GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Schni-Schna-Schnappi, das kleine krokodill - sciagajcie!!

31.12.2004
22:12
[1]

dziku86 [ The Cure ]

Schni-Schna-Schnappi, das kleine krokodill - sciagajcie!!

Niecale 1mb ,ciagajcie i sluchajcie . Dobrze nadaje sie na impreze sylwestrowa!! :D

Jest do tego teledysk,ale niemoglem znalesc , jakby komus sie udalo to poprosze zarzucic linkiem :)
Moim zdaniem to jest chyba hit konca 2004roku .POLECAM!!

31.12.2004
22:14
[2]

dziku86 [ The Cure ]

[edit dla ubogich]

sluchajcie do konca i piszcie swoje opinie na temat tej piosenki !

31.12.2004
22:50
smile
[3]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Heh. Forumowiczu - jesli masz zamiar sciagac ta piosenke, pamietaj, ze to kolejny stracony mb Twojego dysku!

31.12.2004
22:59
smile
[4]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]


lipa...

31.12.2004
23:42
smile
[5]

Marek z Lechem [ Konsul ]

Łot de fak is dis?

31.12.2004
23:57
smile
[6]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Ke?

01.01.2005
00:22
[7]

dziku86 [ The Cure ]

widze ze piosenka sie nieprzyjela[LOL]:D
a to mialo byc dla smiechu przy bibie sylwestrowej:>
trundo sie mowi :)

01.01.2005
00:25
smile
[8]

Marek z Lechem [ Konsul ]

No to wiele wyjasnia... U mnie nie ma biby:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.