GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Internetowy Klan Rycerzy Jedi" #1

01.01.2005
11:43
smile
[1]

Gul'dan [ Konsul ]

"Internetowy Klan Rycerzy Jedi" #1

Witam wszystkich zgromadzonych

Zostałem zainspirowany watkiem a konkretniej Karczmą "Internetowy Klan Samurajów X". Moglibysmy tu pogadac sobie o Gwiezdnych Wojnach itp jak równiez o grach które nawiazuja do nich. Mam na myśli Jedi Knight 2: Jedi Outcast i Jedi academy. No tyle. A i jeszcze Wstepniak który sam skleciłem :D

(...)W dzieciństwie Twój dziadek wiele naopowiadał Ci o rycerzach Jedi. Byłeś zafascynowany opowieściami dziadka tak bardzo, że sam postanowiłeś zostać Jedi. Tylko jak?? Mieszkasz na odludziu, a najlbliższa Akademia Rycerzy Jedi jest oddalona od Twojej rodzimej planety o kilkanaście systemów planetarnych. Nagle jednak spostrzegasz w oddali zakapturzoną postać, która powoli zbliża sie do Twego domostwa. Gdy dochodzi do progu drzwi zdejmuje kaptur. Twoim oczom ukazuje sie brodaty mężcyzna z dziwna stalowa rękojeścią w dłoni. W końcu przemawia do Ciebie. Mówi że możesz rozpocząć trening w Akademii jeżeli zgodzisz sie polecieć z nim. Twoje oczy zaświeciły się, serce zaczęło mocniej bić, wiesz że to Twoja życiowa szansa ale nie możesz zostawić rodziców samych. Ci jednak zgadzają się. Lecisz z tajemniczym mężczyzną do Akademii by zostać prawdziwym Rycerzem Jedi...

01.01.2005
11:44
smile
[2]

bebzoon [ bucydonna ]

o nie !!!

01.01.2005
11:44
smile
[3]

Gul'dan [ Konsul ]

01.01.2005
11:51
[4]

Tomas87 [ Pretorianin ]

Całkiem dobry pomysł (sam kiedys miałem podobny), ale istnieje juz wątek "Senat republi8ki" w którym rozmawia sie o Gwiezdnych Wojnach...zajrzyj tam...

01.01.2005
11:53
smile
[5]

Gul'dan [ Konsul ]

Ja wiem ze istnieje taki watek, ale taki chyba tez powstac moze, nie?? Po z atym tamten watek to nie Karczma a ten TAK ;>

01.01.2005
12:12
smile
[6]

Ward [ Generaďż˝ ]

Gul'dan - a moze lepiej zakłądać internetowy fanklub serialu KLAN ??
hee-hee
nie rób ściemy i przywitaj się ładnie w senacie tam możesz o jedi pisać ile chcesz bez zakładania karczm,barów,kafejek bo to w tym temacie inwestycja bez przyszłości na tym forum

01.01.2005
12:21
smile
[7]

loosiek [ Arsenal Londyn ]

Niech moc będzie z Wami Tyle

01.01.2005
12:42
[8]

M'q [ Schattenjager ]


Było. Całe kilka części. I padło jak wszystko.

01.01.2005
12:42
smile
[9]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

Misztrzu Yoda . Padawan pyta " tak cie wkurzały nowe kqarczmy i Quizy a sam takie robisz " dziewne co nie :P

01.01.2005
13:45
smile
[10]

Gul'dan [ Konsul ]

M'q--->Przykro mi nie wiedziałem

Wodzu--->Mnie wkurzają tylko Karczmy-Zgadywanki Bejbi :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.