
athlon2000 [ Centurion ]
-----------No One Lives Forever 2 i Polska wersja gry-------------
Pewien gościu na allegro sprzedaje NOLF`a 2 PL (kinowa wersja) !!!
Na GOL`u też pisze że gra jest w wersji kinowej -->https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1757
Co o tym myśleć jak na stronie dystrybutora pisze że gra jest w wersji angielskiej.
Poradźcie coś
Prosze !!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 12:36:41]

athlon2000 [ Centurion ]
Prosze odpowiedzcie.....
Misio-Jedi [ Legend ]
Nie słyszałem żeby ta gra była spolszczona w sposób "kinowy" albo jakikolwiek inny, według mnie to jakaś pomyłka ale mogę się mylić.
Swoją drogą gra jest poprostu świetna i radzę ci w nią zagrać, nie jest zbyt skomplikowana (w końcu to strzelanka 3D) a jak nie będziesz wiedział co masz robić to przecież zawsze możesz skorzystać z jakiegoś poradnika-przejściówki.
CHESTER80 [ no legend ]
Nie wiem co masz o tym myśleć, ale miałem kiedyś tą grę i była niestety tylko w Angielskiej wersji językowej, więc chyba gość z Allegro i GOL, mają błędne dane. Jest jeszcze możliwość że teraz dodano do gry polskie napisy, ale raczej nie.
Orlando [ Reservoir Dog ]
Nie ma polskiej wesji jęzkykowej.