GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WinXp - zmiana wyglądu.

01.01.2005
14:32
smile
[1]

iNfiNity! [ Senator ]

WinXp - zmiana wyglądu.

Ostatnio coś mnie naszło na upiększenie OSa i zmieniam sobie wszystko na srebrno - wgrałem pare skórek, ikonki itp. Nie mogę zmienić jeszcze jednego - pomarańczowego zaznaczenia np. w pasku start albo po kliknięciu PPM na ikonę. Da się to jakoś zmienić na srebrne?

01.01.2005
16:59
[2]

child_91 [ Pretorianin ]

Podaj linka do tego skina do firefox'a

a co do twojego problemu - PPM na pulpicie->Właściwości->Wygląd->Zaawansowane->Zaznaczenie.

01.01.2005
21:46
[3]

iNfiNity! [ Senator ]

child_91 - nie mam opcji "zaznaczenie" :/ ==>

A skin FireFoxa to Whitehart 0.0.8 - do pobrania z https://www.ac.wwu.edu/~conberj/Whitehart.html

02.01.2005
00:43
[4]

child_91 [ Pretorianin ]

To wybrane elementy.

02.01.2005
01:16
[5]

reds23 [ redsov ]

brrrr ... ale mi tunning :) wali po oczkach :)

Kiedys mialem ladniutko tylko jakos wolno mi zaczal system chodzic.
Kupię nowy sprzęcik to może się pobawie.

02.01.2005
01:16
[6]

reds23 [ redsov ]

tuning mialo byc w cudzyslowiu ... :)

02.01.2005
01:40
[7]

iNfiNity! [ Senator ]

child_91 - wybrane elementy mam na szaro, ale to nie jest to :/

reds23 - każdemu podoba sie co innego :P

02.01.2005
01:42
smile
[8]

reds23 [ redsov ]

wiem ...

02.01.2005
01:54
[9]

Torn [ Merces Letifer ]

iNfiNity - to muszą być "wybrane elementy".
Może nie dałes zastosuj po zmianie ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.