem az wybrałem go zamiast MUSTEKa :| jedyny w sumie był 1200x2400 ale nie brałem go pod uwage jak oblukałem CONANA ;) Dali mi 7dni na sprawdzenie, cos sie nie podoba to zwracaja kase albo wymieniaja na inny model i oddają różnice ceny :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.