GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność, czyli [Na Nofy Rok mochomy kłółefnom pinkym] :> | cz.188

31.12.2004
01:50
smile
[1]

Brisk. [ Chomik ]

Bezsenność, czyli [Na Nofy Rok mochomy kłółefnom pinkym] :> | cz.188

Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.

Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.


...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? ---- arthemide

Otwarte od 23 do 7 rano.

[reszty niema bop mi sie nie chciało tak dużo ctrlować + c a potem cytyrylować + v :>]

Co sie bede wysilał:>

31.12.2004
01:50
[2]

snopek9 [ Legend ]


pierwszy ??

31.12.2004
01:51
[3]

snopek9 [ Legend ]


Witam wszystkich !!

31.12.2004
01:51
[4]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hahahahahahaha:D cy jo jezdym pikna kłółefna?

31.12.2004
01:51
[5]

Jerryzzz [ Senator ]

Yo my black brothers!

31.12.2004
01:52
[6]

snopek9 [ Legend ]


jestys pikna

31.12.2004
01:52
[7]

Brisk. [ Chomik ]


No jyzeli jo bymbyła pikna kłółefna to ty musiałabys być pikny kłółeficz ;p

31.12.2004
01:53
[8]

EwUnIa_kR [ Legend ]

przecie ja wsiowa dziołcha jezdym..

31.12.2004
01:53
[9]

snopek9 [ Legend ]


no i jestem pikny kłółeficz

31.12.2004
01:55
smile
[10]

Siwy4444 [ Senator ]

hello!

31.12.2004
01:56
[11]

Brisk. [ Chomik ]


Siwy cysc Starcze ;p

A jo to co? chłop małorolny? ;p

31.12.2004
01:58
[12]

EwUnIa_kR [ Legend ]

uuu jak mało rolny to jo nie kce:P

31.12.2004
01:58
[13]

EwUnIa_kR [ Legend ]

siwy łelkom

31.12.2004
01:59
[14]

Brisk. [ Chomik ]


to byndzie fiencej dla mnie ;p

31.12.2004
01:59
[15]

snopek9 [ Legend ]


Dobranoc

31.12.2004
01:59
[16]

Brisk. [ Chomik ]


snopek9 bobry na noc;p

31.12.2004
02:00
[17]

Jerryzzz [ Senator ]

Kłół Błisk. kujił kłółowej ewuni_kaeł kołałe kołołu kałowego :D

31.12.2004
02:00
[18]

snopek9 [ Legend ]


Brisk -->dobry





Snopek-> ok ??

31.12.2004
02:01
[19]

EwUnIa_kR [ Legend ]

tyż mi płezent złobił:|

31.12.2004
02:01
[20]

K@mil__ [ Konsul ]


Dobry wieczor.

Melduje, ze zyje, mam sie w miare dobrze i znam wytracam bezsensownie noc.

Polecam poczytac komiks z linka jak ktos nie widzial.

31.12.2004
02:01
[21]

snopek9 [ Legend ]


małą tez moze byc ;p

31.12.2004
02:02
[22]

Brisk. [ Chomik ]


se sam sobie kupił co by być jysce piknijszym ;p

31.12.2004
02:02
[23]

snopek9 [ Legend ]

K@mil__ -->dobry panie konsulu za 2 posty :))

Odechciało mi sie spac :)

31.12.2004
02:02
[24]

Jerryzzz [ Senator ]

ewunia_kaeł ---> Nie podoba ci sie kołoł?

31.12.2004
02:03
[25]

Brisk. [ Chomik ]


nie kołoł tytlko za małe i za mało ;p

31.12.2004
02:04
[26]

Jerryzzz [ Senator ]

Nie łyczy sie iłość, łyczy sie jajko

31.12.2004
02:05
[27]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pasztet z wędzonych ryb......*mysli*

31.12.2004
02:05
[28]

K@mil__ [ Konsul ]


Snopek --> OO, faktycznie, prawie przegapilem... Fajnie, wole byc Konsulem niz Pretorianinem :)

31.12.2004
02:05
[29]

Jerryzzz [ Senator ]

Spiełdałam do słacza, złobić sandacza. Załaz włacam ;)

31.12.2004
02:06
[30]

EwUnIa_kR [ Legend ]

*już nie myśli...zlizuje z klawiatuły*

cześć:]

31.12.2004
02:07
[31]

EwUnIa_kR [ Legend ]

przepłaszam że się wtłącę..jaka łóżnica jaki się ma stopień?

31.12.2004
02:09
[32]

snopek9 [ Legend ]

Jest jedyny bramkarz w historii polskiej reprentacji, który strzelił samobója. Któż to był ?

Jak ktos wie to moze zdobyc punkt ! :)

Dobranoc ..bo mi juz palma odbiła na noc :)

31.12.2004
02:10
[33]

snopek9 [ Legend ]


Do 1000 posta chyba jest ...

31.12.2004
02:10
[34]

K@mil__ [ Konsul ]


Rzadna, ale moje poczucie estetyki mi mowi ze ladniej wyglada napis Konsul obok ksywki niz Pretorianin, to taki wlasny estetyczny gust.

No i stopien w gore....

31.12.2004
02:10
[35]

Jerryzzz [ Senator ]

Kazimieł Fłątkowiałakał?

31.12.2004
02:12
[36]

EwUnIa_kR [ Legend ]

coś ci się chyba snopek wątki popiełdołiły:)

a jo nie mam stopnia;(

31.12.2004
02:13
[37]

Jerryzzz [ Senator ]


ewunia ---> Płoszę nie wyłarzac się tak błydko! ;p

31.12.2004
02:14
[38]

snopek9 [ Legend ]

EwUnIa_kR -->czasem się jełbią

31.12.2004
02:14
[39]

Brisk. [ Chomik ]


bo cie ukaze w imieniu ksienżyca;p

31.12.2004
02:16
[40]

EwUnIa_kR [ Legend ]

przepłaszam:) zachowałam się jak gówniała:)
p.s. fajnie czasem zapomnieć ile się ma lat:P

31.12.2004
02:16
[41]

Jerryzzz [ Senator ]

Ja skońcyłem seść ;p

31.12.2004
02:17
[42]

snopek9 [ Legend ]


Ide spac i tym razem bede słowny..

