GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wieża z MP3

01.01.2005
13:50
smile
[1]

Father Michael [ Padre ]

Wieża z MP3

Dostałem zadanie przeglądnięcia ofert wiodących producentów sprzętu audio w poszukiwaniu dobrej wieży czytającej MP3 (z płyt). Nie wymagam aby miała zmieniarkę na płyty, może mieć jedną kieszeń. Najlepiej jakiś Pioneer, Philips, Panasonic, Sony czy coś takiego. Cena tak do 1200 PLN. Sam znalazłem już kilka interesujących modeli, ale chciałbym poznać też zdanie osób, które np. taki sprzęt posiadają.

Czekam na propozycje.

I standardowo: piokos ma bezwzględny zakaz dopisywania się do wątku :D

01.01.2005
13:52
smile
[2]

matisf [ X ]

No to mała suma :) ja mam Win XP i Winamp 5 :P

01.01.2005
13:53
smile
[3]

Father Michael [ Padre ]

matisf -> chcesz też zakaz dopisywania się? :)

01.01.2005
13:53
smile
[4]

matisf [ X ]

OK juz milcze :)

01.01.2005
14:39
smile
[5]

Father Michael [ Padre ]

matisf -> widzisz? I przez Ciebie nikt sie nie wpisuje :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.