
jowtek [ Centurion ]
podajcie jakąś dobrą grę na play station 2 bo juz zywcem nie mam w co gr...
PODAJCIE COSIK PLS!!! CZA W KONCU CO POBRAC :D :P :]

kowalskam [ Nightmare ]
Kupić? jasne... Mortal Kombat: deception[kupiłem niedawno i bardzo lubię :)], GTA:SA itd.
ale kupić!!

jowtek [ Centurion ]
ZARUJE CHCE COS KUPIC !! :d