dziku86 [ The Cure ]
Schni-Schna-Schnappi, das kleine krokodill - sciagajcie!!
Niecale 1mb ,ciagajcie i sluchajcie . Dobrze nadaje sie na impreze sylwestrowa!! :D
Jest do tego teledysk,ale niemoglem znalesc , jakby komus sie udalo to poprosze zarzucic linkiem :)
Moim zdaniem to jest chyba hit konca 2004roku .POLECAM!!
dziku86 [ The Cure ]
[edit dla ubogich]
sluchajcie do konca i piszcie swoje opinie na temat tej piosenki !

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Heh. Forumowiczu - jesli masz zamiar sciagac ta piosenke, pamietaj, ze to kolejny stracony mb Twojego dysku!

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
lipa...

Marek z Lechem [ Konsul ]
Łot de fak is dis?

Kurdt [ Kocham Olkę ]
Ke?
dziku86 [ The Cure ]
widze ze piosenka sie nieprzyjela[LOL]:D
a to mialo byc dla smiechu przy bibie sylwestrowej:>
trundo sie mowi :)

Marek z Lechem [ Konsul ]
No to wiele wyjasnia... U mnie nie ma biby:)