
Brisk. [ Chomik ]
Bezsenność, czyli [Na Nofy Rok mochomy kłółefnom pinkym] :> | cz.188
Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.
Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.
...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? ---- arthemide
Otwarte od 23 do 7 rano.
[reszty niema bop mi sie nie chciało tak dużo ctrlować + c a potem cytyrylować + v :>]
Co sie bede wysilał:>
snopek9 [ Legend ]
pierwszy ??
snopek9 [ Legend ]
Witam wszystkich !!
EwUnIa_kR [ Legend ]
hahahahahahaha:D cy jo jezdym pikna kłółefna?
Jerryzzz [ Senator ]
Yo my black brothers!
snopek9 [ Legend ]
jestys pikna
Brisk. [ Chomik ]
No jyzeli jo bymbyła pikna kłółefna to ty musiałabys być pikny kłółeficz ;p
EwUnIa_kR [ Legend ]
przecie ja wsiowa dziołcha jezdym..
snopek9 [ Legend ]
no i jestem pikny kłółeficz

Siwy4444 [ Senator ]
hello!
Brisk. [ Chomik ]
Siwy cysc Starcze ;p
A jo to co? chłop małorolny? ;p
EwUnIa_kR [ Legend ]
uuu jak mało rolny to jo nie kce:P
EwUnIa_kR [ Legend ]
siwy łelkom
Brisk. [ Chomik ]
to byndzie fiencej dla mnie ;p
snopek9 [ Legend ]
Dobranoc
Brisk. [ Chomik ]
snopek9 bobry na noc;p
Jerryzzz [ Senator ]
Kłół Błisk. kujił kłółowej ewuni_kaeł kołałe kołołu kałowego :D
snopek9 [ Legend ]
Brisk -->dobry
Snopek-> ok ??
EwUnIa_kR [ Legend ]
tyż mi płezent złobił:|
K@mil__ [ Konsul ]
Dobry wieczor.
Melduje, ze zyje, mam sie w miare dobrze i znam wytracam bezsensownie noc.
Polecam poczytac komiks z linka jak ktos nie widzial.
snopek9 [ Legend ]
małą tez moze byc ;p
Brisk. [ Chomik ]
se sam sobie kupił co by być jysce piknijszym ;p
snopek9 [ Legend ]
K@mil__ -->dobry panie konsulu za 2 posty :))
Odechciało mi sie spac :)
Jerryzzz [ Senator ]
ewunia_kaeł ---> Nie podoba ci sie kołoł?
Brisk. [ Chomik ]
nie kołoł tytlko za małe i za mało ;p
Jerryzzz [ Senator ]
Nie łyczy sie iłość, łyczy sie jajko
EwUnIa_kR [ Legend ]
pasztet z wędzonych ryb......*mysli*
K@mil__ [ Konsul ]
Snopek --> OO, faktycznie, prawie przegapilem... Fajnie, wole byc Konsulem niz Pretorianinem :)
Jerryzzz [ Senator ]
Spiełdałam do słacza, złobić sandacza. Załaz włacam ;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
*już nie myśli...zlizuje z klawiatuły*
cześć:]
EwUnIa_kR [ Legend ]
przepłaszam że się wtłącę..jaka łóżnica jaki się ma stopień?
snopek9 [ Legend ]
Jest jedyny bramkarz w historii polskiej reprentacji, który strzelił samobója. Któż to był ?
Jak ktos wie to moze zdobyc punkt ! :)
Dobranoc ..bo mi juz palma odbiła na noc :)
snopek9 [ Legend ]
Do 1000 posta chyba jest ...
K@mil__ [ Konsul ]
Rzadna, ale moje poczucie estetyki mi mowi ze ladniej wyglada napis Konsul obok ksywki niz Pretorianin, to taki wlasny estetyczny gust.
No i stopien w gore....
Jerryzzz [ Senator ]
Kazimieł Fłątkowiałakał?
EwUnIa_kR [ Legend ]
coś ci się chyba snopek wątki popiełdołiły:)
a jo nie mam stopnia;(
Jerryzzz [ Senator ]
ewunia ---> Płoszę nie wyłarzac się tak błydko! ;p
snopek9 [ Legend ]
EwUnIa_kR -->czasem się jełbią
Brisk. [ Chomik ]
bo cie ukaze w imieniu ksienżyca;p
EwUnIa_kR [ Legend ]
przepłaszam:) zachowałam się jak gówniała:)
p.s. fajnie czasem zapomnieć ile się ma lat:P
Jerryzzz [ Senator ]
Ja skońcyłem seść ;p
snopek9 [ Legend ]
Ide spac i tym razem bede słowny..
DOBRANOC WSZYSTKIM
EwUnIa_kR [ Legend ]
mysz umałła...
EwUnIa_kR [ Legend ]
idymy spać...dobłanoc.....
Jerryzzz [ Senator ]
Dobłanoc, płły na noc.... ;p
Brisk. [ Chomik ]
..............DobraNoc....

