GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Quiz: odgadnij nazwę gry- CZĘŚĆ 20 przepraszam 17 bąbelki już uderzają d...

31.12.2004
22:17
[1]

MAROLL [ Legend ]

Quiz: odgadnij nazwę gry- CZĘŚĆ 20 przepraszam 17 bąbelki już uderzają d...

Witamy Serdecznie, prosimy o zapoznanie sie z regulaminem naszej karczmy!!!

Zabawa Polega Na Odgadnięciu Nazwy Gry

Uwaga!!!
Zanim rozpoczniesz zabawę, prosimy abyś się zapozał/a z naszym regulaminem
Gry odgadujemy na podstawie ich opisów,rebusów,cytatów,gier słownych i co tam jeszcze przyjdzie zadającemu do głowy:):)

Regulamin:
(Podziękowania dla ludzi z karczmy Screeners za spreparowanie własnego regulaminu na podstawie Ich zasad)


1.Nie wolno dodawać nowej zagadki zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniej (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora zagadki)
2.Zagadkę może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego, ale wtedy gdy odgadnie zagadkę wyznaczonej osoby, otrzymuje 0,5 pkt`a)
3.Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który zadaje zagadkę.
4.W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 3 osoby zadeklarują prośbę o odpowiedź, a autor zagadki nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejną zagadkę. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następną zagadkę lub przekazać to prawo na kogoś innego
5.Osoba zadająca zagadkę ustala, czy żąda numerka i podtytułu gry, gdy nie napisze tego, uznajemy ,że wystarczy sam tytuł gry.
6.W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze. -> jeśli wprowadzisz nas w błąd
odejmiemy Ci 1 punkt
7.Nie wolno publikować treści wulgarnych, obrażających innych użytkowników karczmy ani rzeczy mijających się z dobrym smakiem
7.Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach
8.Listę z wynikami uaktualnia osoba, która odgadła ostatnią zagadkę. Osoby które wygrają poprzednią zagadkę w momencie wklejania listy podają nową zagadkę.
9.Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
10.Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
11.Jesli zadający na którego przyszła właśnie kolej nie zada zagadki w czasie do 15 minut, użytkownicy zobowiązani są wytypować następnego zadającego.
12. Nie używamy skrótów podając nazwę gry.
13.Gramy FAIR PLAY!!!

Aktualny ranking:

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Sandro |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer|
8pkt--->| loczek82 | Loonatyk|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |

Zagadka brzmi: Gra, w której jednym z celów jest chodzenie do pubu. Tytuł i podtytul

Link Do Pierwszej Części:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3161931&N=1

Link do ostatniej części:

https://www.gry-online.pl/S050c.asp

31.12.2004
22:20
[2]

loczek82 [ Disco Bear ]

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Sandro |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| loczek82 |
8pkt--->| Loonatyk|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |

Zagadka - John Motson i Andy Gray :)

31.12.2004
22:21
[3]

Regis [ ]

Fifa :P Tylko ktora ?

31.12.2004
22:22
[4]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Fifa 2001 :]!

31.12.2004
22:22
[5]

MAROLL [ Legend ]

FIFA 2005??

31.12.2004
22:22
[6]

loczek82 [ Disco Bear ]

Regis +1

Nieważne która...

31.12.2004
22:22
[7]

Sandro [ Wymiatacz ]

Regis - wszystkie :)

31.12.2004
22:23
smile
[8]

Sandro [ Wymiatacz ]

Panowie, przed północa dobijemy do 180 postow?

31.12.2004
22:24
[9]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Zaraz. A co do zagadaki z pubami: Wet:The Sexy Empire?

31.12.2004
22:25
[10]

Sandro [ Wymiatacz ]

loczek odpoweidzial dobrze - Hooligans: Europejska Zadyma

31.12.2004
22:25
[11]

MAROLL [ Legend ]

dalej jaka jest teraz zagadka??

