GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Na nowy Rok !!!!

31.12.2004
15:38
smile
[1]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Forum CM: Na nowy Rok !!!!

Wszystkim Paniom i Panom dużo dobrej zabawy w przyszłym roku życzy MGK :-)

31.12.2004
15:55
[2]

Sgt.Luke [ Konsul ]

Tak jest! Dużo zabawy w sylwestra i żeby przyszły rok był jeszcze lepszy od poprzedniego. No i żeby wyszedł Combat Mission 2, czego sobie i wam życzę :)
Sgt.Luke

31.12.2004
16:00
[3]

lt von Scheisse [ Centurion ]

Ja też dołączam sie do życzeń moich przedmówców. Zdrowia, szczęścia,wielu wielkich wirtualnych zwycięstw. (uważajcie przy odpalaniu rakiet V2)

31.12.2004
16:54
smile
[4]

jiser [ generał-major Zajcef ]

Happy Easter !! :>

31.12.2004
17:56
smile
[5]

sturm [ Australopitek ]

A ja juz jestem po Sylwestrze:D I powiem Wam ze ten Nowy Rok wyglada nie najgorzej:)Oby przyniosl Wam co tylko zechcecie

31.12.2004
18:03
[6]

Mr.DiPi [ Junior ]

Ja również się dołącze do powyższych życzeń:)
Wszystkiego wszędzie wszystkim:)

31.12.2004
18:21
smile
[7]

~~Hauptmann Corum [ Chor��y ]

Tez sie dolączam do powyższych życzeń a od siebie życze wam jak najlepszego samopoczucia po przebudzeniu ;)
Niech wam totale lekkimi będą:)

31.12.2004
18:21
smile
[8]

GROMv [ Centurion ]

wszystkim, wszystkiego najleprzego w nowym roku i wesołej zabawy sylwestrowej

31.12.2004
18:56
[9]

Sgt.Luke [ Konsul ]

To ja moze dołączę jeszcze wierszyk :

Ile razy Miller skłamał,
Ile Kwach obietnic złamał,
Ile Kalisz nosi sadła,
Ile Beger owsa zjadła,
Ile Pęczak wziął na boku,
Tyle szczęścia w Nowym Roku,

życzę wam :D

31.12.2004
20:16
smile
[10]

feretrius [ Centurion ]

I odemnie wszystkiego najlepszego dla wszystkich...a tu cos co sam dostalem przez GG:
Kasy Kulczyka
Fury Rydzyka
Mocy Pudziana
Chaty Bekchama
Humoru od Rana
Cholesterolu w normie
Nowego Roku w dobrej Formie
Zyczy Feretrius

31.12.2004
20:48
smile
[11]

Dogon [ Generaďż˝ ]

Szczęśliwego Nowego Roku !

01.01.2005
14:04
[12]

gro_oby [ Generaďż˝ ]


hip hip hura:D niech zyje nowy rok:D

01.01.2005
14:39
smile
[13]

Pejotl [ Senator ]

W Nowym Roku strzeż nas Panie:

przed kobietami, które są jak piwo - zimne i pienią się przy byle pretekscie

przed kobietami, które sa jak wino - cały dniami leżakują, a można paść z wyczerpania zanim sie uda dobrać do najlepszego

przed kobietami, które są jak wódka - potrafią być gorące i przyjemnie ale przez większość czasu tylko powodują ból głowy

01.01.2005
15:03
smile
[14]

Sgt.Luke [ Konsul ]

A na kaca najlepsza jest pompka od materaca! :D

(kto ogląda kabarety ten skuma dowcip) :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.