
loczek82 [ Disco Bear ]
Sylwester na ~ FORUM ~ Gry - OnLine
No to ja mogę przynieść stoper do odliczania czasu i...szampana :) Co wy przyniesiecie? Aha...i może jeszcz eprzyniose obrus :)

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Ja kiełbase

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Ja kiełbase

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Ja kiełbase
gofer [ ]
Ech...jak ja wam współczuję...
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Sorki za tyle postów. Przycisk Opublikuj nie działał

Tortured_Soul [ Pretorianin ]
ja przynose kobiety:D i pol litra :P

Jerryzzz [ Senator ]
gofer ---> Ja tez im wspolczuje :) Moge sie zalozyc, ze z tego samego powodu :)

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Lista osób współczujących:
-gofer
-Jerryzzz
-Mentor12
Dopisywac sie :)

leszo [ Mała Wojna ]
a zagramy w chińczyka ?
Garbizaur [ CLS ]
Ja też współczuję. :p

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
To już tradycja na forum GOL-a :D
Kto jeszcze ma pamięć z ubiegłego Sylwestra, wie co piszę :)
Miła i fajna zabawa z forumowiczami którym nie dane zabawy z jakichś powodów.
gofer [ ]
Mentor...gdzie idziesz na sylwestra?
Rewolucjonista [ Konsul ]
Dwa poprzednie sylwestry spędziłem tutaj, teraz wybieram się do kumpla na normalną imprezę.
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ja byłem rok temu na forum w sylwestra i pamietam conieco ;)

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
gofer ---> Do qmpla. Będzie czterech chłopaków i trzy dziewczyny. O ile jego rodzice pojadą gdzieś na bal sylwestrowy, a to prawie pewne że pojadą
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-30 16:23:51]
Tortured_Soul [ Pretorianin ]
metor---> ty wspolczujesz? a ja myslalem ze oni mowili miedzy innymi tez o tobie
_Jotun_ [ spamer ]
Mentor - > no to zostaniesz bez dziewczyny.

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Tortured_Soul -----> To głupi wątek dlatego napisałem Ja kiełbase dla żartu
_Jotun_ ---> Nie sądze :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-30 16:25:49]
loczek82 [ Disco Bear ]
No to narazie narazie nasz stół wygląda tak ---->

Garbizaur [ CLS ]
Mentor ---> To raczej dziewczyna zostanie bez chłopaka...

HopkinZ [ Senator ]
<---- Jotun :)
Tortured_Soul [ Pretorianin ]
nloczek82---->napisałem kobiety!!!:Pa tam jest ino jedna:D
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
I jeszcze to dołożyc trzeba
gofer [ ]
Mentor - > no to w takim razie Tobie też współczuję...pamiętam, jak wyglądała moja impreza sylwestrowa kiedy miałem te 12-13 lat...

Tortured_Soul [ Pretorianin ]
mentor12---> masz manie na punkcie kupy?;)
Garbizaur [ CLS ]
Mentor ---> domyśl się i policz sobie... :)
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Tortured_Soul ---> Nie :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-30 17:20:29]

EBek [ Konsul ]
1. Globus;
2. Gooz';
3. Kruk;
4. Arek The Satanachist;
5. BIGos;
Oto nasz mistrz grający solówkę -->
PS: Link dla GooZ'a.

Kacha [ Generaďż˝ ]
też wam współczuje...opijcie sie:)

EBek [ Konsul ]
Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek.

leszo [ Mała Wojna ]
nie wiem czy współczuć nie bawiącym się czy sobie, bo nienawidzę kaca ...
Kruk [ In Flames ]
gofer
co roku zaczynasz swoje "jebanie" :) daj im spokój - nie mają gdzie iść, są żałośni, nikt ich nie lubi, są po prostu skrzywdzeni przez życie to niech sobie siedzą na tym forum, no co Ci szkodzi?

Jerryzzz [ Senator ]
Kruk ---> Moze nie tak bezposrenio? :D Teraz pojda sie powiesic ;)

>Luzer< [ Music Addict ]
Ale z was kozacy idziecie na imprezki ojej ojej jak ja wam zazdroszcze
Tortured_Soul [ Pretorianin ]
Kruk ----> sam jestes zalosny, nikt cie nielubi i jestes skrzywdzony przez los:) ja robie swoja impreze w swoim domu wiec niewidze przeszkod zeby tu zajrzec
Kruk [ In Flames ]
Ej, ja was bronię, a wy jeszcze szczekacie na mnie. Źle mi z tym, ide się pociąć.
Tortured_Soul
Pff... to jakaś drętwa ta imprezka będzie skoro będziesz miał czas i ochotę na pierdoły.
Tortured_Soul [ Pretorianin ]
bueheheh:)sie okaze

loczek82 [ Disco Bear ]
Kruk --> Niektórzy woleliby siedzieć na forum niż się z tobą spotkać więc odpuść sobie.

