GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

~ Quiz: odgadnij nazwę gry - CZĘŚĆ 16! ~

31.12.2004
19:42
[1]

Sandro [ Wymiatacz ]

~ Quiz: odgadnij nazwę gry - CZĘŚĆ 16! ~

Witamy Serdecznie, prosimy o zapoznanie sie z regulaminem naszej karczmy!!!

Zabawa Polega Na Odgadnięciu Nazwy Gry

Uwaga!!!
Zanim rozpoczniesz zabawę, prosimy abyś się zapozał/a z naszym regulaminem
Gry odgadujemy na podstawie ich opisów,rebusów,cytatów,gier słownych i co tam jeszcze przyjdzie zadającemu do głowy:):)

Regulamin:
(Podziękowania dla ludzi z karczmy Screeners za spreparowanie własnego regulaminu na podstawie Ich zasad)


1.Nie wolno dodawać nowej zagadki zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniej (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora zagadki)
2.Zagadkę może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego, ale wtedy gdy odgadnie zagadkę wyznaczonej osoby, otrzymuje 0,5 pkt`a)
3.Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który zadaje zagadkę.
4.W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 3 osoby zadeklarują prośbę o odpowiedź, a autor zagadki nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejną zagadkę. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następną zagadkę lub przekazać to prawo na kogoś innego
5.Osoba zadająca zagadkę ustala, czy żąda numerka i podtytułu gry, gdy nie napisze tego, uznajemy ,że wystarczy sam tytuł gry.
6.W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze. -> jeśli wprowadzisz nas w błąd
odejmiemy Ci 1 punkt
7.Nie wolno publikować treści wulgarnych, obrażających innych użytkowników karczmy ani rzeczy mijających się z dobrym smakiem
7.Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach
8.Listę z wynikami uaktualnia osoba, która odgadła ostatnią zagadkę. Osoby które wygrają poprzednią zagadkę w momencie wklejania listy podają nową zagadkę.
9.Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
10.Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
11.Jesli zadający na którego przyszła właśnie kolej nie zada zagadki w czasie do 15 minut, użytkownicy zobowiązani są wytypować następnego zadającego.
12.Gramy FAIR PLAY!!!

Aktualny ranking:

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo |
11pkt--->| Okruch | ...NathaN... |
10pkt--->| graf_0 | Sandro |
9pkt--->| wielebny_666 |
7pkt--->| loczek82
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer | *..::Michael::..* |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | MAROLL | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |

Zagadka:
Gra jest przygodówka, a występuja w niej stwory jak z cRPG. Bohater ma psa :)

Link Do Pierwszej Części:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3161931&N=1

Link do ostatniej części:

https://forum.gracza.pl/s043.asp?ID=3173816&N=1

31.12.2004
19:44
[2]

przemek__ [ PRZEMEK ]

Wszystkiego najlepszego wszystkim quizomaniakom w przyszłym roku życzy Przemek :)

ps. NIE SIEDZCIE DZISIAJ W DOMACH ! MACIE ROZKAZ OD PRZEMKA WYJSC DZISIAJ I SWIETOWAC !!! A TY LOONATYK SZCZEGOLNIE !!! LOONATYKUJ POZA DOMEM, A NIE W NECIE !

Jeszcze raz, szczęśliwego nowego i wielu zagadek odgadnietych w 2005 r :)

31.12.2004
19:44
[3]

Sandro [ Wymiatacz ]

Cholewcia, wiedziałem, że o czymś zapomniałem.

Nie chodzi o Prisoner of War.

31.12.2004
19:54
[4]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

podpowiedz?

31.12.2004
19:56
[5]

przemek__ [ PRZEMEK ]

Lunuś >>> nie bede ukrywał, że czytałem to o Disneyu, ale wyróżniłem Cię, z innego powdu.
Jesteś spoko koleś poparłeś mnie w pewnej kwestii :) i nie chciałbym, żebyś TY i inni siedzieli w domu !!!!

31.12.2004
19:56
[6]

Sandro [ Wymiatacz ]

firmy zamieszane w tworzenie gry:

TopWare Interactive
Aniware South
IQ

31.12.2004
20:00
[7]

Sandro [ Wymiatacz ]

Edit:
Aniware (bez South)

31.12.2004
20:02
[8]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

mozna wiedziec z ktorego roku?

