GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

POMOCY!!!

01.01.2005
16:11
smile
[1]

magda [ Junior ]

POMOCY!!!

hej!
WŁASNIE ZAINSTALOWAŁAM sHREKA 2 I NIE WIEM JAK PRZEJSC DYNIE? JAK KTOS WIE TO PROSZE O ODPOWIEDZ

01.01.2005
16:13
[2]

Mago8 [ Pretorianin ]

Jeśli znaszangioelski to to ci pomoże

01.01.2005
16:23
smile
[3]

PaWeLoS [ ]

mago8---> wiesz, że chciałeś złamać faq(fag:D)? ale na szczęście cenzura działa:).

01.01.2005
16:26
[4]

Mago8 [ Pretorianin ]

tak?
a dlaczego?

01.01.2005
16:59
[5]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

magda-->

A może krótki kurs tworzenia poprawnych nazw wątków

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.