snopek9 [ Legend ]
Jednak nie byłem słowny :)
Dobranoc .
K@mil__ [ Konsul ]
Wylaczam komputer i ide poczytac, dobranoc :)
goździkowa [ Junior ]
branoc
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mam dziś nockę na infolinii, więc sobie nie pospię...
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
to co to cholera za bezsennosc jak wszyscy ida?!
watek schodzi na psy razem z bezsennoscia...
Jerryzzz [ Senator ]
Tu wszystko schodzi na psy :P
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
hehe
a moze wrecz przeciwnie Paudyn? :D
btw infolinia czego?
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
Jerryzzz
no takie zycie :)
moze bysmy cos wymyslili noca zeby forum stalo sie bardziej ambitne?
apelacja do adminow i moderatorow o wywalanie natychmiastowe watkow typu "jestem tu nofy"
albo "dzis sa moje urodziny" :)
a co mnie to k...a obchodzi ze skonczyles 13 lat i mi obwieszczasz ze jestes nowy?!
za przeproszeniem oczywiscie

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Kush ::::> Infolinia techniczna Neostrady w Warszawie, przy ulicy Nowogrodzkiej...
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
aaaa
to sobie w takim razie nie pospisz
zapodawaj co ciekawsze rozmowy :D
Jerryzzz [ Senator ]
Kush ---> Ja 12 stycznia zrobe watek "Mam 17 lat :D"
:D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ok, cytat z dzisiejszej rozmowy:
Państwo sobie chyba żartują. Nikt mnie nie uprzedził w regulaminie, że nie powinienem łapać wirusów, gdyż może to obniżyć jakość usługi. Powinienem mieć to jasno wypunktowane na papierze. Czuję się niedoinformowany. Na dodatek ktoś przypuścił atak na neostradę i stąd te wirusy w internecie. Zapewne konkurencja chce państwa wysiudać z rynku... tak, na pewno mam rację.
No comment...

Jerryzzz [ Senator ]
Paudyn ---> Hehe, dobre :D Na pewno jest tego wiecej :D We want some more! :D
Chleba i igrzysk!
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
hehehehe
gdzie sie tacy rodza?! :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Hmmm... kolejny kwiatek z dzisiejszej rozmowy:
-Proszę zrestartować komputer.
-To znaczy?
-Proszę go wyłaczyć i włączyć ponownie.
<chwila ciszy>
-Jak idzie restarcik?
-Wcisnęłam ten klawisz, ale pojawia się dokładnie to samo...
-Jaki klawisz...? o_O
-W monitorze...
Jerryzzz [ Senator ]
Nieeee... Nie wierze :D
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
aaaaaaaaaaahahahah
no wlasnie o takim czyms mowie
BOSKO :D

Jerryzzz [ Senator ]
Branoc!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
To jeszcze jeden kwiatek. Autentyk. Do wczoraj sam myślałem, że to jedynie w dowcipach mailowych zdarzają się takie sytuacje:
- Proszę pozamykać wszystkie okna i znaleźć Menu Start.
- Czy aby zamknięcie okien pomoże?
- Tak, łatwiej będzie się pani szukało.
- Proszę chwilę poczekać.
<po dwóch minutach>
- Proszę pana, balkon zamknęłam, ale lufcik w pokoju został otwarty, bo strasznie tu gorąco...
Strach się bać...
Jerryzzz [ Senator ]
A Briskowi brakuje jednego posta do [ Legend ] :D

Adamss [ -betting addiction- ]
Paudyn --> Zagubiona posiadaczka abonenentu dzwoniła do administratora? ;D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Adamss :::::> Taaa... najbardziej mnie rozbrajają telefony zaczynające się od: Proszę pana, ostatnio robilem sobie format twardego dysku...
W takich chwilach już wiem, że klient zgubił nazwę i hasło użytkownika. To jednak pół biedy, Gorzej, gdy zgubi również ID i PIN. Co te młotki robią z tymi danymi, zjadają te kartki, że tak masowo nie mają danych...?