31.12.2004
20:05
[9]

Sandro [ Wymiatacz ]

Rok 2000.

Fragment Podtytułu: ... Hollow .....

31.12.2004
20:06
[10]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Agharta: The Hollow Earth



31.12.2004
20:07
[11]

Sandro [ Wymiatacz ]

Michael +1

Ale tylko dlatego, że reszta gdzieś sobie poszła. Twoją zagadkę odgadnę ja :)

31.12.2004
20:11
smile
[12]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Agharta - lipna gra ;-)

Przemek__ - uwierz, ze mam kupe roboty (startuje moj serwis www o polnocy!) i wole ten czas spedzic w ten sposob. Bo sylwester w kiepskim towarzystwie to chała!

31.12.2004
20:12
smile
[13]

Sandro [ Wymiatacz ]

Ej, nie wierzę! Wszyscy posłuchali Przemka? On z mafii jest, że ma taki wpływ na forumowiczów?

Czy może moje wątki są tak odstrzające?

31.12.2004
20:12
smile
[14]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Sandro==>hehe:-)

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo |
11pkt--->| Okruch | ...NathaN... |
10pkt--->| graf_0 | Sandro |
9pkt--->| wielebny_666 |
7pkt--->| loczek82
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer | 31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo |
11pkt--->| Okruch | ...NathaN... |
10pkt--->| graf_0 | Sandro |
9pkt--->| wielebny_666 |
7pkt--->| loczek82 |*..::Michael::..* |
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | MAROLL | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |

sorry ze tak dlugo ale strona dlugo sie laduje:P
Zagadka:Sequel bardzo dobrej gry akcji/FPS z roku 2001 która jako jedna z pierwszych w tym gatunku oferowała bardzo interaktywny świat, gdzie modyfikacji bądź uszkodzeniu czy zniszczeniu mógł ulec niemal każdy element otoczenia. ...
(proscizna)

31.12.2004
20:13
[15]

loczek82 [ Disco Bear ]

half life 2

31.12.2004
20:13
[16]

Sandro [ Wymiatacz ]

Half-Life 2?

31.12.2004
20:14
[17]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

wiedzialem ze takie odpowiedzi popadna ale nie

31.12.2004
20:15
[18]

Sandro [ Wymiatacz ]

uuuu, no to myslimy

Soldier of Fortune 2?

31.12.2004
20:15
[19]

Sandro [ Wymiatacz ]

Red faction 2

31.12.2004
20:16
[20]

...NathaN... [ The Godfather ]

Deus Ex

31.12.2004
20:16
[21]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

no no
podpowiem tylko ze gra zostala wydana w 2003

31.12.2004
20:17
smile
[22]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Sandro==>teraz okazal sie trafny strzał tak to Red Faction 2 +1

31.12.2004
20:17
smile
[23]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Max Payne 2

31.12.2004
20:19
[24]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

o kurde tabela

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo |
11pkt--->| Okruch | ...NathaN... |
10pkt--->| graf_0 | Sandro |
9pkt--->| wielebny_666 |
7pkt--->| loczek82 |*..::Michael::..* |
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | MAROLL | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |

31.12.2004
20:20
[25]

Sandro [ Wymiatacz ]

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo |
11pkt--->| Okruch | ...NathaN... | Sandro |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
7pkt--->| loczek82 | |*..::Michael::..* |
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | MAROLL | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |

Zagadka:
Główny bohater nic nie mówi i jest żołnierzem amerykańskim

31.12.2004
20:20
[26]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

medal of honor?

31.12.2004
20:20
[27]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

call of duty?

31.12.2004
20:21
[28]

Sandro [ Wymiatacz ]

Właśnie też zauważyłem, że z tabelą jest coś nie tak, więc ją skopiowałem z pierwszego posta i uaktualniłem :)

31.12.2004
20:21
[29]

Sandro [ Wymiatacz ]

Cholerka, dobre odpowiedzi dajesz, ale to nie ta wojna :)

31.12.2004
20:22
[30]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Americas Army?

31.12.2004
20:23
[31]

...NathaN... [ The Godfather ]

vietcong ?

