GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wróciłem z Trzech Dolin :]

01.01.2005
14:42
smile
[1]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Wróciłem z Trzech Dolin :]

Wcalę się nie chwalę, chciałem tylko wam w tym szarym ponurym \bezśnieżnym\ dniu przemycić trochę białego szaleństwa z serca światowego narciarstwa :]

01.01.2005
14:43
[2]

Mago8 [ Pretorianin ]

nie znam sie na narciarstwie i dlatego pytam
skad to zdjecie?

01.01.2005
14:45
[3]

iKzIvaeEr [ l33t ]

Pewno z Trzech Dolin

01.01.2005
14:45
smile
[4]

nidecker [ Pretorianin ]

stary---> nawte nie wiesz jak ci zazdroszcze! mam andzieje ze swietnie sie bawiles!

01.01.2005
14:46
[5]

Mago8 [ Pretorianin ]

pewnia zabłysne teraz głupotą
ale gdzie są te trzy doliny?

01.01.2005
14:49
smile
[6]

davis [ ]

To chyba Himalaje.

01.01.2005
14:50
[7]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

niee
to troche za Nowym Targiem...

01.01.2005
14:51
[8]

Mago8 [ Pretorianin ]

aha no to sie dowiedzałem :P

01.01.2005
14:54
smile
[9]

Conroy [ Dwie Szopy ]

A mi się wydaje, że to jakoś za Uralem.

01.01.2005
14:56
[10]

Chacal [ ? ]

Dziekuję. Będąc w miescie, snieg chcę oglądać tylko na zdjęciach. Oblodzone chodniki, zatkane ulice, błoto po kostki, syf na klatkach schodowych - to nie dla mnie, mnie taka zima nie rajcuje. W górach to co innego, ale won mi ze sniegem z Warszawy.

01.01.2005
14:59
[11]

Mago8 [ Pretorianin ]

A jak dla mnie to zima bez śniegu to zima stracona uwielbiam snieg i nie wiem czemu

01.01.2005
15:01
smile
[12]

nidecker [ Pretorianin ]

w moim przypadku deska snieg zima, góry i jazda to najlepszy orgazm jaki osobiscie ja moge zaznac!
hehe

01.01.2005
15:08
[13]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Trzy Doliny to największy kurort narciarski na świecie, mieści się około 150km od Lyon'u i 55 km od Albertville. Było super, świetne przygotowanie, bardzo duzo tras, no i snieg :]

01.01.2005
15:10
[14]

Mago8 [ Pretorianin ]

--> Zax_Na_Max
wybacz mi moją impotęcje umysłowa ale w jakim to kraju?

01.01.2005
15:14
smile
[15]

bebzoon [ bucydonna ]

Mago8 --> lyon to na Słowacji




01.01.2005
15:15
[16]

Mago8 [ Pretorianin ]

aha

01.01.2005
15:15
[17]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Mago8--> Chyba kaca leczysz :) Francja.

01.01.2005
15:16
[18]

Mago8 [ Pretorianin ]

-->Zax_Na_Max
I to jakiego kaca!

01.01.2005
15:18
smile
[19]

nidecker [ Pretorianin ]

zax--------> ile koszt pobytu, opowiedz cos nam i jak mozesz to z ajkiego biura jechales, sam jak to bylo zorganizowane!

01.01.2005
15:23
[20]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Jechałem na własną ręke, hotel "Etap" zarezerwowany przez internet chyba 20 Euro od osoby za dobę, i Skipass na 3 dni [wymagane zdjęcie] 100 Euro [na jedną dolinę !!] W moim przypadku Meribel, ponieważ była największa, i tak te trzy dni nie starczyły na zwiedzenie każdej trasy ale było fajnie,Zatrzymaliśmy się w Albertville dojeżdzaliśmy 30km do miejscowości gdzie była pierwsza stacja gondolki [niebyło sensu się tłuc po górach] i dalej wysiadaliśmy z gondolki [15min.] w meribel a tam już droga wolna :] Koszt karnetu na trzy dni na trzy doliny 120 Euro, potrzeba tygodnia na przejechanie wszystkiego :]

01.01.2005
15:36
[21]

nidecker [ Pretorianin ]

ja co roku jezdze w alpy, ostatnio bylm w servette w szwajcarii i rowniez bylo cudownie ale przyznam ze zaimponoawala mi ta miejscowosc! to niwaiygodne ze tutaj sniegu nie ma w ogole a tam .........wow
udanej zabawy zycze i moze sie spotkamy kiedys na stoku ! :)

01.01.2005
15:40
[22]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

nidecker--> To jest inny świat :] A twój nick to chyba firma desek snowboardowych :)

01.01.2005
15:40
[23]

Mago8 [ Pretorianin ]

Ja nigdy nie byłem w górach, mieszkam na pomorzu i nie umiem nawet na nartach i pochodnych jeździć. Tak przy okazji to trudno sie na takich nartach jeździ?

01.01.2005
15:55
[24]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Mago8--> Mi się na Snowboardzie lepiej jeździ, i bardzo szybko się nauczyłem, przeskok z dwóch dech na jedną zabrał mi 2 godzinki. :] Teraz jest bardzo dobrze. Więc jak będziesz zaczynał to polecam od razu deseczkę :] A tu czarna trasa ===>

01.01.2005
15:57
[25]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Buuu--->

01.01.2005
15:58
[26]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Gol żondzi :] Teraz jak się nie doda to daje spokój :)

01.01.2005
16:02
smile
[27]

nidecker [ Pretorianin ]

tak ja od 4 lat jezdze na 2 deskach : nidecker_ polska oraz na nidecker full cup poland! to dokladne nazwy moich desek!
w polsce jedynie jezdze w tatrach czy karkonoszach, zdarza sie tez w rejonach istebnej, tam zawse sniegu i warunki sa spass! ale te pare picture ktore zaprezentowales zupelnie zmienilo moje wizualne wrazenia an temat francji
mago-------> chlopie to zajebista rzecz, smigac 70km/h po stoku na desce! bierz pociag i jedziemy w góry, oczywiscie pod warunkiem ze bedzie snieg, hehe
zawsze mozna cos wykombinowac jesli ktos bardzo chce!

01.01.2005
16:09
smile
[28]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

zdjęcia sa zajedwabiste!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.