31.12.2004
22:26
[12]

Sandro [ Wymiatacz ]

Regis - dawaj zagadke

31.12.2004
22:26
smile
[13]

Regis [ ]

ROTFL :) Nie spodziewalem sie ze taka odpowiedz tes sie liczy ;)

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Sandro |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| loczek82 |
8pkt--->| Loonatyk|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis


Zagadka: Wody starczy tylko na 150 dni

:)

31.12.2004
22:26
[14]

Sandro [ Wymiatacz ]

Fallout

31.12.2004
22:27
[15]

loczek82 [ Disco Bear ]

fallout 1

31.12.2004
22:27
[16]

MAROLL [ Legend ]

Aquanox lol

31.12.2004
22:27
smile
[17]

Regis [ ]

Co za refleks ;) That was easy :P Ze wam sie przegladarki nie pozawieszaja od tego ciaglego klikania w 'Refresh' :P

31.12.2004
22:27
[18]

Regis [ ]

Oczywiscie Sandro odp. dobrze

31.12.2004
22:31
[19]

Sandro [ Wymiatacz ]

Ja klikam F5 :)

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS | Sandro |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| loczek82 |
8pkt--->| Loonatyk|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis

Zagadka:
Bohater ma na imię Lewis Stone i jest kapitanem samolotu.

31.12.2004
22:32
[20]

loczek82 [ Disco Bear ]

Mig Alley?

31.12.2004
22:32
[21]

loczek82 [ Disco Bear ]

Top Gun?

31.12.2004
22:32
[22]

MAROLL [ Legend ]

Secret Weapons Over Normandy??

31.12.2004
22:33
[23]

loczek82 [ Disco Bear ]

Ił?

31.12.2004
22:33
[24]

Sandro [ Wymiatacz ]

W tej grze sie NIE lata samolotem

31.12.2004
22:33
[25]

MAROLL [ Legend ]

Airlines?? :))

31.12.2004
22:33
[26]

loczek82 [ Disco Bear ]

Combat Flight Simulator?

31.12.2004
22:34
[27]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Hehe. Agharta? Raczej nie, ale..

31.12.2004
22:34
[28]

loczek82 [ Disco Bear ]

Może podpowiedź?

31.12.2004
22:35
[29]

Sandro [ Wymiatacz ]

Czas akcji: II Wojna Światowa

31.12.2004
22:36
smile
[30]

loczek82 [ Disco Bear ]

Prisoner of War

31.12.2004
22:36
[31]

MAROLL [ Legend ]

Pearl Harbour Zero Hour??

31.12.2004
22:36
[32]

Sandro [ Wymiatacz ]

Loczek +1

31.12.2004
22:38
[33]

loczek82 [ Disco Bear ]

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS | Sandro |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 | loczek82 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer|
8pkt--->| Loonatyk|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis

Zagadka - W moich głośnika brzmiało to jak "jeś milord" :)

31.12.2004
22:39
[34]

MAROLL [ Legend ]

Werrior Kings??

31.12.2004
22:39
[35]

MAROLL [ Legend ]

Warrior Kings ma się rozumieć:)

31.12.2004
22:39
[36]

loczek82 [ Disco Bear ]

Podpowiedź : Giera starsza, nowa edycja wyszła dość niedawno...

31.12.2004
22:40
[37]

Sandro [ Wymiatacz ]

Lords

31.12.2004
22:40
smile
[38]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Kurde...NOLF? Pamietam. Mialem z tego ubaw!

31.12.2004
22:41
[39]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Fakt, to chyba byl jakis RTS, po kliknieciu na jednostke tak wlasnie speechowala. Age of Empires. No niepamietam, autentiko :D

31.12.2004
22:41
[40]

loczek82 [ Disco Bear ]

N I E

31.12.2004
22:42
[41]

loczek82 [ Disco Bear ]

Nie AOE

31.12.2004
22:42
[42]

MAROLL [ Legend ]

Ja texz to pamiętam Yes milord:)

31.12.2004
22:43
[43]

MAROLL [ Legend ]

Juz pamiętam Empire Earth!!

31.12.2004
22:43
[44]

Sandro [ Wymiatacz ]

No kurna tylko Lordsów pamiętam... jeśli nowa edycja to może Sid Meiers Pirates!

31.12.2004
22:44
[45]

loczek82 [ Disco Bear ]

Nowa edycja, nie nowa gra...

31.12.2004
22:44
[46]

Sandro [ Wymiatacz ]

Robin Hood: Defender of The Crown ?

31.12.2004
22:44
[47]

loczek82 [ Disco Bear ]

Podpowiedź : B.NET

Wymagany numer gry

31.12.2004
22:45
[48]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

PAAAAAAAAAAAMIETAM :P

WARCRAFT 2
!!!!!

31.12.2004
22:45
[49]

MAROLL [ Legend ]

Ale w Empire Earth też tak gadają!

