GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Alone in the Dark 4

31.12.2004
23:25
[1]

1darek [ Legionista ]

Alone in the Dark 4

dopiero teraz zacząłem sie bawic ta gierka ale jestem w bibliotece i nie wiem co dalej-pomocy

01.01.2005
01:52
smile
[2]

Ines [ Ines ]

1darek --> na przyszlosc korzystaj sam z wyszukiwarki:

01.01.2005
09:54
smile
[3]

1darek [ Legionista ]

dzięki jak nie wiem co

01.01.2005
23:45
smile
[4]

1darek [ Legionista ]

pomocy! utknolem przy bramie z klodka na szyfr, jest on niby na metalowej płytce ale nie widać co wybieram, szukalem ale tylko jest wskazówka, że to są symbole z tej płytki jak to otworzyć?

02.01.2005
00:12
[5]

Ines [ Ines ]

Nie gralam w te gre, tylko kiedys w demo jakiejs czesci. Nie ma tam czasem czegos w rodzaju lupy, zeby obejrzec dokladniej posiadane przedmioty?

02.01.2005
00:16
[6]

1darek [ Legionista ]

jest ale nie do zamków tutaj jest zblizenie ale mam tylko czarne pole i nie wiem co przeskakuje bo jakie symbole wybrać to już wiem

02.01.2005
11:25
smile
[7]

1darek [ Legionista ]

może dzisiaj jest ktoś kto pomorze?

02.01.2005
11:40
[8]

1darek [ Legionista ]

POMOCY!!! jak otworzyć tą porąbaną kłódkę z symbolami astronomicznymi, na polskich stronach nic nie ma a przetłumaczyłem już chyba ze 20 innych ale wszędzie to samo żadnych konkretów, wiem, że dla niektórych to głupia gra ale może ktoś to przeszedł. Nie moge dać rady pomimo polskiej wersji. POMOCY !!!

02.01.2005
12:08
smile
[9]

1darek [ Legionista ]

Naprawdę nikt w to nie grał ? No to i ja chyba muszę sobie odpuścić.

02.01.2005
12:42
smile
[10]

Kacha [ Generaďż˝ ]

lepiej usuń tą gre...

02.01.2005
14:14
[11]

Marksman [ Promyk ]

Bramę otwierasz gdzieś w środku (czasowo) gry - musisz wszystko w domu skończysz... Grasz Elaine czy Carnby'm??

02.01.2005
14:57
[12]

Ines [ Ines ]

Moze tu cos pomocnego znajdziesz:

https://www.gamez.ru/sol/2319_full.htm

02.01.2005
18:51
[13]

1darek [ Legionista ]

Carnby,m ale z domu mam już wszystko

02.01.2005
18:53
[14]

1darek [ Legionista ]

Aha dzięki na tej stronie też byłem chodzi o to, że nie wiem jak wprowadzić te symbole bo nic nie widać

02.01.2005
19:45
[15]

Marksman [ Promyk ]

musisz mieć blaszkę na której jest wyryty ten kod (o ile dobrze pamiętam)

02.01.2005
21:48
[16]

1darek [ Legionista ]

dobrze pamietasz ale jak podchodzę do kłódki i chcę wpisać kod z tej blaszki, którą mam to zamiast symboli widzę czarne pola, słyszę że bębenki się kręcą ale co mi z tego jak nie widzę co wskoczyło, może zle się zainstalowała cała gra ale przecież chodzi płynnie.

02.01.2005
21:52
[17]

Marksman [ Promyk ]


To przeinstaluj... to problem techniczny... jeśli nie pomoże to nie wiem... coś masz w plikach skopane...

02.01.2005
22:34
[18]

1darek [ Legionista ]

może tak tylko, że wszystko chodzi dobrze, czy mógł coś skopać trainer ?

02.01.2005
22:52
[19]

Marksman [ Promyk ]


Całkiem prawdopodobne

02.01.2005
23:19
[20]

1darek [ Legionista ]

zrobiłem podejście bez trainera jest to samo ale wywołałem przez radio tą Aline i z rozmowy wynika, że tak ma być a panienka każe mi kombinować. Szkoda, że nikt nie wie albo nie pamięta jak to leciało. Kłódkę widać przed wybieraniem szyfru i pierwszy element jest na swiom miejscu ale zostały jeszcze trzy.

03.01.2005
00:08
[21]

Marksman [ Promyk ]

przeinstaluj - masz w plikach nakopane jeśli nie wyświetla Ci tych elementów... nic innego Ci nie poradzę...

03.01.2005
00:16
[22]

joel [ Konsul ]

Ktora klodke? Ta obok startu? Ja otwierasz pozniej, jak juz zwiedzisz dom... Kod: ksiezyc w prawo, ksiezyc w lewo, gwiazdka, slonce. Banal ;P

03.01.2005
00:23
[23]

1darek [ Legionista ]

no tak dom już zwiedziłem ale u mnie na kłódce są ciemne pola i nie widzę nic jak kręcę

03.01.2005
00:30
[24]

Marksman [ Promyk ]

joel - on ma blaszkę na której to jest... ma coś w plikach nakopane i mu się po prostu te sybmole wogóle nie wyświetlają... nie ma innego wyjścia niż reinstall - ale odnoszę wrażenie, że tego nie rozumie...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-03 00:29:14]

03.01.2005
00:50
smile
[25]

1darek [ Legionista ]

no to nie miej tego wrażenia, właśnie na niemieckiej stronie ATARI znalazłem updade tzn plik o nazwie alone4D i go podmieniłem wreszcie mam symbole i myślę, że to firma dała ciała a ja po prostu gram starą wersją. Czyli racja było namieszane z plikami i wyszło to dopiero w tym momencie.Dzięki za rady.

05.01.2005
00:19
[26]

joel [ Konsul ]

Heh, wersja od niedawna dostepna w Polsce (CDP) dziala w porzadalu :P. Coz... milej zabawy i w razie problemow krzycz i wal ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.