
Father Michael [ Padre ]
Wieża z MP3
Dostałem zadanie przeglądnięcia ofert wiodących producentów sprzętu audio w poszukiwaniu dobrej wieży czytającej MP3 (z płyt). Nie wymagam aby miała zmieniarkę na płyty, może mieć jedną kieszeń. Najlepiej jakiś Pioneer, Philips, Panasonic, Sony czy coś takiego. Cena tak do 1200 PLN. Sam znalazłem już kilka interesujących modeli, ale chciałbym poznać też zdanie osób, które np. taki sprzęt posiadają.
Czekam na propozycje.
I standardowo: piokos ma bezwzględny zakaz dopisywania się do wątku :D

matisf [ X ]
No to mała suma :) ja mam Win XP i Winamp 5 :P

Father Michael [ Padre ]
matisf -> chcesz też zakaz dopisywania się? :)

matisf [ X ]
OK juz milcze :)

Father Michael [ Padre ]
matisf -> widzisz? I przez Ciebie nikt sie nie wpisuje :)