Sandro [ Wymiatacz ]
~ Quiz: odgadnij nazwę gry - CZĘŚĆ 16! ~
Witamy Serdecznie, prosimy o zapoznanie sie z regulaminem naszej karczmy!!!
Zabawa Polega Na Odgadnięciu Nazwy Gry
Uwaga!!!
Zanim rozpoczniesz zabawę, prosimy abyś się zapozał/a z naszym regulaminem
Gry odgadujemy na podstawie ich opisów,rebusów,cytatów,gier słownych i co tam jeszcze przyjdzie zadającemu do głowy:):)
Regulamin:
(Podziękowania dla ludzi z karczmy Screeners za spreparowanie własnego regulaminu na podstawie Ich zasad)
1.Nie wolno dodawać nowej zagadki zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniej (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora zagadki)
2.Zagadkę może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego, ale wtedy gdy odgadnie zagadkę wyznaczonej osoby, otrzymuje 0,5 pkt`a)
3.Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który zadaje zagadkę.
4.W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 3 osoby zadeklarują prośbę o odpowiedź, a autor zagadki nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejną zagadkę. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następną zagadkę lub przekazać to prawo na kogoś innego
5.Osoba zadająca zagadkę ustala, czy żąda numerka i podtytułu gry, gdy nie napisze tego, uznajemy ,że wystarczy sam tytuł gry.
6.W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze. -> jeśli wprowadzisz nas w błąd
odejmiemy Ci 1 punkt
7.Nie wolno publikować treści wulgarnych, obrażających innych użytkowników karczmy ani rzeczy mijających się z dobrym smakiem
7.Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach
8.Listę z wynikami uaktualnia osoba, która odgadła ostatnią zagadkę. Osoby które wygrają poprzednią zagadkę w momencie wklejania listy podają nową zagadkę.
9.Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
10.Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
11.Jesli zadający na którego przyszła właśnie kolej nie zada zagadki w czasie do 15 minut, użytkownicy zobowiązani są wytypować następnego zadającego.
12.Gramy FAIR PLAY!!!
Aktualny ranking:
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo |
11pkt--->| Okruch | ...NathaN... |
10pkt--->| graf_0 | Sandro |
9pkt--->| wielebny_666 |
7pkt--->| loczek82
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer | *..::Michael::..* |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | MAROLL | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
Zagadka:
Gra jest przygodówka, a występuja w niej stwory jak z cRPG. Bohater ma psa :)
Link Do Pierwszej Części:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3161931&N=1
Link do ostatniej części:
https://forum.gracza.pl/s043.asp?ID=3173816&N=1
przemek__ [ PRZEMEK ]
Wszystkiego najlepszego wszystkim quizomaniakom w przyszłym roku życzy Przemek :)
ps. NIE SIEDZCIE DZISIAJ W DOMACH ! MACIE ROZKAZ OD PRZEMKA WYJSC DZISIAJ I SWIETOWAC !!! A TY LOONATYK SZCZEGOLNIE !!! LOONATYKUJ POZA DOMEM, A NIE W NECIE !
Jeszcze raz, szczęśliwego nowego i wielu zagadek odgadnietych w 2005 r :)
Sandro [ Wymiatacz ]
Cholewcia, wiedziałem, że o czymś zapomniałem.
Nie chodzi o Prisoner of War.
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
podpowiedz?
przemek__ [ PRZEMEK ]
Lunuś >>> nie bede ukrywał, że czytałem to o Disneyu, ale wyróżniłem Cię, z innego powdu.
Jesteś spoko koleś poparłeś mnie w pewnej kwestii :) i nie chciałbym, żebyś TY i inni siedzieli w domu !!!!
Sandro [ Wymiatacz ]
firmy zamieszane w tworzenie gry:
TopWare Interactive
Aniware South
IQ
Sandro [ Wymiatacz ]
Edit:
Aniware (bez South)
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
mozna wiedziec z ktorego roku?
Sandro [ Wymiatacz ]
Rok 2000.
Fragment Podtytułu: ... Hollow .....
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Agharta: The Hollow Earth
Sandro [ Wymiatacz ]
Michael +1
Ale tylko dlatego, że reszta gdzieś sobie poszła. Twoją zagadkę odgadnę ja :)

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Agharta - lipna gra ;-)
Przemek__ - uwierz, ze mam kupe roboty (startuje moj serwis www o polnocy!) i wole ten czas spedzic w ten sposob. Bo sylwester w kiepskim towarzystwie to chała!

