Orrin [ Najemnik ]
Czy kupic te nagrywarke ?
Witam
mam zamiar sprawic sobie nagrywarke DVD na allegro widzialem taki okaz (patrz link)
Co o niej myslicie? NIe nagrywam wielu plyt wiec chcialbym aby mi starczyla na dluuuugo.
I bede jej uzywal nie tylko do nagrywania ale i odczytu cd , dvd
Orrin [ Najemnik ]
no i link :)
iNfiNity! [ Senator ]
Daj sobie spokój, bo:
a.) to coś wypala tylko z prędkością razy 4x (teraz standard to 8x, a większość nowych nagrywarek potrafi zapisać 16x)
b.) nie ma obsługi Dual Layera
Za 300 zł w sklepie masz NECa ND-3500A, który za tą cenę jest po prostu wspaniałą nagrywarką. Odstawia daleko wszystkie Lite-ony itp...
Sharky [ Generaďż˝ ]
Orrin --> daruj sobie ta nagrywarke. Kup Nec 3500A lub 3520A - obie ponizej 300PLN. A jesli wolisz LiteON to 1653s. Jesli nie dowierzasz sprzedajacej to sa tez oferty nieco drozsze ale pewniejsze.
tomirek [ ]
teoretycznie moze byc ale wez pod uwage, ze po doliczeniu kosztow przesylki dokladasz okolo 60 zeta i kupujesz lepszy sprzet :) Wiec raczej sie nie oplaca
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
kup sobie samsunga jak ja :) 275 i full komfort , wypala plytki super , 7 min i nagrany film dvd :) wczyta wszystko ladnie pieknie , nic tylk9 kupowac