GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The Quizers - odgadnij nazwe gry - cz. 20

01.01.2005
15:48
[1]

Sandro [ Wymiatacz ]

The Quizers - odgadnij nazwe gry - cz. 20

Witamy Serdecznie, prosimy o zapoznanie sie z regulaminem naszej karczmy!!!

Zabawa Polega Na Odgadnięciu Nazwy Gry

Uwaga!!!
Zanim rozpoczniesz zabawę, prosimy abyś się zapoznał/a z naszym regulaminem
Gry odgadujemy na podstawie ich opisów,rebusów,cytatów,gier słownych i co tam jeszcze przyjdzie zadającemu do głowy:):)

Regulamin:
(Podziękowania dla ludzi z karczmy Screeners za spreparowanie własnego regulaminu na podstawie Ich zasad)


1. Nie wolno dodawać nowej zagadki zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniej (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora zagadki)
2. Zagadkę może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego, ale wtedy gdy odgadnie zagadkę wyznaczonej osoby, otrzymuje 0,5 pkt`a)
3. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który zadaje zagadkę.
4. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 3 osoby zadeklarują prośbę o odpowiedź, a autor zagadki nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejną zagadkę. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następną zagadkę lub przekazać to prawo na kogoś innego
5. Osoba zadająca zagadkę ustala, czy żąda numerka i podtytułu gry, gdy nie napisze tego, uznajemy ,że wystarczy sam tytuł gry.
6. Nie piszemy nazw gier skrótami!
7. W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze. -> jeśli wprowadzisz nas w błąd odejmiemy Ci 1 punkt
8. Nie wolno publikować treści wulgarnych, obrażających innych użytkowników karczmy ani rzeczy mijających się z dobrym smakiem
9. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba, która odgadła ostatnią zagadkę. Osoby które wygrają poprzednią zagadkę w momencie wklejania listy podają nową zagadkę.
11. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
12. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
13. Jesli zadający na którego przyszła właśnie kolej nie zada zagadki w czasie do 15 minut, użytkownicy zobowiązani są wytypować następnego zadającego.
14. Nie używamy skrótów podając nazwę gry.
15. Gramy FAIR PLAY!!!

AKTUALNA PUNKTACJA:
31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->|
28pkt--->| Sandro |
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Loczek82 |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 | *..::Michael::..*|
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen

-----------------------

WAŻNA INFORMACJA DLA TYCH, CO BĘDĄ W PRZYSZŁOŚCI KOPIOWAĆ POWYŻSZĄ LISTĘ:

Macie OBOWIĄZEK kopiować listę wraz z tymi pustymi linijkami ( np. 19pkt--->| )
- pozwoli to na zachowanie przejrzystości i uniknięcie nieporozumień. Kiedyś Loczek82 się pomylił i z 15pkt zrobił sobie od razu 17pkt - bo nie było w liście szesnastu punktów....

Mam nadzieję, że się rozumiemy?

-----------------------

Link do części pierwszej:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3161931&N=1

Link do porzedniej części:

01.01.2005
15:49
[2]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

zagadka?

01.01.2005
15:51
[3]

Sandro [ Wymiatacz ]

Zagadka:
Twórcy gry musieli rozmawiać z urbanistami, by stworzyc ta gre.

01.01.2005
15:54
[4]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

lepiej daj podpowiedz:)

01.01.2005
15:55
[5]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

Republic: The Revolution

01.01.2005
15:55
[6]

Sandro [ Wymiatacz ]

Urbanista to ktos kto dbao rozklad budynkow. Pomyslcie, gdzie rozklad budynkow byl szalenie wazny?

Michael ==> W Bloodrayne nie było elementow horroru :)

01.01.2005
15:56
[7]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Sandro no to spojrz

01.01.2005
15:58
[8]

Sandro [ Wymiatacz ]

Ten kto to pisal mial widac slabe nerwy :) Elementy horroru to sa, ale w Silent Hill :)

01.01.2005
15:58
smile
[9]

...NathaN... [ The Godfather ]

Sandro --> Kiedyś Loczek82 się pomylił i z 15pkt zrobił sobie od razu 17pkt - z trzynastu pietnascie ;)

01.01.2005
16:01
smile
[10]

...NathaN... [ The Godfather ]

Mówcie mi Michnik ;D

01.01.2005
16:01
[11]

Sandro [ Wymiatacz ]

O w morde, wiedzialem, ze cos nie tak zrobilem :/ Wazne, ze wiadomo o co chodzi.

