GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

prince

01.01.2005
10:49
[1]

batman [ Legionista ]

prince

czy ktos morze mi pomoc walcze z jakims golemem ‹wielki facet›niewiem jak go mam pokonac.pomocy

01.01.2005
10:53
smile
[2]

Gul'dan [ Konsul ]

a jak gra?? Prince of Persia??

01.01.2005
10:55
smile
[3]

batman [ Legionista ]


gra jest spoko tylko trudna

01.01.2005
10:56
smile
[4]

Gul'dan [ Konsul ]

trawa jest zielona ale sraja na nią psy

01.01.2005
11:12
smile
[5]

batman [ Legionista ]


grales w to?

01.01.2005
11:14
[6]

TheAnswer [ Quetzal ]


batman --- musisz go (najlepiej) zajść od tyłu i uderzać mieczem w jego nogi wtedy on się schyli a ty spacją skoczysz mu na plecy i wtedy uderzaj w jego hełm i staraj się uniakć jego strzałów żeby cienie zrzucił

01.01.2005
11:16
smile
[7]

batman [ Legionista ]


wielkie dzieki kolego

01.01.2005
11:23
[8]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

przydatne jest jeszcze to jak jestes na nim to spowolnij czas

01.01.2005
11:24
[9]

batman [ Legionista ]


a poco spowalniac czas.jak siedze mu na glowie to trzeba go bic mieczem?

01.01.2005
11:27
smile
[10]

batman [ Legionista ]


przynajmniej mam polska wersje.

01.01.2005
11:33
[11]

batman [ Legionista ]


a jest jakas solucja do tej gry?

01.01.2005
11:36
[12]

Hitmanio [ KG 21 ]

batman ==> Spróbowałeś chociaż go pokonać ?, czy dalej tu siedzisz ?
Na dole masz linka do WIELU solucji.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.