GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wzmacniacz i 2 kolumny

31.12.2004
15:16
smile
[1]

Drozdi [ Konsul ]

Wzmacniacz i 2 kolumny

mam 500 zł...chciałbym qpić wzmacniacz i dwie kolumny....ma ktoś jakieś propozycje??

31.12.2004
15:27
[2]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

polecam glosniczki marki TONSIL

31.12.2004
15:31
[3]

Vasago [ spamer ]

Oj ciezko bedzie. Wzmacniacz kupisz bez problemu (uzywany),ale z kolumnami sie nie zmiescisz. Moze jakbys wzial jakies tonsile (na soundfindery chyba wystarczy) i cos ze starych polskich wzmacniaczy.
Ja bardzo lubie dzwiek swojeg radmora-prawde mowiac uwazam, ze gra duzo ladniej niz duza czesc nowego sprzetu ze sklepow RTV. Oczywiscie ma malo watow,nie podepniesz pod niego nic wiecej niz te dwa glosniki,no ale za ta cene trudno sie spodziewac cudow.

31.12.2004
15:40
[4]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

Ja za 200 zł mam wzmacniacz 40 wat unitra+ 2x razy 60 wat tonsil i grają super :))) naprawdę a na impreze jak znalazł włąsnie dzisiaj dopiero rozwiną skrzydła hehe :)

31.12.2004
18:24
[5]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Da rade sie zmiescic, ale zadnych rewelacji sie nie spodziewaj... Kup stary amplituner Radmora (symbolu nie pamietam, srebrny, szerszy niz zwykle klocki audio, mial wyjscia na 4 kolumny, moc 35W) i poszukaj jakis glosniczkow na Allegro - widzialem jakies przyzwoicie wygladajace nowki CAT czy Clatronic w granicach 250-350PLN.

01.01.2005
12:41
[6]

Drozdi [ Konsul ]

no ja tam nie wiadomo jakiej mocy to niechce..mam małe mieszkanie...nie trzeba mi 2x200W ;) dzięki

01.01.2005
14:39
[7]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Drozdi --> z pierwszego zdania powyzszego postu nic nie wynika ;) Znalazlem - ten amplituner to Radmor 5412 (przyzwoity sprzet, sam kiedys taki mialem), a kolumienki sam musisz sobie dobrac - czy wolisz podlogowe czy tez monitorki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.