GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zaje&%$&$ FAJNE KOMIXY ! :D

01.01.2005
16:12
smile
[1]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Zaje&%$&$ FAJNE KOMIXY ! :D

Może nie dla każdego będą tak fajne , ale myślę , że znajdzie się ktoś kogo to bardzo rozbawi jka mnie :)
Jak dla mnie sUPER ! :) Normalnie pekałem ze śmiechu :)

01.01.2005
16:17
[2]

Mago8 [ Pretorianin ]

właśnie przegladam i musze przyzać że jest sie z czego pośmiać

01.01.2005
16:32
smile
[3]

Chupacabra [ Senator ]

fajne, ale chyba juz to kiedys widzialem:] Wilq jest jednak lepszy

01.01.2005
16:33
smile
[4]

Mc-Muza [ Konsul ]

Żeczywiscie fajne.

01.01.2005
16:38
[5]

Sandro [ Wymiatacz ]

Jałokim fajne komiksy rysuje :)

01.01.2005
16:43
smile
[6]

Chacal [ ? ]

ktos (TLC ?) już to reklamował na GOLu z wyjasnieniem że rysuje to kolega tego ktosia.

01.01.2005
16:44
[7]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


głupie jakieś

01.01.2005
16:44
smile
[8]

cronotrigger [ Rape Me ]

na razie przeczytalem tylko jeden odcinek (czy jak to sie tam nazywa) i rzeczywisce bardzo fajne :)

01.01.2005
17:15
smile
[9]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Przeczytalem 2 odcinki i naprawde mi sie spodoało!Ciekawe , i dosyć śmieszne :)

01.01.2005
17:30
[10]

The LasT Child [ GoorkA ]

hehe, zastanawialem sie czy to bedzie Skarpeta czy LOSUX ;)

a rok temu to ja to jeszcze skanowalem ;]

PS wogole to dokladnie rok temu (w sylwestra) poznalem Skarpete

01.01.2005
17:35
smile
[11]

|Black Moon| [ Konsul ]


Już pojawił się ten .link na forum...
Czytuję sobie od czasu do czasu :)
Wypasione...nie ma to tamto :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.