GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® | #262 -- Noir Year's Eve

31.12.2004
18:44
smile
[1]

Torn [ Merces Letifer ]

Vandenberg's Legacy® | #262 -- Noir Year's Eve

Vandenberg Lead The Way i basta.






Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2848137&N=1



NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN and AGAIN and AGAIN and AGAIN then he will be torn apart and rip into pieces!! Kapish!?


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 03:22:19]

31.12.2004
18:44
[2]

Silver Fox [ spamer ]


Piersi

31.12.2004
18:45
[3]

Aerwin [ Centurion ]

a wiesz Briisu znudził mi sie poprzedni nick

31.12.2004
18:47
[4]

Torn [ Merces Letifer ]

To ten też jest Twój Srebrny Lisie?

31.12.2004
18:47
smile
[5]

Silver Fox [ spamer ]


Hellcat ---> Wcześniej byłem jak to mówicie "obserwatorem"

31.12.2004
18:47
smile
[6]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

geeeeeeeeez

31.12.2004
18:47
[7]

Hellcat [ Legend ]

To może chociaż zdradźcie te swoje poprzednie nicki...
Chyba że to aż tak wielki wstyd

Zresztą, co jest w zmienianiu nicka "bo mi sie znudził"
Imie też tak często zmieniasz?

---
Shakkuś, pamiętaj, my są jeno pionki :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 18:47:17]

31.12.2004
18:48
[8]

Brisk. [ Chomik ]


Silver to Mentor12 i popieram zmiane nicka bo te cyferki mnie zawsze do drgawek doprowadzaja ale czemu od razu nie powiedziałeś? :>

a to to drugie co to jest?

31.12.2004
18:49
[9]

Torn [ Merces Letifer ]

Co jest Shakkuś?

31.12.2004
18:49
[10]

Silver Fox [ spamer ]

Torn ---> Nie, na tym forum mam 2 nicki

Hellcat ---> Jeszcze teraz nie powiem bo to nie jest pewne. Wszystko zależy od GOLa

31.12.2004
18:49
[11]

Brisk. [ Chomik ]


sądząc po dacie to Aerwin to tez Mentor?:>

31.12.2004
18:50
[12]

Silver Fox [ spamer ]


OK, Brisk. mnie wydał :( Ale może i dobrze

Powiem Wam że miałem dośc Mentora12 i nie żałuje że trace Senatora.

31.12.2004
18:50
[13]

Hellcat [ Legend ]

Dobra, spoko...niechaj i będzie Mentor...ale to tak trudno od razu powiedzieć?

31.12.2004
18:50
smile
[14]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Szefu a nic coś mnie ukuło w oko :D :D

31.12.2004
18:51
[15]

Fett [ Avatar ]

a to drugie to ja :P Kuna znowu zastepy nastolatkoof nie ma gdzie isc na sylwestra... w ciagu 15 minut napisaly do mnie 4 osoby

31.12.2004
18:51
[16]

Brisk. [ Chomik ]


Wydał lol? :> Sam sie przyznałeś a poza tym Stranger tez miał w tym udział, prawda?:>

31.12.2004
18:51
smile
[17]

Silver Fox [ spamer ]


Brisk. ---> Nie, Aerwin nie jest moim niciem. Moje oba to Mentor12 i Silver Fox. Teraz czekam na przeniesienie abonamentu z konta Mentor12 na Silver Fox.

31.12.2004
18:52
[18]

Silver Fox [ spamer ]


Brisk. ---> A gdzie to przeczytałeś?

BTW. Chce miec tu edycje postów!! :)

31.12.2004
18:52
[19]

Brisk. [ Chomik ]


Silver i chyba uważasz że myśmy som tutaj jakas mzamknięta społecznośc i nigdzie nie wychodzimy :D Wiemy dobrze co gdzie sie dzieje :>

31.12.2004
18:53
[20]

Brisk. [ Chomik ]


<lol>

Mam informatorów postawionych wysoko :>

31.12.2004
18:53
[21]

Aerwin [ Centurion ]

nie stranger tylko Vorquei, kuna zamieszanie tutaj dzisiaj :D

31.12.2004
18:54
smile
[22]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Niektorych to powinni zamykać w rezerwatach

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 18:53:36]

31.12.2004
18:54
[23]

Silver Fox [ spamer ]


Brisk. ---> Wezi lepjei kóp słownjk ienzyka polskiego :D

31.12.2004
18:56
[24]

Brisk. [ Chomik ]


Silver a Ty weź i lepiej nie wchodź mi w droge bo nie lubie takich przebieranek tak jak każdy z bywalców VL :]


Shakkuś i rozstrzelać :>

31.12.2004
18:57
[25]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Briś ojj to chyba za mało :>

31.12.2004
18:57
smile
[26]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkuś na samym końcu rozstrzelać :> Wcześniej jeszcze pare inncyh przyjemnostek :>

31.12.2004
18:58
smile
[27]

Silver Fox [ spamer ]

Droga Briska wcześniej

Brisk. -----------------------------------------Silver Fox ---------------------------------->

Droga Briska teraz

Brisk. --------------------------------------------------------------------------------------->

31.12.2004
18:59
[28]

