GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

-----------No One Lives Forever 2 i Polska wersja gry-------------

01.01.2005
12:17
smile
[1]

athlon2000 [ Centurion ]

-----------No One Lives Forever 2 i Polska wersja gry-------------

Pewien gościu na allegro sprzedaje NOLF`a 2 PL (kinowa wersja) !!!
Na GOL`u też pisze że gra jest w wersji kinowej -->https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1757
Co o tym myśleć jak na stronie dystrybutora pisze że gra jest w wersji angielskiej.

Poradźcie coś
Prosze !!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 12:36:41]

01.01.2005
12:38
smile
[2]

athlon2000 [ Centurion ]

Prosze odpowiedzcie.....

01.01.2005
12:42
[3]

Misio-Jedi [ Legend ]


Nie słyszałem żeby ta gra była spolszczona w sposób "kinowy" albo jakikolwiek inny, według mnie to jakaś pomyłka ale mogę się mylić.

Swoją drogą gra jest poprostu świetna i radzę ci w nią zagrać, nie jest zbyt skomplikowana (w końcu to strzelanka 3D) a jak nie będziesz wiedział co masz robić to przecież zawsze możesz skorzystać z jakiegoś poradnika-przejściówki.

01.01.2005
12:42
[4]

CHESTER80 [ no legend ]

Nie wiem co masz o tym myśleć, ale miałem kiedyś tą grę i była niestety tylko w Angielskiej wersji językowej, więc chyba gość z Allegro i GOL, mają błędne dane. Jest jeszcze możliwość że teraz dodano do gry polskie napisy, ale raczej nie.

01.01.2005
13:17
[5]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Nie ma polskiej wesji jęzkykowej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.