GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wątek podsumowujący rok 2004

01.01.2005
14:17
smile
[1]

Fett [ Avatar ]

wątek podsumowujący rok 2004

W sumie wątkow o nowym roku było krocie, ale chyba nie było zadnego w takiej forimie :)

Jak podsumowujecie ogólnie rok 2004. Co wg. was w nim było dobre a co nie ? Wg. mnie sprawa wygląda nie za ciekawie.

Straciliśmy wielu zacnych ludzi: Kulig, Miłosz itd. Dwa zaewody sercowe, problemy z dostaniem sie do szkoły, kilak spieprzonych momentów w wakacje, problemy w szkole we wrześniu, wreszcie nie udane święta, których świetami by mi wogóle nie nazwał :/ Mam lichą nadzieje że 2005 będzie lepszy :/

01.01.2005
14:18
[2]

shabso [ Generaďż˝ ]

Serce mnie boli :(

01.01.2005
14:20
smile
[3]

Tortured_Soul [ Pretorianin ]

mnie głowa

01.01.2005
14:20
smile
[4]

Gul'dan [ Konsul ]

Nic nie osiagnalem:/

01.01.2005
14:21
[5]

Mago8 [ Pretorianin ]

poprzedni rok mi sie nawet podobał
Jeśli w 2005 mnie nie wywalą ze studiów to bedze udany

01.01.2005
14:23
[6]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

rzucilem studia
wyjechalem w cholere
zaczalem pracowac
rzucilem dziewczyne
rodzina mnie prawie wyklela (patrz punkt 1)
spedzilem swieta i sylestra sam (wbrew pozorom oczyszczajace przezycie)

wiec jak?
2004 na plus?
chyba tak bo wzialem zycie w swoje lapy i wyciskam teraz :)

01.01.2005
14:33
[7]

Novus [ Generaďż˝ ]

*gra na skrzypcach smutną melodię*

01.01.2005
14:34
smile
[8]

karollus [ parek v rohliku ]

Wystarczy przeczytać mój subnick ....

01.01.2005
14:39
smile
[9]

nidecker [ Pretorianin ]

- styczen, pierwszy stosunek w tym roku
luty - oboz zimowy i jazda na stokach austriackich
marzec- urodziny, ogolnie fajnie
kwiecien - przygotowywania do matury
maj - matura, zdana
czerwiec - sierpien - praca
wrzsien - wakacje
pazdiernik - studia
listopad - glownie czas z dziewczyna spedzalem
grudzien - praca i swieta sylwester
ogolnie zycie przebiegalo bardzo ciekawie, liczne prosby, udane cele, porazki, uczucia czyli nie bylo zle, wazne ze sie budze kazdego kolejnego dnia

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.