
Torn [ Merces Letifer ]
Vandenberg's Legacy® | #262 -- Noir Year's Eve
Vandenberg Lead The Way i basta.
Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.
IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2848137&N=1
NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN and AGAIN and AGAIN and AGAIN then he will be torn apart and rip into pieces!! Kapish!?
POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 03:22:19]
Silver Fox [ spamer ]
Piersi
Aerwin [ Centurion ]
a wiesz Briisu znudził mi sie poprzedni nick
Torn [ Merces Letifer ]
To ten też jest Twój Srebrny Lisie?

Silver Fox [ spamer ]
Hellcat ---> Wcześniej byłem jak to mówicie "obserwatorem"

Shakka [ Pogromca Chomików ]
geeeeeeeeez
Hellcat [ Legend ]
To może chociaż zdradźcie te swoje poprzednie nicki...
Chyba że to aż tak wielki wstyd
Zresztą, co jest w zmienianiu nicka "bo mi sie znudził"
Imie też tak często zmieniasz?
---
Shakkuś, pamiętaj, my są jeno pionki :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 18:47:17]
Brisk. [ Chomik ]
Silver to Mentor12 i popieram zmiane nicka bo te cyferki mnie zawsze do drgawek doprowadzaja ale czemu od razu nie powiedziałeś? :>
a to to drugie co to jest?
Torn [ Merces Letifer ]
Co jest Shakkuś?
Silver Fox [ spamer ]
Torn ---> Nie, na tym forum mam 2 nicki
Hellcat ---> Jeszcze teraz nie powiem bo to nie jest pewne. Wszystko zależy od GOLa
Brisk. [ Chomik ]
sądząc po dacie to Aerwin to tez Mentor?:>
Silver Fox [ spamer ]
OK, Brisk. mnie wydał :( Ale może i dobrze
Powiem Wam że miałem dośc Mentora12 i nie żałuje że trace Senatora.
Hellcat [ Legend ]
Dobra, spoko...niechaj i będzie Mentor...ale to tak trudno od razu powiedzieć?

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Szefu a nic coś mnie ukuło w oko :D :D
Fett [ Avatar ]
a to drugie to ja :P Kuna znowu zastepy nastolatkoof nie ma gdzie isc na sylwestra... w ciagu 15 minut napisaly do mnie 4 osoby
Brisk. [ Chomik ]
Wydał lol? :> Sam sie przyznałeś a poza tym Stranger tez miał w tym udział, prawda?:>

Silver Fox [ spamer ]
Brisk. ---> Nie, Aerwin nie jest moim niciem. Moje oba to Mentor12 i Silver Fox. Teraz czekam na przeniesienie abonamentu z konta Mentor12 na Silver Fox.
Silver Fox [ spamer ]
Brisk. ---> A gdzie to przeczytałeś?
BTW. Chce miec tu edycje postów!! :)
Brisk. [ Chomik ]
Silver i chyba uważasz że myśmy som tutaj jakas mzamknięta społecznośc i nigdzie nie wychodzimy :D Wiemy dobrze co gdzie sie dzieje :>
Brisk. [ Chomik ]
<lol>
Mam informatorów postawionych wysoko :>
Aerwin [ Centurion ]
nie stranger tylko Vorquei, kuna zamieszanie tutaj dzisiaj :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Niektorych to powinni zamykać w rezerwatach
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 18:53:36]
Silver Fox [ spamer ]
Brisk. ---> Wezi lepjei kóp słownjk ienzyka polskiego :D
Brisk. [ Chomik ]
Silver a Ty weź i lepiej nie wchodź mi w droge bo nie lubie takich przebieranek tak jak każdy z bywalców VL :]
Shakkuś i rozstrzelać :>
Shakka [ Pogromca Chomików ]
Briś ojj to chyba za mało :>

Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś na samym końcu rozstrzelać :> Wcześniej jeszcze pare inncyh przyjemnostek :>

Silver Fox [ spamer ]
Droga Briska wcześniej
Brisk. -----------------------------------------Silver Fox ---------------------------------->
Droga Briska teraz
Brisk. --------------------------------------------------------------------------------------->
Fett [ Avatar ]
dobra ja spadam. Nara koledze. hepi njuł jor