Kruk [ In Flames ]
Nikogo do siebie nie zapraszam. Nie licz na to, hehe :)
Kruk [ In Flames ]
No, z forum rzecz jasna :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
ja nic nie przyniosę bo mam zamiar dobrze się bawić:]....nie na forum.
i ja nie współczuję;)...w końcu robicie to co lubicie robić;)

karollus [ parek v rohliku ]
A ja jestem kurwa aspołeczny...
Mogę przynieść chipsy :)

eJay [ Gladiator ]
Ech..Rok temu zachorowalem i niestety spedzilem sywlka na GOLu:) Kto mnie pamieta ten wie co odwalilem:) Teraz mam domowke i mysle, ze sylwek sie uda:)

Qba19 [ Junior WRC ]
Moge wam zostawić jakieś blanty jak chcecie? :)
tylko zostawić.

reds23 [ redsov ]
gosc w dom, Bóg w dom :)

MasterDD [ :-D ]
Ja przyniose 30 ludu do kawiarenki i bedziemy z Wami pisac :D
p.s - tez moze kiedys sprobuje spedzic sylwka na GOLu, ale jak sobie pomysle, to takie "fakin" przygnebiajace :o
btw - wolalbym juz sie najebac i lezec w jakims rowie :D

Jerryzzz [ Senator ]
Qba w dom, blanty na stole :D

gofer [ ]
Kruk - > *śmieje się*

karollus [ parek v rohliku ]
kto ze mną zatańczy ? :D
Jerryzzz [ Senator ]
karollus - jak bredgenca to ja moge :D

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]
Jak będą jakieś wolne kawałki to zatańcze

Conroy [ Dwie Szopy ]
Ja tam mam takiego kameralnego, 5-osobowego sylwestra. Mam nadzieję, że będzie fajnie.
Pozdr... a sorry, zapomniałem - współczuję wam :).

WindowsXP [ Konsul ]
Goferek to pewnie w wieku dziewieciu lat wyruchal wszystkie laski w okolicy, a przy "trzynastce" zaczal pracowac nad swoim metalicznym imagiem, zeby sprostac wymaganiom gitow i pomoc sobie w walce z nigdy nie kochajaca go mama, ktora wyrzucila mu ukochany "spadochron" i kazala sciac kudly, by choc troche zaczal przypominac czlowieka zyjacego w XXI wieku w Europie jakby... Zgadlem?
WindowsXP [ Konsul ]
Zeby nie bylo: nie spedzam magicznej godziny tutaj. Bede sie masturbowal przed TV Shopem.

karollus [ parek v rohliku ]
przyda się ?

Coy2K [ Veteran ]
hehhe tekst Garbizaura pozamiatał hahahah :)
chodzi oczywiscie o to
" Mentor ---> To raczej dziewczyna zostanie bez chłopaka... "
hahahaha pokładam sie :)))
gregol [ Junior ]
no ja co prawda o polnocy bede z rodzika swietowal, ale wiekszosc czasu do polnocy tyz siedze na golu :)

leszo [ Mała Wojna ]
sądząc po zaopatrzeniu jakie jest juz u kumpla mniemam, że wpadne na forum moze kolo południa 1 stycznia...
goldenSo [ AnomaliA ]
Dobra kto na forum przynosi trunki? :D

Regis [ ]
Heh... Bede szczery - zawsze siedzenie na forum w sylwestra wydawalo mi sie, delikatnie mowiac, zalosne, ale coz - jako ze w tym roku jestem "niemobilny" (w gipsie, o kulach) i nigdzie nie ide (bo niby po co - potanczyc w gipsie na nodze? a moze napic sie? - jakby chodzenie po trzezwemu o kulach po schodach bylo za latwe :P ), to pewnie wpadne ;)

n2n [ Pielgrzym ]
taa jassne, jak to zwykle w zyciu bywa to zapewne osoby najglosniej krzyczace (w tym przypadku wspolczujace) spedza sylwester czytajac GOLa, w samotnosci, w domu, buahaha :)
Conroy [ Dwie Szopy ]
leszo--> Ja to o tej porze będę się kładł spać :).

