
yagienka [ pułapka na Misia ]
Nech co Misio-Jedi......NIECH ŻYJE!!!
DAWNO DAWNO TEMU W ODLEGŁEJ GA....wroć
NIE TAK DAWNO TEMU, W NIE TAK ODLEGŁEJ GALAKTYCE <dokładnie na Madalińskiego> POJAWIŁ SIĘ SŁYNNY JEDI ZWANY MISIEM:))
Wszystkiego najlepszego Misiaczku:*

iNfiNity! [ Senator ]
Urodziny 1 stycznia? Geez...
100 lat... w kamieniolomach z gumowym młotkiem :)

matisf [ X ]
niewazne ;)

pasterka [ Paranoid Android ]
100 lat swietlnych dla Misia-Jedi!! :))
Torn [ Merces Letifer ]
Widzę zdjęcie z domowej, prywatnej kolekcji ;)
Jako, że znam Misia jeszcze z forum TS to niech będzie - wszystkiego naj.. :)

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->yagna
Dobrze się czujesz ???
BDW: Szczęśliwego nowego roku.
Pozdrów misa odemnie :)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
<edit>
Pozdrów misa odemnie :)
Miało byś Misia...
A i przekaż mu moje serdeczne życzenia. :)

artaban [ swamp thing ]
Gwiazdy i Żaby życzą puchowego futerka, zdrowych kłów i przystojnych (nawet jeśli normalnych... brrr...) padawanek :)
Fett [ Avatar ]
stoooolaaaaat :D

Da5id. [ Snufkin ]
Najlepszego... i takie tam pierdoły ;)

Misza [ Prefekt ]
Najlepszego Misiu :)))

Misiak [ Pluszak ]
A ja Zycze dla zacnego Waszmoscia zwanego Mistrzem Jedi, a przez bardziej wtajeniczonych pod pseudonimem "Misio". Chcialbym zyczyc zdrowia, duzo mocy, posłusznej Żonki (:P), smacznych delicji i nowych mieczy mocy kolekcji :))
Pozdrawiam
TheAnswer [ Quetzal ]
Zdrowia Jedi
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
hehe
pewnie lezy nieprzytomny gdzies :)
to to zdrowie mu sie przyda dzisiaj

iNfiNity! [ Senator ]
Let the Force be with you?

LooZ^ [ be free like a bird ]
Sto lat Misiu :)

M'q [ Schattenjager ]
MTFBWUA!

karollus [ parek v rohliku ]
Pożyczę ci 100 lat jak mi dasz się pobawić swoim świetlnym mieczem :)
A jak nie to rzucę na ciebie zły urok..aaaaaaaa :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Najlepszego, Misiu! :)
Rozumiem, że opijemy tę niewątpliwą okazję na kolejnym spotkaniu naszej radosnej ekipy? ;>
btw: Misiostwo, wszystkiego dobrego na 2005 rok.

Gul'dan [ Konsul ]
Najlepszego Misiu-Jedi

>Luzer< [ Music Addict ]
Najlepszego Misiu
fajny stats;)

PanSmok [ Konsul ]
Szczescia, zdrowia, pomyslnosci i zniesienia sezonu polowan na niedzwiedzie.

Kurdt [ Kocham Olkę ]
And may the Force be with you...
Jake [ R.I.P. ]
Misio! Misio! Misio! Misio! Misio! Misio! The Best!

Mortan [ ]
Niech Moc będzie z Tobą Misiu.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Najlepszego Co by mieczyk dobrze służył, odbicie w lustrze przypominało pana z plakatu, na drzwiach do pokoju, a Pani Dżedajowa dbała o Senatora, jak należy ;o)

gofer [ ]
Najlepszego :)

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Żeby nigdy nie zabrakło ciasteczek... ->
:)

Trzepiskor [ SETH ]
Taaa NIECH ZYJE.
A kto to Mis Jedi ?
rg [ Zbok Leśny ]
No to najlepsiejszego!!!
Fajna data - mozna robic imprezy laczone... ;]

Silver Fox [ spamer ]
Najlepsiejszego życze :P

Angelord [ sic me servavit Apollo ]
Wszystkiego dobrego:-) [najlepsze zostawmy na starość;-]
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
a gdzie solenizant ? ;]

Misio-Jedi [ Legend ]
O raju !
Dzienkujem :)

Justa__ [ kreska kreska ]
Misiu mistrzu mój wszystkiego najlepszego :* (to kiedy nas zapraszacie? :P)
twoja padawanka :)