DOBRANOC WSZYSTKIM

31.12.2004
02:18
[43]

EwUnIa_kR [ Legend ]

mysz umałła...

31.12.2004
02:31
[44]

EwUnIa_kR [ Legend ]

idymy spać...dobłanoc.....

31.12.2004
02:31
[45]

Jerryzzz [ Senator ]

Dobłanoc, płły na noc.... ;p

31.12.2004
02:41
[46]

Brisk. [ Chomik ]





..............DobraNoc....

31.12.2004
02:56
smile
[47]

snopek9 [ Legend ]


Jednak nie byłem słowny :)

Dobranoc .

31.12.2004
03:17
[48]

K@mil__ [ Konsul ]


Wylaczam komputer i ide poczytac, dobranoc :)

31.12.2004
03:22
[49]

goździkowa [ Junior ]


branoc

31.12.2004
03:27
[50]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mam dziś nockę na infolinii, więc sobie nie pospię...

31.12.2004
03:28
[51]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

to co to cholera za bezsennosc jak wszyscy ida?!
watek schodzi na psy razem z bezsennoscia...

31.12.2004
03:28
[52]

Jerryzzz [ Senator ]

Tu wszystko schodzi na psy :P

31.12.2004
03:29
[53]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

hehe
a moze wrecz przeciwnie Paudyn? :D
btw infolinia czego?

31.12.2004
03:32
[54]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

Jerryzzz
no takie zycie :)
moze bysmy cos wymyslili noca zeby forum stalo sie bardziej ambitne?
apelacja do adminow i moderatorow o wywalanie natychmiastowe watkow typu "jestem tu nofy"
albo "dzis sa moje urodziny" :)
a co mnie to k...a obchodzi ze skonczyles 13 lat i mi obwieszczasz ze jestes nowy?!
za przeproszeniem oczywiscie

31.12.2004
03:33
smile
[55]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kush ::::> Infolinia techniczna Neostrady w Warszawie, przy ulicy Nowogrodzkiej...

31.12.2004
03:37
[56]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

aaaa
to sobie w takim razie nie pospisz
zapodawaj co ciekawsze rozmowy :D

31.12.2004
03:42
[57]

Jerryzzz [ Senator ]

Kush ---> Ja 12 stycznia zrobe watek "Mam 17 lat :D"

:D

31.12.2004
03:48
smile
[58]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ok, cytat z dzisiejszej rozmowy:

Państwo sobie chyba żartują. Nikt mnie nie uprzedził w regulaminie, że nie powinienem łapać wirusów, gdyż może to obniżyć jakość usługi. Powinienem mieć to jasno wypunktowane na papierze. Czuję się niedoinformowany. Na dodatek ktoś przypuścił atak na neostradę i stąd te wirusy w internecie. Zapewne konkurencja chce państwa wysiudać z rynku... tak, na pewno mam rację.

No comment...

31.12.2004
03:50
smile
[59]

Jerryzzz [ Senator ]

Paudyn ---> Hehe, dobre :D Na pewno jest tego wiecej :D We want some more! :D

Chleba i igrzysk!

31.12.2004
03:54
[60]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

hehehehe
gdzie sie tacy rodza?! :D

31.12.2004
03:56
smile
[61]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hmmm... kolejny kwiatek z dzisiejszej rozmowy:

-Proszę zrestartować komputer.
-To znaczy?
-Proszę go wyłaczyć i włączyć ponownie.
<chwila ciszy>
-Jak idzie restarcik?
-Wcisnęłam ten klawisz, ale pojawia się dokładnie to samo...
-Jaki klawisz...? o_O
-W monitorze...

31.12.2004
03:58
[62]

Jerryzzz [ Senator ]

Nieeee... Nie wierze :D

31.12.2004
04:04
[63]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

aaaaaaaaaaahahahah
no wlasnie o takim czyms mowie
BOSKO :D

31.12.2004
04:05
smile
[64]

Jerryzzz [ Senator ]

Branoc!

31.12.2004
04:05
smile
[65]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To jeszcze jeden kwiatek. Autentyk. Do wczoraj sam myślałem, że to jedynie w dowcipach mailowych zdarzają się takie sytuacje:

- Proszę pozamykać wszystkie okna i znaleźć Menu Start.
- Czy aby zamknięcie okien pomoże?
- Tak, łatwiej będzie się pani szukało.
- Proszę chwilę poczekać.
<po dwóch minutach>
- Proszę pana, balkon zamknęłam, ale lufcik w pokoju został otwarty, bo strasznie tu gorąco...


Strach się bać...

31.12.2004
04:08
[66]

Jerryzzz [ Senator ]

A Briskowi brakuje jednego posta do [ Legend ] :D

31.12.2004
05:02
smile
[67]

Adamss [ -betting addiction- ]

Paudyn --> Zagubiona posiadaczka abonenentu dzwoniła do administratora? ;D

31.12.2004
05:11
smile
[68]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Adamss :::::> Taaa... najbardziej mnie rozbrajają telefony zaczynające się od: Proszę pana, ostatnio robilem sobie format twardego dysku...

W takich chwilach już wiem, że klient zgubił nazwę i hasło użytkownika. To jednak pół biedy, Gorzej, gdy zgubi również ID i PIN. Co te młotki robią z tymi danymi, zjadają te kartki, że tak masowo nie mają danych...?

