GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nech co Misio-Jedi......NIECH ŻYJE!!!

01.01.2005
13:47
smile
[1]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Nech co Misio-Jedi......NIECH ŻYJE!!!

DAWNO DAWNO TEMU W ODLEGŁEJ GA....wroć

NIE TAK DAWNO TEMU, W NIE TAK ODLEGŁEJ GALAKTYCE <dokładnie na Madalińskiego> POJAWIŁ SIĘ SŁYNNY JEDI ZWANY MISIEM:))


Wszystkiego najlepszego Misiaczku:*





01.01.2005
13:48
smile
[2]

iNfiNity! [ Senator ]

Urodziny 1 stycznia? Geez...


100 lat... w kamieniolomach z gumowym młotkiem :)

01.01.2005
13:49
smile
[3]

matisf [ X ]

niewazne ;)

01.01.2005
13:49
smile
[4]

pasterka [ Paranoid Android ]

100 lat swietlnych dla Misia-Jedi!! :))

01.01.2005
13:50
[5]

Torn [ Merces Letifer ]

Widzę zdjęcie z domowej, prywatnej kolekcji ;)

Jako, że znam Misia jeszcze z forum TS to niech będzie - wszystkiego naj.. :)

01.01.2005
13:51
smile
[6]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->yagna
Dobrze się czujesz ???

BDW: Szczęśliwego nowego roku.
Pozdrów misa odemnie :)

01.01.2005
13:53
[7]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

<edit>
Pozdrów misa odemnie :)
Miało byś Misia...
A i przekaż mu moje serdeczne życzenia. :)

01.01.2005
13:54
smile
[8]

artaban [ swamp thing ]

Gwiazdy i Żaby życzą puchowego futerka, zdrowych kłów i przystojnych (nawet jeśli normalnych... brrr...) padawanek :)

01.01.2005
14:02
[9]

Fett [ Avatar ]

stoooolaaaaat :D

01.01.2005
14:03
smile
[10]

Da5id. [ Snufkin ]

Najlepszego... i takie tam pierdoły ;)

01.01.2005
14:14
smile
[11]

Misza [ Prefekt ]

Najlepszego Misiu :)))

01.01.2005
14:22
smile
[12]

Misiak [ Pluszak ]

A ja Zycze dla zacnego Waszmoscia zwanego Mistrzem Jedi, a przez bardziej wtajeniczonych pod pseudonimem "Misio". Chcialbym zyczyc zdrowia, duzo mocy, posłusznej Żonki (:P), smacznych delicji i nowych mieczy mocy kolekcji :))

Pozdrawiam

01.01.2005
14:23
[13]

TheAnswer [ Quetzal ]


Zdrowia Jedi

01.01.2005
14:24
[14]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

hehe
pewnie lezy nieprzytomny gdzies :)
to to zdrowie mu sie przyda dzisiaj

01.01.2005
14:26
smile
[15]

iNfiNity! [ Senator ]

Let the Force be with you?

01.01.2005
14:28
smile
[16]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Sto lat Misiu :)

01.01.2005
14:47
smile
[17]

M'q [ Schattenjager ]


MTFBWUA!

01.01.2005
14:50
smile
[18]

karollus [ parek v rohliku ]

Pożyczę ci 100 lat jak mi dasz się pobawić swoim świetlnym mieczem :)
A jak nie to rzucę na ciebie zły urok..aaaaaaaa :)

01.01.2005
14:58
smile
[19]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Najlepszego, Misiu! :)
Rozumiem, że opijemy tę niewątpliwą okazję na kolejnym spotkaniu naszej radosnej ekipy? ;>

btw: Misiostwo, wszystkiego dobrego na 2005 rok.

01.01.2005
15:00
smile
[20]

Gul'dan [ Konsul ]

Najlepszego Misiu-Jedi

01.01.2005
15:03
smile
[21]

>Luzer< [ Music Addict ]

Najlepszego Misiu
fajny stats;)

01.01.2005
15:07
smile
[22]

PanSmok [ Konsul ]

Szczescia, zdrowia, pomyslnosci i zniesienia sezonu polowan na niedzwiedzie.