31.12.2004
22:45
[50]

Sandro [ Wymiatacz ]

B.NET to Battle.net - czyli cos od Blizzarda

31.12.2004
22:45
[51]

loczek82 [ Disco Bear ]

Loonatyk +1

Redakcja, arghhh...

31.12.2004
22:46
[52]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Bez tego Battlenet zajarzylem. ot przeanalizowalem wszystkie grane w 2004 RTS'y.

Hehe zaleglo sie nam w pamieci. jeden z bardziej kultowych speechy :P

31.12.2004
22:47
smile
[53]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Kolejna zagadka z cyklu "speeche". Acz latwiejsza, ale przeciez nie o syzyfowe prace w tej zabawie chodzi :P "Dawać żarcie!"

31.12.2004
22:48
[54]

Sandro [ Wymiatacz ]

Polanie 2

31.12.2004
22:48
[55]

Sandro [ Wymiatacz ]

Stronghold

31.12.2004
22:49
[56]

karolix [ Pretorianin ]

knigts and merchants - boże żebym byka nie walnął

31.12.2004
22:49
[57]

Sandro [ Wymiatacz ]

Knights & Merchants?????

31.12.2004
22:49
[58]

loczek82 [ Disco Bear ]

Age of Empires?

31.12.2004
22:50
[59]

Sandro [ Wymiatacz ]

Loon - UAKTUALNIAJ TĄ *$^%*#%*# LISTĘ!!!!!!

31.12.2004
22:50
[60]

loczek82 [ Disco Bear ]

Loonatyk --> Dodaj sobie punkt do listy :P

31.12.2004
22:52
[61]

karolix [ Pretorianin ]

jak zwykle walnąłem ortografa :p

31.12.2004
22:52
[62]

Sandro [ Wymiatacz ]

a jeśli K&M beda poprawne, to czy beda sie liczyly bledy?

31.12.2004
22:53
[63]

loczek82 [ Disco Bear ]

Loonatyk --> Żyjesz?

31.12.2004
22:53
[64]

karolix [ Pretorianin ]

dam sobie ręke odciąć że to to ale błędy będą się liczyć

31.12.2004
22:53
[65]

Sandro [ Wymiatacz ]

poszedł do klopa albo pochlonelo go robienie serwisu :)

31.12.2004
22:54
[66]

loczek82 [ Disco Bear ]

Knight's and Merchant's

Nie mieliście kresek :P

31.12.2004
22:55
[67]

Sandro [ Wymiatacz ]

bedzie sie liczyla ilosc bledow. Czyli wygrywam :)

31.12.2004
22:55
[68]

karolix [ Pretorianin ]

to są liczby mnogie więc raczej kresek tam nie ma chyba :p

31.12.2004
22:55
[69]

loczek82 [ Disco Bear ]

Knights & Merchants: The Peasants Rebellion

31.12.2004
22:56
[70]

loczek82 [ Disco Bear ]

Knights & Merchants: The Shattered Kingdom

31.12.2004
22:56
[71]

Sandro [ Wymiatacz ]

o fuck, co ja pisze, Loczek wlasnie odgadl jesliby liczyc ilosc bledow :(((((((

31.12.2004
22:57
[72]

loczek82 [ Disco Bear ]

I win, i win :)

31.12.2004
22:57
[73]

karolix [ Pretorianin ]

sandro--. ty masz dobrze :]

31.12.2004
22:58
[74]

Sandro [ Wymiatacz ]

Aha, rzeczywiście :)

Loczek - moze szczescie dopisze pozniej :)

Pozwolcie, ze zadam kolejna zagadke i dodam sobie punkt, ok?

31.12.2004
23:00
[75]

karolix [ Pretorianin ]

ja nie mam nic przeciwko, to na 100% jest to :]

31.12.2004
23:03
[76]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

O kurde. Sorki, zapomnialem o Was. Rozpisalem soie w watku do ktorego link ponizej. :) Dobra odpowiedz Sandro. Oto aktualna lista, na ktorej tez sobie i Sandro dopisuje pkt.

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
16pkt-->| Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 | loczek82 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| Loonatyk|
8pkt--->|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis

31.12.2004
23:03
[77]

Sandro [ Wymiatacz ]

Pytam w imieniu kumpla - co zrobic jak ktos zyga i jest mu niedobrze :DDDDD

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ | Sandro |
15pkt--->| eMMeS | 12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 | loczek82 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| Loonatyk |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis

Zagadka:
Słaba dresiarska gra (łatwe)

31.12.2004
23:04
[78]

loczek82 [ Disco Bear ]

NFSU2?