01.01.2005
05:29
smile
[69]

Quicky [ Senator ]

Szczesliwego nowego roku i dobrej nocy ;)

02.01.2005
00:41
smile
[70]

Gul'dan [ Konsul ]

Witam, witam;DD

02.01.2005
00:49
smile
[71]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Bobry wszystkim!!!

i jak sie czujemy w Nowym ROKU!? :D

02.01.2005
00:50
smile
[72]

Gul'dan [ Konsul ]

Zajebiscie:D

02.01.2005
00:56
smile
[73]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Gul'dan---->Ah no to rzeczywiscie ekhm...fajnie :D

02.01.2005
01:00
smile
[74]

Adamss [ -betting addiction- ]

ELooo

02.01.2005
01:01
smile
[75]

Gul'dan [ Konsul ]

Siemasz Adamss

02.01.2005
01:09
[76]

Quicky [ Senator ]

Kurde, to juz ostatnia swiateczna nocka na kompie :(

02.01.2005
01:15
smile
[77]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Ano niestety :(...Jak mi sie nie chce do szkołY!!!!

02.01.2005
23:02
smile
[78]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

23?:>

Witam :D

02.01.2005
23:06
smile
[79]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

heej, dziś tylko się pokazać, że pamiętam o mojej ulubionej karczmie :], bo juterko raniutko trza wstać... ;/

02.01.2005
23:09
[80]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

A już myślałem, że zapanowała senność :D

Cóż... ja o 6 :/

02.01.2005
23:19
smile
[81]

Quicky [ Senator ]

Ja pier...

ekhm... witam wszystkich!

03.01.2005
00:14
[82]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no to bania za tych co nie spią...

03.01.2005
00:34
[83]

dacar [ Cult ]

ciekawe czy w tej karczmie tez podaja piwo... :)

Ciekawe ile osob teraz nie spi?

03.01.2005
00:39
[84]

Jerryzzz [ Senator ]

W "Jak pocieszyc dziewczyne" zawsze podaja piwo :D

03.01.2005
01:23
[85]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Piwo było..czas spać... heh

Dobranoc for alls :D

03.01.2005
01:31
smile
[86]

ThAzIs [ Centurion ]

Wielkie Czesc Wszystkim:)

Meluduje sie zwarty i nie do konca jeszcze gotowy (ach ten kac po sylwestrowy:)

03.01.2005
01:36
smile
[87]

ThAzIs [ Centurion ]

Czyzby wszyscy juz spali?:) hey hey?:)

03.01.2005
01:37
smile
[88]

Jerryzzz [ Senator ]

Ja nie spie :)

03.01.2005
01:38
smile
[89]

ThAzIs [ Centurion ]

ufffffff a myslalem ze sam tu zostane:)

czyzby ktos jeszcze nie spal?:)

03.01.2005
23:05
smile
[90]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Meldujem siem posłusznie :)
To do której dzisieaj nie-pośpimy? :>

Cze:
Ewunia
Brisk
Hell
Quicky
Thazis
mc-muza
snoopek

i inni :)

Jak jest? :>

___________

Ja właśnie niedawno z gór powróciłem i udaję się na łoże zamknąć swoje spite i spalone blantami ocka :)

chociaż może z wami posiedze jak KTOŚ :> mnie zmotywuje :)

Pozdrawiam Ewunie :) myślałem o Tobie jak przez krk przejeżdżałem, czułaś tą moc? :)

03.01.2005
23:11
[91]

EwUnIa_kR [ Legend ]

trzeba było zadzwonić:>

03.01.2005
23:18
smile
[92]

Gul'dan [ Konsul ]

Bry i Branoc :]

03.01.2005
23:23
smile
[93]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Cze presio :)

Ewunia ---> Jak miałem zadzwonić ? :>

Jedyne co mam to twoje GG, a na numerek GG to słabo się dzwoni :]
Pozatym było coś po 4 nad ranemjak w krk byłem, więc nie śmiałbym Cię podnieść z objęć morfeusza :)


tzn chyba to był orfeusz, ale ze mnie jeszcze THC nie wyszło do końca :>

03.01.2005
23:25
smile
[94]

Gul'dan [ Konsul ]

Ya witam tyle ze zaraz pas ide :P

03.01.2005
23:29
[95]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dam ci numerek:P telefonu of korz:D

04.01.2005
00:31
smile
[96]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ofkorz ofkorz :) nie ma innego wyjścia nie? :P

ide w kime... THC musi wyparować, bo jutro do roboty :)

GoodNight :)

04.01.2005
00:43
[97]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jes tu kto??* rozglonda sie*

04.01.2005
00:52
[98]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no dobła....dobłanoc;*

04.01.2005
00:52
smile
[99]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

no jeszcze ja jestem :)

właśnie mi sie gastrofaza włączyła :)

*zajada się kanapkami, popijając soczkiem*

MNIAM! :)

04.01.2005
00:54
smile
[100]

Quicky [ Senator ]

*niesmialo wychyla sie zza monitora*

04.01.2005
00:57
[101]

EwUnIa_kR [ Legend ]

daj tłochę jedzonka:>

kłiki---> a coś ty taki nieśmiały?

04.01.2005
01:30
smile
[102]

techman [ Konsul ]

Ciekawe czy ktoś ejszcze zyje tu:)

*Puka* Puk. Puk*przestaje pukać* Zastałem Jolkę?

04.01.2005
01:41
[103]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jolki nie ma ja jestem:P

04.01.2005
01:43
[104]

ThAzIs [ Centurion ]

Dobrywieczor All:)

siedzi ktos jeszcze?:)juz w prawdzie spalem ale obudzilem sie i klapa znowu mnie bezsennosc dopadla:)

04.01.2005
01:45
smile
[105]

techman [ Konsul ]

Ech godzina 1:42, jutro szkoła, semestr się kończy:) A Następna przerwa dopiero za 6 tygodni:/ LIFEoSUX(w skrócie LOSUX:P)

04.01.2005
01:46
smile
[106]

techman [ Konsul ]


Ciut nie zsynchronizowany post z treścią, ale co tam:P

04.01.2005
01:46
[107]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ide nynać....już usypiałam ale misie vplayerek zepsuł...i musiałam naprawiać:>
dobłanoc...

04.01.2005
01:48
[108]

ThAzIs [ Centurion ]

EwUnIa_kR --> dobranoc:)

KaM1kAzE® --> jestes jeszcze?:)

04.01.2005
01:52
smile
[109]

eXcuseMe [ Pretorianin ]

Erotycznych snow zycze ;)

04.01.2005
01:58
smile
[110]

techman [ Konsul ]

Słodkich Snooff jak to mawiają Pink power girls

04.01.2005
02:36
[111]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no i...dalej nie śpię....