31.12.2004
20:23
[32]

...NathaN... [ The Godfather ]

operation flashpoint

31.12.2004
20:23
smile
[33]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo |
11pkt--->| Okruch | ...NathaN... | Sandro |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|*..::Michael::..* |
7pkt--->| loczek82 |
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | MAROLL | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |


Zagadka:Gra akcji/FPS oparta na motywach jednej z najciekawszych serii komiksowych stworzonych przez Jeana Van Hamme. Gracz staje sie agentem, który musi zazegnac wiszace nad swiatem niebezpieczenstwo. ...
(tez latwe)

31.12.2004
20:23
[34]

Sandro [ Wymiatacz ]

Podpowiedź:

W tytule gry pojawiaja się dwie ostatnie cyfry z roku, w którym dzieje się ta gra. Rozumiecie? :)

31.12.2004
20:24
[35]

...NathaN... [ The Godfather ]

Largo

31.12.2004
20:24
smile
[36]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

o srry pomylilo mi sie cos

31.12.2004
20:24
[37]

Sandro [ Wymiatacz ]

MICHAEL NIE ODGADLES JESZCZE!!!!

31.12.2004
20:24
[38]

...NathaN... [ The Godfather ]

lub Largo Winch

31.12.2004
20:24
[39]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

to na pozniej bedzie

31.12.2004
20:25
[40]

...NathaN... [ The Godfather ]

Shelschock Nam'67

31.12.2004
20:25
[41]

Sandro [ Wymiatacz ]

Nathan +1

31.12.2004
20:25
[42]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

far cry?

31.12.2004
20:27
[43]

...NathaN... [ The Godfather ]

a od michaela dostane punkcik ?

31.12.2004
20:27
[44]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Shellshock '69

31.12.2004
20:28
smile
[45]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

nie bo nie zgadles

31.12.2004
20:28
[46]

Sandro [ Wymiatacz ]

Michael - chodzi o XIII?

31.12.2004
20:29
[47]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Sandro==>tak to XII myslalem ze napisales ze dobre odpowiedzi DALEM NIESTEY NIE DO CZYTALEM DO KONCA SORRY

31.12.2004
20:29
smile
[48]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Manifest lipcowy :)
Pytanie Michaela sie ni liczy. Z jakiej racji je zadal ;]!

31.12.2004
20:30
smile
[49]

Sandro [ Wymiatacz ]

Dobra, ale pozwolisz, ze dodam sobie punkcik za tą trzynastkę?

31.12.2004
20:30
smile
[50]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

NIE CO TY

31.12.2004
20:31
[51]

Sandro [ Wymiatacz ]

hehehehehe - ok, ok :)

Loonatyk - lud żąda zagadki :)

31.12.2004
20:32
smile
[52]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Sandro - mowy nie ma, jesli chodzi o pkt'y to jestem sknera, nawet dla ludzi z Usera :] (kiedy 17 numer?)

31.12.2004
20:32
smile
[53]

eXcuseMe [ Pretorianin ]

Fajny watek wlasnie widze jak *..::Michael::..* stuknol sobie z 10 postow na jedno pytanie :)
Moze bede tu czesciej zagladal

31.12.2004
20:32
[54]

...NathaN... [ The Godfather ]

To jest aktualna lista, Michael'owi punkcik odjalem bo w koncu nie zgadl.

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | Sandro |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
7pkt--->| loczek82 |*..::Michael::..* |
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | MAROLL | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |

Zagadka: Bardzo ciężki Weekend

31.12.2004
20:33
[55]

Sandro [ Wymiatacz ]

Loonuś - pierwszego może będzie. A jak nie, to pierwszy tydzień stycznia :) Miło wiedzieć, że ktoś czyta to co pisze :)

31.12.2004
20:33
[56]

MAROLL [ Legend ]

Postal 2 Apocalypse Weekend

31.12.2004
20:33
[57]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Postal 2:apocalypse weekend

31.12.2004
20:34
[58]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

MAROLL==>GRRR

31.12.2004
20:34
[59]

...NathaN... [ The Godfather ]

MAROLL +1

Spadam oglądać tv. Może jeszcze wpadne przed 2005.