Fett [ Avatar ]

dobra ja spadam. Nara koledze. hepi njuł jor

31.12.2004
19:00
smile
[29]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Briś a wiesz, ze dzisiaj Seksmisja :D :D

31.12.2004
19:00
[30]

Silver Fox [ spamer ]

Fett ----> Papa :(

31.12.2004
19:03
smile
[31]

Hellcat [ Legend ]

Który tam ma Skypa i chce pochłeptać do słuchawki? :D

31.12.2004
19:03
smile
[32]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ostatnie słowa graczy :


1. Masz stępiony topór tępy przyjacielu.
2. Cha, cha - nie masz już kul poddaj się! (miał drugi pistolet)
3. Wyciągam zawleczkę, wkładam mu granat do spodni i szybko uciekam.
4. Chowam kielich do plecaka i szybkim krokiem wychodzę ze świątyni.
5. Która godzina? To ile czasu nam jeszcze zostało!?
6. On nie jest zły tylko nerwowy.
7. Ustawiam głowę na wysokości jego kuszy, żeby mógł łatwiej
trafić.
8. To w takim razie jesteśmy gdzieś w okolicach strzelnicy.
9. To nie może mieć skutków ubocznych!
10. Pokazuję mu język.
11. To prawda, że kobiety krasnoludów mają brody?
12. Osłaniaj nas!
13. Będę was osłaniał.
14. Chowam jego głowę do worka i udaję, że nic się nie stało.
15. Nie wierzę w bogów.
16. On już nie żyje, prawda?
17. Kładę się na ziemi i udaję trupa.
18. Czy wy też słyszeliście: Soolkaaaan!?
19. Uciekam na najbliższe drzewo.
20. Będą kolejne uszy elfa do kolekcji!
21. Z drogi baranie, bo cię butem potraktuje!
22. To na pewno strażnicy miejscy?
23. Który z was gwizdnął?
24. Ups! to dynamit, a nie świeczka...
25. Patrzę w stronę przeciwną do tej, w którą ucieka wojsko

31.12.2004
19:04
smile
[33]

Brisk. [ Chomik ]


Ale mówta co chceta nasza społecznośc dogaduje sie w expressowym tempie i zawsze sie zgadzamy :D

GJ VL :]

31.12.2004
19:04
smile
[34]

Silver Fox [ spamer ]


Macie na dziś jakąś amunicje? :D Oto moja --->

31.12.2004
19:06
smile
[35]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Briś no ba to trzeba kiedys oblać :D

31.12.2004
19:06
smile
[36]

Brisk. [ Chomik ]


* spluł monitor *

On nie jest zły tylko nerwowy. :D

31.12.2004
19:06
smile
[37]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkuś ano trzeba trzeba :D I nie pisz w tymsamym czasie co ja bo ja Edyty ni mom :>

31.12.2004
19:07
smile
[38]

Torn [ Merces Letifer ]

Shakkuś, ja tam wolę z Fallouta - Last Words np.:

I did drop the dynamite right?
Maybe if I act tough. I can scare them...
I'm sure the police will help me out.
I have 145% in Energy Weapons. I cannot possibly miss.
I'll save this stimpack for when I REALLY need it.

itd... :>

31.12.2004
19:07
smile
[39]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Muwio rze Edyta sie wukańcza :D

31.12.2004
19:07
[40]

Hellcat [ Legend ]

Prezes, mam do Cię pytanie od którego zależy przyszłość mojego związku z Shakkusiem... :> [i Stołem]

31.12.2004
19:09
smile
[41]

Brisk. [ Chomik ]


Prezes no odnosniem Shakkusiam moge odp ale odnośnie Stoła nie :> Zostawił nas i nie wiemy gdzie on jest :>

Shakkuś jo tom ni wim :D Nie utrzymuje z nią żadnego kontaktu co by nie było :D

31.12.2004
19:09
smile
[42]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

1. Odłóż te widły chłopcze!
2. Szybko uciekam!
3. Chowam miecz i mówię, że nie będę walczył z tym głupkiem.
4. Jak to konie uciekły?
5. Co rozumiesz przez "obcięli ci nogi"?
6. Ej, wariacie!
7. Normalne wróble nie są takie duże!
8. To jakiś słaby nekromanta, nie może mieć wielu szkieletów...
9. To musi się udać!
10. Jak mogłeś to zrobić?
11. Zaraz zginiesz ty plugawy pomiocie Chaosu!
12. Wycie? Jakie wycie? Pewno wam się zdawało...
13. To nie może być prawda!
14. Jak to król nie chce się ze mną spotkać? Krzyczę na cały głos: Zejdź do nas ty głupi złamany kutafonie!!!
15. Niezła lalunia...
16. Wyrzucam zwłoki za mur i udaję, że szukam grzybów.
17. Niemożliwe, żeby w tym pysznym jedzonku była jakaś trucizna.
18. Zapolujemy na elfy?
19. Ściągam płytówkę i wypływam na powierzchnię.
20. Panie kapitanie! Czy statki zawsze pływają dziobem w dół?
21. Nie zjecie mojego konia bojowego!
22. To na pewno gobliny?
23. Spoko, trzeba przeciąć niebieski kabelek...
24. Chyba wzięliście pochodnie?
25. Gdzie moja broń?