04.01.2005
03:59
smile
[112]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Może smoczka ? ;-)

04.01.2005
04:10
[113]

EwUnIa_kR [ Legend ]

daj:P

04.01.2005
23:31
smile
[114]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

meldujem siem........

BLABLABLA...



Jak są chętni do popykania w Q3 Arena, to zapraszam na mój serwer :)

Wersja q3: 1.32
Mod: OSP - wersja 1.03
adres serwera:
kam1kaze.myftp.org

a w konsoli wpisujesz tylko:
/connect kam1kaze.myftp.org


ZAPRASZAM! :)

Narazie próbuje zagrać ze snopkiem ale cóś techniczne problemy mamy :]

04.01.2005
23:33
smile
[115]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

[edit]

Aha!

Jakby coś nie było jasne to GG me :)

04.01.2005
23:36
smile
[116]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Dobry!!!

Melduje sie (nie)posłusznie , że jestem (nie) gotowy do służby!

04.01.2005
23:37
smile
[117]

DeVitoo [ Konsul ]

Siema wszystkim zaczynamy maraton? Ja jestem chory także jutro sie nie wybieram nigdzie moge siedzieć dłuuuuugo :)

04.01.2005
23:45
[118]

DeVitoo [ Konsul ]

Gram w Counter Strike 1.6/Condition Zero, Enemy Territory, Medal Of Honor Allied Assault, Call Of Duty +dodatek także z Wami nie zagram choc lubie Q3 :)

05.01.2005
01:42
smile
[119]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ktoś tu jeszcze dycha? :)

Dzisiaj dostałem w dupe w Q3 !!! HURRAAAA!!!! Wreszcie przegrałem! :)

Nie to ze sie chwale, ale zawsze :) Ten pojedynek to były quake'owe szachy :)

Ktoś by był chetny na partyjke kiedyś?!?!?!

05.01.2005
01:44
[120]

EwUnIa_kR [ Legend ]

05.01.2005
01:48
smile
[121]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

hehe... wiedzielam ze sie wpiszesz :)

Cześć Ewunia :-**

05.01.2005
01:49
[122]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cześc kamyk:P *patrzy maślanymi oczami*

05.01.2005
01:50
[123]

EwUnIa_kR [ Legend ]

skończyłam grac przed chwilą

05.01.2005
01:52
smile
[124]

techman [ Konsul ]

A właśnie sobie pomyslałem, ze trza by upnąć karczmę;]

05.01.2005
02:00
smile
[125]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

a w co gralaś ? |->

siema techi :>

05.01.2005
02:01
[126]

EwUnIa_kR [ Legend ]

w zgadywanki:P

05.01.2005
02:03
smile
[127]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

jakie? :>

05.01.2005
02:04
smile
[128]

techman [ Konsul ]

Czy to jakaś gra wstępna?;]
Pograłbym sobie w Cs'a ale nauka goni:/(Koniec semestru i będe bił rekod;] 16h dziennie przed kompem 2tygonie:) Komp 24/7:))

05.01.2005
02:05
smile
[129]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

techi wypad!
tu zaraz będą sceny tylko dla dorosłych! :)

______
joke (?)

05.01.2005
02:05
[130]

EwUnIa_kR [ Legend ]

05.01.2005
02:06
smile
[131]

techman [ Konsul ]

Co oznacza ten znak zapytania??:>

05.01.2005
02:11
smile
[132]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

hmm... widze ze ewunia wymiata :) To tak jak ja w q3 :)
Widzisz ile mamy ze sobą wspólnego!? :>
:-***

techi ---> jaaaaaki znak zapytania? :>

05.01.2005
02:11
smile
[133]

Ragn'or [ Konsul ]

Witajcie!!!
Korzystając z tej jakże sposobnej pory,chciałbym złożyć moje najserdeczniejsze życzenia noworoczne wszystkim bezsennym,a także tym,którzy z niewiadomych przyczyn zagoszczą dzisiejszej nocy na tym wątku.
Jednocześnie chciałbym wyrazić nadzieję,że ten nowy rok będzie obfitszym we wszelakie dobra doczesne i wartości duchowe,że spełnią się marzenia...
Oraz pojawi się wiele wykopanych gierek.
Czego Wam i sobie życzę.

05.01.2005
02:13
smile
[134]

techman [ Konsul ]

Szybko kac minął widze:P

Skojarzył mi się dowcip:)

-Szczęśliwego Nowego Roku!!
-No co ty, w lutym??
-O w mordę, jeszcze nigdy tak późno z imprezy nie wracałem:)

05.01.2005
02:13
[135]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Ragn'or sie spóźniłes trochę...ale thx

kamyk---> jakbys poszukał to by się coś pewnie jeszcze znalazło:P

05.01.2005
02:15
smile
[136]

Ragn'or [ Konsul ]

Lepiej późno niż wcale,jak mawiała moja babcia.

05.01.2005
02:17
[137]

EwUnIa_kR [ Legend ]

lepiej późno niż później...to chyba tytuł jakiegoś filmu:D

05.01.2005
02:18
smile
[138]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

*szuka*

hmmm....

*myśli*

o_O

*zapomniał że przecież nie myśli*

no taa.... emm... piszemy na jednym forum!! HAHA wiedzialem ze coś znajde :)

05.01.2005
02:19
smile
[139]

techman [ Konsul ]

Ewunia==>bardzo nuuudnego filmu;] Byłem w kinie z kolegami, bo nic innego nie grali;] na sali wraz z nami(ja + 2 kolesi) były 2 jakieś kobiety w wieku przedemerytalnym:)

05.01.2005
02:20
smile
[140]

techman [ Konsul ]

Zapomniałem o poincie:) ...Co świadczy o ty filmie:P

05.01.2005
02:20
[141]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hahahaha:D nikolson się starzeje no nie?

kamyk no widzisz:]...postarałes się i prosze...już prawie jestesmy bliźnietami jednojajowymi:D

05.01.2005
02:21
[142]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ale ogladałam jeszcze wiekszą pytę pod tytułem"dziewczyny z kalendarza"

05.01.2005
02:25
smile
[143]

techman [ Konsul ]

czy to ten film o babciach, które robiły zdjecia porno??:) W każbym bądź razie idę spać: Dobranoc:D

05.01.2005
02:28
smile
[144]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ewunia ---> nie wiem jak ty ,ale ja tam jestem wiecej niż jednojajowy :) ale nie wiecej niż 3-jajowy :> takiiii.... 2jajowy :P

______________________

A pozatym jeszcze piszemy nawet w tym samym wątku!! haha!