31.12.2004
23:05
[79]

karolix [ Pretorianin ]

hooligans

31.12.2004
23:05
smile
[80]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Prawidlowa odpowiedzia bylo ofkoz Knights and Merchants. Pierwszy bez byka napisal Sandro.

Aha, Sandro - zeby nie rozciagac watku ja zawsze daje liste po tym jak ktos odpowie na moje pytanie. I wtedy punktuje i sobie i szczesliwcowi :P

31.12.2004
23:05
[81]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Sandro - co do kumpla - byl watek o kacu :P

Zagadka - Rezerwowe Psy?

31.12.2004
23:06
[82]

Sandro [ Wymiatacz ]

Ok, Looney :)

Loczek - ja ci dam.... NFSU2 słabe????

31.12.2004
23:06
[83]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Maluch Racer

31.12.2004
23:07
[84]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

franko

31.12.2004
23:07
[85]

karolix [ Pretorianin ]

hooligans

31.12.2004
23:08
[86]

loczek82 [ Disco Bear ]

hmm...dresiarska? Nie wiem...

31.12.2004
23:08
[87]

Sandro [ Wymiatacz ]

mozesz mi dac linka do tego watku o kacu? Bo ja się quizem raczej zajmuje

31.12.2004
23:08
[88]

karolix [ Pretorianin ]

hooligans

31.12.2004
23:08
[89]

Sandro [ Wymiatacz ]

Co do dresow, to mialem na mysli dresow amerykanskich :)

31.12.2004
23:09
[90]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Poldek Racer:)

31.12.2004
23:10
[91]

loczek82 [ Disco Bear ]

Podpowiedź prosze...

31.12.2004
23:10
[92]

Sandro [ Wymiatacz ]

ten kto odgadnie niech kopiuje liste Loonatyka - w mojej jest blad.

31.12.2004
23:10
smile
[93]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Chciałbym kupić literkę!

31.12.2004
23:11
[94]

Sandro [ Wymiatacz ]

No pomyslcie - Ameryka i tuningowane samochody. Jak nie NFSU2, to...........

31.12.2004
23:12
[95]

loczek82 [ Disco Bear ]

juiced

31.12.2004
23:12
[96]

TheAnswer [ Quetzal ]


Rabid Dogs 2

31.12.2004
23:12
[97]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Juiced?

31.12.2004
23:13
[98]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

midnight club 2

31.12.2004
23:14
[99]

Sandro [ Wymiatacz ]

Loczek na prezydenta :D +1

31.12.2004
23:16
[100]

loczek82 [ Disco Bear ]

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
16pkt-->| Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| Loonatyk|
8pkt--->|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis

Zagadka - mamusiu, jaka duża kolejka(nie taka do sklepu) :)

31.12.2004
23:17
[101]

Sandro [ Wymiatacz ]

Roller Coaster Tycoon

31.12.2004
23:17
[102]

loczek82 [ Disco Bear ]

Sandro +1

31.12.2004
23:17
[103]

Sandro [ Wymiatacz ]

albo RollerCoaster Tycoon

31.12.2004
23:21
[104]

Sandro [ Wymiatacz ]

Skacowany kolega dziekuje GOLasom za udzielone rady :) A podziękowanie od Młotka to zaszczyt :)

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ | Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| Loonatyk|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis

REBUS

[tlumaczcie na angielski]

uderzenie + mezczyzna

31.12.2004
23:22
[105]

MAROLL [ Legend ]

Hitman

31.12.2004
23:23
[106]

Sandro [ Wymiatacz ]

MAROLL +1

31.12.2004
23:24
[107]

MAROLL [ Legend ]

No to prawda że znajomość angielskiego się przydaje:)) Chociaż to było banalne:)

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ | Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| Loonatyk|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | MAROLL |
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis

31.12.2004
23:24
smile
[108]

Sandro [ Wymiatacz ]

To było łatwe... ZA ŁATWE....

