
magda [ Junior ]
POMOCY!!!
hej!
WŁASNIE ZAINSTALOWAŁAM sHREKA 2 I NIE WIEM JAK PRZEJSC DYNIE? JAK KTOS WIE TO PROSZE O ODPOWIEDZ
Mago8 [ Pretorianin ]
Jeśli znaszangioelski to to ci pomoże

PaWeLoS [ ]
mago8---> wiesz, że chciałeś złamać faq(fag:D)? ale na szczęście cenzura działa:).
Mago8 [ Pretorianin ]
tak?
a dlaczego?
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
magda-->
A może krótki kurs tworzenia poprawnych nazw wątków