Co do zagadki - STREFY!!!!!!!

01.01.2005
16:02
[12]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

STALKER: Shadow of Chernobyl?

01.01.2005
16:03
[13]

Sandro [ Wymiatacz ]

nie

Max. podpowiedź:

To jest gra ekonomiczna

01.01.2005
16:04
[14]

...NathaN... [ The Godfather ]

S2: Silent Storm ?

01.01.2005
16:04
[15]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Sim City?

01.01.2005
16:04
[16]

Sandro [ Wymiatacz ]

Michael +1

01.01.2005
16:06
[17]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->|
28pkt--->| Sandro |
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Loczek82 |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch | *..::Michael::..*|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen

Zagadka:gra strategiczna,Microsft

01.01.2005
16:07
[18]

Sandro [ Wymiatacz ]

Age of Empires

01.01.2005
16:07
[19]

Sandro [ Wymiatacz ]

zoo tycoon :D

01.01.2005
16:07
[20]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Sandro--> +1

01.01.2005
16:07
[21]

...NathaN... [ The Godfather ]

age of empires

01.01.2005
16:08
[22]

Sandro [ Wymiatacz ]

31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Loczek82 |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch | *..::Michael::..*|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen

Zagadka:
W tej grze jest "trujący" karabin :)

01.01.2005
16:09
[23]

loczek82 [ Disco Bear ]

unreal torunament

01.01.2005
16:10
[24]

loczek82 [ Disco Bear ]

unreal tournament

01.01.2005
16:12
[25]

Sandro [ Wymiatacz ]

W tej grze sie walczy z Nazistami wiec to chyba nie UT

01.01.2005
16:14
[26]

loczek82 [ Disco Bear ]

return to castle wolfenstein?

01.01.2005
16:14
[27]

Sandro [ Wymiatacz ]

Loczek +1

01.01.2005
16:15
smile
[28]

loczek82 [ Disco Bear ]

Dajcie za mnie bo muszę iść...

Jeszcze tu wróce ]:->

01.01.2005
16:16
[29]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

kurde nie bedzie mnie przez 12 dni ciekawe jak nadrobie te wszystkie punkty

01.01.2005
16:16
[30]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

daj Sandro bo nie mam pomyslow

01.01.2005
16:17
[31]

Sandro [ Wymiatacz ]

No to daje za Loczka.

31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch | *..::Michael::..*|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen

Zagadka:
"Speed is Life"

01.01.2005
16:18
[32]

Sandro [ Wymiatacz ]

Wiem, podpowiedź :)

Gra ejst dość stara, korysta się w niej z maszyn do niszczenia wrogow

01.01.2005
16:20
[33]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Frozen Bubble

01.01.2005
16:20
[34]

Sandro [ Wymiatacz ]

Nie. Tam się korzysta z WIEEEEEEEEELKICH maszyn :)

01.01.2005
16:22
[35]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

za trudne

01.01.2005
16:23
[36]

Sandro [ Wymiatacz ]

Chodzi o maszyny kroczące, wyposażone są w przeróżne bronie (lasery, wyrzutnie rakiet, karabiny, miotacze płomieni.....)

01.01.2005
16:23
[37]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Krazy Ivan?

01.01.2005
16:24
[38]

Sandro [ Wymiatacz ]

widzisz, gracz siedzi w takiej maszynie podczas walki i (wg tytulu gry) jest niezłym łoriorem :D

01.01.2005
16:25
[39]

...NathaN... [ The Godfather ]

carmageddon ?

01.01.2005
16:26
[40]

viesiek [ hoo-doo ]

Mech Warrior?

01.01.2005
16:27
[41]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Bad Blood
?

01.01.2005
16:27
[42]

Sandro [ Wymiatacz ]

viesiek +1

Tekst "Speed is Life" pochodzi z Mechwarrior 2: Mercenaries

01.01.2005
16:28
[43]

White Star [ Soldier ]

Shogo : MAD

01.01.2005
16:29
smile
[44]

viesiek [ hoo-doo ]

fajnie :)

31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->|
28pkt--->| Sandro |
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Loczek82 |
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch | *..::Michael::..*|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek |

zagadka:
gra chora na "downa wojennego" :p

PS. śmieszna ta wasza lista... :)

01.01.2005
16:30
[45]

Sandro [ Wymiatacz ]

D-Day?