31.12.2004
20:34
[60]

MAROLL [ Legend ]

Michale ma sie ten refleks:)

31.12.2004
20:34
[61]

Sandro [ Wymiatacz ]

MAROLL - łapiesz komary za genitalia w rękawicach bokserskich? :D

31.12.2004
20:35
smile
[62]

...NathaN... [ The Godfather ]

Michael --> Niepotrzebnie pisałeś dwukropek ;)

31.12.2004
20:36
[63]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

...NathaN...-->hehe:)masz racje

31.12.2004
20:36
[64]

MAROLL [ Legend ]

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | Sandro |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
7pkt--->| loczek82 |*..::Michael::..* |
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |

Zagadka: Pewien buntownik zbuntował się przeciwko wielkiej korporacji zaczynającej się na G

31.12.2004
20:38
[65]

MAROLL [ Legend ]

pospieszcie się bo musze spadać:)

31.12.2004
20:38
[66]

Sandro [ Wymiatacz ]

to daj podpowiedz

31.12.2004
20:38
[67]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

to daj wielka podpowiedz

31.12.2004
20:39
[68]

MAROLL [ Legend ]

No taka banda co dewastuje

31.12.2004
20:40
[69]

Sandro [ Wymiatacz ]

Devastation

31.12.2004
20:40
[70]

MAROLL [ Legend ]

Sandro +1

31.12.2004
20:42
[71]

Sandro [ Wymiatacz ]

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
7pkt--->| loczek82 |*..::Michael::..* |
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |

Zagadka:
Nasz bohater walczy z frutmenami (zagadka łatwa, ale proszę o pełną odpowiedź)

31.12.2004
20:43
[72]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

z czym?

31.12.2004
20:44
[73]

Sandro [ Wymiatacz ]

Michael - LOL

31.12.2004
20:44
[74]

MAROLL [ Legend ]

Giants : Citizen Kabuto spadam

31.12.2004
20:47
[75]

Sandro [ Wymiatacz ]

wanna podpowiedź? :)

31.12.2004
20:48
[76]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

yes

31.12.2004
20:50
[77]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Sandro==>>My spedzimy sylwestra zadajac sobie zagadki LOL:-)

31.12.2004
20:50
[78]

Sandro [ Wymiatacz ]

Bohater jest dinozaurem i czasem korzysta z luster, by pokonac złych frutmenów :D

31.12.2004
20:51
smile
[79]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

TY NO CO TO JEST FRUTMEN

31.12.2004
20:52
smile
[80]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Excalibur: Kill this fuckin fruit's

LOL :)

31.12.2004
20:53
[81]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Turok: Dinosaur Hunter
ale CZY MAROLL nie podal poprawnej odpowiedzi?

31.12.2004
20:54
smile
[82]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Frutmen to czlowiek, ktory bardzo lubi owoce :]!

31.12.2004
20:55
[83]

Sandro [ Wymiatacz ]

Żaden z was nie udzielił poprawnej odpowiedzi. A co to jest frutmen - nie wiem! Nie grałem w tą grę, czytałem o niej :D

31.12.2004
20:56
[84]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

no to daj podpowiedz tak jak wczesniej co wstawiles ... HOLLOW ...

31.12.2004
20:59
[85]

Sandro [ Wymiatacz ]

Dino - fragment tytulu

31.12.2004
20:59
[86]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Dino Island

31.12.2004
20:59
[87]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Dino Crisis

31.12.2004
21:00
[88]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Jurassic Park III: Dino Defender

31.12.2004
21:00
[89]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


Dino Crisis

31.12.2004
21:00
[90]

Sandro [ Wymiatacz ]

ŻLE!!!!!!!

31.12.2004
21:00
[91]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

Turok: Dinosaur Hunter

31.12.2004
21:01
[92]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Zoo Tycoon: Dinosaur Digs

31.12.2004
21:01
[93]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


Turok Evolution -- było wogóle coś takiego ?

31.12.2004
21:01
[94]

Sandro [ Wymiatacz ]

o w morde, skapnalem sie ze tej gry NIE MA w encyklopedii GOLa

31.12.2004
21:01
[95]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

Dino Crisis 2

31.12.2004
21:02
[96]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

dinos and bubbles?

31.12.2004
21:02
[97]

Sandro [ Wymiatacz ]

Może dać odpowiedź?

