
krasy19 [ Legionista ]
Forum CM: red baron 2
wie moze ktos gdzie można sciagnac gre red baron 2?????????
Kłosiu [ Senator ]
A nie pomylilo ci sie forum? :)
Red Barona 2 kupilem ostatnio za 9 pln w Tesco :) Przy okazji jakbys byl to popatrz w grach.
krasy19 [ Legionista ]
dzieki:), nie warto sciagac skoro tak tanio można kupić:DDD
swietlo [ Canaille Carthagienne ]
Kłosiu - a na jakim systemie grasz? bo mi na XP nie chce sie zaladowac - a mam strasznie ochote polatac tymi dzielnymi maszynami!!
von Izabelin [ Luftgangsta ]
Ja mam Redbaron'a 2, mogę przez gg wysłac komuś:))
4540048
nie jest to juz warezowanie, piracenie, tego nigdzie w sklepach nie widziałem:))

PER_ [ Konsul ]
Chcecie sobie polatac?
:)))
poniej link
von Izabelin [ Luftgangsta ]
Pozwoliłem sobie wrzucić RB II na śmietnik, jakbym robił coś złego, to mówić, nie będę dalej wysyłal:)
mgk [ Generał - Pacyfista ]
Ile ja się w to kiedyś zagrywałem :-) tzn w wersję I - a teraz proszę - śmietnik :-))
von Izabelin [ Luftgangsta ]
mgk--> Strasznie wolno idzie, dopiero 12,5mb z 114mb:(
Ja też zagrywałem sie dużo w RB I i w ogóle w całą serie symulatorów od tej pięknej firmy Dynamix
Kto jeszcze pamieta, Aces over the Pacific, Aces over Europe, A-10 Tank Killer itd...??:)

propor [ Pretorianin ]
Filip-> Ja pamiętam!!! SUPER sprawa Asy wymiatały, szczególnie podobał mi się motyw kariery no i jak na tamte czasy grafa powalała. Ostatnio sobie zainstalowałem, ale za szybko latało :)
Nigdy nie zapomnę tamtych gier, przychodziłem do kumpla albo on do mnie i tworzyliśmy sobie pilotów z jednego squadronu, lataliśmy na zmianę - i mieliśmy niezłą wkrętkę że spotykamy się po lotach i takie tam :))) Kto grał w RPG będzie wiedział o co cho :)))
Szkoda że teraz takich gierek nie ma :(((
von Izabelin [ Luftgangsta ]
KURDE
Ktoś poleci mi jakiegos klienta ftp, żebym mógl w miarę bez problemu załadowac to na Smietnik, bo mi przerywa przy 12,25mb!!
zarith [ ]
filezilla