Sandro [ Wymiatacz ]
Ej, nie wierzę! Wszyscy posłuchali Przemka? On z mafii jest, że ma taki wpływ na forumowiczów?
Czy może moje wątki są tak odstrzające?

*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Sandro==>hehe:-)
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo |
11pkt--->| Okruch | ...NathaN... |
10pkt--->| graf_0 | Sandro |
9pkt--->| wielebny_666 |
7pkt--->| loczek82
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer | 31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo |
11pkt--->| Okruch | ...NathaN... |
10pkt--->| graf_0 | Sandro |
9pkt--->| wielebny_666 |
7pkt--->| loczek82 |*..::Michael::..* |
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | MAROLL | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
sorry ze tak dlugo ale strona dlugo sie laduje:P
Zagadka:Sequel bardzo dobrej gry akcji/FPS z roku 2001 która jako jedna z pierwszych w tym gatunku oferowała bardzo interaktywny świat, gdzie modyfikacji bądź uszkodzeniu czy zniszczeniu mógł ulec niemal każdy element otoczenia. ...
(proscizna)
loczek82 [ Disco Bear ]
half life 2
Sandro [ Wymiatacz ]
Half-Life 2?
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
wiedzialem ze takie odpowiedzi popadna ale nie
Sandro [ Wymiatacz ]
uuuu, no to myslimy
Soldier of Fortune 2?
Sandro [ Wymiatacz ]
Red faction 2
...NathaN... [ The Godfather ]
Deus Ex
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
no no
podpowiem tylko ze gra zostala wydana w 2003

*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Sandro==>teraz okazal sie trafny strzał tak to Red Faction 2 +1

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Max Payne 2
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
o kurde tabela
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo |
11pkt--->| Okruch | ...NathaN... |
10pkt--->| graf_0 | Sandro |
9pkt--->| wielebny_666 |
7pkt--->| loczek82 |*..::Michael::..* |
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | MAROLL | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
Sandro [ Wymiatacz ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo |
11pkt--->| Okruch | ...NathaN... | Sandro |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
7pkt--->| loczek82 | |*..::Michael::..* |
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | MAROLL | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
Zagadka:
Główny bohater nic nie mówi i jest żołnierzem amerykańskim
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
medal of honor?
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
call of duty?
Sandro [ Wymiatacz ]
Właśnie też zauważyłem, że z tabelą jest coś nie tak, więc ją skopiowałem z pierwszego posta i uaktualniłem :)
Sandro [ Wymiatacz ]
Cholerka, dobre odpowiedzi dajesz, ale to nie ta wojna :)
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Americas Army?
...NathaN... [ The Godfather ]
vietcong ?
...NathaN... [ The Godfather ]
operation flashpoint

*..::Michael::..* [ Phoenix ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo |
11pkt--->| Okruch | ...NathaN... | Sandro |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|*..::Michael::..* |
7pkt--->| loczek82 |
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | MAROLL | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
Zagadka:Gra akcji/FPS oparta na motywach jednej z najciekawszych serii komiksowych stworzonych przez Jeana Van Hamme. Gracz staje sie agentem, który musi zazegnac wiszace nad swiatem niebezpieczenstwo. ...
(tez latwe)
Sandro [ Wymiatacz ]
Podpowiedź:
W tytule gry pojawiaja się dwie ostatnie cyfry z roku, w którym dzieje się ta gra. Rozumiecie? :)
...NathaN... [ The Godfather ]
Largo

*..::Michael::..* [ Phoenix ]
o srry pomylilo mi sie cos
Sandro [ Wymiatacz ]
MICHAEL NIE ODGADLES JESZCZE!!!!
...NathaN... [ The Godfather ]
lub Largo Winch
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
to na pozniej bedzie
...NathaN... [ The Godfather ]
Shelschock Nam'67
Sandro [ Wymiatacz ]
Nathan +1
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
far cry?
...NathaN... [ The Godfather ]
a od michaela dostane punkcik ?
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Shellshock '69

