Mirio [ Junior ]
mam przoblem z upadłym lasem w IceWind Dale II
nie wiem jak to przejść w zasadzie to juz sie pogubilem albo zawsze wracam pod ten namiot co koniczyno wali i niewiem gdzie so te bachory z tej wioski pomuzcie ludzie!!!!

peners [ SuperNova ]
Zawsze jedna drogra z 3 podajze dostepnycyh jest prawidłowa.Musisz pokąbinować troszke.
M'q [ Schattenjager ]
Rozrysuj sobie mapę na kartce. Możesz też do pomocy zakupić np strzały i zostawiać na ziemi do oznaczenia lokacji (pomocne przy rysowaniu).