GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z wysyłaniem i odbieraniem MMSow w Siemensie C65

01.01.2005
17:16
smile
[1]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Problem z wysyłaniem i odbieraniem MMSow w Siemensie C65

Witam.
Mam taki problemik, bo nie moge odbierac ani wysylac MMSow. Jak jednego dostalem to nie moge go odczytac bo wyskakuje cos takiego "Błąd sieci lub konfiguracji", gdy klikam na szczegoly to pokazuje sie napis "Brakujace ustawienia: Dane CSD -nr telefonu (opcja)" Ten sam napis mam gdy probuje wyslalc MMSa
W ustawieniach>Przesył danych>Usługi danych>MMS>Ustaw CSD mam mozliwosc do wprowadzenia roznych danych:
-Numer dial-up
-Typ polaczenia
-Uzytkownik
-Haslo
-DNS1
-DNS2
Czy ktos pomoglby mi jakos to ustawic? Bo w instrukcji obslugi nic na ten temat nie ma. Jestem w plusie.

01.01.2005
17:29
smile
[2]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

w jakiej sieci masz telefon?? Jak w idei to link niżej. Jak w innej sieci, to ew. póxniej poszukam,.......eeeee albo nie bede szukał dam ci dwie strony, sam sobie poszukasz :P

https://www.motorevolution.prv.pl/

https://www.matrax.net/

01.01.2005
17:42
[3]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Jak napisalem "Jestem w plusie"

01.01.2005
18:15
smile
[4]

TiAmo [ Pretorianin ]

https://www.siemensiak.pl/go.php?id=konfiguracje&aid=mms

01.01.2005
19:53
[5]

kastore [ Troll Slayer ]

W idei trzeba było ekstra zadzownić na biuro obsługi klienta i uaktywnić tą usługe

02.01.2005
10:33
smile
[6]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Dzieki TiAmo, znalazlem tam info ze wystarczy wlaczyc GPRS`a.
===EOT===

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.