Quicky [ Senator ]
Szczesliwego nowego roku i dobrej nocy ;)

Gul'dan [ Konsul ]
Witam, witam;DD

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Bobry wszystkim!!!
i jak sie czujemy w Nowym ROKU!? :D

Gul'dan [ Konsul ]
Zajebiscie:D

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Gul'dan---->Ah no to rzeczywiscie ekhm...fajnie :D

Adamss [ -betting addiction- ]
ELooo

Gul'dan [ Konsul ]
Siemasz Adamss
Quicky [ Senator ]
Kurde, to juz ostatnia swiateczna nocka na kompie :(

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Ano niestety :(...Jak mi sie nie chce do szkołY!!!!

kamil210 [ Generaďż˝ ]
23?:>
Witam :D

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
heej, dziś tylko się pokazać, że pamiętam o mojej ulubionej karczmie :], bo juterko raniutko trza wstać... ;/
kamil210 [ Generaďż˝ ]
A już myślałem, że zapanowała senność :D
Cóż... ja o 6 :/

Quicky [ Senator ]
Ja pier...
ekhm... witam wszystkich!
EwUnIa_kR [ Legend ]
no to bania za tych co nie spią...
dacar [ Cult ]
ciekawe czy w tej karczmie tez podaja piwo... :)
Ciekawe ile osob teraz nie spi?
Jerryzzz [ Senator ]
W "Jak pocieszyc dziewczyne" zawsze podaja piwo :D
kamil210 [ Generaďż˝ ]
Piwo było..czas spać... heh
Dobranoc for alls :D

ThAzIs [ Centurion ]
Wielkie Czesc Wszystkim:)
Meluduje sie zwarty i nie do konca jeszcze gotowy (ach ten kac po sylwestrowy:)

ThAzIs [ Centurion ]
Czyzby wszyscy juz spali?:) hey hey?:)

Jerryzzz [ Senator ]
Ja nie spie :)

ThAzIs [ Centurion ]
ufffffff a myslalem ze sam tu zostane:)
czyzby ktos jeszcze nie spal?:)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Meldujem siem posłusznie :)
To do której dzisieaj nie-pośpimy? :>
Cze:
Ewunia
Brisk
Hell
Quicky
Thazis
mc-muza
snoopek
i inni :)
Jak jest? :>
___________
Ja właśnie niedawno z gór powróciłem i udaję się na łoże zamknąć swoje spite i spalone blantami ocka :)
chociaż może z wami posiedze jak KTOŚ :> mnie zmotywuje :)
Pozdrawiam Ewunie :) myślałem o Tobie jak przez krk przejeżdżałem, czułaś tą moc? :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
trzeba było zadzwonić:>

Gul'dan [ Konsul ]
Bry i Branoc :]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Cze presio :)
Ewunia ---> Jak miałem zadzwonić ? :>
Jedyne co mam to twoje GG, a na numerek GG to słabo się dzwoni :]
Pozatym było coś po 4 nad ranemjak w krk byłem, więc nie śmiałbym Cię podnieść z objęć morfeusza :)
tzn chyba to był orfeusz, ale ze mnie jeszcze THC nie wyszło do końca :>

Gul'dan [ Konsul ]
Ya witam tyle ze zaraz pas ide :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
dam ci numerek:P telefonu of korz:D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ofkorz ofkorz :) nie ma innego wyjścia nie? :P
ide w kime... THC musi wyparować, bo jutro do roboty :)
GoodNight :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
jes tu kto??* rozglonda sie*
EwUnIa_kR [ Legend ]
no dobła....dobłanoc;*

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
no jeszcze ja jestem :)
właśnie mi sie gastrofaza włączyła :)
*zajada się kanapkami, popijając soczkiem*
MNIAM! :)

Quicky [ Senator ]
*niesmialo wychyla sie zza monitora*
EwUnIa_kR [ Legend ]
daj tłochę jedzonka:>
kłiki---> a coś ty taki nieśmiały?

techman [ Konsul ]
Ciekawe czy ktoś ejszcze zyje tu:)
*Puka* Puk. Puk*przestaje pukać* Zastałem Jolkę?
EwUnIa_kR [ Legend ]
jolki nie ma ja jestem:P
ThAzIs [ Centurion ]
Dobrywieczor All:)
siedzi ktos jeszcze?:)juz w prawdzie spalem ale obudzilem sie i klapa znowu mnie bezsennosc dopadla:)

techman [ Konsul ]
Ech godzina 1:42, jutro szkoła, semestr się kończy:) A Następna przerwa dopiero za 6 tygodni:/ LIFEoSUX(w skrócie LOSUX:P)

techman [ Konsul ]
Ciut nie zsynchronizowany post z treścią, ale co tam:P
EwUnIa_kR [ Legend ]
ide nynać....już usypiałam ale misie vplayerek zepsuł...i musiałam naprawiać:>
dobłanoc...
ThAzIs [ Centurion ]
EwUnIa_kR --> dobranoc:)
KaM1kAzE® --> jestes jeszcze?:)

eXcuseMe [ Pretorianin ]
Erotycznych snow zycze ;)

techman [ Konsul ]
Słodkich Snooff jak to mawiają Pink power girls
EwUnIa_kR [ Legend ]
no i...dalej nie śpię....

