
przemek_kr [ Legionista ]
Sprzedam Nokie 7650 lub zamienie na Nokie N-Gage!!!!!!!!!!!
Sprzedam Nokie 7650 lub zamienie na Nokie N-Gage
Nokia jest w dobrym stanie . jest wszystko do niej. Jak ktos by chciał to moge wgrac dodatki
PILNE!!!!!
TheAnswer [ Quetzal ]
Zapraszam tutaj:::