*..::Michael::..* [ Phoenix ]
nie bo nie zgadles
Sandro [ Wymiatacz ]
Michael - chodzi o XIII?
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Sandro==>tak to XII myslalem ze napisales ze dobre odpowiedzi DALEM NIESTEY NIE DO CZYTALEM DO KONCA SORRY

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Manifest lipcowy :)
Pytanie Michaela sie ni liczy. Z jakiej racji je zadal ;]!

Sandro [ Wymiatacz ]
Dobra, ale pozwolisz, ze dodam sobie punkcik za tą trzynastkę?

*..::Michael::..* [ Phoenix ]
NIE CO TY
Sandro [ Wymiatacz ]
hehehehehe - ok, ok :)
Loonatyk - lud żąda zagadki :)

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Sandro - mowy nie ma, jesli chodzi o pkt'y to jestem sknera, nawet dla ludzi z Usera :] (kiedy 17 numer?)

eXcuseMe [ Pretorianin ]
Fajny watek wlasnie widze jak *..::Michael::..* stuknol sobie z 10 postow na jedno pytanie :)
Moze bede tu czesciej zagladal
...NathaN... [ The Godfather ]
To jest aktualna lista, Michael'owi punkcik odjalem bo w koncu nie zgadl.
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | Sandro |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
7pkt--->| loczek82 |*..::Michael::..* |
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | MAROLL | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
Zagadka: Bardzo ciężki Weekend
Sandro [ Wymiatacz ]
Loonuś - pierwszego może będzie. A jak nie, to pierwszy tydzień stycznia :) Miło wiedzieć, że ktoś czyta to co pisze :)
MAROLL [ Legend ]
Postal 2 Apocalypse Weekend
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Postal 2:apocalypse weekend
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
MAROLL==>GRRR
...NathaN... [ The Godfather ]
MAROLL +1
Spadam oglądać tv. Może jeszcze wpadne przed 2005.
MAROLL [ Legend ]
Michale ma sie ten refleks:)
Sandro [ Wymiatacz ]
MAROLL - łapiesz komary za genitalia w rękawicach bokserskich? :D

...NathaN... [ The Godfather ]
Michael --> Niepotrzebnie pisałeś dwukropek ;)
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
...NathaN...-->hehe:)masz racje
MAROLL [ Legend ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch | Sandro |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
7pkt--->| loczek82 |*..::Michael::..* |
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
Zagadka: Pewien buntownik zbuntował się przeciwko wielkiej korporacji zaczynającej się na G
MAROLL [ Legend ]
pospieszcie się bo musze spadać:)
Sandro [ Wymiatacz ]
to daj podpowiedz
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
to daj wielka podpowiedz
MAROLL [ Legend ]
No taka banda co dewastuje
Sandro [ Wymiatacz ]
Devastation
MAROLL [ Legend ]
Sandro +1
Sandro [ Wymiatacz ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
7pkt--->| loczek82 |*..::Michael::..* |
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
Zagadka:
Nasz bohater walczy z frutmenami (zagadka łatwa, ale proszę o pełną odpowiedź)
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
z czym?
Sandro [ Wymiatacz ]
Michael - LOL
MAROLL [ Legend ]
Giants : Citizen Kabuto spadam
Sandro [ Wymiatacz ]
wanna podpowiedź? :)
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
yes
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Sandro==>>My spedzimy sylwestra zadajac sobie zagadki LOL:-)
Sandro [ Wymiatacz ]
Bohater jest dinozaurem i czasem korzysta z luster, by pokonac złych frutmenów :D

*..::Michael::..* [ Phoenix ]
TY NO CO TO JEST FRUTMEN

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Excalibur: Kill this fuckin fruit's
LOL :)
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Turok: Dinosaur Hunter
ale CZY MAROLL nie podal poprawnej odpowiedzi?