TrzyKawki [ smok trojański ]
Może smoczka ? ;-)
EwUnIa_kR [ Legend ]
daj:P

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
meldujem siem........
BLABLABLA...
Jak są chętni do popykania w Q3 Arena, to zapraszam na mój serwer :)
Wersja q3: 1.32
Mod: OSP - wersja 1.03
adres serwera:
kam1kaze.myftp.org
a w konsoli wpisujesz tylko:
/connect kam1kaze.myftp.org
ZAPRASZAM! :)
Narazie próbuje zagrać ze snopkiem ale cóś techniczne problemy mamy :]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
[edit]
Aha!
Jakby coś nie było jasne to GG me :)

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Dobry!!!
Melduje sie (nie)posłusznie , że jestem (nie) gotowy do służby!

DeVitoo [ Konsul ]
Siema wszystkim zaczynamy maraton? Ja jestem chory także jutro sie nie wybieram nigdzie moge siedzieć dłuuuuugo :)
DeVitoo [ Konsul ]
Gram w Counter Strike 1.6/Condition Zero, Enemy Territory, Medal Of Honor Allied Assault, Call Of Duty +dodatek także z Wami nie zagram choc lubie Q3 :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ktoś tu jeszcze dycha? :)
Dzisiaj dostałem w dupe w Q3 !!! HURRAAAA!!!! Wreszcie przegrałem! :)
Nie to ze sie chwale, ale zawsze :) Ten pojedynek to były quake'owe szachy :)
Ktoś by był chetny na partyjke kiedyś?!?!?!
EwUnIa_kR [ Legend ]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
hehe... wiedzielam ze sie wpiszesz :)
Cześć Ewunia :-**
EwUnIa_kR [ Legend ]
cześc kamyk:P *patrzy maślanymi oczami*
EwUnIa_kR [ Legend ]
skończyłam grac przed chwilą

techman [ Konsul ]
A właśnie sobie pomyslałem, ze trza by upnąć karczmę;]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
a w co gralaś ? |->
siema techi :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
w zgadywanki:P

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
jakie? :>

techman [ Konsul ]
Czy to jakaś gra wstępna?;]
Pograłbym sobie w Cs'a ale nauka goni:/(Koniec semestru i będe bił rekod;] 16h dziennie przed kompem 2tygonie:) Komp 24/7:))

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
techi wypad!
tu zaraz będą sceny tylko dla dorosłych! :)
______
joke (?)
EwUnIa_kR [ Legend ]

techman [ Konsul ]
Co oznacza ten znak zapytania??:>

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
hmm... widze ze ewunia wymiata :) To tak jak ja w q3 :)
Widzisz ile mamy ze sobą wspólnego!? :>
:-***
techi ---> jaaaaaki znak zapytania? :>

Ragn'or [ Konsul ]
Witajcie!!!
Korzystając z tej jakże sposobnej pory,chciałbym złożyć moje najserdeczniejsze życzenia noworoczne wszystkim bezsennym,a także tym,którzy z niewiadomych przyczyn zagoszczą dzisiejszej nocy na tym wątku.
Jednocześnie chciałbym wyrazić nadzieję,że ten nowy rok będzie obfitszym we wszelakie dobra doczesne i wartości duchowe,że spełnią się marzenia...
Oraz pojawi się wiele wykopanych gierek.
Czego Wam i sobie życzę.

techman [ Konsul ]
Szybko kac minął widze:P
Skojarzył mi się dowcip:)
-Szczęśliwego Nowego Roku!!
-No co ty, w lutym??
-O w mordę, jeszcze nigdy tak późno z imprezy nie wracałem:)
EwUnIa_kR [ Legend ]
Ragn'or sie spóźniłes trochę...ale thx
kamyk---> jakbys poszukał to by się coś pewnie jeszcze znalazło:P

Ragn'or [ Konsul ]
Lepiej późno niż wcale,jak mawiała moja babcia.
EwUnIa_kR [ Legend ]
lepiej późno niż później...to chyba tytuł jakiegoś filmu:D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
*szuka*
hmmm....
*myśli*
o_O
*zapomniał że przecież nie myśli*
no taa.... emm... piszemy na jednym forum!! HAHA wiedzialem ze coś znajde :)

techman [ Konsul ]
Ewunia==>bardzo nuuudnego filmu;] Byłem w kinie z kolegami, bo nic innego nie grali;] na sali wraz z nami(ja + 2 kolesi) były 2 jakieś kobiety w wieku przedemerytalnym:)

techman [ Konsul ]
Zapomniałem o poincie:) ...Co świadczy o ty filmie:P
EwUnIa_kR [ Legend ]
hahahaha:D nikolson się starzeje no nie?
kamyk no widzisz:]...postarałes się i prosze...już prawie jestesmy bliźnietami jednojajowymi:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
ale ogladałam jeszcze wiekszą pytę pod tytułem"dziewczyny z kalendarza"

techman [ Konsul ]
czy to ten film o babciach, które robiły zdjecia porno??:) W każbym bądź razie idę spać: Dobranoc:D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ewunia ---> nie wiem jak ty ,ale ja tam jestem wiecej niż jednojajowy :) ale nie wiecej niż 3-jajowy :> takiiii.... 2jajowy :P
______________________
A pozatym jeszcze piszemy nawet w tym samym wątku!! haha!
(do dziś sie zastanawiam jak ja zdałem mature :>)
EwUnIa_kR [ Legend ]
*zastanawia się czy 2 jajowy jest wystarczająco jajowy*