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Briś a wiesz, ze dzisiaj Seksmisja :D :D
Silver Fox [ spamer ]
Fett ----> Papa :(

Hellcat [ Legend ]
Który tam ma Skypa i chce pochłeptać do słuchawki? :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Ostatnie słowa graczy :
1. Masz stępiony topór tępy przyjacielu.
2. Cha, cha - nie masz już kul poddaj się! (miał drugi pistolet)
3. Wyciągam zawleczkę, wkładam mu granat do spodni i szybko uciekam.
4. Chowam kielich do plecaka i szybkim krokiem wychodzę ze świątyni.
5. Która godzina? To ile czasu nam jeszcze zostało!?
6. On nie jest zły tylko nerwowy.
7. Ustawiam głowę na wysokości jego kuszy, żeby mógł łatwiej
trafić.
8. To w takim razie jesteśmy gdzieś w okolicach strzelnicy.
9. To nie może mieć skutków ubocznych!
10. Pokazuję mu język.
11. To prawda, że kobiety krasnoludów mają brody?
12. Osłaniaj nas!
13. Będę was osłaniał.
14. Chowam jego głowę do worka i udaję, że nic się nie stało.
15. Nie wierzę w bogów.
16. On już nie żyje, prawda?
17. Kładę się na ziemi i udaję trupa.
18. Czy wy też słyszeliście: Soolkaaaan!?
19. Uciekam na najbliższe drzewo.
20. Będą kolejne uszy elfa do kolekcji!
21. Z drogi baranie, bo cię butem potraktuje!
22. To na pewno strażnicy miejscy?
23. Który z was gwizdnął?
24. Ups! to dynamit, a nie świeczka...
25. Patrzę w stronę przeciwną do tej, w którą ucieka wojsko

Brisk. [ Chomik ]
Ale mówta co chceta nasza społecznośc dogaduje sie w expressowym tempie i zawsze sie zgadzamy :D
GJ VL :]

Silver Fox [ spamer ]
Macie na dziś jakąś amunicje? :D Oto moja --->

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Briś no ba to trzeba kiedys oblać :D

Brisk. [ Chomik ]
* spluł monitor *
On nie jest zły tylko nerwowy. :D

Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś ano trzeba trzeba :D I nie pisz w tymsamym czasie co ja bo ja Edyty ni mom :>

Torn [ Merces Letifer ]
Shakkuś, ja tam wolę z Fallouta - Last Words np.:
I did drop the dynamite right?
Maybe if I act tough. I can scare them...
I'm sure the police will help me out.
I have 145% in Energy Weapons. I cannot possibly miss.
I'll save this stimpack for when I REALLY need it.
itd... :>

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Muwio rze Edyta sie wukańcza :D
Hellcat [ Legend ]
Prezes, mam do Cię pytanie od którego zależy przyszłość mojego związku z Shakkusiem... :> [i Stołem]

Brisk. [ Chomik ]
Prezes no odnosniem Shakkusiam moge odp ale odnośnie Stoła nie :> Zostawił nas i nie wiemy gdzie on jest :>
Shakkuś jo tom ni wim :D Nie utrzymuje z nią żadnego kontaktu co by nie było :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
1. Odłóż te widły chłopcze!
2. Szybko uciekam!
3. Chowam miecz i mówię, że nie będę walczył z tym głupkiem.
4. Jak to konie uciekły?
5. Co rozumiesz przez "obcięli ci nogi"?
6. Ej, wariacie!
7. Normalne wróble nie są takie duże!
8. To jakiś słaby nekromanta, nie może mieć wielu szkieletów...
9. To musi się udać!
10. Jak mogłeś to zrobić?
11. Zaraz zginiesz ty plugawy pomiocie Chaosu!
12. Wycie? Jakie wycie? Pewno wam się zdawało...
13. To nie może być prawda!
14. Jak to król nie chce się ze mną spotkać? Krzyczę na cały głos: Zejdź do nas ty głupi złamany kutafonie!!!
15. Niezła lalunia...
16. Wyrzucam zwłoki za mur i udaję, że szukam grzybów.
17. Niemożliwe, żeby w tym pysznym jedzonku była jakaś trucizna.
18. Zapolujemy na elfy?
19. Ściągam płytówkę i wypływam na powierzchnię.
20. Panie kapitanie! Czy statki zawsze pływają dziobem w dół?
21. Nie zjecie mojego konia bojowego!
22. To na pewno gobliny?
23. Spoko, trzeba przeciąć niebieski kabelek...
24. Chyba wzięliście pochodnie?
25. Gdzie moja broń?
Muahahahahha pierwsze mnie rozwalił :D

