MAROLL [ Legend ]
Quiz: odgadnij nazwę gry- CZĘŚĆ 20 przepraszam 17 bąbelki już uderzają d...
Witamy Serdecznie, prosimy o zapoznanie sie z regulaminem naszej karczmy!!!
Zabawa Polega Na Odgadnięciu Nazwy Gry
Uwaga!!!
Zanim rozpoczniesz zabawę, prosimy abyś się zapozał/a z naszym regulaminem
Gry odgadujemy na podstawie ich opisów,rebusów,cytatów,gier słownych i co tam jeszcze przyjdzie zadającemu do głowy:):)
Regulamin:
(Podziękowania dla ludzi z karczmy Screeners za spreparowanie własnego regulaminu na podstawie Ich zasad)
1.Nie wolno dodawać nowej zagadki zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniej (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora zagadki)
2.Zagadkę może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego, ale wtedy gdy odgadnie zagadkę wyznaczonej osoby, otrzymuje 0,5 pkt`a)
3.Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który zadaje zagadkę.
4.W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 3 osoby zadeklarują prośbę o odpowiedź, a autor zagadki nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejną zagadkę. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następną zagadkę lub przekazać to prawo na kogoś innego
5.Osoba zadająca zagadkę ustala, czy żąda numerka i podtytułu gry, gdy nie napisze tego, uznajemy ,że wystarczy sam tytuł gry.
6.W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze. -> jeśli wprowadzisz nas w błąd
odejmiemy Ci 1 punkt
7.Nie wolno publikować treści wulgarnych, obrażających innych użytkowników karczmy ani rzeczy mijających się z dobrym smakiem
7.Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach
8.Listę z wynikami uaktualnia osoba, która odgadła ostatnią zagadkę. Osoby które wygrają poprzednią zagadkę w momencie wklejania listy podają nową zagadkę.
9.Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
10.Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
11.Jesli zadający na którego przyszła właśnie kolej nie zada zagadki w czasie do 15 minut, użytkownicy zobowiązani są wytypować następnego zadającego.
12. Nie używamy skrótów podając nazwę gry.
13.Gramy FAIR PLAY!!!
Aktualny ranking:
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Sandro |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer|
8pkt--->| loczek82 | Loonatyk|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
Zagadka brzmi: Gra, w której jednym z celów jest chodzenie do pubu. Tytuł i podtytul
Link Do Pierwszej Części:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3161931&N=1
Link do ostatniej części:
https://www.gry-online.pl/S050c.asp
loczek82 [ Disco Bear ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Sandro |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| loczek82 |
8pkt--->| Loonatyk|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
Zagadka - John Motson i Andy Gray :)
Regis [ ]
Fifa :P Tylko ktora ?
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Fifa 2001 :]!
MAROLL [ Legend ]
FIFA 2005??
loczek82 [ Disco Bear ]
Regis +1
Nieważne która...
Sandro [ Wymiatacz ]
Regis - wszystkie :)

Sandro [ Wymiatacz ]
Panowie, przed północa dobijemy do 180 postow?
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Zaraz. A co do zagadaki z pubami: Wet:The Sexy Empire?
Sandro [ Wymiatacz ]
loczek odpoweidzial dobrze - Hooligans: Europejska Zadyma
MAROLL [ Legend ]
dalej jaka jest teraz zagadka??
Sandro [ Wymiatacz ]
Regis - dawaj zagadke

Regis [ ]
ROTFL :) Nie spodziewalem sie ze taka odpowiedz tes sie liczy ;)
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Sandro |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| loczek82 |
8pkt--->| Loonatyk|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis
Zagadka: Wody starczy tylko na 150 dni
:)
Sandro [ Wymiatacz ]
Fallout
loczek82 [ Disco Bear ]
fallout 1
MAROLL [ Legend ]
Aquanox lol

