wiesław2 [ Konsul ]
Problem ze zworkami i BIOS-em, HELP!
Mam MEGA problem:
Chcialem przecyszcic sobie bios, tzn ustawic zworke na "czyszcenie". W moim Abicie NF7 mam 3 miejsca obok baterii zeby wsadzic zworke(patrz-zdjecie). Nie pamietam juz gdzie defaultoo byla ona wlozona, tzn w ktorym z 3 miejsc. Wyjalem ja i wsadzilem w innym miejsce, i teraz wszedzie gdzie ja wloze nie ma tego "pykniecia w biosie" - czyli tego beep. Probowalem wyjac bateryjke odczekac i jeszcze raz ja wlozyc ale to nic nie dalo. Pomozcie mi, gdzie teraz mam wsadzic zworke(w ktore miejsce) zeby bios sie uruchomil?
Z goty THX
wiesław2 [ Konsul ]
obrazek-->
Mc-Muza [ Konsul ]
Najlepiej ustaw zworke tak jak była włożona na samym początku. P.S. Ładny rysunek. ;P

wiesław2 [ Konsul ]
Tylko ja juz nie pamietam jak byla wlozona...
Mały Miś [ Konsul ]
poczytaj co tam pisze obok tych zworek, a najlepiej to sprawdź w instrukcji obsługi
goldenSo [ AnomaliA ]
quote : Instrukcja
default
3. Puste
2. Pelne
1. Pelne
cyferki oznaczaja bolce liczac od dolu czyli 3 to najwyzszy
Clear cMos
3. Pelne
2. Pelne
1. Puste
Mały Miś [ Konsul ]
czyli ustawienie domyślne to połączony pierwszy z drugim tak połącz to komp powinien się uruchomić,
połączenie drugiego z trzecim powoduje sksaowanie pamięci CMOS