GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z plikami :-(

01.01.2005
16:44
smile
[1]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

Problem z plikami :-(

Witam.
Mam jakiś problem z plikami. Mianowice gdy chce sprawdzić plik w właściwościach, one nie chcą się włączyć. Normalnie klikan na właściwości i się nic nie pokazuje, co ja mam zrobić ??

Z góry dzięki za pomoc.


PS: A tak przy okazji to zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie o Andrzeju Lepperze (link na dole).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.