Yacca64 [ Centurion ]
Kto oprocz mnie nie lubi AGATY MLYNARSKIEJ, niech sie wpisze
Dlaczego mamy utrzymywac z naszego abonamentu takie "prezenterki"? Te wszystkie Dowbory, Camele i inne indywidua... Dlawie sie wlasna piana, kiedy ich widze. Nie slabia Was te wszystkie pseudo-gwiazdki naszej telewizji? Jako platnicy haraczu TV nie powinnismy miec tutaj cos do powiedzenia?
MAROLL [ Legend ]
Wieśniara i buraczka do Leppera pasuje!!! Takchyba każdy myśli jak ją widze to przełączam a mój stary mówi: ,,spadaj idiotko szurnieta'':)
pinkowski [ Pretorianin ]
to nie hanna barber tu wszystko na powaznie

Roko [ Generaďż˝ ]
ja profilaktycznie abonamentu nie płacę więc narzekać jakby nie mogę :p
Ale ta Dowbor to faktycznie plaga, próchno stare aż się świeci, a ciągle na wizji :/
Lookash [ Generaďż˝ ]
Nie lubię w ogóle festynów organizowanych przez TVP, ale co zrobić -- innych "gwiazd" nie mają, a te pewnie mocno siedzą na swoich dupach i nikt ich ruszyć nie może...
hugo [ v4 ]
No ja nie lubie wszystkich prezenterów dwójki. bez wyjątków. Ale po co ten wątek?