GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wszystkiego najlepszego forumowicze GOLasów ;)

01.01.2005
00:27
smile
[1]

e=mc@ [ Pretorianin ]

Wszystkiego najlepszego forumowicze GOLasów ;)

Wszystkiego najlepszego,szczescia,zdrowia pomyslnosci niech wam staje do starosci [for men]
sry ale dla kobiet jeszcze nie wymyslilem [bez obrazy,to nie znaczy ze nie dostajecie zyczen ode mnie]

JABOL COOL ,, JABOL RULEZZZ

01.01.2005
01:38
[2]

Fett [ Avatar ]

najlepszefo :D

01.01.2005
01:39
[3]

ssummoner [ Nagi Golas ]

ja ijuzk niepije.,

01.01.2005
01:43
[4]

Fett [ Avatar ]

ja tesz nie :)

01.01.2005
01:43
[5]

Hitmanio [ KG 21 ]

Oj fy pifacy :P

01.01.2005
01:47
smile
[6]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

eeeeeeeeeeeeeeee? Kudwa, niby panuje nad mozgiem, ale nad rekami do konca nie. no i ta poslka otrografia nagle wydaje sie byc tak trudna =]

01.01.2005
01:56
smile
[7]

Nazgrel [ Jedi ]

Wódka Bolsa i Maximus najlepsze ;)

Wszystkiego dobrego w nowym roku, życzy Nazgrelus lubus Bolsos ande Maksimos :D

01.01.2005
02:04
[8]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

i qwa zachowajcie czujność rewolucyjną!

01.01.2005
02:19
smile
[9]

Da5id. [ Snufkin ]

Im już nie polewajcie :D

01.01.2005
02:35
smile
[10]

pisz [ nihilista ]

Oby w nowym roku ch...strzelił każdego kto na to zasłużył! :P

01.01.2005
02:52
smile
[11]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

i wielu łask Bożych na nowy rok liturgiczny i kalendarzowy. (ale imprezka była)

01.01.2005
02:57
smile
[12]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


szzzzkurawa dopjero doralem sie do komputrera, wrocilem o 2:45 przywiezli mnie lol :DP nie koglem sie zalogowac bo sie chyba rforum pierrdzieli niech soul nie napija tylko k... naprawa :D
pozdro kfa wezystkim ktorzy spedzili zajebisty kfa sylwester na tykm pieprzonym forum :D
n ie przejmujcie sie litwrowkami bo pisze jak pisze al mi sie cofac nie chce :P
Pozdro jeszcze raz, oby ten rok byl zajebisztszy bo tamten przeklinam, odeszlo wielu osob co znalem ale co ja wam bede pieprzyc :D narka dobrego spania i zeby nie meczyl was skureysynski kac :P

01.01.2005
02:58
smile
[13]

TheAnswer [ Quetzal ]


Najlepszego

01.01.2005
02:59
smile
[14]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

Kuzi2 ---> i ciebie też :PPP

nie ma to jak pożądny gość "nie chce mi się cofać i poprawiać....."

01.01.2005
03:06
[15]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


-==o=- hehe spoxior pozdrowki zajebisty s ciebie koles :) !

01.01.2005
03:07
smile
[16]

Nazgrel [ Jedi ]

No to jeszcze raz- najlepszego panocki :)

01.01.2005
03:12
[17]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


nazgred pozdro nupagadi :P dzieki nawzajem :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.