paściak [ z domu Do'Urden ]
n2n --> no lol! <hahaha>

Conroy [ Dwie Szopy ]
n2n--> Ja tu będę siedział? Ja tu będę siedział? Zakład o falszkę że nie?
Coy2K [ Veteran ]
Conroy przyjmuje zaklad ale musisz to udowodnic piszac posta ze wszedles tylko na chwile na forum by sie zameldowac :)

...NathaN... [ The Godfather ]
Kruk --> daj im spokój - nie mają gdzie iść, są żałośni, nikt ich nie lubi, są po prostu skrzywdzeni przez życie - taa, a ty co przyniesiesz ? ;)
...NathaN... [ The Godfather ]
Conroy --> a tam mam takiego kameralnego, 5-osobowego sylwestra. Mam nadzieję, że będzie fajnie. - chyba z rodzicami i rodzeństwem ;)
A co do tematu. Nie jestem imprezowiczem i chociaż sylwka spedze w domu, to na forum wpadne raczej tylko po to, żeby wpisać symboliczne I Wish You Happy New Year (and good f***ing) ;)
MAROLL [ Legend ]
ja sam sobe współczuje:D
Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
Chłopki przyniose ogórki kiszone:)
MAROLL [ Legend ]
Nasz impreza wygląda teraz tak ( przydałyby się jakieś balony) :))

Conroy [ Dwie Szopy ]
Nathan--> I jeszcze z ciocią. Ma przynieść szarlotkę i sernik.
Coy2k--> Niestety, w miejscu imprezy komp jest bez netu, więc będzie problem. Aczkolwiek mogę się wam zameldować już po :).
PS. Nie kupuj mi jakiegoś biedronkowego syfu :).

Coy2K [ Veteran ]
Conroy takie cos sie nie liczy :PPPP

karollus [ parek v rohliku ]
A ja mogę przyjść z mamusią ??? Boję się przyjść samemu..jeszcze mnie pobijecie, a moja mama zna karate..i wiele innych słów :D

Conroy [ Dwie Szopy ]
Coy2k--> To inaczej - wyślij mi szybko modem i piątaka na połączenie, to może jakoś się uda zameldować :). I od razu wyślij alkohol.
loczek82 [ Disco Bear ]
Mamy już balony :)
-------->
Zymek_1 [ Oficer ]
ale tłum :D

slowik [ Legend ]
co powiecie na to ?? ===>
no sam niestety zostaje (a mzoe stety)
ale jednego nie rozumiem co moze byc zalosne niesprawiedliwe itd w niebyciu na sylwestrowej imprezie ?? to jest wg mnie to jest przypisywanie zbednej ideologi

<Przem@x> [ Pretorianin ]
a ja bede oryginay i napisze ze sylwka spedze nie "na golu" tylko "pod golem "
:DD::DD:DDDDD

>Luzer< [ Music Addict ]
Ile bedzie panienek??? Chociaż 10gb?
TheAnswer [ Quetzal ]
Ja balony i piersiówke

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]
Bez tego sie nie obejdzie
Arxel [ SperMan ]
najprawdopodobniej tez sylwka spedze w chaci a jak mi net pozwoli to spedze go tutaj...w co watpie...(bo jak mnie moj admin denerwuje - ale dogadam sie z nim keidys[mam nadzieje]) hehe

gofer [ ]
WindowsXP - > zachciało Ci się być drugim Pasożytem? *śmieje się* Kocham "rozmawiać" z takimi elementami jak Ty. W dyskusji, kolego, atakuje się czyjąś wypowiedź a nie osobę. Przynajmniej w kulturalnej dyskuji. Ale nie będę Cię pouczał, przecież taki kulturalny człowiek jak Ty wie to na pewno. Chcesz mi zrobić na złość? Ojej! Nie przejąłem się, drobny cwaniaczku kryjący się pod nową ksywką...
:*

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*

nidecker [ Pretorianin ]
bez urazy ale spedzic sylwester z jedynka albo na gol-u to chyba rodzaj uzaleznienia1 ja tez na golu przebywam wiele czasu ale pozwolcie adminom opoczac i przywitac nowy rok!
joke]:P

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]
Moge zastąpić admina na czas zabawy bo i tak dibie w chacie sam jak palec.

