
e=mc@ [ Pretorianin ]
Wszystkiego najlepszego forumowicze GOLasów ;)
Wszystkiego najlepszego,szczescia,zdrowia pomyslnosci niech wam staje do starosci [for men]
sry ale dla kobiet jeszcze nie wymyslilem [bez obrazy,to nie znaczy ze nie dostajecie zyczen ode mnie]
JABOL COOL ,, JABOL RULEZZZ
Fett [ Avatar ]
najlepszefo :D
ssummoner [ Nagi Golas ]
ja ijuzk niepije.,
Fett [ Avatar ]
ja tesz nie :)
Hitmanio [ KG 21 ]
Oj fy pifacy :P

^Loonatyk^ [ Konsul ]
eeeeeeeeeeeeeeee? Kudwa, niby panuje nad mozgiem, ale nad rekami do konca nie. no i ta poslka otrografia nagle wydaje sie byc tak trudna =]

Nazgrel [ Jedi ]
Wódka Bolsa i Maximus najlepsze ;)
Wszystkiego dobrego w nowym roku, życzy Nazgrelus lubus Bolsos ande Maksimos :D
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
i qwa zachowajcie czujność rewolucyjną!

Da5id. [ Snufkin ]
Im już nie polewajcie :D

pisz [ nihilista ]
Oby w nowym roku ch...strzelił każdego kto na to zasłużył! :P

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
i wielu łask Bożych na nowy rok liturgiczny i kalendarzowy. (ale imprezka była)

Kuzi2 [ akaDoktor ]
szzzzkurawa dopjero doralem sie do komputrera, wrocilem o 2:45 przywiezli mnie lol :DP nie koglem sie zalogowac bo sie chyba rforum pierrdzieli niech soul nie napija tylko k... naprawa :D
pozdro kfa wezystkim ktorzy spedzili zajebisty kfa sylwester na tykm pieprzonym forum :D
n ie przejmujcie sie litwrowkami bo pisze jak pisze al mi sie cofac nie chce :P
Pozdro jeszcze raz, oby ten rok byl zajebisztszy bo tamten przeklinam, odeszlo wielu osob co znalem ale co ja wam bede pieprzyc :D narka dobrego spania i zeby nie meczyl was skureysynski kac :P

TheAnswer [ Quetzal ]
Najlepszego

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
Kuzi2 ---> i ciebie też :PPP
nie ma to jak pożądny gość "nie chce mi się cofać i poprawiać....."
Kuzi2 [ akaDoktor ]
-==o=- hehe spoxior pozdrowki zajebisty s ciebie koles :) !

Nazgrel [ Jedi ]
No to jeszcze raz- najlepszego panocki :)
Kuzi2 [ akaDoktor ]
nazgred pozdro nupagadi :P dzieki nawzajem :P