Hellcat [ Legend ]
Jak to go nie ma jak siedzi ze mną i mnie smyra po czaszce? :D

Silver Fox [ spamer ]
All ---> Lece na imprezkę. Do jutra :)

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Prosze tutaj shakkusia nie obgadywać :>

Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś dawaj wiencej :D
Prezes toś Ty taki łobuz :>

Hellcat [ Legend ]
Nie znam frajera :]
A jak...i mam Edyte...znam Piaska i mam Paszport Polszitu :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 19:11:16]

Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś ja Ci coś mówiłam! :> Nie w tym samym czasie bo coś ktoś może podejrzewać :> I nie obgadujem :>

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Nie znam frajera :] >>> ostatnie słowa Hellusia :D

Brisk. [ Chomik ]
Edyty nie mam i nie znam ale paszport polszitu mam i to chyba sztuk 3 :D
* brb *

Torn [ Merces Letifer ]
to ja też jeszcze zapodam. Sor, że in english, ale nie chce mi się tłumaczyć, Ci którzy grali w F wiedzą ocb.
They're only Mantis!
I'm sure Ian can kill that Deathclaw for me.
Its just ONE Death Claw...
I'm sure Ian will put away his knife and pull out his 14mm THIS turn.
I'll save the game after I win this fight...
He can't hit me from there!

Hellcat [ Legend ]
Juw gat tu pampidap!!

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Szef :D
MG: Słyszysz odgłosy jakiegoś zwierza. To cos naprawdę dużego.
Gracz: Ale ja nie chcę się z tym spotkać!
MG: Dziś znów nie masz szczęścia...
Gracz: Ale te kowadło jest mi naprawdę potrzebne.
MG: Mówię ci, że go nigdy nie znajdziesz!
Gracz: No dobra, ale ja i tak szukam...
Gracz: Pukam głową w drzwi.
MG: Otwiera ci jakaś stara baba i mówi, że zakład dla obłąkanych dwie ulice dalej.
MG: Zauważył was patrol straży nocnej...
Gracz 1: Znowu???
Gracz 2: Nie przejmuj się, jutro znowu spróbujemy.
MG: Widzisz, że twój kolega jest związany i zakneblowany.
Gracz 1: Przecinam linę.
Gracz 2: Ty idioto! Ta lina mogłaby się nam do czegoś jeszcze przydać!
Gracz 1: No to jej nie przecinam...
MG: Już ją przeciąłeś baranie!
Gracz: Za ile mogę opchnąć kij?
MG: Jak znajdziesz jakiegoś frajera to nawet za 5 srebrników...
MG: Zauważa cię kowal, którego chcieliście okraść i wola o pomoc...
Gracz 1: Pomóż mi!
Gracz 2: Mów ciszej, żeby nikt nie usłyszał...
Gracz: Czy załatwił pan mi już tego konia?
MG: Jeszcze nie, ale jutro pójdę się o niego zapytać.
Gracz: On mi jest potrzebny na dzisiaj!
MG: To w takim razie pójdę się zapytać pojutrze.
MG: Gdy wszedłeś do karczmy, trzech pijanych krasnoludów mówi do ciebie: "Wynoś się, ty pokrako ze szpiczastymi uszami"!
Gracz: Cześć chłopaki!
Gracz: Wykorzystuję moją umiejętność bystry wzrok i widzę ukrywającą sie postać...
MG: To ja mówię ci, co widzisz!
Gracz: A więc wykorzystuję moją umiejętność bystry wzrok i czy widzę ukrywającą się postać?
MG: ...a wiec, pomożecie mi?
Gracz 1: To może być zasadzka!
Gracz 2: Też tak myślę. Idziemy!
:P:P
Hellcat [ Legend ]
A ja se dziś wieczorem nakręce filma...a so :D

