GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak zostawić wiadomość dla guild w grze mu

01.01.2005
04:36
smile
[1]

The-.-Sun [ Junior ]

jak zostawić wiadomość dla guild w grze mu

CZY KTOS WIE JAK ZOSTAWIĆ WIADOMOSC DLA GILDII TO PROSZE PISAC Z GÓRY DZIEKUJĘ

01.01.2005
04:38
[2]

Jerryzzz [ Senator ]


postw mu gldaszke :)

01.01.2005
10:32
smile
[3]

J_A_C_K [ Pretorianin ]

que pasa ?

01.01.2005
13:15
smile
[4]

LooreNz [ Konsul ]

Klikasz "enter" wpisujesz @> i piszesz wiadomosc!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.