Muahahahahha pierwsze mnie rozwalił :D

31.12.2004
19:09
smile
[43]

Hellcat [ Legend ]

Jak to go nie ma jak siedzi ze mną i mnie smyra po czaszce? :D

31.12.2004
19:11
smile
[44]

Silver Fox [ spamer ]


All ---> Lece na imprezkę. Do jutra :)

31.12.2004
19:11
smile
[45]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Prosze tutaj shakkusia nie obgadywać :>

31.12.2004
19:11
smile
[46]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkuś dawaj wiencej :D

Prezes toś Ty taki łobuz :>

31.12.2004
19:12
smile
[47]

Hellcat [ Legend ]

Nie znam frajera :]

A jak...i mam Edyte...znam Piaska i mam Paszport Polszitu :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 19:11:16]

31.12.2004
19:12
smile
[48]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkuś ja Ci coś mówiłam! :> Nie w tym samym czasie bo coś ktoś może podejrzewać :> I nie obgadujem :>

31.12.2004
19:13
smile
[49]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Nie znam frajera :] >>> ostatnie słowa Hellusia :D

31.12.2004
19:13
smile
[50]

Brisk. [ Chomik ]


Edyty nie mam i nie znam ale paszport polszitu mam i to chyba sztuk 3 :D


* brb *

31.12.2004
19:13
smile
[51]

Torn [ Merces Letifer ]

to ja też jeszcze zapodam. Sor, że in english, ale nie chce mi się tłumaczyć, Ci którzy grali w F wiedzą ocb.

They're only Mantis!
I'm sure Ian can kill that Deathclaw for me.
Its just ONE Death Claw...
I'm sure Ian will put away his knife and pull out his 14mm THIS turn.
I'll save the game after I win this fight...
He can't hit me from there!

31.12.2004
19:15
smile
[52]

Hellcat [ Legend ]

Juw gat tu pampidap!!

31.12.2004
19:16
smile
[53]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Szef :D


MG: Słyszysz odgłosy jakiegoś zwierza. To cos naprawdę dużego.
Gracz: Ale ja nie chcę się z tym spotkać!

MG: Dziś znów nie masz szczęścia...
Gracz: Ale te kowadło jest mi naprawdę potrzebne.
MG: Mówię ci, że go nigdy nie znajdziesz!
Gracz: No dobra, ale ja i tak szukam...

Gracz: Pukam głową w drzwi.
MG: Otwiera ci jakaś stara baba i mówi, że zakład dla obłąkanych dwie ulice dalej.

MG: Zauważył was patrol straży nocnej...
Gracz 1: Znowu???
Gracz 2: Nie przejmuj się, jutro znowu spróbujemy.

MG: Widzisz, że twój kolega jest związany i zakneblowany.
Gracz 1: Przecinam linę.
Gracz 2: Ty idioto! Ta lina mogłaby się nam do czegoś jeszcze przydać!
Gracz 1: No to jej nie przecinam...
MG: Już ją przeciąłeś baranie!

Gracz: Za ile mogę opchnąć kij?
MG: Jak znajdziesz jakiegoś frajera to nawet za 5 srebrników...

MG: Zauważa cię kowal, którego chcieliście okraść i wola o pomoc...
Gracz 1: Pomóż mi!
Gracz 2: Mów ciszej, żeby nikt nie usłyszał...

Gracz: Czy załatwił pan mi już tego konia?
MG: Jeszcze nie, ale jutro pójdę się o niego zapytać.
Gracz: On mi jest potrzebny na dzisiaj!
MG: To w takim razie pójdę się zapytać pojutrze.

MG: Gdy wszedłeś do karczmy, trzech pijanych krasnoludów mówi do ciebie: "Wynoś się, ty pokrako ze szpiczastymi uszami"!
Gracz: Cześć chłopaki!

Gracz: Wykorzystuję moją umiejętność bystry wzrok i widzę ukrywającą sie postać...
MG: To ja mówię ci, co widzisz!
Gracz: A więc wykorzystuję moją umiejętność bystry wzrok i czy widzę ukrywającą się postać?

MG: ...a wiec, pomożecie mi?
Gracz 1: To może być zasadzka!
Gracz 2: Też tak myślę. Idziemy!


:P:P

31.12.2004
19:17
[54]

Hellcat [ Legend ]

A ja se dziś wieczorem nakręce filma...a so :D

31.12.2004
19:28
smile
[55]

Brisk. [ Chomik ]


Trzeba przyznać że gracze są faktycznie dzifni :D

31.12.2004
19:39
smile
[56]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Qna zostalo mi 455KB do zassania i sie zatrzymało grrrrrr :D

31.12.2004
19:43
smile
[57]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkuś Seksmisja sie zbliża więc skocz po czipsy i koc bo mi zimno :D

31.12.2004
19:46
smile
[58]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu koc juz dawno mam, a czipsy to nie mam za bardzo hmm czekaj pokroje ziemniaki i podsmaże :D

31.12.2004
19:55
smile
[59]

Brisk. [ Chomik ]


Tylko se krzywdy nie zrób bo byś był potem mało użyteczny :D

31.12.2004
19:58
smile
[60]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

W jakim sensie mało użyteczny ? :D

31.12.2004
20:18
[61]

Torn [ Merces Letifer ]

Ja tam obejrze Remula zwanego Lorro.