Brisk. [ Chomik ]
Trzeba przyznać że gracze są faktycznie dzifni :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Qna zostalo mi 455KB do zassania i sie zatrzymało grrrrrr :D

Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś Seksmisja sie zbliża więc skocz po czipsy i koc bo mi zimno :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu koc juz dawno mam, a czipsy to nie mam za bardzo hmm czekaj pokroje ziemniaki i podsmaże :D

Brisk. [ Chomik ]
Tylko se krzywdy nie zrób bo byś był potem mało użyteczny :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
W jakim sensie mało użyteczny ? :D
Torn [ Merces Letifer ]
Ja tam obejrze Remula zwanego Lorro.
Słabsza ta część niestety..
chyba z nudów postudiuję wykresy i teorię :/
może później się rozerwę.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 21:22:06]

Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś lepiej żebys nie wiedział :D
* pije syrop z gwinta * :D
Torn [ Merces Letifer ]
Styknie tego studiowania, co ja jakiś student jestem :>
Oo, patrzcie:
Urodzili sie 31 grudnia (lat temu): Anthony Hopkins (67), Ben Kingsley
(61), Taylor Hackford (59), Jan Dworak (56), Val Kilmer (45), Krystian
Matysek (37), Konrad Niewolski (32), Agnieszka Grochowska (25)
Urodzili sie 1 stycznia (lat temu): Mieczyslaw Kalenik (72), Frank
Langella (65), Piotr Jaxa (60), Shinya Tsukamoto (45), Embeth Davidtz
(39), Paul Thomas Anderson (35)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 21:32:39]

Hellcat [ Legend ]
A Szef to w domu? :)
Kto dziś trafi petardą w stację LPG za moim blokiem? :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 21:49:37]
Torn [ Merces Letifer ]
A w domu, w domu.
Przesune zegarki o 2h i bede miał z głowy, nienawidze czekać.
Ja mogę się postarać, tylko wytrenuję gołębia w przenoszeniu petard i zrzucaniu ich do celu (po uprzednim odpaleniu).

Hellcat [ Legend ]
Homing Pigeon!! :D
Torn [ Merces Letifer ]
a potem następny poziom: kamikaze pigeon :>
zaraz będzie best text z Die Hard 2
yuppi-kay-ey mo'faker :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 22:00:28]

Brisk. [ Chomik ]
* czyta komixy *

Hellcat [ Legend ]
Potem będzie Grandma :D
Albo Donkey Stomp :D
Torn [ Merces Letifer ]
* pali filmy * ^^
jaka Grandma ?
a może exploding sheep :)
*bee, bee, beee.. dups*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 22:08:31]
Hellcat [ Legend ]
*znalazł jakieś zioła* :D

Hellcat [ Legend ]
Holy Hand Grenade :]
Hallelujah...DUP :D
Torn [ Merces Letifer ]
O przypomniało mi się, że miałem Latający Cyrk sobie obejrzeć - all episodes :)
Noc jeszcze młoda, potrzebuje jakieś 45h tylko :)

Hellcat [ Legend ]
Ja mam do obejrzenia kilka odcinków ER i Star Treka :]
Torn [ Merces Letifer ]
Drogą eliminacji dojdziemy jaka to piosenka była w Wakacjach w Vegas.
O! Scary Movie2 :>
Torn [ Merces Letifer ]
Dooobra, widzę, że wszyscy mi pomagają to lecimy:
Good Vibrations (-)
Garota de Ipenema (wątpie żeby to było to)
Born To Be Alive (nie mam pojęcia co to)
Come Fly With Me (raczj nie o vietnamie to)
The Arrival (?)
Crystal Cage 2 (?)
Japanese World (?)
Bless Us All (?)
Holiday Road (?)
Once In a Lifetime (raczej nie)
Lovin' You (-)
Hey Girl (?)
Ready To Go (-)
Aint That ... (-)
Man With The Golden Arm (??) może to
All Along the Watchtower (??) albo to
Fascination (?)
Volare (-)
Sabre Dance (-)
The Way You Look (- chyba)
Rusty's Rave (?)
My Love (?)
Vegas Vacation (-)
Ktoś zna te z (?) ? :>
Noo, widzę nieśmiałego chłopca chcącego odpowiedzieć - dalej - nie wstydź się :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 22:34:30]
Hellcat [ Legend ]
All Along The Watchtower...któż tego nie zna :)
Torn [ Merces Letifer ]
A co to jest.. zanuć.. coś z lat 60/70 ?
Kazaa nie chce mi się connect :<

piokos [ ]
Torn => tekst z Die Hard'a to nie yuppi-kay-ey mo'faker, tylko U.P.K.A. :D

