GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to za utwór ?

01.01.2005
13:09
smile
[1]

Co to za utwór ? [ Pretorianin ]

Co to za utwór ?

Witam. Mam do Was małe pytanie. Jak nazywa się utwór (i zespół), który puszczają w reklamie, a raczej zapowiedzi tej całej serii filmów Batmana w TVN o 16.40. Na 100 % go już słyszałem, ale nie mam pamięci do tytułów. Z góry dzieki.

01.01.2005
13:10
[2]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

U2 "Hold me, thrill me, kiss me, kill me"

01.01.2005
13:10
smile
[3]

Hellcat [ Legend ]

U2 - Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me

--
Sparrhawk...good shootin' :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 13:10:02]

01.01.2005
16:58
smile
[4]

Co to za utwór ? [ Pretorianin ]

Great thanks :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.