(do dziś sie zastanawiam jak ja zdałem mature :>)

05.01.2005
02:29
[145]

EwUnIa_kR [ Legend ]

*zastanawia się czy 2 jajowy jest wystarczająco jajowy*

05.01.2005
02:31
smile
[146]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ale jaja! :)

no dobra, jak to pomoże to jestem dwujajeczny, nie jajowy :>

lepiej? :>

05.01.2005
02:31
[147]

Ragn'or [ Konsul ]

W ilości jaj to Ewunia pewnie nas przebije;)

05.01.2005
02:32
[148]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no baaa....nawet się nie licytuję:P

05.01.2005
02:36
smile
[149]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Ragnor --> hmmm.... o tym nie pomyślawszy... o_O

Ewunia -->No to w koncy jesteśmy te bliźniaki czy nie? bo ja już zdęiałem mocno:>

05.01.2005
02:37
[150]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nojesteśmy:> pomachaj do SSiostry ogonkiem:P

05.01.2005
02:39
smile
[151]

Ragn'or [ Konsul ]

:D

05.01.2005
02:40
smile
[152]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

*macha ogonkiem*



EJ! czekaj! przecież ja nie mam ogo.....


...nka?

nieeee..... powiedz ze nie o to ci chodziło :>

05.01.2005
02:40
smile
[153]

Ragn'or [ Konsul ]

A zresztą-Na Nofy Rok mochomy kłółefnom pinkym

05.01.2005
02:43
[154]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kamyk---> hihihihi:D

05.01.2005
02:46
smile
[155]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Cześć bando bezsennych gadaczy :D

05.01.2005
02:48
[156]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no.....w końcu się przyturlał.....juz miałam napisac : nie ubliżaj mi:D wydawałomi się że tam jest bezmyślnych a nie bezsennych:D

jak to człowiek widzi to co chce zobaczyć;D

05.01.2005
02:48
[157]

Ragn'or [ Konsul ]

heloł-co dobrego w Nofym Rokó ?

05.01.2005
02:49
smile
[158]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Czyżby jakieś podświadome lęki ? :D

05.01.2005
02:49
smile
[159]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Jak na razie jedyne co dobre to brak kaca :D Reszta to zobaczymy :D

05.01.2005
02:51
[160]

EwUnIa_kR [ Legend ]

niw związkuz pomyłką nie wiem co tu napisać;D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-05 02:50:15]

05.01.2005
02:55
smile
[161]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Siema Hellmaker :)

wiesz co?

masz podobną ksywke do Hellmak.. TFU!

Hellcata :)

Jestem zajebisty co nie? :>


ewunia ----> no to tym sie różnimy... ty masz abonamencik a ja nie :) możesz mi wykupić, to bedziemy mieli jeszcze wiecej wspólnego :)

P.S
Nie bede machał ogonkiem! mój ci on! :>

05.01.2005
02:56
smile
[162]

Siwy4444 [ Senator ]

Hello!

05.01.2005
02:57
[163]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie pomachasz..nie dostaniesz..
wiesz co kamyk...przypominasz mi kogoś.....
ten...no....dżony bravo!

05.01.2005
02:57
smile
[164]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Zaraz, zaraz ... to Hellcat ma podobnego nicka :P Jam Ci wcześniej był na GOL-u :)

05.01.2005
03:00
smile
[165]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Hell ---> what's 'da difference :> Ale on ma legend a ty nie! :>

Ewunia ---> [serious mode on] przecież sie wydurniamy, nie? nie porównuj mnie prosze do jakichś tępych bajek ;] [serious mode off]

To brzmi jak szantaż. A se moge machać nawet teraz, i jak to sprawdzisz? :>

05.01.2005
03:01
[166]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a zresztą....maciek i tak najfajniej macha....ide se.....

*oddala się powoli...ze spuszczoną główką... ciągnąc za sobą rudego misia*....

p.s. kamyk---> ty czasem nie jesteś rudy? wiesz...żeby głupio nie wyszło:D

05.01.2005
03:02
smile
[167]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

A mnie tam Legend jest potrzebny jak rower rybie :D Parę odcinków "karczm" i też będę miał :D
Pińcet Legendów bendem miał, A CO !

:D

05.01.2005
03:09
smile
[168]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Hell ---> no... NIC :>

ewunia ---> przecież widziałaś ze jestem szatyn czy tam brunet :>

Brisk najlepiej macha mówisz :>
może hmm...


ale nie lepiej ode mnie :P

05.01.2005
03:11
[169]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kiedyś zrobimy testa...a tymczasem 3majcie się...miłych snów panowie;*:*:*:*:*:*

braciak:>---> nie szalej za bardzo...film chcę w spokoju ogladnąc;>

05.01.2005
03:17
smile
[170]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

baj baj ;-************

sWET dreams :>

05.01.2005
03:43
smile
[171]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Narazicho ludziska :)
Pora udać sie w kime :>

Cya tomorrow :)

tzn today :)

06.01.2005
00:06
[172]

EwUnIa_kR [ Legend ]

co jest ? syscy śpią?