Torn [ Merces Letifer ]
ju-pi-kej-aj ?
piokos, dałeś już w palnik chyba :D ;)
Trochę się pomyliłem w pisowni, oto cytat z memorable quotes z imdb:
John McClane: Yippie-kay-yay, motherfucker.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 22:47:51]

piokos [ ]
Torn => Tobie coś się pokiełbasiło:
ej-bi-si-di-i-ef-dżi-.......-eks-łaj-zi :)

piokos [ ]
kiedyś filozofowie próbowali to rozszyfrować, zapamiętałem tylko ..... Kick Ass lub Kiss Ass. Dawno to słyszałem. :)

Torn [ Merces Letifer ]
Masz piokos - poducz się anglika :
Fett [ Avatar ]
jezd dobże :D
Torn [ Merces Letifer ]
No nie dowiem się chyba co to za piosenka była..

Brisk. [ Chomik ]
bonanza...bonanza.. bonanza..!!!!

piokos [ ]
Nic się nie nauczyłem, ale za to się uśmiałem :)
no dobra, a jak rozszyfrujesz F.B.I - ef-bi-aj czy ef-bi-ej ? :P
A- ej
I - aj
Torn [ Merces Letifer ]
:)
piokos nie bardzo wiem o co Ci chodzi :>
sam napisałeś jak się czyta I więc masz efbiaj.
chyba, że chodzi Ci o rozwinięcie skrótu federal bureau of investigation..
ee, nie pijcie już.
:>
Torn [ Merces Letifer ]
edit: nieważne, chyba już mogę :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 23:22:00]

Brisk. [ Chomik ]
frizzzz! CiBieŚ :> łot mins central biuro śledcze :>
nanananana Bonanza!! :D
Torn [ Merces Letifer ]
No i pierwsze pirotechniczne oparzenie za mną :)

Brisk. [ Chomik ]
No ja tam ogniem sie nie bawie :D mam bardzi nie mile przezycia zwiazane z popatzreniami :D i nikomu tego niezycze :d
Brisk. [ Chomik ]
* memła karteczke z napisem z jednej strony bilet wstepu, sylwester 2004/2005 a z drugiej z adresemklubu*
kufa a ja ofkorz sie rozchorowac musiałem :>
Brisk. [ Chomik ]
muahahaha byłem na antebnie igol.fm :D

Torn [ Merces Letifer ]
A co robiłeś na ich antenie ? Psułeś, co... nieładnie.

Brisk. [ Chomik ]
Nie ja tylkpo tresc przekazywałem :D bkledy wyłapali ale to % wiec darowali :D
Torn [ Merces Letifer ]
Mam nadzieję, że nie treść żołądkową.
Trzeba iść pooglądać fireworks za moment.
Noir Year Eve za kilka mins.
Brisk. [ Chomik ]
O nie nie :D ja tyz idem:]
H NY :>
Brisk. [ Chomik ]
<yeah>
europe - final countdown :]
Torn [ Merces Letifer ]
<yeah>
totalna - cisza
Brisk. [ Chomik ]
coś wam powiem :> ci co widzieli nie zrozumieją :> zajebiście wyglada u mnie to wszystko :> ja mieszkam w dolinie i zaraz dosł las za p[łotem, z drugiej strony za drogą mam góry i lasy, wszedzie pełno ognisk a do tego te fajerwerki robią niesamowite wrzazenia zarówno huk niosący sie po górach ja k i te błyski odbijajaće sie po lasach :> zajeniste :] piekne :] polecam sylwka w górach cos pieknego :] szkoda że bez pewnej ppp...

