batman [ Legionista ]
prince
czy ktos morze mi pomoc walcze z jakims golemem wielki facetniewiem jak go mam pokonac.pomocy

Gul'dan [ Konsul ]
a jak gra?? Prince of Persia??

batman [ Legionista ]
gra jest spoko tylko trudna

Gul'dan [ Konsul ]
trawa jest zielona ale sraja na nią psy

batman [ Legionista ]
grales w to?
TheAnswer [ Quetzal ]
batman --- musisz go (najlepiej) zajść od tyłu i uderzać mieczem w jego nogi wtedy on się schyli a ty spacją skoczysz mu na plecy i wtedy uderzaj w jego hełm i staraj się uniakć jego strzałów żeby cienie zrzucił

batman [ Legionista ]
wielkie dzieki kolego
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
przydatne jest jeszcze to jak jestes na nim to spowolnij czas
batman [ Legionista ]
a poco spowalniac czas.jak siedze mu na glowie to trzeba go bic mieczem?

batman [ Legionista ]
przynajmniej mam polska wersje.
batman [ Legionista ]
a jest jakas solucja do tej gry?
Hitmanio [ KG 21 ]
batman ==> Spróbowałeś chociaż go pokonać ?, czy dalej tu siedzisz ?
Na dole masz linka do WIELU solucji.