GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tak sie skończyc może Sylwester... :PPP

31.12.2004
18:51
[1]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Tak sie skończyc może Sylwester... :PPP

Jak bylo to sorry (a co nie było!? :P) , a jak było niedawno to jeszcze większe sorry :)...Hmmm uwaga niektóre zdjęcia są obrzydliwe więc zaleca się oglądanie ich osobą pełnoletnim :D..Oglądacie na swoją odpowiedzialnosc :)

31.12.2004
18:56
[2]

Anarki [ Demon zła ]

byyyłoooooo :) ale zawsze warto ponownie obejrzec:)

31.12.2004
18:59
[3]

cronotrigger [ Rape Me ]

nie widzialem :)
zajebiste niektore

31.12.2004
19:26
smile
[4]

Chupacabra [ Senator ]

zarabusta strona, jest tu nawet jedno zdjecie przezemnie robione. Mnie nie ma, za twardy jestem by tak konczyc:D

31.12.2004
20:01
smile
[5]

Tristan9 [ Konsul ]

No ci kolesie musieli mieć niezły odlot.

31.12.2004
20:04
[6]

gregol [ Junior ]

znalezienie sie na tej stronie dobra oznaka ze trza przestac pic :]

31.12.2004
20:55
smile
[7]

dziku86 [ The Cure ]

zdjacie sa za mocne !! hardcore na maxa ! :D

31.12.2004
21:14
[8]

hum4ncry [ Konsul ]

hardcore poprostu hardcore, tacy zaloganci to sie rzadko zdarzaja :D

31.12.2004
21:15
[9]

TheAnswer [ Quetzal ]


Fajne ja nie widziałem

31.12.2004
21:24
smile
[10]

WindowsXP [ Konsul ]

Tak, zarzygani goście są bardzo interesujący i zabawni. Ha, ha, ha.

31.12.2004
21:27
smile
[11]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Dno. Mnie to nie smieszy...

31.12.2004
21:29
smile
[12]

WindowsXP [ Konsul ]

Loonatyk, bo my jesteśmy "sztywniakami".

31.12.2004
21:31
[13]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

Ja nie wiem jak mozna sie podniecac czyms takim. FE:D

31.12.2004
21:40
smile
[14]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

dno...

31.12.2004
23:41
[15]

Youmak [ Konsul ]

I to ma być zabawa w dzisiejszych czasach - ehm chyba troche nie na miejscu takie coś.

01.01.2005
00:33
smile
[16]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

hehehe niektóre zdjecia niezle :D

01.01.2005
00:37
[17]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


ja pierdziele jaki jaki stan !!!

01.01.2005
02:28
smile
[18]

Da5id. [ Snufkin ]

Błeee, nie strasz ludzi :P
Inna sprawa, ze mam na kompie pare zdjec mojego autorstwa ktore nadawalyby sie do takiej galerii ;)

01.01.2005
08:38
smile
[19]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

niektóre są nawet fajne...

01.01.2005
08:50
smile
[20]

peners [ SuperNova ]

Davhend na sywlku buta zgubił i szedł tylko w jednym do domu :D

01.01.2005
09:27
smile
[21]

o^scar^^ [ GRWD ]

Och u mnie sie skonczyło rozbita wargą i bolącym brzuchem(oczywiście kolega to odczuwa). Byliśmy nad "Basztą" i tam kolege zgubiliśmy a on wrócił sam do domu(jakieś 3km krętej drogi) i czekał pół godziny przed moimi drzwiami a nastepnie poszedl spać przed swoimi drzwiami(klucze od swojego domu oczywiście zostawił u mnie w domu). My z kolegami(łącznie nas było pięciu) dostaliśmy coś koło 2-4 godziny kazanie od ojca kolegi, że tak się nie robi. I ojciec niemógł przyjąć do wiadomości, że my pobitego kolegi nie zostawiliśmy tylko się zgubił. Oby moi rodzice niewracali od ciotki bo będzie hałas:]

01.01.2005
09:48
smile
[22]

Roko [ Generaďż˝ ]

extra zdjęcia, dawno się tak nie uśmiałem :))

01.01.2005
10:47
smile
[23]

Kogitto [ Centurion ]


No same zajefajne imprezy są pokazane :P

01.01.2005
11:57
[24]

hugo [ v4 ]

hehe stare, zdjęcie nr 17 z mojej mieściny pochodzi ;)

01.01.2005
12:44
[25]

Kruk [ In Flames ]

Bardziej żałosne niż śmieszne.

01.01.2005
15:30
smile
[26]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Kruk to nie koniecznie musi śmieszyć , tu głównie chodzi oto , żeby przestrzec , a to chyba dobrze? :D

01.01.2005
15:41
[27]

sergi__ [ Underworld ]

Mało śmieszne.

01.01.2005
15:45
[28]

Fett [ Avatar ]

fuuuj :P

Jednego goscia z tamtąd znam :) siaara :D

01.01.2005
15:47
[29]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

3 zakładka , zdjęcie nr 2 => Mój sąsiad.

01.01.2005
15:48
[30]

Marksman [ Promyk ]

Jak będzie ze mną takźle - niech mnie ktoś zastrzeli...

Nieciekawe...

01.01.2005
15:51
[31]

C@MEL [ Konsul ]

hehejuz to widzialem ;]

01.01.2005
16:12
[32]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

niektóre widziałem ale nie wszystkie.

01.01.2005
16:48
smile
[33]

Mc-Muza [ Konsul ]

FAJIUSKIE FOTKI (niektóre naprawde chamskie) - widziałem ale nie all.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.