Torn [ Merces Letifer ]
Beam me up Brisk - z chęcią to zobacze :]
*preparing for teleportation*
___
jest NY i nic się nie zminieło. pieprzona propaganda.
jest gorzej bo do next year mamy 365 zas***ch dni.
Dobrze, że w nią nie wierzyłem bo bym się zawiódł :)
Lepiej się miło rozczarować niż.. niemiło :)
Co by tu obejrzeć...
___
rzygać mi się chce.. nie mam siły zaczynać kolejnego roku..
męczące to wszystko :(
jakbym długo nie pisał, znaczy, że gram, oglądam film albo mi urwało rękę.
Cya.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 00:13:56]
Brisk. [ Chomik ]
Szefie tru tru :]
A moim sponsorem tego tak na prawde jest rzeka która zaliczyłem 23.12 bedąc w pracy jak sie lód załamał :] za głupote sie płaci :]
Ja mam zamiar dokończyć oglądanie wściekłych bo w barze jakoś nie dooglądaliśmy ostatnio :]
bat first: <drinking>

Hellcat [ Legend ]
Zbiłem butelkę :D

Brisk. [ Chomik ]
mi bomble nie sluza :D

Hellcat [ Legend ]
Stacja LPG wciunż stoi :]
Oj bo jak zaraz wyjde... :]

Brisk. [ Chomik ]
co stopi?

Hellcat [ Legend ]
W najgorszym przypadku będzie mini czernobyl i mi się pół bloku zawali :D
Nie wspominając o podziemnej erupcji zbiorników :]

Brisk. [ Chomik ]
Prezes mnie bezpiecznie u was :D
kurna ale zajembiscie echo niesie mjuzik po rzece :D
Hellcat [ Legend ]
Nie no, w tym momencie to już jest cicho...ale licho nie śpi :D

Brisk. [ Chomik ]
koń licho popchanął :>
straciłaś cnote bo co? cosama tego chciałas
straciłas cnete bo co? boon nalegał wzciąć
muahahahaa :D
jestes szalona, jesteś szalona
mówię ci, nie jestes aniłem mówie ci,
jestes szzalona mówie ci
zarabiste przeboje :d

Hellcat [ Legend ]
Spać :D

Fett [ Avatar ]
mamo.... GOREJE!!!! :D
hepi njuł jork :D

Brisk. [ Chomik ]
spaść? :D
biurko: szampan
pod biurkowo: debowe chyba dwa zostawły i resztka whiskey :D

Brisk. [ Chomik ]
dj z igola trzezwy :> dziwne :D
nie da ci tego martka, nie da matka, nie da ci zona, nie da ci kufelek piwa, tego co moze ci dać dziws sąsiadka z naprzeciwka :D:D:D:D

Brisk. [ Chomik ]
trfu pierwsze miało być ojciec ci nie da :D

Brisk. [ Chomik ]
muahahaha i zn00f bylem na antenie :D
Fett [ Avatar ]
Brisiu jak Cie prosze nie pij już... nie jesteś golebiem, zostaw tą antene :D

Brisk. [ Chomik ]
Fett jak dotąd tylko jadna osoba mnie o to prosiła :> i nie posłuchałem :>

Brisk. [ Chomik ]
dotad = całe czycie :d
Fett [ Avatar ]
ale ty naprawde nie jestes gołebiem :D

Brisk. [ Chomik ]
a co ty m,i z tym golebiam wuyjezdzasz? :>
Fett [ Avatar ]
kurna jak Ci mówie że nie jesteś gołębiem to nie jesteś, a nie głupie pytania :D

Brisk. [ Chomik ]
ocb? :D
Torn [ Merces Letifer ]
Żesz w morde, chciałem się już kimnąć i nie mogę zasnąć.
dawajta kołysankę :>
edit: a tak serio to literówkę musiałem poprawić bo nie dawała mi spokoju :P
branoc, fukc.it.@ll
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 03:23:11]
Wiolax [ Senator ]
niedobrze mi

