
G-man 13 [ Legionista ]
Lista !!!!
Na pewno HL 2 jest najlepszą grą mijającego roku.Ale Sing Star nie powinien sie znalezc na tej liście.Nie wiem jeszcze dlaczego tak wiele osób sie czepia Kronik Riddika,przecież to jest supergra i jak najbardziej powinna byćna tej liście.Po za tym to wszystko gra !!!!!!!

White Star [ Soldier ]
a HL 2 już wyszło??;]
CeZaReXiS [ Legionista ]
Wyszło jush dawno- gra przeszednięta-nfsu2 tesh i nie mam na czym sie wyzywać!!