
Co to za utwór ? [ Pretorianin ]
Co to za utwór ?
Witam. Mam do Was małe pytanie. Jak nazywa się utwór (i zespół), który puszczają w reklamie, a raczej zapowiedzi tej całej serii filmów Batmana w TVN o 16.40. Na 100 % go już słyszałem, ale nie mam pamięci do tytułów. Z góry dzieki.
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
U2 "Hold me, thrill me, kiss me, kill me"

Hellcat [ Legend ]
U2 - Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me
--
Sparrhawk...good shootin' :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 13:10:02]

Co to za utwór ? [ Pretorianin ]
Great thanks :]