
ronints [ Pretorianin ]
Gdzie włączyć autoryzacje SMTP na poczcie o2.pl?
przy wysylaniu emaili z outlooka wyswietla mi sie taki cuś i nie moge wogole tego znalesc na poczta.o2.pl , czy moze to byc zwiazane z tym ze uzywam tlena?
Mały Miś [ Konsul ]
zaznacz opcje serwer wymaga autoryzacji i wyszystko będzie działać

Silver Fox [ spamer ]
ronints ---> Narzędzia/Konta... Tam wybierz właściwości Twojego konta e-mail na o2. Zakładka SERWERY i zaznacz SER WYMAGA UWIERZYTELNIANIA :)
Pzdr