Brisk. [ Chomik ]
czego pijesz jak nie uwmiesz? :D
Torn [ Merces Letifer ]
trzeba było nie pić like me :P
haha, wystarczy kilka razy napisać coś gdzieś i łyknie każdy każde kłamstwo...
pathetic.
branoc serio.
Wiolax [ Senator ]
czego sie tak cieszysz? :>
umiem...tylko szampan...
hki Szfie
:)
co sie bede powtarzac.... naprawde mi niedobrze
branoc
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 03:29:49]
Brisk. [ Chomik ]
Wioluś uwierz nie jest mi do śmiechu nic a nic ale mam z tego powodu płakać? a szampan mi nie służy i tak było zawsze ot pamietam dobrze świetowanie mistrzowsrwtwa wisełki jak był wściekły pies, bdebówka i szampan i pamietam wtedy powrót go home, błehhhhhhh :> I szystkiego naj Wioluś in da njiu jera :]
Ja sobie jeszcze popije. koncze szampana. mam jeszcze debówke i łódke w lodowce i nie jeste mi do śmiechu nic a nic.
Jerryzzz [ Senator ]
wszytkegi nalepzeg zycze po sassiedzku z karzczmy jak oceiszuc dziewczne. Wlanise skonczya sie u meniimeoreza a le alkohol jezce u miejsr!
Wiolax [ Senator ]
brygada poszłaspać...
a ja jak zamykam oczy to helikoptery widze
nawet nie...ja nimi latam
Szefie treba byłonie pic? Kiedy nie wypadalo
naj jerryzzz

Brisk. [ Chomik ]
Wioluś spokojnej nocyu i obymiłego i sprawnego obudzenia :]

K@mil__ [ Konsul ]
Tak po starej znajomosci - Zycze Wam, by ten rok byl szczesliwszy niz poprzedni :) To tylko marny Sylwester, ale dla wielu to koncowka jakiegos etapu zycia :-P
Szczesliwego Nowego Roku !
Brisk. [ Chomik ]
JAki etap :> buullshit :>
a mi sie dalej spac nie kce :|
i do tego mamcopić jeszcze, a co ciekawe mam większe problemy z czytaniem niz z pisaniem
Brisk. [ Chomik ]
* znalaszł sledzia i łodke w lodowqce*(
zdrowie!
Brisk. [ Chomik ]
<ostatnia_lanpa_szampoana>
ide se bo zaduze zakrety zaczyna, robic :]
spokojnej nocuy i udanego nic nie nbolacego przebudzenia "]
Brisk. [ Chomik ]
zn00f ja pierwszy?:> nie macie kondycji za grosz :>
Hellcat [ Legend ]
Ja tam od 2H spacerowałem ze psem :)

Brisk. [ Chomik ]
A ja żem chomika od rana wyprowadzał :D
To som przeboje :D
You, you, woooh!
I want your sweet kisses.
I like your sweet kisses.
Pretty baby you drive me crazy.
Every single day, I love your...
Sweet sweet sweet kisses is all I want from you.
I need your sweet sweet kisses to make my dreams come true.
Sweet kisses from, you, you, you , you.
Your sweet kiss kiss kiss is all that I miss

Hellcat [ Legend ]
To Shakkuś tak wcześnie wstał? :D

Gul'dan [ Konsul ]
Witam i zycze Wam Wszystkiego najlepszego w nowym roku!!! Życzenia sa spoznione ale dokladnie o godzinie 12 nie byłem w stanie czegokolwiek napisac:P

Brisk. [ Chomik ]
Prezes Shakkusi ja Cie prosze nie mieszaaj do tego :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
dopiero teraz doszedłem co z tym kompem sie stało. Wszystko musiałem przeinstalowac :> ale jeszcze to było w starym roku :>, wiec nie ma tego zlego co by kurwa na gorsze nie wyszlo.
A jak jakis cwel znowu pojdzie nakapowac ze sir tu klnie to wyrwe mu płuca i obije nimi jego matke :|
PS. Szczęsliwego Nowego Roku! :)

Hellcat [ Legend ]
Za późno...wstrząsłęm i zmieszłem :]

Brisk. [ Chomik ]
SySuś cwele mają to do siebie że ćwoki jedne kapować lubią :> Ano HNY:>
Prezes yh Ty :D

Hellcat [ Legend ]
Po prostemu mi zazdrościsz... :]
Cześć Szefie :)
HNY! :D

Brisk. [ Chomik ]
Prezes no nie wiem :D Bo jak sie Shakkusia znajdzie to oj może być nieciekawie :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
cicho.. bo miałem obrazek dodać a nie dodało :|
One more fuckin time :)..
Ładne zapasy nie? :P
Yoo Helluś :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 11:08:12]