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Frutmen to czlowiek, ktory bardzo lubi owoce :]!
Sandro [ Wymiatacz ]
Żaden z was nie udzielił poprawnej odpowiedzi. A co to jest frutmen - nie wiem! Nie grałem w tą grę, czytałem o niej :D
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
no to daj podpowiedz tak jak wczesniej co wstawiles ... HOLLOW ...
Sandro [ Wymiatacz ]
Dino - fragment tytulu
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Dino Island
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Dino Crisis
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Jurassic Park III: Dino Defender
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Dino Crisis
Sandro [ Wymiatacz ]
ŻLE!!!!!!!
remwall [ Zagłębiak z DG ]
Turok: Dinosaur Hunter
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Zoo Tycoon: Dinosaur Digs
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Turok Evolution -- było wogóle coś takiego ?
Sandro [ Wymiatacz ]
o w morde, skapnalem sie ze tej gry NIE MA w encyklopedii GOLa
remwall [ Zagłębiak z DG ]
Dino Crisis 2
remwall [ Zagłębiak z DG ]
dinos and bubbles?
Sandro [ Wymiatacz ]
Może dać odpowiedź?
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Dino: Intruzi w ogrodzie
remwall [ Zagłębiak z DG ]
Dino: Intruzi w ogrodzie
Sandro [ Wymiatacz ]
Michael +1
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|*..::Michael::..*|
7pkt--->| loczek82
6pkt--->| Loonatyk | TheAnswer |
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
Zagadka:Gra przygodowa z elementami RPG, Frodo,Gandalf 1 czesc pelny tytul
TheAnswer [ Quetzal ]
Lord of the rings the Fellowship of the rings
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Ja zadaje najłatwiejsze zagadki moze pozniej bede zakladal trudniejsze
TheAnswer +1
remwall [ Zagłębiak z DG ]
wladca pierscieni druzyna pierscienia?
TheAnswer [ Quetzal ]
Albo Władca pierścieni drużyna pierścienia
TheAnswer [ Quetzal ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 |
8pkt--->|*..::Michael::..*|
7pkt--->| loczek82 |TheAnswer|
6pkt--->| Loonatyk|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
Zagadka:Program szkoleniowy piechoty amerykańskiej
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Full Spectrum Warrior
Sandro [ Wymiatacz ]
Americas Army
Sandro [ Wymiatacz ]
Full Spectrum warrior
TheAnswer [ Quetzal ]
Łatwa zagadka
*..::Michael::..* +1
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
19pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
7pkt--->| loczek82 |TheAnswer|
6pkt--->| Loonatyk|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
Zagadka:Sequel przygodowej gry akcji utrzymanej w tradycji filmów szpiegowskich z lat 60-tych
Full Tytuł:-)
remwall [ Zagłębiak z DG ]
No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way
TheAnswer [ Quetzal ]
Metal gear solid

*..::Michael::..* [ Phoenix ]
eeee tam... nie umiem zadawc trudnych zagadek
remwall +1
remwall [ Zagłębiak z DG ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
20pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
7pkt--->| loczek82 |TheAnswer|
6pkt--->| Loonatyk|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
2 czesc znanaj gry tpp z psem profesorem i kurtem
TheAnswer [ Quetzal ]
MDK 2
remwall [ Zagłębiak z DG ]
TheAnswer +1
TheAnswer [ Quetzal ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
20pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
8pkt--->|TheAnswer|
7pkt--->| loczek82
6pkt--->| Loonatyk|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
Zagadka: Polskie ala Comandos
remwall [ Zagłębiak z DG ]
another war?
Sandro [ Wymiatacz ]
TheAnswer szybciej
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Counter-Strike
Sandro [ Wymiatacz ]
cholerka, spoznilem sie
Michael - to wykracza poza granice dobrego smaku!
TheAnswer [ Quetzal ]
NIET
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Nie pamietam podtytulu... GROM
Sandro [ Wymiatacz ]
Robin Hood: Legenda Sherwood???????
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
Sudden Strike II
Sandro [ Wymiatacz ]
Grom: Terror w Tybecie :)
Ale to przecież nieważne...
TheAnswer [ Quetzal ]
^Loonatyk^ +1 ---tak własnie oto grę mi chodziło
Counter Strike HAHAHAHA
Hellcat [ Legend ]
Rezerwowe Psy? :)
E, spóźniłem się wziąłem :]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 21:26:07]

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Pytanie: Gra oparta na przygodach starego polskiego serialu, pelny tytul.

