GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy kupic te nagrywarke ?

01.01.2005
13:47
[1]

Orrin [ Najemnik ]

Czy kupic te nagrywarke ?

Witam
mam zamiar sprawic sobie nagrywarke DVD na allegro widzialem taki okaz (patrz link)
Co o niej myslicie? NIe nagrywam wielu plyt wiec chcialbym aby mi starczyla na dluuuugo.
I bede jej uzywal nie tylko do nagrywania ale i odczytu cd , dvd

01.01.2005
13:47
[2]

Orrin [ Najemnik ]


no i link :)

01.01.2005
13:53
[3]

iNfiNity! [ Senator ]

Daj sobie spokój, bo:

a.) to coś wypala tylko z prędkością razy 4x (teraz standard to 8x, a większość nowych nagrywarek potrafi zapisać 16x)
b.) nie ma obsługi Dual Layera

Za 300 zł w sklepie masz NECa ND-3500A, który za tą cenę jest po prostu wspaniałą nagrywarką. Odstawia daleko wszystkie Lite-ony itp...

01.01.2005
14:58
[4]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Orrin --> daruj sobie ta nagrywarke. Kup Nec 3500A lub 3520A - obie ponizej 300PLN. A jesli wolisz LiteON to 1653s. Jesli nie dowierzasz sprzedajacej to sa tez oferty nieco drozsze ale pewniejsze.

01.01.2005
15:20
[5]

tomirek [ ]

teoretycznie moze byc ale wez pod uwage, ze po doliczeniu kosztow przesylki dokladasz okolo 60 zeta i kupujesz lepszy sprzet :) Wiec raczej sie nie oplaca

01.01.2005
15:22
[6]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

kup sobie samsunga jak ja :) 275 i full komfort , wypala plytki super , 7 min i nagrany film dvd :) wczyta wszystko ladnie pieknie , nic tylk9 kupowac

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.