GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Podajcie Super Gry na PS2 !!!

01.01.2005
10:39
smile
[1]

jowtek [ Centurion ]

Podajcie Super Gry na PS2 !!!

Podajcie coś bo musze sobie jakie pościągać a nie mam w co grac THX z góry !!! all

01.01.2005
11:03
smile
[2]

bebzoon [ bucydonna ]

Halo 2





p.s. będziesz pierwszy który zagra na ps2...

01.01.2005
11:08
[3]

Hitmanio [ KG 21 ]

Jeżeli myślisz, że jak ściągniesz gierki i chcesz je odpalić na jakimś Emu, to zapomnij...
Ale postaram się powiedzieć (jakbyś chciał kupić): Metal Gear Solid 3: Snake Eater, Onimusha 3 i GTA: San Andreas.
Myśle, że te tytuły starczą :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.