
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Wróciłem z Trzech Dolin :]
Wcalę się nie chwalę, chciałem tylko wam w tym szarym ponurym \bezśnieżnym\ dniu przemycić trochę białego szaleństwa z serca światowego narciarstwa :]
Mago8 [ Pretorianin ]
nie znam sie na narciarstwie i dlatego pytam
skad to zdjecie?
iKzIvaeEr [ l33t ]
Pewno z Trzech Dolin

nidecker [ Pretorianin ]
stary---> nawte nie wiesz jak ci zazdroszcze! mam andzieje ze swietnie sie bawiles!
Mago8 [ Pretorianin ]
pewnia zabłysne teraz głupotą
ale gdzie są te trzy doliny?

davis [ ]
To chyba Himalaje.
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
niee
to troche za Nowym Targiem...
Mago8 [ Pretorianin ]
aha no to sie dowiedzałem :P

Conroy [ Dwie Szopy ]
A mi się wydaje, że to jakoś za Uralem.
Chacal [ ? ]
Dziekuję. Będąc w miescie, snieg chcę oglądać tylko na zdjęciach. Oblodzone chodniki, zatkane ulice, błoto po kostki, syf na klatkach schodowych - to nie dla mnie, mnie taka zima nie rajcuje. W górach to co innego, ale won mi ze sniegem z Warszawy.
Mago8 [ Pretorianin ]
A jak dla mnie to zima bez śniegu to zima stracona uwielbiam snieg i nie wiem czemu

nidecker [ Pretorianin ]
w moim przypadku deska snieg zima, góry i jazda to najlepszy orgazm jaki osobiscie ja moge zaznac!
hehe
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Trzy Doliny to największy kurort narciarski na świecie, mieści się około 150km od Lyon'u i 55 km od Albertville. Było super, świetne przygotowanie, bardzo duzo tras, no i snieg :]
Mago8 [ Pretorianin ]
--> Zax_Na_Max
wybacz mi moją impotęcje umysłowa ale w jakim to kraju?

bebzoon [ bucydonna ]
Mago8 --> lyon to na Słowacji
Mago8 [ Pretorianin ]
aha
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Mago8--> Chyba kaca leczysz :) Francja.
Mago8 [ Pretorianin ]
-->Zax_Na_Max
I to jakiego kaca!

nidecker [ Pretorianin ]
zax--------> ile koszt pobytu, opowiedz cos nam i jak mozesz to z ajkiego biura jechales, sam jak to bylo zorganizowane!
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Jechałem na własną ręke, hotel "Etap" zarezerwowany przez internet chyba 20 Euro od osoby za dobę, i Skipass na 3 dni [wymagane zdjęcie] 100 Euro [na jedną dolinę !!] W moim przypadku Meribel, ponieważ była największa, i tak te trzy dni nie starczyły na zwiedzenie każdej trasy ale było fajnie,Zatrzymaliśmy się w Albertville dojeżdzaliśmy 30km do miejscowości gdzie była pierwsza stacja gondolki [niebyło sensu się tłuc po górach] i dalej wysiadaliśmy z gondolki [15min.] w meribel a tam już droga wolna :] Koszt karnetu na trzy dni na trzy doliny 120 Euro, potrzeba tygodnia na przejechanie wszystkiego :]
nidecker [ Pretorianin ]
ja co roku jezdze w alpy, ostatnio bylm w servette w szwajcarii i rowniez bylo cudownie ale przyznam ze zaimponoawala mi ta miejscowosc! to niwaiygodne ze tutaj sniegu nie ma w ogole a tam .........wow
udanej zabawy zycze i moze sie spotkamy kiedys na stoku ! :)
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
nidecker--> To jest inny świat :] A twój nick to chyba firma desek snowboardowych :)
Mago8 [ Pretorianin ]
Ja nigdy nie byłem w górach, mieszkam na pomorzu i nie umiem nawet na nartach i pochodnych jeździć. Tak przy okazji to trudno sie na takich nartach jeździ?
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Mago8--> Mi się na Snowboardzie lepiej jeździ, i bardzo szybko się nauczyłem, przeskok z dwóch dech na jedną zabrał mi 2 godzinki. :] Teraz jest bardzo dobrze. Więc jak będziesz zaczynał to polecam od razu deseczkę :] A tu czarna trasa ===>
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Buuu--->
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Gol żondzi :] Teraz jak się nie doda to daje spokój :)

nidecker [ Pretorianin ]
tak ja od 4 lat jezdze na 2 deskach : nidecker_ polska oraz na nidecker full cup poland! to dokladne nazwy moich desek!
w polsce jedynie jezdze w tatrach czy karkonoszach, zdarza sie tez w rejonach istebnej, tam zawse sniegu i warunki sa spass! ale te pare picture ktore zaprezentowales zupelnie zmienilo moje wizualne wrazenia an temat francji
mago-------> chlopie to zajebista rzecz, smigac 70km/h po stoku na desce! bierz pociag i jedziemy w góry, oczywiscie pod warunkiem ze bedzie snieg, hehe
zawsze mozna cos wykombinowac jesli ktos bardzo chce!

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
zdjęcia sa zajedwabiste!!!!