Sandro [ Wymiatacz ]
The Quizers - odgadnij nazwe gry - cz. 20
Witamy Serdecznie, prosimy o zapoznanie sie z regulaminem naszej karczmy!!!
Zabawa Polega Na Odgadnięciu Nazwy Gry
Uwaga!!!
Zanim rozpoczniesz zabawę, prosimy abyś się zapoznał/a z naszym regulaminem
Gry odgadujemy na podstawie ich opisów,rebusów,cytatów,gier słownych i co tam jeszcze przyjdzie zadającemu do głowy:):)
Regulamin:
(Podziękowania dla ludzi z karczmy Screeners za spreparowanie własnego regulaminu na podstawie Ich zasad)
1. Nie wolno dodawać nowej zagadki zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniej (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora zagadki)
2. Zagadkę może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego, ale wtedy gdy odgadnie zagadkę wyznaczonej osoby, otrzymuje 0,5 pkt`a)
3. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który zadaje zagadkę.
4. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 3 osoby zadeklarują prośbę o odpowiedź, a autor zagadki nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejną zagadkę. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następną zagadkę lub przekazać to prawo na kogoś innego
5. Osoba zadająca zagadkę ustala, czy żąda numerka i podtytułu gry, gdy nie napisze tego, uznajemy ,że wystarczy sam tytuł gry.
6. Nie piszemy nazw gier skrótami!
7. W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze. -> jeśli wprowadzisz nas w błąd odejmiemy Ci 1 punkt
8. Nie wolno publikować treści wulgarnych, obrażających innych użytkowników karczmy ani rzeczy mijających się z dobrym smakiem
9. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba, która odgadła ostatnią zagadkę. Osoby które wygrają poprzednią zagadkę w momencie wklejania listy podają nową zagadkę.
11. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
12. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
13. Jesli zadający na którego przyszła właśnie kolej nie zada zagadki w czasie do 15 minut, użytkownicy zobowiązani są wytypować następnego zadającego.
14. Nie używamy skrótów podając nazwę gry.
15. Gramy FAIR PLAY!!!
AKTUALNA PUNKTACJA:
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->|
28pkt--->| Sandro |
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Loczek82 |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 | *..::Michael::..*|
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen
-----------------------
WAŻNA INFORMACJA DLA TYCH, CO BĘDĄ W PRZYSZŁOŚCI KOPIOWAĆ POWYŻSZĄ LISTĘ:
Macie OBOWIĄZEK kopiować listę wraz z tymi pustymi linijkami ( np. 19pkt--->| )
- pozwoli to na zachowanie przejrzystości i uniknięcie nieporozumień. Kiedyś Loczek82 się pomylił i z 15pkt zrobił sobie od razu 17pkt - bo nie było w liście szesnastu punktów....
Mam nadzieję, że się rozumiemy?
-----------------------
Link do części pierwszej:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3161931&N=1
Link do porzedniej części:
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
zagadka?
Sandro [ Wymiatacz ]
Zagadka:
Twórcy gry musieli rozmawiać z urbanistami, by stworzyc ta gre.
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
lepiej daj podpowiedz:)
remwall [ Zagłębiak z DG ]
Republic: The Revolution
Sandro [ Wymiatacz ]
Urbanista to ktos kto dbao rozklad budynkow. Pomyslcie, gdzie rozklad budynkow byl szalenie wazny?
Michael ==> W Bloodrayne nie było elementow horroru :)
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Sandro no to spojrz
Sandro [ Wymiatacz ]
Ten kto to pisal mial widac slabe nerwy :) Elementy horroru to sa, ale w Silent Hill :)

...NathaN... [ The Godfather ]
Sandro --> Kiedyś Loczek82 się pomylił i z 15pkt zrobił sobie od razu 17pkt - z trzynastu pietnascie ;)

...NathaN... [ The Godfather ]
Mówcie mi Michnik ;D
Sandro [ Wymiatacz ]
O w morde, wiedzialem, ze cos nie tak zrobilem :/ Wazne, ze wiadomo o co chodzi.
Co do zagadki - STREFY!!!!!!!
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
STALKER: Shadow of Chernobyl?
Sandro [ Wymiatacz ]
nie
Max. podpowiedź:
To jest gra ekonomiczna
...NathaN... [ The Godfather ]
S2: Silent Storm ?
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Sim City?
Sandro [ Wymiatacz ]
Michael +1
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->|
28pkt--->| Sandro |
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Loczek82 |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch | *..::Michael::..*|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen
Zagadka:gra strategiczna,Microsft
Sandro [ Wymiatacz ]
Age of Empires
Sandro [ Wymiatacz ]
zoo tycoon :D
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Sandro--> +1
...NathaN... [ The Godfather ]
age of empires
Sandro [ Wymiatacz ]
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Loczek82 |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch | *..::Michael::..*|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen
Zagadka:
W tej grze jest "trujący" karabin :)
loczek82 [ Disco Bear ]
unreal torunament
loczek82 [ Disco Bear ]
unreal tournament
Sandro [ Wymiatacz ]
W tej grze sie walczy z Nazistami wiec to chyba nie UT
loczek82 [ Disco Bear ]
return to castle wolfenstein?
Sandro [ Wymiatacz ]
Loczek +1