01.01.2005
16:30
[46]

Sandro [ Wymiatacz ]

viesiek - zrobisz lepsza liste? Taka ponura, ok?

01.01.2005
16:31
[47]

Silver Fox [ spamer ]


Black Hawk Down ? :D

01.01.2005
16:32
[48]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


Soldiers Ludzie Honoru

01.01.2005
16:32
[49]

Sandro [ Wymiatacz ]

Platoon?

01.01.2005
16:32
[50]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Delta Force: Black Hawk Down - Team Sabre

01.01.2005
16:32
[51]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


Codename Panzers Phase One

01.01.2005
16:32
smile
[52]

viesiek [ hoo-doo ]

Sandro ---> to był żart... po co sie czepiasz? :)

nic z tego :)

01.01.2005
16:33
[53]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


Full Spectrum Warrior

01.01.2005
16:34
[54]

Sandro [ Wymiatacz ]

Viesiek - ja tak tylko pytalem :)

Moze jakas podpowiedz? W koncu jest tyle zrypanych gier wojennych, ze "hey"

01.01.2005
16:34
[55]

viesiek [ hoo-doo ]

też nie...
to jest strategia

01.01.2005
16:35
[56]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

ShellShock: Nam '67

01.01.2005
16:35
[57]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


Blitzkrieg

01.01.2005
16:35
[58]

Sandro [ Wymiatacz ]

Blitzkrieg?

01.01.2005
16:35
[59]

viesiek [ hoo-doo ]

a kto mówi, że jest zrypana? :)

01.01.2005
16:36
[60]

Sandro [ Wymiatacz ]

Desert Rats vs Afrika Corps

01.01.2005
16:36
[61]

Sandro [ Wymiatacz ]

tak zrozumialem "down wojenny" :)

O, juz wiem - Combat Mission :D

01.01.2005
16:37
[62]

viesiek [ hoo-doo ]

nie... :/
kolejna podpowiedź gra dzieje sie w przyszłości...

01.01.2005
16:37
[63]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


Ground Control

01.01.2005
16:37
[64]

Sandro [ Wymiatacz ]

Starcraft :P

01.01.2005
16:38
[65]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]


Warhammer 40.000: Dawn of War

01.01.2005
16:38
[66]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


Homeworld

01.01.2005
16:38
[67]

viesiek [ hoo-doo ]

Miloszek ---> sie zgadza :)

01.01.2005
16:40
[68]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch | *..::Michael::..*|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | Miloszek_16



Główny bohater zawsze chciał studiować na Berkley

01.01.2005
16:41
[69]

Sandro [ Wymiatacz ]

teraz to zes przekozaczyl

Podpowiedz jakowas nam jest potrzebna!

01.01.2005
16:44
smile
[70]

viesiek [ hoo-doo ]

The Sims 3: Studying on Berkley?? :PPPPPPP

01.01.2005
16:44
[71]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

Jest to przygodówka

01.01.2005
16:44
[72]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Runaway?

01.01.2005
16:44
[73]

viesiek [ hoo-doo ]

błąd :) wyciałeś mnie

31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch | *..::Michael::..*|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | Miloszek_16

01.01.2005
16:45
[74]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

Teenager :P

01.01.2005
16:45
smile
[75]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

Wybacz viesiu

Michael - zgadłeś

01.01.2005
16:47
[76]

Sandro [ Wymiatacz ]

Michael dawaj zagadke

01.01.2005
16:47
[77]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk | *..::Michael::..*|
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | Miloszek_16

Zagadka:detektyw Ray McCoy

01.01.2005
16:48
[78]

Sandro [ Wymiatacz ]

True Crime?

01.01.2005
16:48
[79]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

Blade Runner

01.01.2005
16:48
[80]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Blade Runner

01.01.2005
16:48
[81]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]


Blade Runner

01.01.2005
16:48
[82]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

google sie klania??:)
Vejt +1

01.01.2005
16:50
[83]

theWitcher [ Legionista ]

Blade Runner

01.01.2005
16:52
[84]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk | *..::Michael::..*|
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | Miloszek_16

Zagadka: A&A II wojna światowa

01.01.2005
16:53
[85]

Sandro [ Wymiatacz ]

Hearts of Iron??????