31.12.2004
21:02
[98]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Dino: Intruzi w ogrodzie

31.12.2004
21:02
[99]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

Dino: Intruzi w ogrodzie

31.12.2004
21:03
[100]

Sandro [ Wymiatacz ]

Michael +1

31.12.2004
21:07
[101]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|*..::Michael::..*|
7pkt--->| loczek82
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |



Zagadka:Gra przygodowa z elementami RPG, Frodo,Gandalf 1 czesc pelny tytul

31.12.2004
21:08
[102]

TheAnswer [ Quetzal ]


Lord of the rings the Fellowship of the rings

31.12.2004
21:09
[103]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Ja zadaje najłatwiejsze zagadki moze pozniej bede zakladal trudniejsze
TheAnswer +1

31.12.2004
21:09
[104]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

wladca pierscieni druzyna pierscienia?

31.12.2004
21:09
[105]

TheAnswer [ Quetzal ]


Albo Władca pierścieni drużyna pierścienia

31.12.2004
21:12
[106]

TheAnswer [ Quetzal ]


31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|*..::Michael::..*|
7pkt--->| loczek82 |TheAnswer|
6pkt--->| Loonatyk|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |

Zagadka:Program szkoleniowy piechoty amerykańskiej

31.12.2004
21:12
[107]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Full Spectrum Warrior

31.12.2004
21:12
[108]

Sandro [ Wymiatacz ]

Americas Army

31.12.2004
21:13
[109]

Sandro [ Wymiatacz ]

Full Spectrum warrior

31.12.2004
21:14
[110]

TheAnswer [ Quetzal ]


Łatwa zagadka
*..::Michael::..* +1

31.12.2004
21:15
[111]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
7pkt--->| loczek82 |TheAnswer|
6pkt--->| Loonatyk|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |

Zagadka:Sequel przygodowej gry akcji utrzymanej w tradycji filmów szpiegowskich z lat 60-tych
Full Tytuł:-)

31.12.2004
21:16
[112]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way

31.12.2004
21:16
[113]

TheAnswer [ Quetzal ]


Metal gear solid

31.12.2004
21:16
smile
[114]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

eeee tam... nie umiem zadawc trudnych zagadek
remwall +1

31.12.2004
21:18
[115]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
20pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
7pkt--->| loczek82 |TheAnswer|
6pkt--->| Loonatyk|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |


2 czesc znanaj gry tpp z psem profesorem i kurtem

31.12.2004
21:18
[116]

TheAnswer [ Quetzal ]


MDK 2

31.12.2004
21:19
[117]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

TheAnswer +1

31.12.2004
21:23
[118]

TheAnswer [ Quetzal ]

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
20pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
8pkt--->|TheAnswer|
7pkt--->| loczek82
6pkt--->| Loonatyk|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |

Zagadka: Polskie ala Comandos

31.12.2004
21:23
[119]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

another war?

31.12.2004
21:23
[120]

Sandro [ Wymiatacz ]

TheAnswer szybciej

31.12.2004
21:24
[121]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Counter-Strike

31.12.2004
21:24
[122]

Sandro [ Wymiatacz ]

cholerka, spoznilem sie

Michael - to wykracza poza granice dobrego smaku!

31.12.2004
21:25
[123]

TheAnswer [ Quetzal ]


NIET

31.12.2004
21:25
[124]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Nie pamietam podtytulu... GROM

31.12.2004
21:26
[125]

Sandro [ Wymiatacz ]

Robin Hood: Legenda Sherwood???????

31.12.2004
21:26
[126]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

Sudden Strike II

31.12.2004
21:26
[127]

Sandro [ Wymiatacz ]

Grom: Terror w Tybecie :)

Ale to przecież nieważne...

31.12.2004
21:27
[128]

TheAnswer [ Quetzal ]


^Loonatyk^ +1 ---tak własnie oto grę mi chodziło
Counter Strike HAHAHAHA

31.12.2004
21:27
[129]

Hellcat [ Legend ]

Rezerwowe Psy? :)

E, spóźniłem się wziąłem :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 21:26:07]

31.12.2004
21:29
smile
[130]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Pytanie: Gra oparta na przygodach starego polskiego serialu, pelny tytul.

31.12.2004
21:29
smile
[131]

Sandro [ Wymiatacz ]

Counter Strike

31.12.2004
21:30
[132]

Sandro [ Wymiatacz ]

Może The Sims? Pasowałoby poniekąd :)

31.12.2004
21:30
[133]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

Weird War: The Unknown Episode of World War II

31.12.2004
21:31
smile
[134]

TheAnswer [ Quetzal ]


DoomIII
hihi

31.12.2004
21:31
[135]

Sandro [ Wymiatacz ]

Loonatyk - to pytanie bierzemy poważnie, czy tak dla jajców?

