
mgk [ Generał - Pacyfista ]
Forum CM: Na nowy Rok !!!!
Wszystkim Paniom i Panom dużo dobrej zabawy w przyszłym roku życzy MGK :-)
Sgt.Luke [ Konsul ]
Tak jest! Dużo zabawy w sylwestra i żeby przyszły rok był jeszcze lepszy od poprzedniego. No i żeby wyszedł Combat Mission 2, czego sobie i wam życzę :)
Sgt.Luke
lt von Scheisse [ Centurion ]
Ja też dołączam sie do życzeń moich przedmówców. Zdrowia, szczęścia,wielu wielkich wirtualnych zwycięstw. (uważajcie przy odpalaniu rakiet V2)

jiser [ generał-major Zajcef ]
Happy Easter !! :>

sturm [ Australopitek ]
A ja juz jestem po Sylwestrze:D I powiem Wam ze ten Nowy Rok wyglada nie najgorzej:)Oby przyniosl Wam co tylko zechcecie
Mr.DiPi [ Junior ]
Ja również się dołącze do powyższych życzeń:)
Wszystkiego wszędzie wszystkim:)

~~Hauptmann Corum [ Chor��y ]
Tez sie dolączam do powyższych życzeń a od siebie życze wam jak najlepszego samopoczucia po przebudzeniu ;)
Niech wam totale lekkimi będą:)

GROMv [ Centurion ]
wszystkim, wszystkiego najleprzego w nowym roku i wesołej zabawy sylwestrowej
Sgt.Luke [ Konsul ]
To ja moze dołączę jeszcze wierszyk :
Ile razy Miller skłamał,
Ile Kwach obietnic złamał,
Ile Kalisz nosi sadła,
Ile Beger owsa zjadła,
Ile Pęczak wziął na boku,
Tyle szczęścia w Nowym Roku,
życzę wam :D

feretrius [ Centurion ]
I odemnie wszystkiego najlepszego dla wszystkich...a tu cos co sam dostalem przez GG:
Kasy Kulczyka
Fury Rydzyka
Mocy Pudziana
Chaty Bekchama
Humoru od Rana
Cholesterolu w normie
Nowego Roku w dobrej Formie
Zyczy Feretrius

Dogon [ Generaďż˝ ]
Szczęśliwego Nowego Roku !
gro_oby [ Generaďż˝ ]
hip hip hura:D niech zyje nowy rok:D

Pejotl [ Senator ]
W Nowym Roku strzeż nas Panie:
przed kobietami, które są jak piwo - zimne i pienią się przy byle pretekscie
przed kobietami, które sa jak wino - cały dniami leżakują, a można paść z wyczerpania zanim sie uda dobrać do najlepszego
przed kobietami, które są jak wódka - potrafią być gorące i przyjemnie ale przez większość czasu tylko powodują ból głowy

Sgt.Luke [ Konsul ]
A na kaca najlepsza jest pompka od materaca! :D
(kto ogląda kabarety ten skuma dowcip) :)