31.12.2004
23:25
[109]

MAROLL [ Legend ]

Sory zagadki nie dałem:)

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ | Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| Loonatyk|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | MAROLL |
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis

Zagdaka: Potrzeba szybkości:)

31.12.2004
23:26
[110]

Sandro [ Wymiatacz ]

Need for Speed

31.12.2004
23:27
[111]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Need for speed

31.12.2004
23:28
[112]

MAROLL [ Legend ]

Sandro punkt wraca do właściciela:)) +1

31.12.2004
23:31
[113]

MAROLL [ Legend ]

Sandro rusz se za 30 min 2005 :)

31.12.2004
23:32
smile
[114]

Sandro [ Wymiatacz ]

I potem ty zgadniesz moje, ja twoje i tak w kółko :D

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ | Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| Loonatyk|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | MAROLL |
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis

Zagadka:
"Ale czy Bóg był zadowolony! NIE! Dlaczego? BO SAM NIE MIAŁ MUNDURU MARINE!!!!!"

31.12.2004
23:33
[115]

Sandro [ Wymiatacz ]

jakbym mogl, to bym przez neta stuknal sie z wami kieliszkiem :D

31.12.2004
23:33
[116]

MAROLL [ Legend ]

America's Army??

31.12.2004
23:33
[117]

MAROLL [ Legend ]

Shellshock Nam' 69

31.12.2004
23:34
[118]

MAROLL [ Legend ]

Vietkong Purple Haze??

31.12.2004
23:35
[119]

MAROLL [ Legend ]

Sandro kiedys na Screenersach ja z eMMeSem ze 5 razy nawzajem swoje gry zgadywaliśmy:)

31.12.2004
23:35
[120]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Medal of Honor: PA?

31.12.2004
23:35
[121]

MAROLL [ Legend ]

Operation Flashpoint??

31.12.2004
23:36
[122]

Sandro [ Wymiatacz ]

MAROLL - hehehe

Podpowiem, ze to tekst kapitana w obozie szkoleniowym w pewnej grze. Jest on w rzeczywistosci duuuzo dluzczy i mowi o stworzeniu swiata :) Zaklepisty jest :D

31.12.2004
23:36
smile
[123]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Maroll - teraz Ci sie to nie uda. Ja tu jestem :]!

31.12.2004
23:37
[124]

MAROLL [ Legend ]

Loonatyk podpunkt 12 regulaminu ^^

31.12.2004
23:37
[125]

Sandro [ Wymiatacz ]

Loonatyk +1

31.12.2004
23:38
[126]

Sandro [ Wymiatacz ]

kurna za pozno, juz mu dalem blogoslawienstwo. To moze zadam kolejna zagadke?

31.12.2004
23:38
[127]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Dobra. Nie chce tak jak Maroll kilka postow pod rzad. Wybierz cos sobie z tego, ale licz jako oddzielne:

Call of Duty
Delta Force
Rainbow Six

31.12.2004
23:39
[128]

Sandro [ Wymiatacz ]

Loonatyk - takie cos wg mnie powinno byc zabronione. poza tym daje kolejna zagadke.

Ostatnia gra od Microsoftu.

31.12.2004
23:39
smile
[129]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Hej panowie. Sorki, nie widzialem. Ten regulamin ciagle sie zmienia. Nie czytam co czesc. Chodzilo wiec o gre Medal of Honor: Pacific Assault :]!

Pytanie
Polska ścigałka?

31.12.2004
23:40
[130]

TheAnswer [ Quetzal ]


Xpand rally

31.12.2004
23:40
[131]

Sandro [ Wymiatacz ]

ej no to kto zadaje - Loon, ktory nie czyta regulaminu czy ja???

31.12.2004
23:40
[132]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Zoo Tycoon 2

31.12.2004
23:40
[133]

TheAnswer [ Quetzal ]


Maluch racer, trabi racer, poldek racer??

31.12.2004
23:41
[134]

Sandro [ Wymiatacz ]

ale zamieszanie. powiedzmy, ze liczy sie pytanie Loona

31.12.2004
23:43
smile
[135]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Dobra powiedzmy, ze uprzedzilem fakty :P. Moje pytanie byloby zadane po pytsaniu Sandro. Wiec jak robimy? 2 pkt dla mnie za Zoo i MoH:Pa i jeden dla The Answer za Xpanda?


31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ | Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 | Loonatyk|
10pkt--->| graf_0 | TheAnswer|
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | MAROLL |
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis

31.12.2004
23:44
[136]

TheAnswer [ Quetzal ]


OK to ja teraz zadaje zagadke

31.12.2004
23:45
[137]

Sandro [ Wymiatacz ]

a niech bedzie. show must go on :)

31.12.2004
23:45
[138]

MAROLL [ Legend ]

Nie tylko punkt dla Loona darujmy mu to ze nie przeczytal ale ostatni raz!!!!!!