06.01.2005
00:19
[173]

katrin20 [ Kati ]

Hejka wszystkim!!! :) Kurcze staram się znaleźć jakąś znajomą ksywkę, ale jakoś kiepsko mi idzie :]

06.01.2005
00:20
smile
[174]

techman [ Konsul ]

Wczoraj było o grach??;]

06.01.2005
00:23
[175]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :>

Ewuniu czesc :]

katrin20 ja Ciem pamietam :P Choć Ty mnie pewnie nie :P To były czasy chyba kiedy omawialiśmy sprawy kościelne a dokładniej: księdzem kto powinien zostać :P To było chyba za tamtej mojej dłuższej xywki :D A załoga jak widac zmieniła sie :]


06.01.2005
00:27
smile
[176]

katrin20 [ Kati ]

Brisk -----> Kurde! No pewnie, że Cie pamiętam! Hehe! No już dłuuuuuuuuuugo mnie nie było i widzę, że sporo się pozmieniało :) ale najważniejsze, że mój ulubiony ksiądz jest więc nudzić się nie będę ;P

06.01.2005
00:27
[177]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hmmmm:>

06.01.2005
00:28
smile
[178]

DeVitoo [ Konsul ]

Melduje sie na posterunku (bez)sennym :)

06.01.2005
00:29
smile
[179]

Brisk. [ Chomik ]


katrin20 łoł :D Nie spodziewałem się, że bedziesz to pamietać :D Wtedy jeszcze robiliśmy chyba najazdy na chata GoLowskiego :P No a zmienic sie jedno nie zmieniło, xiądz :P

Ewuniu podglądara :>

06.01.2005
00:30
smile
[180]

techman [ Konsul ]

Veni, Vidi, łóżko:)==>Przybyłem, Popatrzyłem i poszedłem spać bom zmęczony;]
Branoc:)

06.01.2005
00:32
[181]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hmm...hmmmmm:>

06.01.2005
00:33
smile
[182]

katrin20 [ Kati ]

Brisk ---> No jak bym mogła zapomnieć :D hehehe tylko żałuję, że na tak długo zniknęłam bo jak tu wchodzę to dostaję takiego powera! że aż mnie nosi :D a na czacie też się trochę paznokci połamało ;P

06.01.2005
00:35
smile
[183]

Brisk. [ Chomik ]


katrin20 co sie dziwisz, że tyle paznokci jak byłaś praktycznie jedyna kobietą wtedy na chacie :D Ja jedyny xiądz :D Ehhhh miało sie te przywileje :P A nosić i owszem nosi :> Tylko są problemy potem z pozbyciem sie nadmiarów energii :>

Ewuniu yhymyhymmmmmmmm :>

06.01.2005
00:37
[184]

EwUnIa_kR [ Legend ]

:(

06.01.2005
00:41
smile
[185]

katrin20 [ Kati ]

Ewuniu -----> My się chyba jeszcze nie znamy :) witam badzio, ale to badzio serdecznie... że tak uhumuhu powiem :D

Brisk -----> Eeeee tam! Ja nigdy nie mam problemu z pozbyciem się nadmiaru energii :D ... Trza se znaleźć sposoba... Mogę Ci podsunąć kilka pomysłów, hehe ;P ... a właśnie! czemu masz krótszą ksywkę... co żeś nabroił?! :)

06.01.2005
00:42
[186]

Brisk. [ Chomik ]


ehhh gdzie moje maniery :>


Ewuniu to jest katrin20 :> Jako jedyna zaakceptowała mnie jako xiędza [to przez jej pociąg do mundórów :>]
katrin20 to Ewunia :] Wyjątkowa, jedyna, zaakceptowała mnie całego i przygarneła :> Moja Kłółefna :] :*

06.01.2005
00:42
smile
[187]

Brisk. [ Chomik ]


katrin czemu krótszą? no wiesz......xiądz....nie wypada.....ucieli :D

06.01.2005
00:43
[188]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cześć katrin:)...możesz sobioe darowac integrację ze mną...i tak mnie nie bedziesz lubiła:]

06.01.2005
00:47
[189]

Brisk. [ Chomik ]


dobra czas na mnie :]


..............DobraNoc....

06.01.2005
00:48
smile
[190]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin20 --> na poprzedniej ksywce ma 5999 postów i boi się zostać Legenda, bo widomo, legenda zostaje sie po śmierci, a on jeszcze młody jest :D

06.01.2005
00:49
[191]

EwUnIa_kR [ Legend ]

brisk---> gdzie leziesz:>..sama mam tu zostać?:>...gg nie działa:( właśnie robie reinstal:>

06.01.2005
00:49
smile
[192]

katrin20 [ Kati ]

Brisk -----> No w końcu się kapnął... lepiej późno niż wcale!... ehm... Ci niewychowani faceci! ;P ... A nie miałeś ciut innej czy mi się mózg przegrzał? Wydaje mi się, że była dłuższa! :> ... Poza tym musiałam Cię zaakceptować jako xsiędza bo nie miałam wyjścia, chciaż i tak próbowałam Ci wybić tą głupotę z głowy... aż młot się złamał ;P

Ewuniu -----> Ty pierwsza mnie znienawidzisz bo ja jestem podła, wstrętna i w ogóle jakaś taka bleee ;) ale możemy spróbwać... cio Ty na to? :) Najwyżej któraś z nas straci włosy ;) ;P

06.01.2005
00:51
[193]

EwUnIa_kR [ Legend ]

szukasz przyjaciół czy co?

06.01.2005
00:52
[194]

Brisk. [ Chomik ]


Ewuniu to czemu z czata znbiknełas? :|

katrin bo mam do takich rzeczy twarda głowe.

