
stary1970 [ Generaďż˝ ]
Problem z plikami :-(
Witam.
Mam jakiś problem z plikami. Mianowice gdy chce sprawdzić plik w właściwościach, one nie chcą się włączyć. Normalnie klikan na właściwości i się nic nie pokazuje, co ja mam zrobić ??
Z góry dzięki za pomoc.
PS: A tak przy okazji to zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie o Andrzeju Lepperze (link na dole).