31.12.2004
21:32
[136]

Sandro [ Wymiatacz ]

TheAnswer - to dobry trop :)

Do(o)m :D

31.12.2004
21:32
[137]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Powaznie. Podpowiedz - serial dot. pewnej wojny.

31.12.2004
21:33
[138]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

Jak rozpętałem II wojnę światową ...

31.12.2004
21:33
[139]

TheAnswer [ Quetzal ]


Czterej pancerni i pies

31.12.2004
21:33
[140]

Sandro [ Wymiatacz ]

Wojna domowa?

31.12.2004
21:34
[141]

Sandro [ Wymiatacz ]

Remwall - o w morde, fucktycznie...

31.12.2004
21:35
[142]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
8pkt--->|TheAnswer|
7pkt--->| loczek82 | Loonatyk|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |

31.12.2004
21:36
[143]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

dodatek do najlepszej polskiej gry

31.12.2004
21:36
[144]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

pełny tytuł

31.12.2004
21:38
[145]

Sandro [ Wymiatacz ]

A która polska gra jest wg ciebie najlepsza???????

31.12.2004
21:38
[146]

loczek82 [ Disco Bear ]

painkiller battle out of hell

31.12.2004
21:39
[147]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

podpowiem ze ta gra to najwyzej oceniana wsrod poslkich gier i kosztuje 20 zl

31.12.2004
21:40
[148]

Sandro [ Wymiatacz ]

no to loczek dal odp.

31.12.2004
21:40
[149]

TheAnswer [ Quetzal ]


Mortyr

31.12.2004
21:41
[150]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

loczek82 +1

31.12.2004
21:41
[151]

TheAnswer [ Quetzal ]


A o jaki film dokumentalny chodziło???

31.12.2004
21:45
[152]

loczek82 [ Disco Bear ]

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
8pkt--->|TheAnswer| loczek82 |
7pkt--->| Loonatyk|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |

Zagadka - A siódmego dnia przeładował...

31.12.2004
21:46
[153]

Sandro [ Wymiatacz ]

Painkiller?

31.12.2004
21:47
[154]

loczek82 [ Disco Bear ]

Sandro --> Nie

31.12.2004
21:49
[155]

TheAnswer [ Quetzal ]


Moze jakaś małą podpowiedź?? CO wy na to

31.12.2004
21:49
[156]

Sandro [ Wymiatacz ]

ohhh yesss

31.12.2004
21:51
[157]

TheAnswer [ Quetzal ]


No to czekamy loczek??

31.12.2004
21:51
[158]

loczek82 [ Disco Bear ]

Podpowiedź - PLAY 12/04

31.12.2004
21:52
[159]

TheAnswer [ Quetzal ]


POSTAL 2 SHARE THE PAIN PL

31.12.2004
21:52
[160]

TheAnswer [ Quetzal ]


POSTAL 2 APOCALYPSE WEEKEND

31.12.2004
21:52
[161]

loczek82 [ Disco Bear ]

TheAnswer +1

31.12.2004
21:52
[162]

TheAnswer [ Quetzal ]


albo to THE RAGE?

31.12.2004
21:56
[163]

TheAnswer [ Quetzal ]

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer|
8pkt--->| loczek82 |
7pkt--->| Loonatyk|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |


Zagadka:Gra z Boskim niemowlakiem w roli głównej

31.12.2004
21:56
[164]

Sandro [ Wymiatacz ]

Angels vs Devils

31.12.2004
21:56
[165]

karolix [ Pretorianin ]

herkules

31.12.2004
21:56
[166]

Sandro [ Wymiatacz ]

Messsiah?

31.12.2004
21:57
[167]

Regis [ ]

Messiah :P

31.12.2004
21:57
[168]

TheAnswer [ Quetzal ]


Sandro +1--- It's great!!