06.01.2005
00:55
smile
[195]

katrin20 [ Kati ]

Brisk -----> Oj nie bądź wykruchem! Tyle czasu mnie tu nie było, a Ty już zwiewasz! Oj bądź mężczyzną! ;P

Immothep -----> No wiedziałam, że to tchórz ;P każdy musi kiedyś zostać legendą, taki już nas los ;) więc czego się tu bać... Hymymymyhymy ta ksywka też mi się mieni w moich pięknych oczętach jakoś znajomo :)

Ewuniu -----> Spoko, sama nie zostaniesz... my tu jesteśmy... a ja zapawniam, że nie gryzę ]:->

06.01.2005
00:55
[196]

EwUnIa_kR [ Legend ]

mam obawy:D że ktoś to później wszystko czyta:D

06.01.2005
00:56
[197]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin20 ---> moja ksywka znajomo? :)

06.01.2005
01:00
[198]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jak nie gryziesz to nie masz u mnie szans:P nie kręca mnie grzeczne dziewczynki:P

06.01.2005
01:01
smile
[199]

katrin20 [ Kati ]

Brisk -----> Tylko głowę? ;) ]:->
Ewuniu -----> Nie koniecznie, ale pogadać przecież nie zaszkodzi.
Immothep -----> No powiedz, że nie :)

06.01.2005
01:03
[200]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin20 ---> pewnie w filmie usłyszałaś :)

06.01.2005
01:03
[201]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ale nie koniecznie co katrino z płocka?

06.01.2005
01:04
smile
[202]

katrin20 [ Kati ]

EwUnIa_kR -----> Oj no nie gryzę tak na dzień dobry, ale po kilkunastu minutach jak najbardziej ]:-> ... a do grzecznych dziewczynek nie należę hehe ;P

06.01.2005
01:06
[203]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ooo....no to może nnie jest aż tak źle;D

06.01.2005
01:11
[204]

katrin20 [ Kati ]

Immothep ---> A wiesz, że masz rację :D ...o ile dobrze pamiętam to była Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną ;D

Ewuniu a nico ;) i nie zdradzaj, że jestem z Płocka bo zaraz wszyscy się tu zjadą... Ty oczywiście zawsze możesz przyjechać ;) moje wrota stoją otworem :) ... oj czasami jest ze mną bardzo źle... szczególnie po kilku nieprzespanych nockach z rzędu ;D

06.01.2005
01:13
[205]

EwUnIa_kR [ Legend ]

odnosze dziwne wrażenie że nie mówimy o tym samym:)


brisk:> gdzie polazłeś:>

06.01.2005
01:15
[206]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin20 ---> BEEEP!!! Wrong answer... próbuj dalej :P

06.01.2005
01:16
[207]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia_Kr ---> ja tu jestem, nie wystarczy? :>

06.01.2005
01:16
smile
[208]

katrin20 [ Kati ]

No jak to nie :) Ja jestem pewna, że o tym samym ;) ... a Brisk zwiał bo się wystraszył... jak zwykle ;P

06.01.2005
01:18
[209]

EwUnIa_kR [ Legend ]

katrin----> brisk zwykle nie ucieka;>

Immothep---> a zkond klikasz?:D

06.01.2005
01:18
smile
[210]

katrin20 [ Kati ]

Immothep ---> Jeśli Ewunia jest tak wymagająca to nie wystarczysz ;) zresztą i tak nie dasz sobie z nami rady ;D ... i jak to BEEEP!!! ja jestem pewna, że to jednak dobra odpowiedź ;P

06.01.2005
01:20
smile
[211]

katrin20 [ Kati ]

Immothep ---> Zapomniałam dodać, że tak wymagająca jak ja oczywiście ;P
Ewunia ---> No jak to nie? Mówię Ci, że uciekł i tyle :) ...nie widziałaś jak się kurzyło ;)

06.01.2005
01:20
[212]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobra...teraz poważnie...idziemy na spacer?

06.01.2005
01:22
[213]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia ---> no ja z daleka, z Ziemi Obiecanej :P

Katrin ---> ano BEEP!!! :) jakaś podpowiedz czy zgadujesz dalej? =]



Ja nie dam rady?? :> heh to wy mnie jeszcze nie znacie :P

06.01.2005
01:24
[214]

EwUnIa_kR [ Legend ]

szkoda........
ja nie powiedziałam że nie dasz rady....ale skoro katrin tak mówi to pewnie coś w tym jest:D

06.01.2005
01:26
smile
[215]

katrin20 [ Kati ]

Ewunia ---> A kogo pytasz o ten spacer? :) bo ja bardzo chętnie hehe ;)

Immothep ---> hmm... a więc mówisz, że błądzę... no to poproszę podpowiedź ;) ... oczywiście, że nie dasz rady, poza tym każdy z was zawsze się tylko przechwala jaki to jest z niego MACZO, a potem kicha ;)

06.01.2005
01:28
smile
[216]

katrin20 [ Kati ]

Ewunia ---> Przecież z daleka widać, że jest kurchutki i sobie nie poradzi ;P ... no tylko popatrz ;P

06.01.2005
01:28
[217]

EwUnIa_kR [ Legend ]

eee katrin...to jest nie fair....generalizujesz:>

06.01.2005
01:29
[218]

EwUnIa_kR [ Legend ]

chociaż..jakby mu się bliżej przyglądnąc...:P

06.01.2005
01:30
[219]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ok...idę ogladać soprano...

dobranoc....i dzieńdobry....:*:*

06.01.2005
01:30
[220]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin20 ---> hmmm, podpowiedz.... bandaż, cały owiniety, zakopany żywcem itp, itd... :)

Aha, ja nie jestem jak "każdy", jestem niepowtarzalny, jedyny model w swoim rodzaju, drugiego takiego nie znajdziesz :>

PS.
Coś mi sie Tu nie podoba :/ hmmm....

