GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

podajcie jakąś dobrą grę na play station 2 bo juz zywcem nie mam w co gr...

01.01.2005
10:44
smile
[1]

jowtek [ Centurion ]

podajcie jakąś dobrą grę na play station 2 bo juz zywcem nie mam w co gr...

PODAJCIE COSIK PLS!!! CZA W KONCU CO POBRAC :D :P :]

01.01.2005
10:48
smile
[2]

kowalskam [ Nightmare ]

Kupić? jasne... Mortal Kombat: deception[kupiłem niedawno i bardzo lubię :)], GTA:SA itd.
ale kupić!!

01.01.2005
10:51
smile
[3]

jowtek [ Centurion ]

ZARUJE CHCE COS KUPIC !! :d

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.