Słabsza ta część niestety..
chyba z nudów postudiuję wykresy i teorię :/
może później się rozerwę.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 21:22:06]

31.12.2004
20:37
smile
[62]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkuś lepiej żebys nie wiedział :D


* pije syrop z gwinta * :D

31.12.2004
21:32
[63]

Torn [ Merces Letifer ]

Styknie tego studiowania, co ja jakiś student jestem :>

Oo, patrzcie:
Urodzili sie 31 grudnia (lat temu): Anthony Hopkins (67), Ben Kingsley
(61), Taylor Hackford (59), Jan Dworak (56), Val Kilmer (45), Krystian
Matysek (37), Konrad Niewolski (32), Agnieszka Grochowska (25)

Urodzili sie 1 stycznia (lat temu): Mieczyslaw Kalenik (72), Frank
Langella (65), Piotr Jaxa (60), Shinya Tsukamoto (45), Embeth Davidtz
(39), Paul Thomas Anderson (35)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 21:32:39]

31.12.2004
21:50
smile
[64]

Hellcat [ Legend ]

A Szef to w domu? :)

Kto dziś trafi petardą w stację LPG za moim blokiem? :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 21:49:37]

31.12.2004
21:55
[65]

Torn [ Merces Letifer ]

A w domu, w domu.
Przesune zegarki o 2h i bede miał z głowy, nienawidze czekać.

Ja mogę się postarać, tylko wytrenuję gołębia w przenoszeniu petard i zrzucaniu ich do celu (po uprzednim odpaleniu).

31.12.2004
21:56
smile
[66]

Hellcat [ Legend ]

Homing Pigeon!! :D

31.12.2004
21:57
[67]

Torn [ Merces Letifer ]

a potem następny poziom: kamikaze pigeon :>


zaraz będzie best text z Die Hard 2
yuppi-kay-ey mo'faker :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 22:00:28]

31.12.2004
21:58
smile
[68]

Brisk. [ Chomik ]


* czyta komixy *

31.12.2004
22:06
smile
[69]

Hellcat [ Legend ]

Potem będzie Grandma :D
Albo Donkey Stomp :D

31.12.2004
22:08
[70]

Torn [ Merces Letifer ]

* pali filmy * ^^

jaka Grandma ?
a może exploding sheep :)
*bee, bee, beee.. dups*

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 22:08:31]

31.12.2004
22:09
[71]

Hellcat [ Legend ]

*znalazł jakieś zioła* :D

31.12.2004
22:11
smile
[72]

Hellcat [ Legend ]

Holy Hand Grenade :]

Hallelujah...DUP :D

31.12.2004
22:15
[73]

Torn [ Merces Letifer ]

O przypomniało mi się, że miałem Latający Cyrk sobie obejrzeć - all episodes :)
Noc jeszcze młoda, potrzebuje jakieś 45h tylko :)

31.12.2004
22:16
smile
[74]

Hellcat [ Legend ]

Ja mam do obejrzenia kilka odcinków ER i Star Treka :]

31.12.2004
22:21
[75]

Torn [ Merces Letifer ]

Drogą eliminacji dojdziemy jaka to piosenka była w Wakacjach w Vegas.


O! Scary Movie2 :>

31.12.2004
22:30
[76]

Torn [ Merces Letifer ]

Dooobra, widzę, że wszyscy mi pomagają to lecimy:

Good Vibrations (-)
Garota de Ipenema (wątpie żeby to było to)
Born To Be Alive (nie mam pojęcia co to)
Come Fly With Me (raczj nie o vietnamie to)
The Arrival (?)
Crystal Cage 2 (?)
Japanese World (?)
Bless Us All (?)
Holiday Road (?)
Once In a Lifetime (raczej nie)
Lovin' You (-)
Hey Girl (?)
Ready To Go (-)
Aint That ... (-)
Man With The Golden Arm (??) może to
All Along the Watchtower (??) albo to
Fascination (?)
Volare (-)
Sabre Dance (-)
The Way You Look (- chyba)
Rusty's Rave (?)
My Love (?)
Vegas Vacation (-)

Ktoś zna te z (?) ? :>


Noo, widzę nieśmiałego chłopca chcącego odpowiedzieć - dalej - nie wstydź się :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 22:34:30]

31.12.2004
22:37
[77]

Hellcat [ Legend ]

All Along The Watchtower...któż tego nie zna :)

31.12.2004
22:39
[78]

Torn [ Merces Letifer ]

A co to jest.. zanuć.. coś z lat 60/70 ?
Kazaa nie chce mi się connect :<

31.12.2004
22:44
smile
[79]

piokos [ ]

Torn => tekst z Die Hard'a to nie yuppi-kay-ey mo'faker, tylko U.P.K.A. :D

31.12.2004
22:47
smile
[80]

Torn [ Merces Letifer ]

ju-pi-kej-aj ?

piokos, dałeś już w palnik chyba :D ;)