Sandro [ Wymiatacz ]
Counter Strike
Sandro [ Wymiatacz ]
Może The Sims? Pasowałoby poniekąd :)
remwall [ Zagłębiak z DG ]
Weird War: The Unknown Episode of World War II

TheAnswer [ Quetzal ]
DoomIII
hihi
Sandro [ Wymiatacz ]
Loonatyk - to pytanie bierzemy poważnie, czy tak dla jajców?
Sandro [ Wymiatacz ]
TheAnswer - to dobry trop :)
Do(o)m :D
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Powaznie. Podpowiedz - serial dot. pewnej wojny.
remwall [ Zagłębiak z DG ]
Jak rozpętałem II wojnę światową ...
TheAnswer [ Quetzal ]
Czterej pancerni i pies
Sandro [ Wymiatacz ]
Wojna domowa?
Sandro [ Wymiatacz ]
Remwall - o w morde, fucktycznie...
^Loonatyk^ [ Konsul ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
8pkt--->|TheAnswer|
7pkt--->| loczek82 | Loonatyk|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
remwall [ Zagłębiak z DG ]
dodatek do najlepszej polskiej gry
remwall [ Zagłębiak z DG ]
pełny tytuł
Sandro [ Wymiatacz ]
A która polska gra jest wg ciebie najlepsza???????
loczek82 [ Disco Bear ]
painkiller battle out of hell
remwall [ Zagłębiak z DG ]
podpowiem ze ta gra to najwyzej oceniana wsrod poslkich gier i kosztuje 20 zl
Sandro [ Wymiatacz ]
no to loczek dal odp.
TheAnswer [ Quetzal ]
Mortyr
remwall [ Zagłębiak z DG ]
loczek82 +1
TheAnswer [ Quetzal ]
A o jaki film dokumentalny chodziło???
loczek82 [ Disco Bear ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*|
8pkt--->|TheAnswer| loczek82 |
7pkt--->| Loonatyk|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
Zagadka - A siódmego dnia przeładował...
Sandro [ Wymiatacz ]
Painkiller?
loczek82 [ Disco Bear ]
Sandro --> Nie
TheAnswer [ Quetzal ]
Moze jakaś małą podpowiedź?? CO wy na to
Sandro [ Wymiatacz ]
ohhh yesss
TheAnswer [ Quetzal ]
No to czekamy loczek??
loczek82 [ Disco Bear ]
Podpowiedź - PLAY 12/04
TheAnswer [ Quetzal ]
POSTAL 2 SHARE THE PAIN PL
TheAnswer [ Quetzal ]
POSTAL 2 APOCALYPSE WEEKEND
loczek82 [ Disco Bear ]
TheAnswer +1
TheAnswer [ Quetzal ]
albo to THE RAGE?
TheAnswer [ Quetzal ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... | Sandro |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer|
8pkt--->| loczek82 |
7pkt--->| Loonatyk|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
Zagadka:Gra z Boskim niemowlakiem w roli głównej
Sandro [ Wymiatacz ]
Angels vs Devils
karolix [ Pretorianin ]
herkules
Sandro [ Wymiatacz ]
Messsiah?
Regis [ ]
Messiah :P
TheAnswer [ Quetzal ]
Sandro +1--- It's great!!
Sandro [ Wymiatacz ]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
13pkt--->| Sandro |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer|
8pkt--->| loczek82 |
7pkt--->| Loonatyk|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
banalna zagadka:
Gra polega na klikaniu odpowiednich miejsc :D
TheAnswer [ Quetzal ]
Dungeon Siege
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Saper
W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
saper
Sandro [ Wymiatacz ]
Loonatyk plus jeden :)

TheAnswer [ Quetzal ]
Zagadka powalająca
Sandro [ Wymiatacz ]
trzeba bylo prosic o pelny tytul, nie byloby tak latwo :D