06.01.2005
01:32
smile
[221]

katrin20 [ Kati ]

Ewunia ---> A masz mikroskop? ;P ;D

Immothep ---> oki już nie będę hehehe... :D postaram się być grzeczna ;P ...żartowałam... ja nie potrafię być grzecza ;P

06.01.2005
01:33
smile
[222]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Mikroskop .....WRRRR!!! no wiesz co, ide sobie *Obrażony*


:P:P:P:D:D

06.01.2005
01:35
smile
[223]

katrin20 [ Kati ]

Ewunia ---> Jush idziesz? Eeee tam, a było tak miło :D ... i mogło być jeszcze przyjemniej ;P

Immothep ---> hmm... ale ścisło owinięty czy raczej delikatnie? ;P

06.01.2005
01:37
[224]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ściśle czy delikatnie, to nie ma znaczenia :)

06.01.2005
01:38
smile
[225]

katrin20 [ Kati ]

Ewunia ---> No to papaciohy, dzień doberek i do usłyszenia ;) :*

Immothep ---> Ale tylko taki maciupeńki mikroskop :D ... nie obrażaj się... przecież nie napisałam, że elektronowy ;D

06.01.2005
01:39
[226]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin20 ---> a co chcesz "badać" tym mikroskopem? ;)

06.01.2005
01:40
smile
[227]

katrin20 [ Kati ]

A właśnie, że jest różnica! bo jak ściśle to wypływają Ci oczy ;P
PS: i cio Ci się tu niby nie podoba?! ;D Powiedz, że ja to tak Ci zacisnę tego bandaża, że ulaalaalaa ;P

06.01.2005
01:42
smile
[228]

katrin20 [ Kati ]

A co masz najmniejszego? ;P ...Takie coś co ledwo widać gołym okiem ;D

06.01.2005
01:42
[229]

Immothep [ Errare humanum est. ]

lol z tym bandażem, w takim razie delikatnie :D

PS.
Sam nie wiem, "Coś" :)

06.01.2005
01:44
smile
[230]

Immothep [ Errare humanum est. ]

takie małe ze ledwo widać gołym okiem, hmmm, może mózg? ;D

06.01.2005
01:47
smile
[231]

katrin20 [ Kati ]

Delikatnie hehehe :) ... i tak siem spytam... czy nie powinno sie utworzyć nowego wątasa b w tym jest już ponad 230 postów? :)

PS: Ale kurcze cio? No cio siem pytam! :D

06.01.2005
01:50
smile
[232]

katrin20 [ Kati ]

Ulalala robi się interesująco skoro mówisz, że mózg masz najmniejszy ;P ... czyli pozostałości są większe? :D

06.01.2005
01:50
[233]

Immothep [ Errare humanum est. ]

No powinie być nowy, ten troche muli, ale ja się do tego nie tykam, bo jeszcze mnie wyklną i co bedzie :)

06.01.2005
01:52
smile
[234]

katrin20 [ Kati ]

Oj tyknij się, przecież nikt Cię za to nie powiesi :) a ten tak się już dłuży, że cuś strasznego :)

06.01.2005
01:52
smile
[235]

snopek9 [ Legend ]


Ide spac bo z Kamikaze sie nagrałem i jestem wykonczony ...

Dobranoc :)

06.01.2005
01:52
[236]

Immothep [ Errare humanum est. ]

"Interesująco" powiadasz, "pozostałosci są większe", co za kudłate myśli masz, hę? ;)

06.01.2005
01:57
smile
[237]

katrin20 [ Kati ]

snopek9 ---> A dobranoc Ci chłopcze ;) :*

Immothep ---> Ja i kudłate myśli, no co Ty, wydaje Ci się ;) ... a poza tym cio nie wolno!? jestem już dużą dziewczynką :D ... zresztą to Ty masz kudłate myśli bo ja pisałam o czymś zupełnie innym hehe ;P

06.01.2005
02:04
[238]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ja nie mam kudłatych, jedynie co to kosmate ;D
Duża dziewczynka? a ile masz wzrostu ;]


Ide spać moze mi sie coś miłego przysni :)

Sweet dreams :)

06.01.2005
02:04
smile
[239]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Meldujem siem posłusznie :)
to do której dzisiaj nie-pośpimy? :)

Cze:
ALL

a w szczególności: 'da sista' :>

jak jest? :>

______________________________________

ojjj.... snopek se nie pograł :)

06.01.2005
02:05
[240]

EwUnIa_kR [ Legend ]

06.01.2005
02:06
[241]

EwUnIa_kR [ Legend ]

braciak:> do spania ale to już:> popatrz która jest godzina:>

06.01.2005
02:06
smile
[242]

snopek9 [ Legend ]

KaM1kAzE® -->czekałem co napiszesz.. nie ladnie sie tak smiac z przeciwnika :)

06.01.2005
02:07
[243]

snopek9 [ Legend ]


Ale serio:

.....:::::Dobranoc :::::.....

All

06.01.2005
02:08
smile
[244]

katrin20 [ Kati ]

Immothep ---> Pytasz tylko o wzrost? :) ... jakieś 173cm licząc bez dodatków :) ... IMilusich snów... tylko nie za badzio bo jeszcze nie wstaniesz ;P

I witam wszystkich nowo przybyłych! :D

06.01.2005
02:09
[245]

EwUnIa_kR [ Legend ]

katrin taka jesteś duża jak ewunia:P

06.01.2005
02:09
smile
[246]

katrin20 [ Kati ]

Ludziska lepiej zróbcie nowy wątas bo ten się ślimaczy! :)

06.01.2005
02:11
smile
[247]

katrin20 [ Kati ]

Ewuniu nio plosie co za zbieg okoliczności... z obcasami wychodzi około 180cm hehe ;)
Widać wielkie umysły są jednakowej długości ;D

06.01.2005
02:12
[248]

EwUnIa_kR [ Legend ]

idę do nyna....

błanoc....

06.01.2005
02:13
[249]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Ewunia ----> gdzie do spania?? (no! chyba że z Tobą :>) Jutro mam wolne!! :>

snopek ---> a czy ja sie nabijam ? :D Przecież to fakt :)

P.S
Szkoda, że na OSP i z mniejszymi lagami sobie nie pograliśmy... :/
Byłoby znacznie lepiej :)

06.01.2005
02:15
smile
[250]

katrin20 [ Kati ]

No to ja też lecę spaciu... cio będę tu tak sama z chłopokami siedzieć ;)

06.01.2005
02:16
smile
[251]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

katrin20 ---> siemasz :) my sie chyba jeszcze nie znamy :P

06.01.2005
02:17
smile
[252]

katrin20 [ Kati ]

KaM1kAzE® ---> Hejak! Kiedyś tu zaglądałam, ale sie chyba jeszcze nie znamy :)

06.01.2005
02:19
[253]

Brisk. [ Chomik ]












NOWA CZESC

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.