
iNfiNity! [ Senator ]
WinXp - zmiana wyglądu.
Ostatnio coś mnie naszło na upiększenie OSa i zmieniam sobie wszystko na srebrno - wgrałem pare skórek, ikonki itp. Nie mogę zmienić jeszcze jednego - pomarańczowego zaznaczenia np. w pasku start albo po kliknięciu PPM na ikonę. Da się to jakoś zmienić na srebrne?
child_91 [ Pretorianin ]
Podaj linka do tego skina do firefox'a
a co do twojego problemu - PPM na pulpicie->Właściwości->Wygląd->Zaawansowane->Zaznaczenie.
iNfiNity! [ Senator ]
child_91 - nie mam opcji "zaznaczenie" :/ ==>
A skin FireFoxa to Whitehart 0.0.8 - do pobrania z https://www.ac.wwu.edu/~conberj/Whitehart.html
child_91 [ Pretorianin ]
To wybrane elementy.
reds23 [ redsov ]
brrrr ... ale mi tunning :) wali po oczkach :)
Kiedys mialem ladniutko tylko jakos wolno mi zaczal system chodzic.
Kupię nowy sprzęcik to może się pobawie.
reds23 [ redsov ]
tuning mialo byc w cudzyslowiu ... :)
iNfiNity! [ Senator ]
child_91 - wybrane elementy mam na szaro, ale to nie jest to :/
reds23 - każdemu podoba sie co innego :P

reds23 [ redsov ]
wiem ...
Torn [ Merces Letifer ]
iNfiNity - to muszą być "wybrane elementy".
Może nie dałes zastosuj po zmianie ?