GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto oprocz mnie nie lubi AGATY MLYNARSKIEJ, niech sie wpisze

01.01.2005
01:15
[1]

Yacca64 [ Centurion ]

Kto oprocz mnie nie lubi AGATY MLYNARSKIEJ, niech sie wpisze

Dlaczego mamy utrzymywac z naszego abonamentu takie "prezenterki"? Te wszystkie Dowbory, Camele i inne indywidua... Dlawie sie wlasna piana, kiedy ich widze. Nie slabia Was te wszystkie pseudo-gwiazdki naszej telewizji? Jako platnicy haraczu TV nie powinnismy miec tutaj cos do powiedzenia?

01.01.2005
01:39
[2]

MAROLL [ Legend ]

Wieśniara i buraczka do Leppera pasuje!!! Takchyba każdy myśli jak ją widze to przełączam a mój stary mówi: ,,spadaj idiotko szurnieta'':)

01.01.2005
09:54
[3]

pinkowski [ Pretorianin ]

to nie hanna barber tu wszystko na powaznie

01.01.2005
11:15
smile
[4]

Roko [ Generaďż˝ ]

ja profilaktycznie abonamentu nie płacę więc narzekać jakby nie mogę :p

Ale ta Dowbor to faktycznie plaga, próchno stare aż się świeci, a ciągle na wizji :/

01.01.2005
11:45
[5]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Nie lubię w ogóle festynów organizowanych przez TVP, ale co zrobić -- innych "gwiazd" nie mają, a te pewnie mocno siedzą na swoich dupach i nikt ich ruszyć nie może...

01.01.2005
11:53
[6]

hugo [ v4 ]

No ja nie lubie wszystkich prezenterów dwójki. bez wyjątków. Ale po co ten wątek?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.