GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lista !!!!

01.01.2005
12:53
smile
[1]

G-man 13 [ Legionista ]

Lista !!!!

Na pewno HL 2 jest najlepszą grą mijającego roku.Ale Sing Star nie powinien sie znalezc na tej liście.Nie wiem jeszcze dlaczego tak wiele osób sie czepia Kronik Riddika,przecież to jest supergra i jak najbardziej powinna byćna tej liście.Po za tym to wszystko gra !!!!!!!

01.01.2005
12:58
smile
[2]

White Star [ Soldier ]

a HL 2 już wyszło??;]

01.01.2005
12:59
[3]

CeZaReXiS [ Legionista ]

Wyszło jush dawno- gra przeszednięta-nfsu2 tesh i nie mam na czym sie wyzywać!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.