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ale jaja! :)
no dobra, jak to pomoże to jestem dwujajeczny, nie jajowy :>
lepiej? :>
Ragn'or [ Konsul ]
W ilości jaj to Ewunia pewnie nas przebije;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
no baaa....nawet się nie licytuję:P

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Ragnor --> hmmm.... o tym nie pomyślawszy... o_O
Ewunia -->No to w koncy jesteśmy te bliźniaki czy nie? bo ja już zdęiałem mocno:>
EwUnIa_kR [ Legend ]
nojesteśmy:> pomachaj do SSiostry ogonkiem:P

Ragn'or [ Konsul ]
:D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
*macha ogonkiem*
EJ! czekaj! przecież ja nie mam ogo.....
...nka?
nieeee..... powiedz ze nie o to ci chodziło :>

Ragn'or [ Konsul ]
A zresztą-Na Nofy Rok mochomy kłółefnom pinkym
EwUnIa_kR [ Legend ]
kamyk---> hihihihi:D

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Cześć bando bezsennych gadaczy :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
no.....w końcu się przyturlał.....juz miałam napisac : nie ubliżaj mi:D wydawałomi się że tam jest bezmyślnych a nie bezsennych:D
jak to człowiek widzi to co chce zobaczyć;D
Ragn'or [ Konsul ]
heloł-co dobrego w Nofym Rokó ?

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Czyżby jakieś podświadome lęki ? :D

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Jak na razie jedyne co dobre to brak kaca :D Reszta to zobaczymy :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
niw związkuz pomyłką nie wiem co tu napisać;D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-05 02:50:15]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Siema Hellmaker :)
wiesz co?
masz podobną ksywke do Hellmak.. TFU!
Hellcata :)
Jestem zajebisty co nie? :>
ewunia ----> no to tym sie różnimy... ty masz abonamencik a ja nie :) możesz mi wykupić, to bedziemy mieli jeszcze wiecej wspólnego :)
P.S
Nie bede machał ogonkiem! mój ci on! :>

Siwy4444 [ Senator ]
Hello!
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie pomachasz..nie dostaniesz..
wiesz co kamyk...przypominasz mi kogoś.....
ten...no....dżony bravo!

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Zaraz, zaraz ... to Hellcat ma podobnego nicka :P Jam Ci wcześniej był na GOL-u :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Hell ---> what's 'da difference :> Ale on ma legend a ty nie! :>
Ewunia ---> [serious mode on] przecież sie wydurniamy, nie? nie porównuj mnie prosze do jakichś tępych bajek ;] [serious mode off]
To brzmi jak szantaż. A se moge machać nawet teraz, i jak to sprawdzisz? :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
a zresztą....maciek i tak najfajniej macha....ide se.....
*oddala się powoli...ze spuszczoną główką... ciągnąc za sobą rudego misia*....
p.s. kamyk---> ty czasem nie jesteś rudy? wiesz...żeby głupio nie wyszło:D

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
A mnie tam Legend jest potrzebny jak rower rybie :D Parę odcinków "karczm" i też będę miał :D
Pińcet Legendów bendem miał, A CO !
:D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Hell ---> no... NIC :>
ewunia ---> przecież widziałaś ze jestem szatyn czy tam brunet :>
Brisk najlepiej macha mówisz :>
może hmm...
ale nie lepiej ode mnie :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
kiedyś zrobimy testa...a tymczasem 3majcie się...miłych snów panowie;*:*:*:*:*:*
braciak:>---> nie szalej za bardzo...film chcę w spokoju ogladnąc;>

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
baj baj ;-************
sWET dreams :>

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Narazicho ludziska :)
Pora udać sie w kime :>
Cya tomorrow :)
tzn today :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
co jest ? syscy śpią?
katrin20 [ Kati ]
Hejka wszystkim!!! :) Kurcze staram się znaleźć jakąś znajomą ksywkę, ale jakoś kiepsko mi idzie :]

techman [ Konsul ]
Wczoraj było o grach??;]
Brisk. [ Chomik ]
YoO :>
Ewuniu czesc :]
katrin20 ja Ciem pamietam :P Choć Ty mnie pewnie nie :P To były czasy chyba kiedy omawialiśmy sprawy kościelne a dokładniej: księdzem kto powinien zostać :P To było chyba za tamtej mojej dłuższej xywki :D A załoga jak widac zmieniła sie :]

katrin20 [ Kati ]
Brisk -----> Kurde! No pewnie, że Cie pamiętam! Hehe! No już dłuuuuuuuuuugo mnie nie było i widzę, że sporo się pozmieniało :) ale najważniejsze, że mój ulubiony ksiądz jest więc nudzić się nie będę ;P
EwUnIa_kR [ Legend ]
hmmmm:>