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]
kurde znowu nie zddążyłem założycieł karczmy i 0 punktów hehehehe
ps. we wstępniaku kilka błędów ortograficznych
zapozał/a z naszym regulaminem
jakby co słowo zapozał kto zna takie
MAROLL [ Legend ]
Wpadłem jeszcze przed 2005 więc może pora na 17 watek co??
Sandro [ Wymiatacz ]
Czepiasz się, wodzu :)

^Loonatyk^ [ Konsul ]
W tej grze pojawiają się klimaty ukraińskie. I Lachy!
Uwaga - trudne i podchwytliwe.
Sandro [ Wymiatacz ]
MAROLL ==> no to rob czesc 17
MAROLL [ Legend ]
ok juz robie:)
karolix [ Pretorianin ]
kozacy
Sandro [ Wymiatacz ]
Loonuś => mógłbyś być tak miły i uaktualniać liste?
a co do zagadki - chodzi o Czarnobyl?

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Ah...zapomnialem. Karolix - dbamy o ortografie. I poprosze angielski tytul. Pelny.
Sandro [ Wymiatacz ]
Cossacks: art of War??
loczek82 [ Disco Bear ]
Kozacy Europejskie Boje
Sandro [ Wymiatacz ]
Cossacks: European Wars
loczek82 [ Disco Bear ]
Cossack: European Wars

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Po dlugiej batalii zapunktowal Sandro. Napisal po angielsku wlasciwy tytul ;]. Niby takie proste. Ale brawo dla osoby, ktora odgadla, ze "lachy" to nie cziki przy wozach w NFS tylko Polacy :]
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Sandro |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer|
8pkt--->| loczek82 | Loonatyk|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |

Sandro [ Wymiatacz ]
Sie wie - Sandro the best :D
31pkt--->| Kentril |
23pkt--->| Yo5H |
21pkt--->| remwall |
17pkt--->| przemek__ |
15pkt--->| eMMeS |
14pkt--->| Sandro |
12pkt--->| goldenSo | ...NathaN... |
11pkt--->| Okruch |
10pkt--->| graf_0 |
9pkt--->| wielebny_666 | *..::Michael::..*| TheAnswer|
8pkt--->| loczek82 | Loonatyk|
7pkt--->|
6pkt--->|
5pkt--->| DrZK |
4pkt--->| ksips | barteqq | Silver Fox |
3pkt--->| Mago8 | Ma3lstrom | PAW666THESATAN | shadzahar
2pkt--->| Raziel | Cartoons | bolognese | Mr. Error | gladkicom | Vejt | darek_dragon | maciej_ | poltar | MAROLL |
1pkt--->| Stranger[Gry-Online] | Orlando | Gul'dan | iNfiNity! | M'q | Bigkangoo | robert542 | OBZ | snopek9 | Markos | Gambit | Romanujan | Jogurt | Conroy | J_A_C_K |
Zagadka:
Gra, w której jednym z celów jest chodzenie do pubu. Tytuł i podtytul
Sandro [ Wymiatacz ]
MAROLL => Co tak długo ten watek robisz?

przemek__ [ PRZEMEK ]
ja włąśnie wychodze :) lunuś baw się dobrze, powodzenia z serwisem w 2k5 :P
loczek82 [ Disco Bear ]
Hooligans: Europejska Zadyma?
Sandro [ Wymiatacz ]
Loczek walnął w dziesiątkę niczym pewien fiński snajper, którego imienia nie pamiętam :) +1
Zakłądam nowy watek
MAROLL [ Legend ]
Nowy wątek juz gotowy ( czekałem na uaktualnioną listę:) )
Sandro [ Wymiatacz ]
aaa, tu kul :D

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Przemex__ - no dzieki i nawzajem. Tylko za wiele nie wypij, bo to sie moze zle skonczyc :]. I dzieki. Zreszta zapraszam, jak juz bedziesz w stanie :P
A co do zagadki: WET: THE SEXY EMPIRE?!
goldenSo [ AnomaliA ]
Wszystkiego najlepszego z okazji nowego roku