01.01.2005
15:36
smile
[23]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

And may the Force be with you...

01.01.2005
15:39
[24]

Jake [ R.I.P. ]

Misio! Misio! Misio! Misio! Misio! Misio! The Best!

01.01.2005
15:40
smile
[25]

Mortan [ ]

Niech Moc będzie z Tobą Misiu.

01.01.2005
15:42
smile
[26]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Najlepszego Co by mieczyk dobrze służył, odbicie w lustrze przypominało pana z plakatu, na drzwiach do pokoju, a Pani Dżedajowa dbała o Senatora, jak należy ;o)

01.01.2005
15:44
smile
[27]

gofer [ ]

Najlepszego :)

01.01.2005
15:47
smile
[28]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Żeby nigdy nie zabrakło ciasteczek... ->
:)

01.01.2005
15:51
smile
[29]

Trzepiskor [ SETH ]

Taaa NIECH ZYJE.

A kto to Mis Jedi ?

01.01.2005
16:10
[30]

rg [ Zbok Leśny ]

No to najlepsiejszego!!!

Fajna data - mozna robic imprezy laczone... ;]

01.01.2005
16:16
smile
[31]

Silver Fox [ spamer ]


Najlepsiejszego życze :P

01.01.2005
16:21
smile
[32]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Wszystkiego dobrego:-) [najlepsze zostawmy na starość;-]

01.01.2005
16:23
[33]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

a gdzie solenizant ? ;]

01.01.2005
16:55
smile
[34]

Misio-Jedi [ Legend ]


O raju !
Dzienkujem :)

01.01.2005
16:57
smile
[35]

Justa__ [ kreska kreska ]

Misiu mistrzu mój wszystkiego najlepszego :* (to kiedy nas zapraszacie? :P)
twoja padawanka :)

01.01.2005
17:26
smile
[36]

Misio-Jedi [ Legend ]


Yagienka załatwiła fajny tort --->

01.01.2005
17:29
smile
[37]

|Black Moon| [ Konsul ]


Niech żyje nam ! Niech żyje nam ! 100 lat ! 100 lat ! 100 lat ! 100 lat ! Niechaj żyje nam !

A kto ?

Misio - Jedi :)

kto ?

Misio

PS.
Misio...hehehe wypasiony obrazek ( ten z tym misiem przed monitorem :P) :) Ale pokaż ten, który swego czasu pojawiał się przy każdym twoim poście... ;]

01.01.2005
17:30
[38]

Misio-Jedi [ Legend ]

W tej chwili jest go już mniej... --->

01.01.2005
17:33
smile
[39]

piokos [ ]

Hepi, Hepi, Hepi,
Hepi, Hepi, Berzdej Tu Ju

p.s. mamy nadzieję, że nie przedstawisz zdjęć tortu po przetrawieniu ;)

01.01.2005
17:35
smile
[40]

Garbizaur [ CLS ]

Wszystkiego najlepszego Misiu!!!

01.01.2005
17:37
[41]

Misio-Jedi [ Legend ]


|Black Moon| ---> Proszę bardzo :) --->

01.01.2005
18:12
[42]

MAROLL [ Legend ]

Misio nie bede oryginalny wszystkiego najlepszego, zdrowia .... znasz wierszyk:)

01.01.2005
18:49
[43]

HopkinZ [ Senator ]

Coby Moc Cię nie opuściła jak Luke, aż do końca :].

01.01.2005
18:56
smile
[44]

eJay [ Gladiator ]

Wszystkiego najlepszego Misio!!!

01.01.2005
19:00
[45]

iKzIvaeEr [ l33t ]

2 dni chlania pod rząd... Huh :]
Najlepszego...

01.01.2005
19:01
smile
[46]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

To tak żeby nie zakładać nowego wątku - Ja też mam dziś urodzinki!