Trochę się pomyliłem w pisowni, oto cytat z memorable quotes z imdb:

John McClane: Yippie-kay-yay, motherfucker.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 22:47:51]

31.12.2004
22:49
smile
[81]

piokos [ ]

Torn => Tobie coś się pokiełbasiło:

ej-bi-si-di-i-ef-dżi-.......-eks-łaj-zi :)

31.12.2004
22:54
smile
[82]

piokos [ ]

kiedyś filozofowie próbowali to rozszyfrować, zapamiętałem tylko ..... Kick Ass lub Kiss Ass. Dawno to słyszałem. :)

31.12.2004
22:57
smile
[83]

Torn [ Merces Letifer ]

Masz piokos - poducz się anglika :

31.12.2004
23:09
[84]

Fett [ Avatar ]

jezd dobże :D

31.12.2004
23:09
[85]

Torn [ Merces Letifer ]

No nie dowiem się chyba co to za piosenka była..

31.12.2004
23:11
smile
[86]

Brisk. [ Chomik ]


bonanza...bonanza.. bonanza..!!!!

31.12.2004
23:11
smile
[87]

piokos [ ]

Nic się nie nauczyłem, ale za to się uśmiałem :)

no dobra, a jak rozszyfrujesz F.B.I - ef-bi-aj czy ef-bi-ej ? :P

A- ej
I - aj

31.12.2004
23:18
[88]

Torn [ Merces Letifer ]

:)

piokos nie bardzo wiem o co Ci chodzi :>
sam napisałeś jak się czyta I więc masz efbiaj.
chyba, że chodzi Ci o rozwinięcie skrótu federal bureau of investigation..

ee, nie pijcie już.
:>

31.12.2004
23:20
[89]

Torn [ Merces Letifer ]

edit: nieważne, chyba już mogę :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 23:22:00]

31.12.2004
23:20
smile
[90]

Brisk. [ Chomik ]


frizzzz! CiBieŚ :> łot mins central biuro śledcze :>

nanananana Bonanza!! :D

31.12.2004
23:28
[91]

Torn [ Merces Letifer ]

No i pierwsze pirotechniczne oparzenie za mną :)

31.12.2004
23:31
smile
[92]

Brisk. [ Chomik ]


No ja tam ogniem sie nie bawie :D mam bardzi nie mile przezycia zwiazane z popatzreniami :D i nikomu tego niezycze :d

31.12.2004
23:34
[93]

Brisk. [ Chomik ]


* memła karteczke z napisem z jednej strony bilet wstepu, sylwester 2004/2005 a z drugiej z adresemklubu*

kufa a ja ofkorz sie rozchorowac musiałem :>

31.12.2004
23:48
[94]

Brisk. [ Chomik ]


muahahaha byłem na antebnie igol.fm :D

31.12.2004
23:51
smile
[95]

Torn [ Merces Letifer ]

A co robiłeś na ich antenie ? Psułeś, co... nieładnie.

31.12.2004
23:53
smile
[96]

Brisk. [ Chomik ]


Nie ja tylkpo tresc przekazywałem :D bkledy wyłapali ale to % wiec darowali :D

31.12.2004
23:55
[97]

Torn [ Merces Letifer ]

Mam nadzieję, że nie treść żołądkową.
Trzeba iść pooglądać fireworks za moment.

Noir Year Eve za kilka mins.

31.12.2004
23:58
[98]

Brisk. [ Chomik ]


O nie nie :D ja tyz idem:]

H NY :>

01.01.2005
00:00
[99]

Brisk. [ Chomik ]


<yeah>

europe - final countdown :]

01.01.2005
00:03
[100]

Torn [ Merces Letifer ]

<yeah>

totalna - cisza

01.01.2005
00:10
[101]

Brisk. [ Chomik ]


coś wam powiem :> ci co widzieli nie zrozumieją :> zajebiście wyglada u mnie to wszystko :> ja mieszkam w dolinie i zaraz dosł las za p[łotem, z drugiej strony za drogą mam góry i lasy, wszedzie pełno ognisk a do tego te fajerwerki robią niesamowite wrzazenia zarówno huk niosący sie po górach ja k i te błyski odbijajaće sie po lasach :> zajeniste :] piekne :] polecam sylwka w górach cos pieknego :] szkoda że bez pewnej ppp...

01.01.2005
00:11
smile
[102]

Torn [ Merces Letifer ]

Beam me up Brisk - z chęcią to zobacze :]

*preparing for teleportation*


___
jest NY i nic się nie zminieło. pieprzona propaganda.
jest gorzej bo do next year mamy 365 zas***ch dni.
Dobrze, że w nią nie wierzyłem bo bym się zawiódł :)
Lepiej się miło rozczarować niż.. niemiło :)
Co by tu obejrzeć...

