
The-.-Sun [ Junior ]
jak zostawić wiadomość dla guild w grze mu
CZY KTOS WIE JAK ZOSTAWIĆ WIADOMOSC DLA GILDII TO PROSZE PISAC Z GÓRY DZIEKUJĘ
Jerryzzz [ Senator ]
postw mu gldaszke :)

J_A_C_K [ Pretorianin ]
que pasa ?

LooreNz [ Konsul ]
Klikasz "enter" wpisujesz @> i piszesz wiadomosc!