DeVitoo [ Konsul ]
Melduje sie na posterunku (bez)sennym :)

Brisk. [ Chomik ]
katrin20 łoł :D Nie spodziewałem się, że bedziesz to pamietać :D Wtedy jeszcze robiliśmy chyba najazdy na chata GoLowskiego :P No a zmienic sie jedno nie zmieniło, xiądz :P
Ewuniu podglądara :>

techman [ Konsul ]
Veni, Vidi, łóżko:)==>Przybyłem, Popatrzyłem i poszedłem spać bom zmęczony;]
Branoc:)
EwUnIa_kR [ Legend ]
hmm...hmmmmm:>

katrin20 [ Kati ]
Brisk ---> No jak bym mogła zapomnieć :D hehehe tylko żałuję, że na tak długo zniknęłam bo jak tu wchodzę to dostaję takiego powera! że aż mnie nosi :D a na czacie też się trochę paznokci połamało ;P

Brisk. [ Chomik ]
katrin20 co sie dziwisz, że tyle paznokci jak byłaś praktycznie jedyna kobietą wtedy na chacie :D Ja jedyny xiądz :D Ehhhh miało sie te przywileje :P A nosić i owszem nosi :> Tylko są problemy potem z pozbyciem sie nadmiarów energii :>
Ewuniu yhymyhymmmmmmmm :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
:(

katrin20 [ Kati ]
Ewuniu -----> My się chyba jeszcze nie znamy :) witam badzio, ale to badzio serdecznie... że tak uhumuhu powiem :D
Brisk -----> Eeeee tam! Ja nigdy nie mam problemu z pozbyciem się nadmiaru energii :D ... Trza se znaleźć sposoba... Mogę Ci podsunąć kilka pomysłów, hehe ;P ... a właśnie! czemu masz krótszą ksywkę... co żeś nabroił?! :)
Brisk. [ Chomik ]
ehhh gdzie moje maniery :>
Ewuniu to jest katrin20 :> Jako jedyna zaakceptowała mnie jako xiędza [to przez jej pociąg do mundórów :>]
katrin20 to Ewunia :] Wyjątkowa, jedyna, zaakceptowała mnie całego i przygarneła :> Moja Kłółefna :] :*

Brisk. [ Chomik ]
katrin czemu krótszą? no wiesz......xiądz....nie wypada.....ucieli :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
cześć katrin:)...możesz sobioe darowac integrację ze mną...i tak mnie nie bedziesz lubiła:]
Brisk. [ Chomik ]
dobra czas na mnie :]
..............DobraNoc....

Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin20 --> na poprzedniej ksywce ma 5999 postów i boi się zostać Legenda, bo widomo, legenda zostaje sie po śmierci, a on jeszcze młody jest :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
brisk---> gdzie leziesz:>..sama mam tu zostać?:>...gg nie działa:( właśnie robie reinstal:>

katrin20 [ Kati ]
Brisk -----> No w końcu się kapnął... lepiej późno niż wcale!... ehm... Ci niewychowani faceci! ;P ... A nie miałeś ciut innej czy mi się mózg przegrzał? Wydaje mi się, że była dłuższa! :> ... Poza tym musiałam Cię zaakceptować jako xsiędza bo nie miałam wyjścia, chciaż i tak próbowałam Ci wybić tą głupotę z głowy... aż młot się złamał ;P
Ewuniu -----> Ty pierwsza mnie znienawidzisz bo ja jestem podła, wstrętna i w ogóle jakaś taka bleee ;) ale możemy spróbwać... cio Ty na to? :) Najwyżej któraś z nas straci włosy ;) ;P
EwUnIa_kR [ Legend ]
szukasz przyjaciół czy co?
Brisk. [ Chomik ]
Ewuniu to czemu z czata znbiknełas? :|
katrin bo mam do takich rzeczy twarda głowe.

katrin20 [ Kati ]
Brisk -----> Oj nie bądź wykruchem! Tyle czasu mnie tu nie było, a Ty już zwiewasz! Oj bądź mężczyzną! ;P
Immothep -----> No wiedziałam, że to tchórz ;P każdy musi kiedyś zostać legendą, taki już nas los ;) więc czego się tu bać... Hymymymyhymy ta ksywka też mi się mieni w moich pięknych oczętach jakoś znajomo :)
Ewuniu -----> Spoko, sama nie zostaniesz... my tu jesteśmy... a ja zapawniam, że nie gryzę ]:->
EwUnIa_kR [ Legend ]
mam obawy:D że ktoś to później wszystko czyta:D
Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin20 ---> moja ksywka znajomo? :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
jak nie gryziesz to nie masz u mnie szans:P nie kręca mnie grzeczne dziewczynki:P

katrin20 [ Kati ]
Brisk -----> Tylko głowę? ;) ]:->
Ewuniu -----> Nie koniecznie, ale pogadać przecież nie zaszkodzi.
Immothep -----> No powiedz, że nie :)
Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin20 ---> pewnie w filmie usłyszałaś :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
ale nie koniecznie co katrino z płocka?