___
rzygać mi się chce.. nie mam siły zaczynać kolejnego roku..
męczące to wszystko :(

jakbym długo nie pisał, znaczy, że gram, oglądam film albo mi urwało rękę.
Cya.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 00:13:56]

01.01.2005
00:17
[103]

Brisk. [ Chomik ]


Szefie tru tru :]

A moim sponsorem tego tak na prawde jest rzeka która zaliczyłem 23.12 bedąc w pracy jak sie lód załamał :] za głupote sie płaci :]

Ja mam zamiar dokończyć oglądanie wściekłych bo w barze jakoś nie dooglądaliśmy ostatnio :]

bat first: <drinking>

01.01.2005
00:41
smile
[104]

Hellcat [ Legend ]

Zbiłem butelkę :D

01.01.2005
01:00
smile
[105]

Brisk. [ Chomik ]


mi bomble nie sluza :D

01.01.2005
01:02
smile
[106]

Hellcat [ Legend ]

Stacja LPG wciunż stoi :]

Oj bo jak zaraz wyjde... :]

01.01.2005
01:04
smile
[107]

Brisk. [ Chomik ]


co stopi?

01.01.2005
01:06
smile
[108]

Hellcat [ Legend ]

W najgorszym przypadku będzie mini czernobyl i mi się pół bloku zawali :D
Nie wspominając o podziemnej erupcji zbiorników :]

01.01.2005
01:10
smile
[109]

Brisk. [ Chomik ]


Prezes mnie bezpiecznie u was :D

kurna ale zajembiscie echo niesie mjuzik po rzece :D

01.01.2005
01:14
[110]

Hellcat [ Legend ]

Nie no, w tym momencie to już jest cicho...ale licho nie śpi :D

01.01.2005
01:17
smile
[111]

Brisk. [ Chomik ]


koń licho popchanął :>

straciłaś cnote bo co? cosama tego chciałas
straciłas cnete bo co? boon nalegał wzciąć


muahahahaa :D

jestes szalona, jesteś szalona
mówię ci, nie jestes aniłem mówie ci,
jestes szzalona mówie ci



zarabiste przeboje :d

01.01.2005
01:18
smile
[112]

Hellcat [ Legend ]

Spać :D

01.01.2005
01:18
smile
[113]

Fett [ Avatar ]

mamo.... GOREJE!!!! :D

hepi njuł jork :D

01.01.2005
01:21
smile
[114]

Brisk. [ Chomik ]


spaść? :D

biurko: szampan
pod biurkowo: debowe chyba dwa zostawły i resztka whiskey :D

01.01.2005
01:23
smile
[115]

Brisk. [ Chomik ]


dj z igola trzezwy :> dziwne :D

nie da ci tego martka, nie da matka, nie da ci zona, nie da ci kufelek piwa, tego co moze ci dać dziws sąsiadka z naprzeciwka :D:D:D:D

01.01.2005
01:23
smile
[116]

Brisk. [ Chomik ]


trfu pierwsze miało być ojciec ci nie da :D

01.01.2005
01:24
smile
[117]

Brisk. [ Chomik ]


muahahaha i zn00f bylem na antenie :D

01.01.2005
01:34
[118]

Fett [ Avatar ]

Brisiu jak Cie prosze nie pij już... nie jesteś golebiem, zostaw tą antene :D

01.01.2005
01:43
smile
[119]

Brisk. [ Chomik ]


Fett jak dotąd tylko jadna osoba mnie o to prosiła :> i nie posłuchałem :>

01.01.2005
01:43
smile
[120]

Brisk. [ Chomik ]


dotad = całe czycie :d

01.01.2005
01:46
[121]

Fett [ Avatar ]

ale ty naprawde nie jestes gołebiem :D

01.01.2005
01:53
smile
[122]

Brisk. [ Chomik ]


a co ty m,i z tym golebiam wuyjezdzasz? :>

01.01.2005
02:16
[123]

Fett [ Avatar ]

kurna jak Ci mówie że nie jesteś gołębiem to nie jesteś, a nie głupie pytania :D

01.01.2005
02:33
smile
[124]

Brisk. [ Chomik ]


ocb? :D

01.01.2005
03:23
[125]

Torn [ Merces Letifer ]

Żesz w morde, chciałem się już kimnąć i nie mogę zasnąć.

dawajta kołysankę :>

edit: a tak serio to literówkę musiałem poprawić bo nie dawała mi spokoju :P
branoc, fukc.it.@ll

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 03:23:11]

01.01.2005
03:25
[126]

Wiolax [ Senator ]

niedobrze mi

01.01.2005
03:26
smile
[127]

Brisk. [ Chomik ]


czego pijesz jak nie uwmiesz? :D

01.01.2005
03:27
[128]

Torn [ Merces Letifer ]

trzeba było nie pić like me :P

haha, wystarczy kilka razy napisać coś gdzieś i łyknie każdy każde kłamstwo...
pathetic.
branoc serio.

01.01.2005
03:28
[129]

Wiolax [ Senator ]

czego sie tak cieszysz? :>
umiem...tylko szampan...
hki Szfie
:)
co sie bede powtarzac.... naprawde mi niedobrze
branoc


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 03:29:49]

01.01.2005
03:31
[130]

Brisk. [ Chomik ]


Wioluś uwierz nie jest mi do śmiechu nic a nic ale mam z tego powodu płakać? a szampan mi nie służy i tak było zawsze ot pamietam dobrze świetowanie mistrzowsrwtwa wisełki jak był wściekły pies, bdebówka i szampan i pamietam wtedy powrót go home, błehhhhhhh :> I szystkiego naj Wioluś in da njiu jera :]

Ja sobie jeszcze popije. koncze szampana. mam jeszcze debówke i łódke w lodowce i nie jeste mi do śmiechu nic a nic.