01.01.2005
16:53
[86]

theWitcher [ Legionista ]

Axis and Allies?

01.01.2005
16:53
[87]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

theWitcher +1

01.01.2005
16:53
[88]

Sandro [ Wymiatacz ]

To Axis and Allies juz wyszlo?!

01.01.2005
16:54
[89]

MAROLL [ Legend ]

Wreszcie mi stopien zmienili!! :) Axsis & Allies??

01.01.2005
16:54
[90]

Sandro [ Wymiatacz ]

Bo jesli Axis And Allies nie wyszlo, to punkt sie nie liczy - patrze regulamin

01.01.2005
16:54
[91]

MAROLL [ Legend ]

Sandro take it easy:)))

01.01.2005
16:54
[92]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

tak

01.01.2005
16:55
[93]

theWitcher [ Legionista ]

31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk | *..::Michael::..*|
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | Miloszek_16 | theWitcher



zagadka:
hmm... Mudokanie (o ile dobrze pamietam :-) )

01.01.2005
16:55
smile
[94]

MAROLL [ Legend ]

Juz dzisaij jestem trzeżwy nie martwcie sie nie bedzie glupich postów:P

01.01.2005
16:55
[95]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Oddworld: Abe's Exoddus

01.01.2005
16:56
[96]

Sandro [ Wymiatacz ]

o w mordke :) monte christo niezle pracuje...

01.01.2005
16:56
[97]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]


Starcraft

01.01.2005
16:56
[98]

Mago8 [ Pretorianin ]

Abe Exoduss

01.01.2005
16:56
[99]

Silver Fox [ spamer ]


URU: Ages Beyond Myst?

01.01.2005
16:56
[100]

theWitcher [ Legionista ]

Michael --> i to jest bardzo prawidłowa odpowiedź :-) +1

01.01.2005
16:56
[101]

Silver Fox [ spamer ]


Ale walnąłem. Głupie moby :P

01.01.2005
16:57
[102]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

albo Abe's Oddysee

01.01.2005
16:57
[103]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Oddworld: Abe's Oddysee

Tam były mudokony:)

01.01.2005
17:00
[104]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...| *..::Michael::..*|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | Miloszek_16 | theWitcher

Zagadka:gra przygodowa z elementami gry akcji przeznaczona dla miłosników walki wręcz i strzelania

01.01.2005
17:01
[105]

Silver Fox [ spamer ]

Robin Hood: Legenda Sherwood?

01.01.2005
17:03
[106]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

Tru Crime: Streets of L.A??

01.01.2005
17:03
[107]

theWitcher [ Legionista ]

Takich to chyba na pęczki jest.... podpowiedź? :-)

01.01.2005
17:03
[108]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

błędne odpowiedzi

01.01.2005
17:04
[109]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]


producent: Bungie Software
2001

01.01.2005
17:04
[110]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Halo

01.01.2005
17:05
[111]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

Oni

01.01.2005
17:06
smile
[112]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Miloszek +1

01.01.2005
17:06
[113]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Przyznaje, strzeliłem wałka, ale to przez tą dzisiejszą nieprzytomność...

01.01.2005
17:07
[114]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...| *..::Michael::..*|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan | Miloszek_16
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | theWitcher


Gra posiadała grafike bitmapową w rozdzielczości 640x400

01.01.2005
17:07
[115]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Jazzrabbit 2?

01.01.2005
17:09
[116]

TheAnswer [ Quetzal ]


Miloszek_16---użo jest takich gier

01.01.2005
17:10
[117]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

wiec podpowiedź

w grze był olbrzymi obszar odpowiadający mniej więcej Wielkiej Brytanii.

TheAnswer - ale w tej grze to dosć istotne

01.01.2005
17:11
[118]

TheAnswer [ Quetzal ]


Adamantytowa Wieża

01.01.2005
17:11
[119]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

arena

01.01.2005
17:12
[120]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

Prosze o pełny tytuł

01.01.2005
17:13
[121]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

The Elder Scrolls: Arena

01.01.2005
17:13
[122]

TheAnswer [ Quetzal ]


Adamantytowa Wieża - Polski Vortal Elder Scrolls

01.01.2005
17:14
[123]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

Michael +1

01.01.2005
17:14
[124]

TheAnswer [ Quetzal ]


Ale nigdzie na początku nie podałeś że trzeba podać pełny tytuł?

