
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
Zaje&%$&$ FAJNE KOMIXY ! :D
Może nie dla każdego będą tak fajne , ale myślę , że znajdzie się ktoś kogo to bardzo rozbawi jka mnie :)
Jak dla mnie sUPER ! :) Normalnie pekałem ze śmiechu :)
Mago8 [ Pretorianin ]
właśnie przegladam i musze przyzać że jest sie z czego pośmiać

Chupacabra [ Senator ]
fajne, ale chyba juz to kiedys widzialem:] Wilq jest jednak lepszy

Mc-Muza [ Konsul ]
Żeczywiscie fajne.
Sandro [ Wymiatacz ]
Jałokim fajne komiksy rysuje :)

Chacal [ ? ]
ktos (TLC ?) już to reklamował na GOLu z wyjasnieniem że rysuje to kolega tego ktosia.
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
głupie jakieś

cronotrigger [ Rape Me ]
na razie przeczytalem tylko jeden odcinek (czy jak to sie tam nazywa) i rzeczywisce bardzo fajne :)

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Przeczytalem 2 odcinki i naprawde mi sie spodoało!Ciekawe , i dosyć śmieszne :)
The LasT Child [ GoorkA ]
hehe, zastanawialem sie czy to bedzie Skarpeta czy LOSUX ;)
a rok temu to ja to jeszcze skanowalem ;]
PS wogole to dokladnie rok temu (w sylwestra) poznalem Skarpete

|Black Moon| [ Konsul ]
Już pojawił się ten .link na forum...
Czytuję sobie od czasu do czasu :)
Wypasione...nie ma to tamto :D