loczek82 [ Disco Bear ]
Dajcie za mnie bo muszę iść...
Jeszcze tu wróce ]:->
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
kurde nie bedzie mnie przez 12 dni ciekawe jak nadrobie te wszystkie punkty
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
daj Sandro bo nie mam pomyslow
Sandro [ Wymiatacz ]
No to daje za Loczka.
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch | *..::Michael::..*|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen
Zagadka:
"Speed is Life"
Sandro [ Wymiatacz ]
Wiem, podpowiedź :)
Gra ejst dość stara, korysta się w niej z maszyn do niszczenia wrogow
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Frozen Bubble
Sandro [ Wymiatacz ]
Nie. Tam się korzysta z WIEEEEEEEEELKICH maszyn :)
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
za trudne
Sandro [ Wymiatacz ]
Chodzi o maszyny kroczące, wyposażone są w przeróżne bronie (lasery, wyrzutnie rakiet, karabiny, miotacze płomieni.....)
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Krazy Ivan?
Sandro [ Wymiatacz ]
widzisz, gracz siedzi w takiej maszynie podczas walki i (wg tytulu gry) jest niezłym łoriorem :D
...NathaN... [ The Godfather ]
carmageddon ?
viesiek [ hoo-doo ]
Mech Warrior?
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Bad Blood
?
Sandro [ Wymiatacz ]
viesiek +1
Tekst "Speed is Life" pochodzi z Mechwarrior 2: Mercenaries
White Star [ Soldier ]
Shogo : MAD

viesiek [ hoo-doo ]
fajnie :)
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->|
28pkt--->| Sandro |
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Loczek82 |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch | *..::Michael::..*|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek |
zagadka:
gra chora na "downa wojennego" :p
PS. śmieszna ta wasza lista... :)
Sandro [ Wymiatacz ]
D-Day?
Sandro [ Wymiatacz ]
viesiek - zrobisz lepsza liste? Taka ponura, ok?
Silver Fox [ spamer ]
Black Hawk Down ? :D
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Soldiers Ludzie Honoru
Sandro [ Wymiatacz ]
Platoon?
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Delta Force: Black Hawk Down - Team Sabre
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Codename Panzers Phase One

viesiek [ hoo-doo ]
Sandro ---> to był żart... po co sie czepiasz? :)
nic z tego :)
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Full Spectrum Warrior
Sandro [ Wymiatacz ]
Viesiek - ja tak tylko pytalem :)
Moze jakas podpowiedz? W koncu jest tyle zrypanych gier wojennych, ze "hey"
viesiek [ hoo-doo ]
też nie...
to jest strategia
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
ShellShock: Nam '67
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Blitzkrieg
Sandro [ Wymiatacz ]
Blitzkrieg?
viesiek [ hoo-doo ]
a kto mówi, że jest zrypana? :)
Sandro [ Wymiatacz ]
Desert Rats vs Afrika Corps
Sandro [ Wymiatacz ]
tak zrozumialem "down wojenny" :)
O, juz wiem - Combat Mission :D
viesiek [ hoo-doo ]
nie... :/
kolejna podpowiedź gra dzieje sie w przyszłości...
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Ground Control
Sandro [ Wymiatacz ]
Starcraft :P
Miloszek_16 [ Kiślawa ]
Warhammer 40.000: Dawn of War
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Homeworld
viesiek [ hoo-doo ]
Miloszek ---> sie zgadza :)
Miloszek_16 [ Kiślawa ]
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch | *..::Michael::..*|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | Miloszek_16
Główny bohater zawsze chciał studiować na Berkley
Sandro [ Wymiatacz ]
teraz to zes przekozaczyl
Podpowiedz jakowas nam jest potrzebna!

viesiek [ hoo-doo ]
The Sims 3: Studying on Berkley?? :PPPPPPP
Miloszek_16 [ Kiślawa ]
Jest to przygodówka
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Runaway?
viesiek [ hoo-doo ]
błąd :) wyciałeś mnie
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch | *..::Michael::..*|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | Miloszek_16
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Teenager :P