katrin20 [ Kati ]
EwUnIa_kR -----> Oj no nie gryzę tak na dzień dobry, ale po kilkunastu minutach jak najbardziej ]:-> ... a do grzecznych dziewczynek nie należę hehe ;P
EwUnIa_kR [ Legend ]
ooo....no to może nnie jest aż tak źle;D
katrin20 [ Kati ]
Immothep ---> A wiesz, że masz rację :D ...o ile dobrze pamiętam to była Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną ;D
Ewuniu a nico ;) i nie zdradzaj, że jestem z Płocka bo zaraz wszyscy się tu zjadą... Ty oczywiście zawsze możesz przyjechać ;) moje wrota stoją otworem :) ... oj czasami jest ze mną bardzo źle... szczególnie po kilku nieprzespanych nockach z rzędu ;D
EwUnIa_kR [ Legend ]
odnosze dziwne wrażenie że nie mówimy o tym samym:)
brisk:> gdzie polazłeś:>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin20 ---> BEEEP!!! Wrong answer... próbuj dalej :P
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia_Kr ---> ja tu jestem, nie wystarczy? :>

katrin20 [ Kati ]
No jak to nie :) Ja jestem pewna, że o tym samym ;) ... a Brisk zwiał bo się wystraszył... jak zwykle ;P
EwUnIa_kR [ Legend ]
katrin----> brisk zwykle nie ucieka;>
Immothep---> a zkond klikasz?:D

katrin20 [ Kati ]
Immothep ---> Jeśli Ewunia jest tak wymagająca to nie wystarczysz ;) zresztą i tak nie dasz sobie z nami rady ;D ... i jak to BEEEP!!! ja jestem pewna, że to jednak dobra odpowiedź ;P

katrin20 [ Kati ]
Immothep ---> Zapomniałam dodać, że tak wymagająca jak ja oczywiście ;P
Ewunia ---> No jak to nie? Mówię Ci, że uciekł i tyle :) ...nie widziałaś jak się kurzyło ;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
dobra...teraz poważnie...idziemy na spacer?
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia ---> no ja z daleka, z Ziemi Obiecanej :P
Katrin ---> ano BEEP!!! :) jakaś podpowiedz czy zgadujesz dalej? =]
Ja nie dam rady?? :> heh to wy mnie jeszcze nie znacie :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
szkoda........
ja nie powiedziałam że nie dasz rady....ale skoro katrin tak mówi to pewnie coś w tym jest:D

katrin20 [ Kati ]
Ewunia ---> A kogo pytasz o ten spacer? :) bo ja bardzo chętnie hehe ;)
Immothep ---> hmm... a więc mówisz, że błądzę... no to poproszę podpowiedź ;) ... oczywiście, że nie dasz rady, poza tym każdy z was zawsze się tylko przechwala jaki to jest z niego MACZO, a potem kicha ;)

katrin20 [ Kati ]
Ewunia ---> Przecież z daleka widać, że jest kurchutki i sobie nie poradzi ;P ... no tylko popatrz ;P
EwUnIa_kR [ Legend ]
eee katrin...to jest nie fair....generalizujesz:>
EwUnIa_kR [ Legend ]
chociaż..jakby mu się bliżej przyglądnąc...:P
EwUnIa_kR [ Legend ]
ok...idę ogladać soprano...
dobranoc....i dzieńdobry....:*:*
Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin20 ---> hmmm, podpowiedz.... bandaż, cały owiniety, zakopany żywcem itp, itd... :)
Aha, ja nie jestem jak "każdy", jestem niepowtarzalny, jedyny model w swoim rodzaju, drugiego takiego nie znajdziesz :>
PS.
Coś mi sie Tu nie podoba :/ hmmm....

katrin20 [ Kati ]
Ewunia ---> A masz mikroskop? ;P ;D
Immothep ---> oki już nie będę hehehe... :D postaram się być grzeczna ;P ...żartowałam... ja nie potrafię być grzecza ;P

