Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Tak sie skończyc może Sylwester... :PPP
Jak bylo to sorry (a co nie było!? :P) , a jak było niedawno to jeszcze większe sorry :)...Hmmm uwaga niektóre zdjęcia są obrzydliwe więc zaleca się oglądanie ich osobą pełnoletnim :D..Oglądacie na swoją odpowiedzialnosc :)
Anarki [ Demon zła ]
byyyłoooooo :) ale zawsze warto ponownie obejrzec:)
cronotrigger [ Rape Me ]
nie widzialem :)
zajebiste niektore

Chupacabra [ Senator ]
zarabusta strona, jest tu nawet jedno zdjecie przezemnie robione. Mnie nie ma, za twardy jestem by tak konczyc:D

Tristan9 [ Konsul ]
No ci kolesie musieli mieć niezły odlot.
gregol [ Junior ]
znalezienie sie na tej stronie dobra oznaka ze trza przestac pic :]

dziku86 [ The Cure ]
zdjacie sa za mocne !! hardcore na maxa ! :D
hum4ncry [ Konsul ]
hardcore poprostu hardcore, tacy zaloganci to sie rzadko zdarzaja :D
TheAnswer [ Quetzal ]
Fajne ja nie widziałem

WindowsXP [ Konsul ]
Tak, zarzygani goście są bardzo interesujący i zabawni. Ha, ha, ha.

^Loonatyk^ [ Konsul ]
Dno. Mnie to nie smieszy...

WindowsXP [ Konsul ]
Loonatyk, bo my jesteśmy "sztywniakami".
^Loonatyk^ [ Konsul ]
Ja nie wiem jak mozna sie podniecac czyms takim. FE:D

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
dno...
Youmak [ Konsul ]
I to ma być zabawa w dzisiejszych czasach - ehm chyba troche nie na miejscu takie coś.

@lb@tros [ Horned Reaper ]
hehehe niektóre zdjecia niezle :D
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
ja pierdziele jaki jaki stan !!!

Da5id. [ Snufkin ]
Błeee, nie strasz ludzi :P
Inna sprawa, ze mam na kompie pare zdjec mojego autorstwa ktore nadawalyby sie do takiej galerii ;)

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
niektóre są nawet fajne...

peners [ SuperNova ]
Davhend na sywlku buta zgubił i szedł tylko w jednym do domu :D

o^scar^^ [ GRWD ]
Och u mnie sie skonczyło rozbita wargą i bolącym brzuchem(oczywiście kolega to odczuwa). Byliśmy nad "Basztą" i tam kolege zgubiliśmy a on wrócił sam do domu(jakieś 3km krętej drogi) i czekał pół godziny przed moimi drzwiami a nastepnie poszedl spać przed swoimi drzwiami(klucze od swojego domu oczywiście zostawił u mnie w domu). My z kolegami(łącznie nas było pięciu) dostaliśmy coś koło 2-4 godziny kazanie od ojca kolegi, że tak się nie robi. I ojciec niemógł przyjąć do wiadomości, że my pobitego kolegi nie zostawiliśmy tylko się zgubił. Oby moi rodzice niewracali od ciotki bo będzie hałas:]

Roko [ Generaďż˝ ]
extra zdjęcia, dawno się tak nie uśmiałem :))

Kogitto [ Centurion ]
No same zajefajne imprezy są pokazane :P
hugo [ v4 ]
hehe stare, zdjęcie nr 17 z mojej mieściny pochodzi ;)
Kruk [ In Flames ]
Bardziej żałosne niż śmieszne.

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Kruk to nie koniecznie musi śmieszyć , tu głównie chodzi oto , żeby przestrzec , a to chyba dobrze? :D
sergi__ [ Underworld ]
Mało śmieszne.
Fett [ Avatar ]
fuuuj :P
Jednego goscia z tamtąd znam :) siaara :D
Milka^_^ [ Potępieniec ]
3 zakładka , zdjęcie nr 2 => Mój sąsiad.
Marksman [ Promyk ]
Jak będzie ze mną takźle - niech mnie ktoś zastrzeli...
Nieciekawe...
C@MEL [ Konsul ]
hehejuz to widzialem ;]
kowal24 [ Widzew Łódź ]
niektóre widziałem ale nie wszystkie.

Mc-Muza [ Konsul ]
FAJIUSKIE FOTKI (niektóre naprawde chamskie) - widziałem ale nie all.