Miloszek_16 [ Kiślawa ]
Wybacz viesiu
Michael - zgadłeś
Sandro [ Wymiatacz ]
Michael dawaj zagadke
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk | *..::Michael::..*|
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | Miloszek_16
Zagadka:detektyw Ray McCoy
Sandro [ Wymiatacz ]
True Crime?
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Blade Runner
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Blade Runner
Miloszek_16 [ Kiślawa ]
Blade Runner
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
google sie klania??:)
Vejt +1
theWitcher [ Legionista ]
Blade Runner
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk | *..::Michael::..*|
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | Miloszek_16
Zagadka: A&A II wojna światowa
Sandro [ Wymiatacz ]
Hearts of Iron??????
theWitcher [ Legionista ]
Axis and Allies?
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
theWitcher +1
Sandro [ Wymiatacz ]
To Axis and Allies juz wyszlo?!
MAROLL [ Legend ]
Wreszcie mi stopien zmienili!! :) Axsis & Allies??
Sandro [ Wymiatacz ]
Bo jesli Axis And Allies nie wyszlo, to punkt sie nie liczy - patrze regulamin
MAROLL [ Legend ]
Sandro take it easy:)))
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
tak
theWitcher [ Legionista ]
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk | *..::Michael::..*|
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | Miloszek_16 | theWitcher
zagadka:
hmm... Mudokanie (o ile dobrze pamietam :-) )

MAROLL [ Legend ]
Juz dzisaij jestem trzeżwy nie martwcie sie nie bedzie glupich postów:P
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Oddworld: Abe's Exoddus
Sandro [ Wymiatacz ]
o w mordke :) monte christo niezle pracuje...
Miloszek_16 [ Kiślawa ]
Starcraft
Mago8 [ Pretorianin ]
Abe Exoduss
Silver Fox [ spamer ]
URU: Ages Beyond Myst?
theWitcher [ Legionista ]
Michael --> i to jest bardzo prawidłowa odpowiedź :-) +1
Silver Fox [ spamer ]
Ale walnąłem. Głupie moby :P
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
albo Abe's Oddysee
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Oddworld: Abe's Oddysee
Tam były mudokony:)
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...| *..::Michael::..*|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | Miloszek_16 | theWitcher
Zagadka:gra przygodowa z elementami gry akcji przeznaczona dla miłosników walki wręcz i strzelania
Silver Fox [ spamer ]
Robin Hood: Legenda Sherwood?
Miloszek_16 [ Kiślawa ]
Tru Crime: Streets of L.A??
theWitcher [ Legionista ]
Takich to chyba na pęczki jest.... podpowiedź? :-)
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
błędne odpowiedzi
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
producent: Bungie Software
2001
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Halo
Miloszek_16 [ Kiślawa ]
Oni

*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Miloszek +1
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Przyznaje, strzeliłem wałka, ale to przez tą dzisiejszą nieprzytomność...
Miloszek_16 [ Kiślawa ]
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...| *..::Michael::..*|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan | Miloszek_16
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | theWitcher
Gra posiadała grafike bitmapową w rozdzielczości 640x400
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Jazzrabbit 2?
TheAnswer [ Quetzal ]
Miloszek_16---użo jest takich gier
Miloszek_16 [ Kiślawa ]
wiec podpowiedź
w grze był olbrzymi obszar odpowiadający mniej więcej Wielkiej Brytanii.
TheAnswer - ale w tej grze to dosć istotne
TheAnswer [ Quetzal ]
Adamantytowa Wieża
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
arena
Miloszek_16 [ Kiślawa ]
Prosze o pełny tytuł
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
The Elder Scrolls: Arena
TheAnswer [ Quetzal ]
Adamantytowa Wieża - Polski Vortal Elder Scrolls
Miloszek_16 [ Kiślawa ]
Michael +1
TheAnswer [ Quetzal ]
Ale nigdzie na początku nie podałeś że trzeba podać pełny tytuł?
Miloszek_16 [ Kiślawa ]
ale potem napisałem....
ponieważ równie dobrze arena moze oznaczać quake 3: arena
Miloszek_16 [ Kiślawa ]
Po za tym TheAnswer i tak nie podałeś dobrej odpowiedzi..
TheAnswer [ Quetzal ]
Miloszek_16 --- to nigdy nie zapominaj dopiywać "pełny tytuł"
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->| *..::Michael::..*|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan | Miloszek_16
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | theWitcher
Zagadka:2 część słynnego Twinsena
Pełny Tytuł
TheAnswer [ Quetzal ]
LBA 2: Twisent`s Odyssey
TheAnswer [ Quetzal ]
Little Big Adventure 2: Twinsen's Odyssey
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
full tytul
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
TheAnswer +1