01.01.2005
17:15
[125]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

ale potem napisałem....
ponieważ równie dobrze arena moze oznaczać quake 3: arena

01.01.2005
17:15
[126]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

Po za tym TheAnswer i tak nie podałeś dobrej odpowiedzi..

01.01.2005
17:16
[127]

TheAnswer [ Quetzal ]


Miloszek_16 --- to nigdy nie zapominaj dopiywać "pełny tytuł"

01.01.2005
17:16
[128]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]


31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->|
18pkt--->|TheAnswer|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->| *..::Michael::..*|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan | Miloszek_16
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | theWitcher

Zagadka:2 część słynnego Twinsena
Pełny Tytuł

01.01.2005
17:16
[129]

TheAnswer [ Quetzal ]


LBA 2: Twisent`s Odyssey

01.01.2005
17:17
[130]

TheAnswer [ Quetzal ]


Little Big Adventure 2: Twinsen's Odyssey

01.01.2005
17:17
[131]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

full tytul

01.01.2005
17:17
[132]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

TheAnswer +1

01.01.2005
17:18
smile
[133]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

dobrze TheAnswer następnym razem sie poprawie :)

Little Big Adventure 2: Twinsen's Odyssey

01.01.2005
17:21
[134]

TheAnswer [ Quetzal ]


31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->| TheAnswer|
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->| *..::Michael::..*|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox |
6pkt--->| MAROLL |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan | Miloszek_16
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | theWitcher
Zagadka:Goal line, end zone, punt, play call, Q-back, snapper(najnowsza część

01.01.2005
17:23
[135]

theWitcher [ Legionista ]

NFL 2005 ?

01.01.2005
17:23
[136]

TheAnswer [ Quetzal ]


Pełna nazwa oczywiście

01.01.2005
17:23
[137]

MAROLL [ Legend ]

Madden NFL 2005

01.01.2005
17:24
[138]

TheAnswer [ Quetzal ]

MAROLL +1

01.01.2005
17:26
[139]

MAROLL [ Legend ]

31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->| TheAnswer|
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->| *..::Michael::..*|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox | MAROLL |
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan | Miloszek_16
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek | theWitcher

Zagadka: ,,Czarny Sokół zestrzelony,powtarzam, Czarny Sokół zestrzelony!!!''

01.01.2005
17:27
[140]

TheAnswer [ Quetzal ]


Black Hawk Down

01.01.2005
17:27
[141]

theWitcher [ Legionista ]

Delta Force: Black Hawk Down

01.01.2005
17:28
[142]

loczek82 [ Disco Bear ]

ił-2

01.01.2005
17:28
[143]

TheAnswer [ Quetzal ]


Nie brak było podawać pełnej nazwy

01.01.2005
17:29
[144]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Delta Force: Black Hawk Down - Team Sabre
?

01.01.2005
17:30
[145]

MAROLL [ Legend ]

theWitcher +1

TheAnswer chyba delta force to tytul glowny wiec go trzeba zawsze podac :)

01.01.2005
17:34
[146]

theWitcher [ Legionista ]

31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->| TheAnswer|
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo |
15pkt--->| eMMeS | Loczek82 |
14pkt--->| *..::Michael::..*|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox | MAROLL |
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan | Miloszek_16 | theWitcher
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek


zagadka:
Otchłań: Strzelanina

01.01.2005
17:34
[147]

TheAnswer [ Quetzal ]


Painkiller

01.01.2005
17:35
[148]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

HALF - LIFE: BLUE SHIFT?

01.01.2005
17:36
[149]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

albo Gore

01.01.2005
17:36
[150]

theWitcher [ Legionista ]

jak na razie - ziiimno

01.01.2005
17:37
[151]

MAROLL [ Legend ]

może jakaś większa podpowiedź??

01.01.2005
17:37
[152]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Return to Castle Wolfenstein

01.01.2005
17:38
[153]

TheAnswer [ Quetzal ]


Doom III

01.01.2005
17:38
[154]

theWitcher [ Legionista ]

hmm.... staaaareńka gra FPP...
dodana kiedys do CDA

01.01.2005
17:40
[155]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

red faction?

01.01.2005
17:41
[156]

loczek82 [ Disco Bear ]

stonekeeper?