Hellcat [ Legend ]
Shakkuś to mnie bardzo lubi, więc wiesz... :]

Brisk. [ Chomik ]
SySuś i do tego nieużywane :D huhuhu :D

Brisk. [ Chomik ]
Prezes nie nie wiem :D Daj zdjęcia to bede wiedział :D
Hellcat [ Legend ]
Ze zdjęciami to do wieczora poczekamy to Ci na @ wyślę co znośniejsze i mało deprawujące :>

Brisk. [ Chomik ]
mógłbys mi wytłumaczyć co znaczy "deprawujące" :D to chyba mnie już nie dotyczy :D

Hellcat [ Legend ]
Te z gry wstępnej, bo później to już mi klisza w cyfrówce pynkła :]

Brisk. [ Chomik ]
Wiem wiem czasami idzie sie załamać jak sie patrzy co ten Shakkus wyprawia :D

Hellcat [ Legend ]
To wszystko przez tą Jego trzecią brodawkę... :>

Brisk. [ Chomik ]
błehhh :>

Hellcat [ Legend ]
Chociaż jakby się bliżej przyjrzeć to to wcale nie musi być brodawka tylko wtyczka do tankowania LPG :D:D:D

Brisk. [ Chomik ]
Ja sie nie znam na tej nowoczesnej technice picia :D

Hellcat [ Legend ]
LPG - Alpaga? [bramowa] :D
Albo C2H5OH :]

Brisk. [ Chomik ]
Ty jeszcze czy ponownie pod wpływem ? :D

Hellcat [ Legend ]
Ty mnie wyraźnie nie doceniasz :>

Silver Fox [ spamer ]
Welcome! :)

Brisk. [ Chomik ]
Prezes bo u mnie poprzeczka wysoko zawieszona :P

Hellcat [ Legend ]
Taa? :>
A na jakiej wysokości? :>

Brisk. [ Chomik ]
Dokładnie? To na 173 cm :D

Hellcat [ Legend ]
To Ty niska bestyja jesteś :]
O, Mikuś się obudził :D

M'q [ Schattenjager ]
O, się obudziłem :D
Hi :] No i Hepi Nju Jer :D
Silver Fox [ spamer ]
M'q ---> Czesc. Wzajemnie :)

Hellcat [ Legend ]
O, kurde :D
Sęk ju :D

Brisk. [ Chomik ]
Prezes ja mam 186 cm :>
M!qś YoO Blondasq :D

Hellcat [ Legend ]
Prezes, ściemniasz...186 to mam ja :>

Brisk. [ Chomik ]
Prezes to jest pomiar sprzed paru lat więc nie wiem dokładnie :D

M'q [ Schattenjager ]
Yo, elo, ahoj chętnie wpadnę w wir rozmowy... but first..... po fajki do sklepu ^^

Brisk. [ Chomik ]
M!qś mówisz że rzucasz palenie? :D

Hellcat [ Legend ]
Rzucanie palenia jest łatwe...robiłem to już z dziesięć razy :D

M'q [ Schattenjager ]
Rotfel... właśnie mi się przypomniało, że miałem rzucać :D A co tam, za rok :D

Brisk. [ Chomik ]
Prezes eeee to nomanie mozesz kogos nauczac :D

M'q [ Schattenjager ]
Brisiu, mówiłem... teraz już tak nie mówię :D

Brisk. [ Chomik ]
Patrzcie go jak sie M!qś wycfanił :D No no no co sie stało z tym blondaskiem przez ten czas siedzenia w tak doborowym towarzystwie :D

Hellcat [ Legend ]
Mam to co mam, choć tego niewiele, za niewielką opłatą chętnie się podziele :]
[© ® Ja :D]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 12:51:40]

Brisk. [ Chomik ]
No patrzcie teraz temu sie na mędrkowanie zebrało :D

Hellcat [ Legend ]
Nju Part iz komin!! :D

Hellcat [ Legend ]
=========================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE
KONTYNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
=========================================
....................PLEASE WAIT WHILE LOADING......................
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 12:57:41]