Regis [ ]
Co za refleks ;) That was easy :P Ze wam sie przegladarki nie pozawieszaja od tego ciaglego klikania w 'Refresh' :P
Regis [ ]
Oczywiscie Sandro odp. dobrze
Sandro [ Wymiatacz ]
Ja klikam F5 :)
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS | Sandro |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| loczek82 |
8pkt--->| Loonatyk|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis
Zagadka:
Bohater ma na imię Lewis Stone i jest kapitanem samolotu.
loczek82 [ Disco Bear ]
Mig Alley?
loczek82 [ Disco Bear ]
Top Gun?
MAROLL [ Legend ]
Secret Weapons Over Normandy??
loczek82 [ Disco Bear ]
Ił?
Sandro [ Wymiatacz ]
W tej grze sie NIE lata samolotem
MAROLL [ Legend ]
Airlines?? :))
loczek82 [ Disco Bear ]
Combat Flight Simulator?
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Hehe. Agharta? Raczej nie, ale..
loczek82 [ Disco Bear ]
Może podpowiedź?
Sandro [ Wymiatacz ]
Czas akcji: II Wojna Światowa

loczek82 [ Disco Bear ]
Prisoner of War
MAROLL [ Legend ]
Pearl Harbour Zero Hour??
Sandro [ Wymiatacz ]
Loczek +1
loczek82 [ Disco Bear ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS | Sandro |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 | loczek82 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer|
8pkt--->| Loonatyk|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis
Zagadka - W moich głośnika brzmiało to jak "jeś milord" :)
MAROLL [ Legend ]
Werrior Kings??
MAROLL [ Legend ]
Warrior Kings ma się rozumieć:)
loczek82 [ Disco Bear ]
Podpowiedź : Giera starsza, nowa edycja wyszła dość niedawno...
Sandro [ Wymiatacz ]
Lords

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Kurde...NOLF? Pamietam. Mialem z tego ubaw!
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Fakt, to chyba byl jakis RTS, po kliknieciu na jednostke tak wlasnie speechowala. Age of Empires. No niepamietam, autentiko :D
loczek82 [ Disco Bear ]
N I E
loczek82 [ Disco Bear ]
Nie AOE
MAROLL [ Legend ]
Ja texz to pamiętam Yes milord:)
MAROLL [ Legend ]
Juz pamiętam Empire Earth!!
Sandro [ Wymiatacz ]
No kurna tylko Lordsów pamiętam... jeśli nowa edycja to może Sid Meiers Pirates!
loczek82 [ Disco Bear ]
Nowa edycja, nie nowa gra...
Sandro [ Wymiatacz ]
Robin Hood: Defender of The Crown ?
loczek82 [ Disco Bear ]
Podpowiedź : B.NET
Wymagany numer gry
^Loonatyk^ [ Konsul ]
PAAAAAAAAAAAMIETAM :P
WARCRAFT 2
!!!!!
MAROLL [ Legend ]
Ale w Empire Earth też tak gadają!
Sandro [ Wymiatacz ]
B.NET to Battle.net - czyli cos od Blizzarda
loczek82 [ Disco Bear ]
Loonatyk +1
Redakcja, arghhh...
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Bez tego Battlenet zajarzylem. ot przeanalizowalem wszystkie grane w 2004 RTS'y.
Hehe zaleglo sie nam w pamieci. jeden z bardziej kultowych speechy :P