Misio-Jedi [ Legend ]
Yagienka załatwiła fajny tort --->

|Black Moon| [ Konsul ]
Niech żyje nam ! Niech żyje nam ! 100 lat ! 100 lat ! 100 lat ! 100 lat ! Niechaj żyje nam !
A kto ?
Misio - Jedi :)
kto ?
Misio
PS.
Misio...hehehe wypasiony obrazek ( ten z tym misiem przed monitorem :P) :) Ale pokaż ten, który swego czasu pojawiał się przy każdym twoim poście... ;]
Misio-Jedi [ Legend ]
W tej chwili jest go już mniej... --->

piokos [ ]
Hepi, Hepi, Hepi,
Hepi, Hepi, Berzdej Tu Ju
p.s. mamy nadzieję, że nie przedstawisz zdjęć tortu po przetrawieniu ;)

Garbizaur [ CLS ]
Wszystkiego najlepszego Misiu!!!
Misio-Jedi [ Legend ]
|Black Moon| ---> Proszę bardzo :) --->
MAROLL [ Legend ]
Misio nie bede oryginalny wszystkiego najlepszego, zdrowia .... znasz wierszyk:)
HopkinZ [ Senator ]
Coby Moc Cię nie opuściła jak Luke, aż do końca :].

eJay [ Gladiator ]
Wszystkiego najlepszego Misio!!!
iKzIvaeEr [ l33t ]
2 dni chlania pod rząd... Huh :]
Najlepszego...

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
To tak żeby nie zakładać nowego wątku - Ja też mam dziś urodzinki!

Stitch001 [ Vatt'ghern ]
Wszystkiego naj... Misiek, od takiego samego 'mietka' jak ty.

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Bosh - 2 mega blanagi w ciagu dwoch dni :) Jak Wy to zniesie! Best wishes for Jedi Bear :]!
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Bosh - 2 mega blanagi w ciagu dwoch dni :) Jak Wy to zniesie! Best wishes for Jedi Bear :]!

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
NIECH ŻYJE !
Dla podkreślenia wagi moich słów siłacz walnie pięścią w stół.
Misiu, dziesięciu tysięcy lat szczęścia ! Banzai! Banzai! Banzai !
Niech Moc Cię nie opuszcza :)

Lechiander [ Wardancer ]
Przykro mi, że dopiero teraz, ale i ja się dorzucam do życzeń dla Misiaka z jarzeniówką! :-))

V(i)ader-ko [ Konsul ]
Misiek wszystkiego dobrego w nowym roku
Misio-Jedi [ Legend ]
..:::Marbi:::.. ---> Zgadza się !!! - 100 LAT !!!
Muszę się pochwalić jakie'm to dostał prezęty --->

Misio-Jedi [ Legend ]
Moje prywatne Minas Tirith --->
Parisienne Moonlight [ Junior ]
100 lat...

przemek__ [ PRZEMEK ]
Niech żyje żyje nam :)

Hitmanio [ KG 21 ]
Wszystkiego Najlepszego Misio-Jedi :D

Solesar [ Konsul ]
sto!;]

Peterrek [ 420 ]
Miłości...

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Stooo laaat stooo laaaat nieeeech żyyje naaam:)))
najlepszego:)

viesiek [ hoo-doo ]
WESOŁEGO JAJKA!!!! michu!

CHESTER80 [ no legend ]
Wszystkiego najlepszego Misu-Pysiu ! :)

MasterDD [ :-D ]
Zdrowia, szczescia ,pomyslnosci, niech chu* sluzy do starosci :D
p.s - wygranej 1szego stopnia w lotto :D
Wigilia na Syberii [ Junior ]
Wszystkiego najlepszego...
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Najlepszego Misio :-)

Kompo [ bujaka jamajka ]
sto lat wszystkiego najlepszego !
jeszcze zdążyłem. :)

Dwalin [ Reggae ]
Spóźnione życzenia ;) Najlepszego :]

Ines [ Ines ]
Wszystkiego Najlepszego :))).
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Wszystkiego naj naj naj.. :D
+1

peeyack [ Weekend Warrior ]
Wszystkiego naj Misiu!!! Niech moc bedzie z Tobą :-)

techman [ Konsul ]
Wszytskiego naj:
-lepsze
-słodszeg
-milszego
-ukochańszego
-ciekawszego
itp:)

siemensik [ Pretorianin ]
Noo wszystkiego naj naj najlepszego!!!