31.12.2004
21:59
[169]

Sandro [ Wymiatacz ]

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
13pkt--->| Sandro |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer|
8pkt--->| loczek82 |
7pkt--->| Loonatyk|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |


banalna zagadka:
Gra polega na klikaniu odpowiednich miejsc :D

31.12.2004
21:59
[170]

TheAnswer [ Quetzal ]


Dungeon Siege

31.12.2004
21:59
[171]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Saper

31.12.2004
22:00
[172]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

saper

31.12.2004
22:00
[173]

Sandro [ Wymiatacz ]

Loonatyk plus jeden :)

31.12.2004
22:00
smile
[174]

TheAnswer [ Quetzal ]


Zagadka powalająca

31.12.2004
22:01
[175]

Sandro [ Wymiatacz ]

trzeba bylo prosic o pelny tytul, nie byloby tak latwo :D

31.12.2004
22:02
smile
[176]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

kurde znowu nie zddążyłem założycieł karczmy i 0 punktów hehehehe

ps. we wstępniaku kilka błędów ortograficznych

zapozał/a z naszym regulaminem

jakby co słowo zapozał kto zna takie

31.12.2004
22:03
[177]

MAROLL [ Legend ]

Wpadłem jeszcze przed 2005 więc może pora na 17 watek co??

31.12.2004
22:03
[178]

Sandro [ Wymiatacz ]

Czepiasz się, wodzu :)

31.12.2004
22:03
smile
[179]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

W tej grze pojawiają się klimaty ukraińskie. I Lachy!

Uwaga - trudne i podchwytliwe.

31.12.2004
22:04
[180]

Sandro [ Wymiatacz ]

MAROLL ==> no to rob czesc 17

31.12.2004
22:04
[181]

MAROLL [ Legend ]

ok juz robie:)

31.12.2004
22:05
[182]

karolix [ Pretorianin ]

kozacy

31.12.2004
22:05
[183]

Sandro [ Wymiatacz ]

Loonuś => mógłbyś być tak miły i uaktualniać liste?

a co do zagadki - chodzi o Czarnobyl?

31.12.2004
22:06
smile
[184]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Ah...zapomnialem. Karolix - dbamy o ortografie. I poprosze angielski tytul. Pelny.

31.12.2004
22:07
[185]

Sandro [ Wymiatacz ]

Cossacks: art of War??

31.12.2004
22:07
[186]

loczek82 [ Disco Bear ]

Kozacy Europejskie Boje

31.12.2004
22:08
[187]

Sandro [ Wymiatacz ]

Cossacks: European Wars

31.12.2004
22:09
[188]

loczek82 [ Disco Bear ]

Cossack: European Wars

31.12.2004
22:10
smile
[189]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Po dlugiej batalii zapunktowal Sandro. Napisal po angielsku wlasciwy tytul ;]. Niby takie proste. Ale brawo dla osoby, ktora odgadla, ze "lachy" to nie cziki przy wozach w NFS tylko Polacy :]

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Sandro |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer|
8pkt--->| loczek82 | Loonatyk|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |

31.12.2004
22:14
smile
[190]

Sandro [ Wymiatacz ]

Sie wie - Sandro the best :D

31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Sandro |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer|
8pkt--->| loczek82 | Loonatyk|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |

Zagadka:
Gra, w której jednym z celów jest chodzenie do pubu. Tytuł i podtytul

31.12.2004
22:15
[191]

Sandro [ Wymiatacz ]

MAROLL => Co tak długo ten watek robisz?

31.12.2004
22:16
smile
[192]

przemek__ [ PRZEMEK ]

ja włąśnie wychodze :) lunuś baw się dobrze, powodzenia z serwisem w 2k5 :P

31.12.2004
22:16
[193]

loczek82 [ Disco Bear ]

Hooligans: Europejska Zadyma?

31.12.2004
22:17
[194]

Sandro [ Wymiatacz ]

Loczek walnął w dziesiątkę niczym pewien fiński snajper, którego imienia nie pamiętam :) +1

Zakłądam nowy watek

31.12.2004
22:18
[195]

MAROLL [ Legend ]

Nowy wątek juz gotowy ( czekałem na uaktualnioną listę:) )

31.12.2004
22:20
[196]

Sandro [ Wymiatacz ]

aaa, tu kul :D

31.12.2004
22:20
smile
[197]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Przemex__ - no dzieki i nawzajem. Tylko za wiele nie wypij, bo to sie moze zle skonczyc :]. I dzieki. Zreszta zapraszam, jak juz bedziesz w stanie :P

A co do zagadki: WET: THE SEXY EMPIRE?!

01.01.2005
00:09
[198]

goldenSo [ AnomaliA ]

Wszystkiego najlepszego z okazji nowego roku

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.