Immothep [ Errare humanum est. ]
Mikroskop .....WRRRR!!! no wiesz co, ide sobie *Obrażony*
:P:P:P:D:D

katrin20 [ Kati ]
Ewunia ---> Jush idziesz? Eeee tam, a było tak miło :D ... i mogło być jeszcze przyjemniej ;P
Immothep ---> hmm... ale ścisło owinięty czy raczej delikatnie? ;P
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ściśle czy delikatnie, to nie ma znaczenia :)

katrin20 [ Kati ]
Ewunia ---> No to papaciohy, dzień doberek i do usłyszenia ;) :*
Immothep ---> Ale tylko taki maciupeńki mikroskop :D ... nie obrażaj się... przecież nie napisałam, że elektronowy ;D
Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin20 ---> a co chcesz "badać" tym mikroskopem? ;)

katrin20 [ Kati ]
A właśnie, że jest różnica! bo jak ściśle to wypływają Ci oczy ;P
PS: i cio Ci się tu niby nie podoba?! ;D Powiedz, że ja to tak Ci zacisnę tego bandaża, że ulaalaalaa ;P

katrin20 [ Kati ]
A co masz najmniejszego? ;P ...Takie coś co ledwo widać gołym okiem ;D
Immothep [ Errare humanum est. ]
lol z tym bandażem, w takim razie delikatnie :D
PS.
Sam nie wiem, "Coś" :)

Immothep [ Errare humanum est. ]
takie małe ze ledwo widać gołym okiem, hmmm, może mózg? ;D

katrin20 [ Kati ]
Delikatnie hehehe :) ... i tak siem spytam... czy nie powinno sie utworzyć nowego wątasa b w tym jest już ponad 230 postów? :)
PS: Ale kurcze cio? No cio siem pytam! :D

katrin20 [ Kati ]
Ulalala robi się interesująco skoro mówisz, że mózg masz najmniejszy ;P ... czyli pozostałości są większe? :D
Immothep [ Errare humanum est. ]
No powinie być nowy, ten troche muli, ale ja się do tego nie tykam, bo jeszcze mnie wyklną i co bedzie :)

katrin20 [ Kati ]
Oj tyknij się, przecież nikt Cię za to nie powiesi :) a ten tak się już dłuży, że cuś strasznego :)

snopek9 [ Legend ]
Ide spac bo z Kamikaze sie nagrałem i jestem wykonczony ...
Dobranoc :)
Immothep [ Errare humanum est. ]
"Interesująco" powiadasz, "pozostałosci są większe", co za kudłate myśli masz, hę? ;)

katrin20 [ Kati ]
snopek9 ---> A dobranoc Ci chłopcze ;) :*
Immothep ---> Ja i kudłate myśli, no co Ty, wydaje Ci się ;) ... a poza tym cio nie wolno!? jestem już dużą dziewczynką :D ... zresztą to Ty masz kudłate myśli bo ja pisałam o czymś zupełnie innym hehe ;P
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ja nie mam kudłatych, jedynie co to kosmate ;D
Duża dziewczynka? a ile masz wzrostu ;]
Ide spać moze mi sie coś miłego przysni :)
Sweet dreams :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Meldujem siem posłusznie :)
to do której dzisiaj nie-pośpimy? :)
Cze:
ALL
a w szczególności: 'da sista' :>
jak jest? :>
______________________________________
ojjj.... snopek se nie pograł :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
EwUnIa_kR [ Legend ]
braciak:> do spania ale to już:> popatrz która jest godzina:>

snopek9 [ Legend ]
KaM1kAzE® -->czekałem co napiszesz.. nie ladnie sie tak smiac z przeciwnika :)
snopek9 [ Legend ]
Ale serio:
.....:::::Dobranoc :::::.....
All

katrin20 [ Kati ]
Immothep ---> Pytasz tylko o wzrost? :) ... jakieś 173cm licząc bez dodatków :) ... IMilusich snów... tylko nie za badzio bo jeszcze nie wstaniesz ;P
I witam wszystkich nowo przybyłych! :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
katrin taka jesteś duża jak ewunia:P

katrin20 [ Kati ]
Ludziska lepiej zróbcie nowy wątas bo ten się ślimaczy! :)

katrin20 [ Kati ]
Ewuniu nio plosie co za zbieg okoliczności... z obcasami wychodzi około 180cm hehe ;)
Widać wielkie umysły są jednakowej długości ;D
EwUnIa_kR [ Legend ]
idę do nyna....
błanoc....
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Ewunia ----> gdzie do spania?? (no! chyba że z Tobą :>) Jutro mam wolne!! :>
snopek ---> a czy ja sie nabijam ? :D Przecież to fakt :)
P.S
Szkoda, że na OSP i z mniejszymi lagami sobie nie pograliśmy... :/
Byłoby znacznie lepiej :)

katrin20 [ Kati ]
No to ja też lecę spaciu... cio będę tu tak sama z chłopokami siedzieć ;)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
katrin20 ---> siemasz :) my sie chyba jeszcze nie znamy :P

katrin20 [ Kati ]
KaM1kAzE® ---> Hejak! Kiedyś tu zaglądałam, ale sie chyba jeszcze nie znamy :)
Brisk. [ Chomik ]
NOWA CZESC