01.01.2005
17:41
[157]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

a moze Dark Colony

01.01.2005
17:42
[158]

TheAnswer [ Quetzal ]

*..::Michael::..* --- to nie jest strzelanka tylko strategia

01.01.2005
17:42
smile
[159]

loczek82 [ Disco Bear ]

Chasm: The Rift

01.01.2005
17:42
[160]

theWitcher [ Legionista ]

Michael, loczek - FPP powiedzialem... :-)

podpowiedź - use the słownik
data premiery - 1997

01.01.2005
17:43
[161]

theWitcher [ Legionista ]

tak jest loczek - +1

01.01.2005
17:44
[162]

TheAnswer [ Quetzal ]


Aliens vs Predator

01.01.2005
17:45
[163]

loczek82 [ Disco Bear ]

31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->| TheAnswer|
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo | loczek82
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| *..::Michael::..*|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox | MAROLL |
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan | Miloszek_16 | theWitcher
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek

Zagadka - Tatusiu, ja jestem duży i zielony :)

01.01.2005
17:45
[164]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

TheAnswer-->przeciez FPP to nie jest strategia

01.01.2005
17:45
[165]

Silver Fox [ spamer ]


Frogger?

01.01.2005
17:45
[166]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

The Hulk

01.01.2005
17:46
[167]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]


Hulk

01.01.2005
17:46
smile
[168]

loczek82 [ Disco Bear ]

*..::Michael::..* +1

01.01.2005
17:48
[169]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->|
19pkt--->| TheAnswer|
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo | loczek82
15pkt--->| eMMeS | *..::Michael::..*|
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox | MAROLL |
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan | Miloszek_16 | theWitcher
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek

Zagadka:"jak dobrze być Złym"

01.01.2005
17:48
[170]

MAROLL [ Legend ]

Evil Genius??

01.01.2005
17:49
[171]

TheAnswer [ Quetzal ]


Dungeon Keeper

01.01.2005
17:49
smile
[172]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

TheAnswer +1

01.01.2005
17:49
[173]

loczek82 [ Disco Bear ]

"It's good, to be bad" - Dungeon Keeper

01.01.2005
17:50
smile
[174]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

loczek-->spolszczylem

01.01.2005
17:51
[175]

loczek82 [ Disco Bear ]

Nowy wątek

01.01.2005
17:51
[176]

TheAnswer [ Quetzal ]

31pkt--->| Kentril |
30pkt--->|
29pkt--->| Sandro |
28pkt--->|
27pkt--->|
26pkt--->|
25pkt--->|
24pkt--->|
23pkt--->| Yo5H |
22pkt--->|
21pkt--->| remwall |
20pkt--->| TheAnswer|
19pkt--->|
18pkt--->|
17pkt--->| przemek__ |
16pkt--->| goldenSo | loczek82
15pkt--->| eMMeS | *..::Michael::..*|
14pkt--->|
13pkt--->|...NathaN...|
12pkt--->| Loonatyk |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|
7pkt--->| Silver Fox | MAROLL |
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | bolognese |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | Vejt|
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | darek_dragon | maciej_ | poltar | Regis | Hitmanio | Gul'dan | Miloszek_16 | theWitcher
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | azarothen | viesiek

Zagadka:Słynny agent. Pełny tytuł gry

01.01.2005
17:52
[177]

Hitmanio [ KG 21 ]

James Bond: NightFire ?

01.01.2005
17:52
[178]

igorf [ Chor��y ]

I.G.I>-2: Covert Strike

01.01.2005
17:53
[179]

MAROLL [ Legend ]

Agent Gliniarz??

01.01.2005
17:53
[180]

MAROLL [ Legend ]

Teenagent??

01.01.2005
17:54
[181]

Okruch [ Liverpool FC ]

Jak pełny to pewnie:
James Bond 007: NightFire

01.01.2005
17:56
[182]

Hitmanio [ KG 21 ]

Ahh, zapomniałem o 007 :P

01.01.2005
17:56
[183]

igorf [ Chor��y ]

James Bond: Smierć nadejdzie jutro??

01.01.2005
17:58
[184]

igorf [ Chor��y ]

a tak wogule to czy TheAnswer jest na forum??

01.01.2005
18:28
[185]

Mr. Error [ Pretorianin ]

Splinter Cell?

01.01.2005
18:30
[186]

Hitmanio [ KG 21 ]

A tak wogule wiecie, że jest nowy wątek ? :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.