GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem ze zworkami i BIOS-em, HELP!

01.01.2005
17:31
[1]

wiesław2 [ Konsul ]

Problem ze zworkami i BIOS-em, HELP!

Mam MEGA problem:

Chcialem przecyszcic sobie bios, tzn ustawic zworke na "czyszcenie". W moim Abicie NF7 mam 3 miejsca obok baterii zeby wsadzic zworke(patrz-zdjecie). Nie pamietam juz gdzie defaultoo byla ona wlozona, tzn w ktorym z 3 miejsc. Wyjalem ja i wsadzilem w innym miejsce, i teraz wszedzie gdzie ja wloze nie ma tego "pykniecia w biosie" - czyli tego beep. Probowalem wyjac bateryjke odczekac i jeszcze raz ja wlozyc ale to nic nie dalo. Pomozcie mi, gdzie teraz mam wsadzic zworke(w ktore miejsce) zeby bios sie uruchomil?

Z goty THX

01.01.2005
17:36
[2]

wiesław2 [ Konsul ]

obrazek-->

01.01.2005
17:55
[3]

Mc-Muza [ Konsul ]

Najlepiej ustaw zworke tak jak była włożona na samym początku. P.S. Ładny rysunek. ;P

01.01.2005
17:58
smile
[4]

wiesław2 [ Konsul ]

Tylko ja juz nie pamietam jak byla wlozona...

01.01.2005
18:03
[5]

Mały Miś [ Konsul ]


poczytaj co tam pisze obok tych zworek, a najlepiej to sprawdź w instrukcji obsługi

01.01.2005
18:24
[6]

goldenSo [ AnomaliA ]

quote : Instrukcja
default
3. Puste
2. Pelne
1. Pelne
cyferki oznaczaja bolce liczac od dolu czyli 3 to najwyzszy
Clear cMos
3. Pelne
2. Pelne
1. Puste

01.01.2005
18:30
[7]

Mały Miś [ Konsul ]


czyli ustawienie domyślne to połączony pierwszy z drugim tak połącz to komp powinien się uruchomić,
połączenie drugiego z trzecim powoduje sksaowanie pamięci CMOS

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.