01.01.2005
19:03
smile
[47]

Stitch001 [ Vatt'ghern ]

Wszystkiego naj... Misiek, od takiego samego 'mietka' jak ty.

01.01.2005
19:11
smile
[48]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Bosh - 2 mega blanagi w ciagu dwoch dni :) Jak Wy to zniesie! Best wishes for Jedi Bear :]!

01.01.2005
19:13
[49]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Bosh - 2 mega blanagi w ciagu dwoch dni :) Jak Wy to zniesie! Best wishes for Jedi Bear :]!

01.01.2005
19:18
smile
[50]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]


NIECH ŻYJE !

Dla podkreślenia wagi moich słów siłacz walnie pięścią w stół.

Misiu, dziesięciu tysięcy lat szczęścia ! Banzai! Banzai! Banzai !

Niech Moc Cię nie opuszcza :)

01.01.2005
19:21
smile
[51]

Lechiander [ Wardancer ]

Przykro mi, że dopiero teraz, ale i ja się dorzucam do życzeń dla Misiaka z jarzeniówką! :-))

01.01.2005
19:29
smile
[52]

V(i)ader-ko [ Konsul ]

Misiek wszystkiego dobrego w nowym roku

01.01.2005
19:38
[53]

Misio-Jedi [ Legend ]


..:::Marbi:::.. ---> Zgadza się !!! - 100 LAT !!!


Muszę się pochwalić jakie'm to dostał prezęty --->

01.01.2005
19:47
smile
[54]

Misio-Jedi [ Legend ]


Moje prywatne Minas Tirith --->

01.01.2005
19:48
[55]

Parisienne Moonlight [ Junior ]

100 lat...

01.01.2005
19:55
smile
[56]

przemek__ [ PRZEMEK ]

Niech żyje żyje nam :)

01.01.2005
20:09
smile
[57]

Hitmanio [ KG 21 ]

Wszystkiego Najlepszego Misio-Jedi :D

01.01.2005
20:39
smile
[58]

Solesar [ Konsul ]

sto!;]

01.01.2005
23:22
smile
[59]

Peterrek [ 420 ]

Miłości...

01.01.2005
23:25
smile
[60]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Stooo laaat stooo laaaat nieeeech żyyje naaam:)))
najlepszego:)

01.01.2005
23:29
smile
[61]

viesiek [ hoo-doo ]

WESOŁEGO JAJKA!!!! michu!

01.01.2005
23:39
smile
[62]

CHESTER80 [ no legend ]

Wszystkiego najlepszego Misu-Pysiu ! :)

01.01.2005
23:45
smile
[63]

MasterDD [ :-D ]

Zdrowia, szczescia ,pomyslnosci, niech chu* sluzy do starosci :D

p.s - wygranej 1szego stopnia w lotto :D

01.01.2005
23:46
[64]

Wigilia na Syberii [ Junior ]

Wszystkiego najlepszego...

01.01.2005
23:51
[65]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Najlepszego Misio :-)

01.01.2005
23:54
smile
[66]

Kompo [ bujaka jamajka ]

sto lat wszystkiego najlepszego !
jeszcze zdążyłem. :)

02.01.2005
00:08
smile
[67]

Dwalin [ Reggae ]

Spóźnione życzenia ;) Najlepszego :]

02.01.2005
00:17
smile
[68]

Ines [ Ines ]

Wszystkiego Najlepszego :))).

02.01.2005
00:30
[69]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Wszystkiego naj naj naj.. :D

+1

02.01.2005
01:20
smile
[70]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Wszystkiego naj Misiu!!! Niech moc bedzie z Tobą :-)

02.01.2005
01:24
smile
[71]

techman [ Konsul ]

Wszytskiego naj:
-lepsze
-słodszeg
-milszego
-ukochańszego
-ciekawszego
itp:)

02.01.2005
02:08
smile
[72]

siemensik [ Pretorianin ]

Noo wszystkiego naj naj najlepszego!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.