GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: red baron 2

30.12.2004
17:59
smile
[1]

krasy19 [ Legionista ]

Forum CM: red baron 2

wie moze ktos gdzie można sciagnac gre red baron 2?????????

30.12.2004
18:02
[2]

Kłosiu [ Senator ]


A nie pomylilo ci sie forum? :)
Red Barona 2 kupilem ostatnio za 9 pln w Tesco :) Przy okazji jakbys byl to popatrz w grach.

30.12.2004
18:22
[3]

krasy19 [ Legionista ]

dzieki:), nie warto sciagac skoro tak tanio można kupić:DDD

30.12.2004
19:41
[4]

swietlo [ Canaille Carthagienne ]

Kłosiu - a na jakim systemie grasz? bo mi na XP nie chce sie zaladowac - a mam strasznie ochote polatac tymi dzielnymi maszynami!!

30.12.2004
21:00
[5]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Ja mam Redbaron'a 2, mogę przez gg wysłac komuś:))
4540048
nie jest to juz warezowanie, piracenie, tego nigdzie w sklepach nie widziałem:))

30.12.2004
21:49
smile
[6]

PER_ [ Konsul ]

Chcecie sobie polatac?
:)))
poniej link

31.12.2004
15:13
[7]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Pozwoliłem sobie wrzucić RB II na śmietnik, jakbym robił coś złego, to mówić, nie będę dalej wysyłal:)

31.12.2004
15:17
[8]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Ile ja się w to kiedyś zagrywałem :-) tzn w wersję I - a teraz proszę - śmietnik :-))

31.12.2004
16:16
[9]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

mgk--> Strasznie wolno idzie, dopiero 12,5mb z 114mb:(

Ja też zagrywałem sie dużo w RB I i w ogóle w całą serie symulatorów od tej pięknej firmy Dynamix
Kto jeszcze pamieta, Aces over the Pacific, Aces over Europe, A-10 Tank Killer itd...??:)

05.01.2005
10:37
smile
[10]

propor [ Pretorianin ]

Filip-> Ja pamiętam!!! SUPER sprawa Asy wymiatały, szczególnie podobał mi się motyw kariery no i jak na tamte czasy grafa powalała. Ostatnio sobie zainstalowałem, ale za szybko latało :)
Nigdy nie zapomnę tamtych gier, przychodziłem do kumpla albo on do mnie i tworzyliśmy sobie pilotów z jednego squadronu, lataliśmy na zmianę - i mieliśmy niezłą wkrętkę że spotykamy się po lotach i takie tam :))) Kto grał w RPG będzie wiedział o co cho :)))
Szkoda że teraz takich gierek nie ma :(((

05.01.2005
14:42
[11]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

KURDE
Ktoś poleci mi jakiegos klienta ftp, żebym mógl w miarę bez problemu załadowac to na Smietnik, bo mi przerywa przy 12,25mb!!

05.01.2005
14:44
[12]

zarith [ ]

filezilla

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.