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Kolejna zagadka z cyklu "speeche". Acz latwiejsza, ale przeciez nie o syzyfowe prace w tej zabawie chodzi :P "Dawać żarcie!"
Sandro [ Wymiatacz ]
Polanie 2
Sandro [ Wymiatacz ]
Stronghold
karolix [ Pretorianin ]
knigts and merchants - boże żebym byka nie walnął
Sandro [ Wymiatacz ]
Knights & Merchants?????
loczek82 [ Disco Bear ]
Age of Empires?
Sandro [ Wymiatacz ]
Loon - UAKTUALNIAJ TĄ *$^%*#%*# LISTĘ!!!!!!
loczek82 [ Disco Bear ]
Loonatyk --> Dodaj sobie punkt do listy :P
karolix [ Pretorianin ]
jak zwykle walnąłem ortografa :p
Sandro [ Wymiatacz ]
a jeśli K&M beda poprawne, to czy beda sie liczyly bledy?
loczek82 [ Disco Bear ]
Loonatyk --> Żyjesz?
karolix [ Pretorianin ]
dam sobie ręke odciąć że to to ale błędy będą się liczyć
Sandro [ Wymiatacz ]
poszedł do klopa albo pochlonelo go robienie serwisu :)
loczek82 [ Disco Bear ]
Knight's and Merchant's
Nie mieliście kresek :P
Sandro [ Wymiatacz ]
bedzie sie liczyla ilosc bledow. Czyli wygrywam :)
karolix [ Pretorianin ]
to są liczby mnogie więc raczej kresek tam nie ma chyba :p
loczek82 [ Disco Bear ]
Knights & Merchants: The Peasants Rebellion
loczek82 [ Disco Bear ]
Knights & Merchants: The Shattered Kingdom
Sandro [ Wymiatacz ]
o fuck, co ja pisze, Loczek wlasnie odgadl jesliby liczyc ilosc bledow :(((((((
loczek82 [ Disco Bear ]
I win, i win :)
karolix [ Pretorianin ]
sandro--. ty masz dobrze :]
Sandro [ Wymiatacz ]
Aha, rzeczywiście :)
Loczek - moze szczescie dopisze pozniej :)
Pozwolcie, ze zadam kolejna zagadke i dodam sobie punkt, ok?
karolix [ Pretorianin ]
ja nie mam nic przeciwko, to na 100% jest to :]
^Loonatyk^ [ Konsul ]
O kurde. Sorki, zapomnialem o Was. Rozpisalem soie w watku do ktorego link ponizej. :) Dobra odpowiedz Sandro. Oto aktualna lista, na ktorej tez sobie i Sandro dopisuje pkt.
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
16pkt-->| Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 | loczek82 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| Loonatyk|
8pkt--->|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis
Sandro [ Wymiatacz ]
Pytam w imieniu kumpla - co zrobic jak ktos zyga i jest mu niedobrze :DDDDD
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ | Sandro |
15pkt--->| eMMeS | 12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 | loczek82 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| Loonatyk |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis
Zagadka:
Słaba dresiarska gra (łatwe)
loczek82 [ Disco Bear ]
NFSU2?
karolix [ Pretorianin ]
hooligans

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Prawidlowa odpowiedzia bylo ofkoz Knights and Merchants. Pierwszy bez byka napisal Sandro.
Aha, Sandro - zeby nie rozciagac watku ja zawsze daje liste po tym jak ktos odpowie na moje pytanie. I wtedy punktuje i sobie i szczesliwcowi :P
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Sandro - co do kumpla - byl watek o kacu :P
Zagadka - Rezerwowe Psy?
Sandro [ Wymiatacz ]
Ok, Looney :)
Loczek - ja ci dam.... NFSU2 słabe????
FremenButcher [ Pretorianin ]
Maluch Racer
remwall [ Zagłębiak z DG ]
franko
karolix [ Pretorianin ]
hooligans
loczek82 [ Disco Bear ]
hmm...dresiarska? Nie wiem...
Sandro [ Wymiatacz ]
mozesz mi dac linka do tego watku o kacu? Bo ja się quizem raczej zajmuje
karolix [ Pretorianin ]
hooligans
Sandro [ Wymiatacz ]
Co do dresow, to mialem na mysli dresow amerykanskich :)
FremenButcher [ Pretorianin ]
Poldek Racer:)
loczek82 [ Disco Bear ]
Podpowiedź prosze...
Sandro [ Wymiatacz ]
ten kto odgadnie niech kopiuje liste Loonatyka - w mojej jest blad.