01.01.2005
03:33
[131]

Jerryzzz [ Senator ]

wszytkegi nalepzeg zycze po sassiedzku z karzczmy jak oceiszuc dziewczne. Wlanise skonczya sie u meniimeoreza a le alkohol jezce u miejsr!

01.01.2005
03:38
[132]

Wiolax [ Senator ]

brygada poszłaspać...
a ja jak zamykam oczy to helikoptery widze
nawet nie...ja nimi latam

Szefie treba byłonie pic? Kiedy nie wypadalo

naj jerryzzz

01.01.2005
03:40
smile
[133]

Brisk. [ Chomik ]


Wioluś spokojnej nocyu i obymiłego i sprawnego obudzenia :]

01.01.2005
03:45
smile
[134]

K@mil__ [ Konsul ]


Tak po starej znajomosci - Zycze Wam, by ten rok byl szczesliwszy niz poprzedni :) To tylko marny Sylwester, ale dla wielu to koncowka jakiegos etapu zycia :-P

Szczesliwego Nowego Roku !

01.01.2005
03:47
[135]

Brisk. [ Chomik ]


JAki etap :> buullshit :>

a mi sie dalej spac nie kce :|

i do tego mamcopić jeszcze, a co ciekawe mam większe problemy z czytaniem niz z pisaniem

01.01.2005
03:58
[136]

Brisk. [ Chomik ]

* znalaszł sledzia i łodke w lodowqce*(


zdrowie!

01.01.2005
04:04
[137]

Brisk. [ Chomik ]


<ostatnia_lanpa_szampoana>

ide se bo zaduze zakrety zaczyna, robic :]

spokojnej nocuy i udanego nic nie nbolacego przebudzenia "]

01.01.2005
09:58
[138]

Brisk. [ Chomik ]


zn00f ja pierwszy?:> nie macie kondycji za grosz :>

01.01.2005
10:42
[139]

Hellcat [ Legend ]

Ja tam od 2H spacerowałem ze psem :)

01.01.2005
10:55
smile
[140]

Brisk. [ Chomik ]

A ja żem chomika od rana wyprowadzał :D


To som przeboje :D


You, you, woooh!
I want your sweet kisses.
I like your sweet kisses.
Pretty baby you drive me crazy.
Every single day, I love your...
Sweet sweet sweet kisses is all I want from you.
I need your sweet sweet kisses to make my dreams come true.
Sweet kisses from, you, you, you , you.
Your sweet kiss kiss kiss is all that I miss

01.01.2005
10:56
smile
[141]

Hellcat [ Legend ]

To Shakkuś tak wcześnie wstał? :D

01.01.2005
10:57
smile
[142]

Gul'dan [ Konsul ]

Witam i zycze Wam Wszystkiego najlepszego w nowym roku!!! Życzenia sa spoznione ale dokladnie o godzinie 12 nie byłem w stanie czegokolwiek napisac:P

01.01.2005
11:00
smile
[143]

Brisk. [ Chomik ]


Prezes Shakkusi ja Cie prosze nie mieszaaj do tego :D

01.01.2005
11:01
smile
[144]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

dopiero teraz doszedłem co z tym kompem sie stało. Wszystko musiałem przeinstalowac :> ale jeszcze to było w starym roku :>, wiec nie ma tego zlego co by kurwa na gorsze nie wyszlo.
A jak jakis cwel znowu pojdzie nakapowac ze sir tu klnie to wyrwe mu płuca i obije nimi jego matke :|

PS. Szczęsliwego Nowego Roku! :)

01.01.2005
11:01
smile
[145]

Hellcat [ Legend ]

Za późno...wstrząsłęm i zmieszłem :]

01.01.2005
11:04
smile
[146]

Brisk. [ Chomik ]


SySuś cwele mają to do siebie że ćwoki jedne kapować lubią :> Ano HNY:>

Prezes yh Ty :D

01.01.2005
11:06
smile
[147]

Hellcat [ Legend ]

Po prostemu mi zazdrościsz... :]

Cześć Szefie :)
HNY! :D

01.01.2005
11:07
smile
[148]

Brisk. [ Chomik ]


Prezes no nie wiem :D Bo jak sie Shakkusia znajdzie to oj może być nieciekawie :D

01.01.2005
11:08
smile
[149]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

cicho.. bo miałem obrazek dodać a nie dodało :|

One more fuckin time :)..

