GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam przoblem z upadłym lasem w IceWind Dale II

01.01.2005
17:33
[1]

Mirio [ Junior ]

mam przoblem z upadłym lasem w IceWind Dale II

nie wiem jak to przejść w zasadzie to juz sie pogubilem albo zawsze wracam pod ten namiot co koniczyno wali i niewiem gdzie so te bachory z tej wioski pomuzcie ludzie!!!!

01.01.2005
17:34
smile
[2]

peners [ SuperNova ]

Zawsze jedna drogra z 3 podajze dostepnycyh jest prawidłowa.Musisz pokąbinować troszke.

01.01.2005
17:41
[3]

M'q [ Schattenjager ]


Rozrysuj sobie mapę na kartce. Możesz też do pomocy zakupić np strzały i zostawiać na ziemi do oznaczenia lokacji (pomocne przy rysowaniu).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.