Miloszek_16 [ Kiślawa ]
dobrze TheAnswer następnym razem sie poprawie :)
Little Big Adventure 2: Twinsen's Odyssey
TheAnswer [ Quetzal ]
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->| TheAnswer|
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->| *..::Michael::..*|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan | Miloszek_16
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | theWitcher
Zagadka:Goal line, end zone, punt, play call, Q-back, snapper(najnowsza część
theWitcher [ Legionista ]
NFL 2005 ?
TheAnswer [ Quetzal ]
Pełna nazwa oczywiście
MAROLL [ Legend ]
Madden NFL 2005
TheAnswer [ Quetzal ]
MAROLL +1
MAROLL [ Legend ]
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->| TheAnswer|
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->| *..::Michael::..*|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox | MAROLL |
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan | Miloszek_16
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | theWitcher
Zagadka: ,,Czarny Sokół zestrzelony,powtarzam, Czarny Sokół zestrzelony!!!''
TheAnswer [ Quetzal ]
Black Hawk Down
theWitcher [ Legionista ]
Delta Force: Black Hawk Down
loczek82 [ Disco Bear ]
ił-2
TheAnswer [ Quetzal ]
Nie brak było podawać pełnej nazwy
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Delta Force: Black Hawk Down - Team Sabre
?
MAROLL [ Legend ]
theWitcher +1
TheAnswer chyba delta force to tytul glowny wiec go trzeba zawsze podac :)
theWitcher [ Legionista ]
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->| TheAnswer|
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->| *..::Michael::..*|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox | MAROLL |
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan | Miloszek_16 | theWitcher
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek
zagadka:
Otchłań: Strzelanina
TheAnswer [ Quetzal ]
Painkiller
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
HALF - LIFE: BLUE SHIFT?
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
albo Gore
theWitcher [ Legionista ]
jak na razie - ziiimno
MAROLL [ Legend ]
może jakaś większa podpowiedź??
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Return to Castle Wolfenstein
TheAnswer [ Quetzal ]
Doom III
theWitcher [ Legionista ]
hmm.... staaaareńka gra FPP...
dodana kiedys do CDA
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
red faction?
loczek82 [ Disco Bear ]
stonekeeper?
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
a moze Dark Colony
TheAnswer [ Quetzal ]
*..::Michael::..* --- to nie jest strzelanka tylko strategia

loczek82 [ Disco Bear ]
Chasm: The Rift
theWitcher [ Legionista ]
Michael, loczek - FPP powiedzialem... :-)
podpowiedź - use the słownik
data premiery - 1997
theWitcher [ Legionista ]
tak jest loczek - +1
TheAnswer [ Quetzal ]
Aliens vs Predator
loczek82 [ Disco Bear ]
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->| TheAnswer|
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo | loczek82
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| *..::Michael::..*|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox | MAROLL |
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan | Miloszek_16 | theWitcher
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek
Zagadka - Tatusiu, ja jestem duży i zielony :)
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
TheAnswer-->przeciez FPP to nie jest strategia
Silver Fox [ spamer ]
Frogger?
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
The Hulk
Miloszek_16 [ Kiślawa ]
Hulk

loczek82 [ Disco Bear ]
*..::Michael::..* +1
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->| TheAnswer|
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo | loczek82
15pkt--->| eMMeS | *..::Michael::..*|
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox | MAROLL |
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan | Miloszek_16 | theWitcher
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek
Zagadka:"jak dobrze być Złym"
MAROLL [ Legend ]
Evil Genius??
TheAnswer [ Quetzal ]
Dungeon Keeper

*..::Michael::..* [ Phoenix ]
TheAnswer +1
loczek82 [ Disco Bear ]
"It's good, to be bad" - Dungeon Keeper

*..::Michael::..* [ Phoenix ]
loczek-->spolszczylem
loczek82 [ Disco Bear ]
Nowy wątek
TheAnswer [ Quetzal ]
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->| TheAnswer|
19pkt--->|
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo | loczek82
15pkt--->| eMMeS | *..::Michael::..*|
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox | MAROLL |
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan | Miloszek_16 | theWitcher
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek
Zagadka:Słynny agent. Pełny tytuł gry
Hitmanio [ KG 21 ]
James Bond: NightFire ?
igorf [ Chor��y ]
I.G.I>-2: Covert Strike
MAROLL [ Legend ]
Agent Gliniarz??
MAROLL [ Legend ]
Teenagent??
Okruch [ Liverpool FC ]
Jak pełny to pewnie:
James Bond 007: NightFire
Hitmanio [ KG 21 ]
Ahh, zapomniałem o 007 :P
igorf [ Chor��y ]
James Bond: Smierć nadejdzie jutro??
igorf [ Chor��y ]
a tak wogule to czy TheAnswer jest na forum??
Mr. Error [ Pretorianin ]
Splinter Cell?
Hitmanio [ KG 21 ]
A tak wogule wiecie, że jest nowy wątek ? :D