31.12.2004
23:45
[139]

TheAnswer [ Quetzal ]


31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ | Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 | Loonatyk| TheAnswer|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | MAROLL |
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis

Zagadka:RPG o smokach.. Pełna nazwa

31.12.2004
23:46
[140]

MAROLL [ Legend ]

I of the Dragon??

31.12.2004
23:46
[141]

Sandro [ Wymiatacz ]

Dungeons&Dragons??????????

31.12.2004
23:47
[142]

Sandro [ Wymiatacz ]

chyba bylo jeszcze cos takiego jak I(Eye) of the Dragon......

31.12.2004
23:47
[143]

TheAnswer [ Quetzal ]


MAROLL +1

31.12.2004
23:47
[144]

MAROLL [ Legend ]

przeciez napisałem :))

31.12.2004
23:47
[145]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Dungeons adn Dragons.


Dzieki Maroll!

31.12.2004
23:48
[146]

Sandro [ Wymiatacz ]

Jeszcze tego nie zrobilem wiec robie:

Zycze wam, by nowy rok nie byl tak pelen zagadek jak nasz ukochany Quiz. Dziękuję za uwagę :)

31.12.2004
23:49
[147]

MAROLL [ Legend ]

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ | Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 | Loonatyk| TheAnswer|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox | MAROLL |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis

Zagadka: Europa czy uniwersjalna??

31.12.2004
23:49
[148]

Sandro [ Wymiatacz ]

Europa Universalis

31.12.2004
23:50
[149]

TheAnswer [ Quetzal ]


Europe Universalis

31.12.2004
23:50
[150]

MAROLL [ Legend ]

Sandro punkcik wraca cośmasz szczęście do mnie:)

31.12.2004
23:51
smile
[151]

MAROLL [ Legend ]

niecałe 10 minut panowie:)))

31.12.2004
23:52
[152]

Sandro [ Wymiatacz ]

hehehe - dobry łącze nie jest złe :) Ponoć Netia lepsza od Neo+....

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall | Sandro |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 | Loonatyk| TheAnswer|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox | MAROLL |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis

Zagadka:
Gra RTW, która nadspodziewanie szybko uległa tzw. dewaluacji.

31.12.2004
23:53
smile
[153]

Sandro [ Wymiatacz ]

Chce pełny tytuł :D

31.12.2004
23:53
[154]

MAROLL [ Legend ]

Ja mam z mojej tv kablowej 100Mb/s :)

Rome Total War??

31.12.2004
23:54
[155]

Sandro [ Wymiatacz ]

POPRAWNA PUNKTACJA

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
18pkt--->| Sandro |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 | Loonatyk| TheAnswer|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox | MAROLL |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis

31.12.2004
23:54
[156]

MAROLL [ Legend ]

o tej godzinie net mi śmiga jak bym miał Neo albo co tam jeszcze:)

31.12.2004
23:55
[157]

Sandro [ Wymiatacz ]

Może mnie chwile nie byc, ide sie wodeczki napic z dziadkiem i babcia :)

31.12.2004
23:55
[158]

MAROLL [ Legend ]

Sandro może jakaś obszerniejsza podpowiedź??

31.12.2004
23:55
[159]

TheAnswer [ Quetzal ]


A mozę coś dokładniej o jaka grę chodzi???

31.12.2004
23:56
smile
[160]

MAROLL [ Legend ]

Ja ide na szampana z rodzinką za chwile:))

i jakas rakietke wystzrelić:)

31.12.2004
23:56
[161]

karolix [ Pretorianin ]

może w przyszłym roku uda mi się zdobyć punkt :]

01.01.2005
00:03
[162]

Sandro [ Wymiatacz ]

o k***a, żołądkowa gorzka - ale wali po przewodzie pokarmowym...

Gra o drugiej wojnie światowej jest..

01.01.2005
00:04
[163]

MAROLL [ Legend ]

WIWAT 2005!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.01.2005
00:04
smile
[164]

Sandro [ Wymiatacz ]

Jupi!!!!!!!! Dom mi sie zaraz od petard rozwali!!!!! Jupiiiiiiiiii!!!!!!!!

01.01.2005
00:05
[165]

MAROLL [ Legend ]

Soldiers: Heroes of the II World War??