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Chciałbym kupić literkę!
Sandro [ Wymiatacz ]
No pomyslcie - Ameryka i tuningowane samochody. Jak nie NFSU2, to...........
loczek82 [ Disco Bear ]
juiced
TheAnswer [ Quetzal ]
Rabid Dogs 2
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Juiced?
remwall [ Zagłębiak z DG ]
midnight club 2
Sandro [ Wymiatacz ]
Loczek na prezydenta :D +1
loczek82 [ Disco Bear ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
16pkt-->| Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| Loonatyk|
8pkt--->|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis
Zagadka - mamusiu, jaka duża kolejka(nie taka do sklepu) :)
Sandro [ Wymiatacz ]
Roller Coaster Tycoon
loczek82 [ Disco Bear ]
Sandro +1
Sandro [ Wymiatacz ]
albo RollerCoaster Tycoon
Sandro [ Wymiatacz ]
Skacowany kolega dziekuje GOLasom za udzielone rady :) A podziękowanie od Młotka to zaszczyt :)
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ | Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| Loonatyk|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis
REBUS
[tlumaczcie na angielski]
uderzenie + mezczyzna
MAROLL [ Legend ]
Hitman
Sandro [ Wymiatacz ]
MAROLL +1
MAROLL [ Legend ]
No to prawda że znajomość angielskiego się przydaje:)) Chociaż to było banalne:)
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ | Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| Loonatyk|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | MAROLL |
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis

Sandro [ Wymiatacz ]
To było łatwe... ZA ŁATWE....
MAROLL [ Legend ]
Sory zagadki nie dałem:)
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ | Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| Loonatyk|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | MAROLL |
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis
Zagdaka: Potrzeba szybkości:)
Sandro [ Wymiatacz ]
Need for Speed
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Need for speed
MAROLL [ Legend ]
Sandro punkt wraca do właściciela:)) +1
MAROLL [ Legend ]
Sandro rusz se za 30 min 2005 :)

Sandro [ Wymiatacz ]
I potem ty zgadniesz moje, ja twoje i tak w kółko :D
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ | Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer| Loonatyk|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | MAROLL |
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis
Zagadka:
"Ale czy Bóg był zadowolony! NIE! Dlaczego? BO SAM NIE MIAŁ MUNDURU MARINE!!!!!"
Sandro [ Wymiatacz ]
jakbym mogl, to bym przez neta stuknal sie z wami kieliszkiem :D
MAROLL [ Legend ]
America's Army??
MAROLL [ Legend ]
Shellshock Nam' 69
MAROLL [ Legend ]
Vietkong Purple Haze??
MAROLL [ Legend ]
Sandro kiedys na Screenersach ja z eMMeSem ze 5 razy nawzajem swoje gry zgadywaliśmy:)
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Medal of Honor: PA?
MAROLL [ Legend ]
Operation Flashpoint??
Sandro [ Wymiatacz ]
MAROLL - hehehe
Podpowiem, ze to tekst kapitana w obozie szkoleniowym w pewnej grze. Jest on w rzeczywistosci duuuzo dluzczy i mowi o stworzeniu swiata :) Zaklepisty jest :D

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Maroll - teraz Ci sie to nie uda. Ja tu jestem :]!
MAROLL [ Legend ]
Loonatyk podpunkt 12 regulaminu ^^
Sandro [ Wymiatacz ]
Loonatyk +1
Sandro [ Wymiatacz ]
kurna za pozno, juz mu dalem blogoslawienstwo. To moze zadam kolejna zagadke?
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Dobra. Nie chce tak jak Maroll kilka postow pod rzad. Wybierz cos sobie z tego, ale licz jako oddzielne:
Call of Duty
Delta Force
Rainbow Six
Sandro [ Wymiatacz ]
Loonatyk - takie cos wg mnie powinno byc zabronione. poza tym daje kolejna zagadke.
Ostatnia gra od Microsoftu.

