
Drozdi [ Konsul ]
Wzmacniacz i 2 kolumny
mam 500 zł...chciałbym qpić wzmacniacz i dwie kolumny....ma ktoś jakieś propozycje??
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
polecam glosniczki marki TONSIL
Vasago [ spamer ]
Oj ciezko bedzie. Wzmacniacz kupisz bez problemu (uzywany),ale z kolumnami sie nie zmiescisz. Moze jakbys wzial jakies tonsile (na soundfindery chyba wystarczy) i cos ze starych polskich wzmacniaczy.
Ja bardzo lubie dzwiek swojeg radmora-prawde mowiac uwazam, ze gra duzo ladniej niz duza czesc nowego sprzetu ze sklepow RTV. Oczywiscie ma malo watow,nie podepniesz pod niego nic wiecej niz te dwa glosniki,no ale za ta cene trudno sie spodziewac cudow.
Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]
Ja za 200 zł mam wzmacniacz 40 wat unitra+ 2x razy 60 wat tonsil i grają super :))) naprawdę a na impreze jak znalazł włąsnie dzisiaj dopiero rozwiną skrzydła hehe :)
Sharky [ Generaďż˝ ]
Da rade sie zmiescic, ale zadnych rewelacji sie nie spodziewaj... Kup stary amplituner Radmora (symbolu nie pamietam, srebrny, szerszy niz zwykle klocki audio, mial wyjscia na 4 kolumny, moc 35W) i poszukaj jakis glosniczkow na Allegro - widzialem jakies przyzwoicie wygladajace nowki CAT czy Clatronic w granicach 250-350PLN.
Drozdi [ Konsul ]
no ja tam nie wiadomo jakiej mocy to niechce..mam małe mieszkanie...nie trzeba mi 2x200W ;) dzięki
Sharky [ Generaďż˝ ]
Drozdi --> z pierwszego zdania powyzszego postu nic nie wynika ;) Znalazlem - ten amplituner to Radmor 5412 (przyzwoity sprzet, sam kiedys taki mialem), a kolumienki sam musisz sobie dobrac - czy wolisz podlogowe czy tez monitorki.