01.01.2005
00:06
[166]

Sandro [ Wymiatacz ]

Nie - starsza

Wyszedł do niej dodatek, w który nie grałem :)

01.01.2005
00:06
smile
[167]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Wesolego roku 2005-ego! :) Niech bedzie okresem rozkwitu mojej stronki (wlasnie ruszyla :P), innego serwisu o grach i... no niech bedzie Gry-Online :]!!!

01.01.2005
00:09
[168]

Sandro [ Wymiatacz ]

dawaj adres do stronki, Loonatyk, zje... ekhm, obiektywnie ją ocenimy :)

01.01.2005
00:11
smile
[169]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Sandro. Nie moge - zlamie wtedy regulamin :]. To serwis o grach. Ale jest w moim profilu wiec nie widze przeszkod :P

01.01.2005
00:12
[170]

Sandro [ Wymiatacz ]

to napisz adres od tylu, moderator nic ci nie zrobi :) A to z tym gejmołwer żąda ode mnie hasła :/

01.01.2005
00:13
[171]

Sandro [ Wymiatacz ]

I mam osobiste pytanie, Loon - który redaktor Usera pisze najlepiej? :)

01.01.2005
00:14
[172]

goldenSo [ AnomaliA ]

look w prawo from Loonatyk word :D

01.01.2005
00:17
[173]

Sandro [ Wymiatacz ]

Ok, idzie. Całkiem przyjemna stronka :) Może od czasu do czasu cos nawet napisze :)

01.01.2005
00:17
[174]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Sandro - szczerze mowiac kazdy numer wertuje, znam Shadowa, ale w teksty sie nie wczytuje. Moj obowiazek to przede wszystkim zakomunikowac, ze wyszedl Wasz nowy numer. Ale jak bede do GamePressa robil ranking zinów, to z pewnoscią nieco czasu spędze przy Waszych tekstach :].

A co do mojego serwisu. Wymaga hasła? Kurcze probojcie jeszcze, bo programista mial to usunac...

01.01.2005
00:19
[175]

Sandro [ Wymiatacz ]

Już jest dobrze! A co do Usera - za nieczytanie bedzie kara - ekstremalnie trudna zagadka :)

Podpowiedź: Gra jest w grafice 2D

01.01.2005
00:22
smile
[176]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

North vs South

01.01.2005
00:23
[177]

Sandro [ Wymiatacz ]

No co wy, wszyscy poszliscie chlac???? Żule :>

01.01.2005
00:24
[178]

Sandro [ Wymiatacz ]

Dac odp.?

01.01.2005
00:37
[179]

bolognese [ Chor��y ]

daj:P

01.01.2005
00:38
smile
[180]

bolognese [ Chor��y ]

:D:D

01.01.2005
00:41
[181]

Sandro [ Wymiatacz ]

Blitzkrieg

Kolejna Zagadka:
coś jak Conflict: Desert Strom, ale w Wietnamie :)

01.01.2005
00:41
[182]

Hitmanio [ KG 21 ]

Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory :D

01.01.2005
00:41
[183]

Hitmanio [ KG 21 ]

Men of Valor ?

01.01.2005
00:42
[184]

bolognese [ Chor��y ]

Conflict: Vietnam:)

01.01.2005
00:43
[185]

Regis [ ]

Vietnam Ops ? :P (jest wogole taka gra ? ;) )

01.01.2005
00:43
[186]

Sandro [ Wymiatacz ]

bolognese +1 :) Aż sie dziwie, ze mieliscie problemy :)

01.01.2005
00:45
[187]

Sandro [ Wymiatacz ]

Okej, zakładam nowy wąteczek

01.01.2005
00:45
smile
[188]

bolognese [ Chor��y ]

Tez się dziwie:D
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
18pkt--->| Sandro |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 | Loonatyk| TheAnswer|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox | MAROLL |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | | bolognese |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis


OK: Niech bedzie coś łatwego;)

"Pociąg"
Troche poprzerabiajcie, pokombinujcie:)

01.01.2005
00:56
[189]

MAROLL [ Legend ]

Trainz

01.01.2005
00:58
[190]

MAROLL [ Legend ]

albo Chris Sawyer's Locomotion:)

01.01.2005
01:05
[191]

igorf [ Chor��y ]

train simulator??

01.01.2005
01:06
[192]

igorf [ Chor��y ]

railoud.exe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.