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Hej panowie. Sorki, nie widzialem. Ten regulamin ciagle sie zmienia. Nie czytam co czesc. Chodzilo wiec o gre Medal of Honor: Pacific Assault :]!
Pytanie
Polska ścigałka?
TheAnswer [ Quetzal ]
Xpand rally
Sandro [ Wymiatacz ]
ej no to kto zadaje - Loon, ktory nie czyta regulaminu czy ja???
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Zoo Tycoon 2
TheAnswer [ Quetzal ]
Maluch racer, trabi racer, poldek racer??
Sandro [ Wymiatacz ]
ale zamieszanie. powiedzmy, ze liczy sie pytanie Loona

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Dobra powiedzmy, ze uprzedzilem fakty :P. Moje pytanie byloby zadane po pytsaniu Sandro. Wiec jak robimy? 2 pkt dla mnie za Zoo i MoH:Pa i jeden dla The Answer za Xpanda?
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ | Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 | Loonatyk|
10pkt--->| graf_0 | TheAnswer|
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | MAROLL |
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis
TheAnswer [ Quetzal ]
OK to ja teraz zadaje zagadke
Sandro [ Wymiatacz ]
a niech bedzie. show must go on :)
MAROLL [ Legend ]
Nie tylko punkt dla Loona darujmy mu to ze nie przeczytal ale ostatni raz!!!!!!
TheAnswer [ Quetzal ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ | Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 | Loonatyk| TheAnswer|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | MAROLL |
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis
Zagadka:RPG o smokach.. Pełna nazwa
MAROLL [ Legend ]
I of the Dragon??
Sandro [ Wymiatacz ]
Dungeons&Dragons??????????
Sandro [ Wymiatacz ]
chyba bylo jeszcze cos takiego jak I(Eye) of the Dragon......
TheAnswer [ Quetzal ]
MAROLL +1
MAROLL [ Legend ]
przeciez napisałem :))
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Dungeons adn Dragons.
Dzieki Maroll!
Sandro [ Wymiatacz ]
Jeszcze tego nie zrobilem wiec robie:
Zycze wam, by nowy rok nie byl tak pelen zagadek jak nasz ukochany Quiz. Dziękuję za uwagę :)
MAROLL [ Legend ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ | Sandro |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 | Loonatyk| TheAnswer|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox | MAROLL |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis
Zagadka: Europa czy uniwersjalna??
Sandro [ Wymiatacz ]
Europa Universalis
TheAnswer [ Quetzal ]
Europe Universalis
MAROLL [ Legend ]
Sandro punkcik wraca cośmasz szczęście do mnie:)

MAROLL [ Legend ]
niecałe 10 minut panowie:)))
Sandro [ Wymiatacz ]
hehehe - dobry łącze nie jest złe :) Ponoć Netia lepsza od Neo+....
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall | Sandro |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 | Loonatyk| TheAnswer|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox | MAROLL |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis
Zagadka:
Gra RTW, która nadspodziewanie szybko uległa tzw. dewaluacji.

Sandro [ Wymiatacz ]
Chce pełny tytuł :D
MAROLL [ Legend ]
Ja mam z mojej tv kablowej 100Mb/s :)
Rome Total War??
Sandro [ Wymiatacz ]
POPRAWNA PUNKTACJA
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
18pkt--->| Sandro |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 | Loonatyk| TheAnswer|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox | MAROLL |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar |
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis
MAROLL [ Legend ]
o tej godzinie net mi śmiga jak bym miał Neo albo co tam jeszcze:)
Sandro [ Wymiatacz ]
Może mnie chwile nie byc, ide sie wodeczki napic z dziadkiem i babcia :)
MAROLL [ Legend ]
Sandro może jakaś obszerniejsza podpowiedź??
TheAnswer [ Quetzal ]
A mozę coś dokładniej o jaka grę chodzi???

