GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie włączyć autoryzacje SMTP na poczcie o2.pl?

01.01.2005
16:57
smile
[1]

ronints [ Pretorianin ]

Gdzie włączyć autoryzacje SMTP na poczcie o2.pl?

przy wysylaniu emaili z outlooka wyswietla mi sie taki cuś i nie moge wogole tego znalesc na poczta.o2.pl , czy moze to byc zwiazane z tym ze uzywam tlena?

01.01.2005
17:47
[2]

Mały Miś [ Konsul ]


zaznacz opcje serwer wymaga autoryzacji i wyszystko będzie działać

01.01.2005
17:50
smile
[3]

Silver Fox [ spamer ]


ronints ---> Narzędzia/Konta... Tam wybierz właściwości Twojego konta e-mail na o2. Zakładka SERWERY i zaznacz SER WYMAGA UWIERZYTELNIANIA :)

Pzdr

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.