Ładne zapasy nie? :P

Yoo Helluś :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 11:08:12]

01.01.2005
11:08
smile
[150]

Hellcat [ Legend ]

Shakkuś to mnie bardzo lubi, więc wiesz... :]

01.01.2005
11:09
smile
[151]

Brisk. [ Chomik ]


SySuś i do tego nieużywane :D huhuhu :D

01.01.2005
11:10
smile
[152]

Brisk. [ Chomik ]


Prezes nie nie wiem :D Daj zdjęcia to bede wiedział :D

01.01.2005
11:18
[153]

Hellcat [ Legend ]

Ze zdjęciami to do wieczora poczekamy to Ci na @ wyślę co znośniejsze i mało deprawujące :>

01.01.2005
11:22
smile
[154]

Brisk. [ Chomik ]


mógłbys mi wytłumaczyć co znaczy "deprawujące" :D to chyba mnie już nie dotyczy :D

01.01.2005
11:25
smile
[155]

Hellcat [ Legend ]

Te z gry wstępnej, bo później to już mi klisza w cyfrówce pynkła :]

01.01.2005
11:28
smile
[156]

Brisk. [ Chomik ]


Wiem wiem czasami idzie sie załamać jak sie patrzy co ten Shakkus wyprawia :D

01.01.2005
11:29
smile
[157]

Hellcat [ Legend ]

To wszystko przez tą Jego trzecią brodawkę... :>

01.01.2005
11:32
smile
[158]

Brisk. [ Chomik ]


błehhh :>

01.01.2005
11:33
smile
[159]

Hellcat [ Legend ]

Chociaż jakby się bliżej przyjrzeć to to wcale nie musi być brodawka tylko wtyczka do tankowania LPG :D:D:D

01.01.2005
11:34
smile
[160]

Brisk. [ Chomik ]


Ja sie nie znam na tej nowoczesnej technice picia :D

01.01.2005
11:35
smile
[161]

Hellcat [ Legend ]

LPG - Alpaga? [bramowa] :D

Albo C2H5OH :]

01.01.2005
11:42
smile
[162]

Brisk. [ Chomik ]


Ty jeszcze czy ponownie pod wpływem ? :D

01.01.2005
12:14
smile
[163]

Hellcat [ Legend ]

Ty mnie wyraźnie nie doceniasz :>

01.01.2005
12:14
smile
[164]

Silver Fox [ spamer ]


Welcome! :)

01.01.2005
12:18
smile
[165]

Brisk. [ Chomik ]


Prezes bo u mnie poprzeczka wysoko zawieszona :P

01.01.2005
12:22
smile
[166]

Hellcat [ Legend ]

Taa? :>
A na jakiej wysokości? :>

01.01.2005
12:30
smile
[167]

Brisk. [ Chomik ]


Dokładnie? To na 173 cm :D

01.01.2005
12:32
smile
[168]

Hellcat [ Legend ]

To Ty niska bestyja jesteś :]

O, Mikuś się obudził :D

01.01.2005
12:40
smile
[169]

M'q [ Schattenjager ]


O, się obudziłem :D
Hi :] No i Hepi Nju Jer :D

01.01.2005
12:41
[170]

Silver Fox [ spamer ]


M'q ---> Czesc. Wzajemnie :)

01.01.2005
12:42
smile
[171]

Hellcat [ Legend ]

O, kurde :D
Sęk ju :D

01.01.2005
12:45
smile
[172]

Brisk. [ Chomik ]


Prezes ja mam 186 cm :>

M!qś YoO Blondasq :D

01.01.2005
12:46
smile
[173]

Hellcat [ Legend ]

Prezes, ściemniasz...186 to mam ja :>

01.01.2005
12:47
smile
[174]

Brisk. [ Chomik ]


Prezes to jest pomiar sprzed paru lat więc nie wiem dokładnie :D

01.01.2005
12:48
smile
[175]

M'q [ Schattenjager ]


Yo, elo, ahoj chętnie wpadnę w wir rozmowy... but first..... po fajki do sklepu ^^

01.01.2005
12:49
smile
[176]

Brisk. [ Chomik ]


M!qś mówisz że rzucasz palenie? :D

01.01.2005
12:50
smile
[177]

Hellcat [ Legend ]

Rzucanie palenia jest łatwe...robiłem to już z dziesięć razy :D

01.01.2005
12:50
smile
[178]

M'q [ Schattenjager ]


Rotfel... właśnie mi się przypomniało, że miałem rzucać :D A co tam, za rok :D

01.01.2005
12:50
smile
[179]

Brisk. [ Chomik ]


Prezes eeee to nomanie mozesz kogos nauczac :D

01.01.2005
12:51
smile
[180]

M'q [ Schattenjager ]


Brisiu, mówiłem... teraz już tak nie mówię :D

01.01.2005
12:51
smile
[181]

Brisk. [ Chomik ]


Patrzcie go jak sie M!qś wycfanił :D No no no co sie stało z tym blondaskiem przez ten czas siedzenia w tak doborowym towarzystwie :D

01.01.2005
12:52
smile
[182]

Hellcat [ Legend ]

Mam to co mam, choć tego niewiele, za niewielką opłatą chętnie się podziele :]
[© ® Ja :D]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 12:51:40]

01.01.2005
12:54
smile
[183]

Brisk. [ Chomik ]


No patrzcie teraz temu sie na mędrkowanie zebrało :D

01.01.2005
12:55
smile
[184]

Hellcat [ Legend ]

Nju Part iz komin!! :D

01.01.2005
12:58
smile
[185]

Hellcat [ Legend ]


=========================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTYNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
=========================================

....................PLEASE WAIT WHILE LOADING......................

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-01 12:57:41]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.