MAROLL [ Legend ]
Ja ide na szampana z rodzinką za chwile:))
i jakas rakietke wystzrelić:)
karolix [ Pretorianin ]
może w przyszłym roku uda mi się zdobyć punkt :]
Sandro [ Wymiatacz ]
o k***a, żołądkowa gorzka - ale wali po przewodzie pokarmowym...
Gra o drugiej wojnie światowej jest..
MAROLL [ Legend ]
WIWAT 2005!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sandro [ Wymiatacz ]
Jupi!!!!!!!! Dom mi sie zaraz od petard rozwali!!!!! Jupiiiiiiiiii!!!!!!!!
MAROLL [ Legend ]
Soldiers: Heroes of the II World War??
Sandro [ Wymiatacz ]
Nie - starsza
Wyszedł do niej dodatek, w który nie grałem :)

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Wesolego roku 2005-ego! :) Niech bedzie okresem rozkwitu mojej stronki (wlasnie ruszyla :P), innego serwisu o grach i... no niech bedzie Gry-Online :]!!!
Sandro [ Wymiatacz ]
dawaj adres do stronki, Loonatyk, zje... ekhm, obiektywnie ją ocenimy :)

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Sandro. Nie moge - zlamie wtedy regulamin :]. To serwis o grach. Ale jest w moim profilu wiec nie widze przeszkod :P
Sandro [ Wymiatacz ]
to napisz adres od tylu, moderator nic ci nie zrobi :) A to z tym gejmołwer żąda ode mnie hasła :/
Sandro [ Wymiatacz ]
I mam osobiste pytanie, Loon - który redaktor Usera pisze najlepiej? :)
goldenSo [ AnomaliA ]
look w prawo from Loonatyk word :D
Sandro [ Wymiatacz ]
Ok, idzie. Całkiem przyjemna stronka :) Może od czasu do czasu cos nawet napisze :)
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Sandro - szczerze mowiac kazdy numer wertuje, znam Shadowa, ale w teksty sie nie wczytuje. Moj obowiazek to przede wszystkim zakomunikowac, ze wyszedl Wasz nowy numer. Ale jak bede do GamePressa robil ranking zinów, to z pewnoscią nieco czasu spędze przy Waszych tekstach :].
A co do mojego serwisu. Wymaga hasła? Kurcze probojcie jeszcze, bo programista mial to usunac...
Sandro [ Wymiatacz ]
Już jest dobrze! A co do Usera - za nieczytanie bedzie kara - ekstremalnie trudna zagadka :)
Podpowiedź: Gra jest w grafice 2D

^Loonatyk^ [ Konsul ]
North vs South
Sandro [ Wymiatacz ]
No co wy, wszyscy poszliscie chlac???? Żule :>
Sandro [ Wymiatacz ]
Dac odp.?
bolognese [ Chor��y ]
daj:P

bolognese [ Chor��y ]
:D:D
Sandro [ Wymiatacz ]
Blitzkrieg
Kolejna Zagadka:
coś jak Conflict: Desert Strom, ale w Wietnamie :)
Hitmanio [ KG 21 ]
Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory :D
Hitmanio [ KG 21 ]
Men of Valor ?
bolognese [ Chor��y ]
Conflict: Vietnam:)
Regis [ ]
Vietnam Ops ? :P (jest wogole taka gra ? ;) )
Sandro [ Wymiatacz ]
bolognese +1 :) Aż sie dziwie, ze mieliscie problemy :)
Sandro [ Wymiatacz ]
Okej, zakładam nowy wąteczek

bolognese [ Chor��y ]
Tez się dziwie:D
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
18pkt--->| Sandro |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | loczek82 | Loonatyk| TheAnswer|
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox | MAROLL |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar | | bolognese |
2pkt--->| Raziel | Cartoons Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K | Regis
OK: Niech bedzie coś łatwego;)
"Pociąg"
Troche poprzerabiajcie, pokombinujcie:)
MAROLL [ Legend ]
Trainz
MAROLL [ Legend ]
albo Chris Sawyer's Locomotion:)
igorf [ Chor��y ]
train simulator??
igorf [ Chor��y ]
railoud.exe