Weakando [ Senator ]
Spędzać sylwestra przed kompem ?!
ssjNaza [ Pretorianin ]
Współczuć każdy może, troche lepiej lub troche gorzej... Stawiam cały kufel !!!
ps. Pożyczyłem jedno piwko tym od pocieszania, lepiej sie ulotnie, bo mi coś zrobią :)
Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
lo0ol [ Jónior ]
hm ja mogeeee przyniesc:
- kondony
- eee wiecej nic mi do glowy nie przychodzi ;d

pizmak [ Pretorianin ]
Po co Ci kondony w tym męskim towarzystwie ? ; )
Be free [ just do it ]
Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Moge Wam tabletki na kaca podrzucic ;) i kilka buziakow abyscie sie usmiechali szeroko w nowym roku :)

Fett [ Avatar ]
przyjde :D
Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett
Be free [ just do it ]
a sylwka spedzam tak jak Conroy kameralne grono 5 osob najlepsi przyjaciele mam nadzieje ze bedzie w porzadku :)
znany-banita [ Pretorianin ]
ja tam sie 1 stycznia do pracy wybieram na 7 RANO! fak!
Coy2K [ Veteran ]
Banita a co ? pracujesz w elektrowni atomowej ? ;P
dziku86 [ The Cure ]
Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett
dziku86
Chejron [ Rammstein and Tool ]
Sylwester na forum? Pojebało ptaszka w locie?
Ja nie mam planów na sylwka, ale mam swój honor i w domu siedziec nie bede :] Pojde sie nawalic do parku, zakupiłem 5 browców i paczke fajek, powinno starczyc.

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
ja wybywam do akademikosa do kolegów :D:D
bedzie cool jak zwykle z nimi :-)
tez wspolczuje tym co zostaja w chacie, ale w sumie to tez ma swoj urok...
pamietam te czasy..przy herbatce z babcia :D
dobra dopsze sie do listy:)
Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett
dziku86
FemmeFatale

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Ja też wypadam poza chatę...z daleka od netu:PP
Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett
dziku86
FemmeFatale
Lewy Krawiec(łoś)

^Loonatyk^ [ Konsul ]
My mamy klasowa imprezke u gostka, ktory jest delikatnie powiedziawszy nie do konca swiadomy ze zyje. W kazdym razie szykuje sie, ze 22 osoby przez cala noc beda ogladac filmy Walta Disneya wydane od 1992 roku...
Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett
dziku86
FemmeFatale
Lewy Krawiec(łoś)
Loonatyk

wich3r [ Sprzedam nerkę ]
Lista osób współczujących Loonatykowi:
wich3r

peners [ SuperNova ]
Ja sie jutro tak napruje ze do domu chyba nie trafie :D
Aen [ MatiZ ]
Ja wybieram się za miasto, do domu znajomej, pełnego przyjaciół...czego chcieć więcej.
A tym, którzy z jakichś tam względów nie mogą nigdzie się wyrwać (bądź, o zgrozo, nie chcą) oczywiście współczuję

^Loonatyk^ [ Konsul ]
wich3r - szczere dzieki. Jesli nie pojdzie kilka dobrze mi znanych osob to ja Wam tu na sylwka na forum przynosze szampana :]

dziadek [ Centurion ]
No to mamy ostatni dzień tego roku!

peners [ SuperNova ]
No za 24 h to ja bede tak nawalony ze sie w pale nie mieści :D

EBek [ Konsul ]
^Loonatyk^ -> "Przedszkole, domowe przedszkole wita nas!". :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
no ja chce doczekac 24 tylko :D:D a nie jak w zeszlym roq ::D

WindowsXP [ Konsul ]
Gofer, chyba, że druga strona jest tak pusta i pewnie do tego gołosłowna, że nie ma czego atakować - wtedy lecę po całości. A od Banity to się odpiernicz, swój chłop ;-)
Ja współczuję Tobie. < to jest argument? Atak na czyjąś argumentację? Mogę rozwinąć psze pana profesora?
Cwaniaczek - bo masz 17? lat, mieszkasz z maminką i tatuniem i myślisz, że jesteś doświadczony, coś jak LooZ^ niejaki.
Hipokryta - bo z BIGosa Twojego wiernego naśladowcy to się śmiejesz, sądząc po twarzach to pewnie rodzina.
Cwaniaczek #2 - myślisz, że Ci wszystko wolno, bo jesteś tutaj od X i masz super średnią postów. A przynajmniej takie sprawiasz wrażenie. Myślę, że wielu by mnie poparało, ale się boją o te swoje magiczne "średnie", "gole", "punkciki" i inne bonusy, za które będzie można w 2007 kupić talon na batoniki Danio.
Hipokryta #2 - Legend Ci długo świecił, pewnie polazłeś za przykładem Wysia, żeby być bardziej gitowym i usunąłeś z łzami w oczach?
Dziwoląg - wybaczcie teraz mi wszyscy państwo, ale ktoś to paca 10 postów dziennie przez dwa lata musi być coś ten tego - wiem, wiem, są wartościowe osoby, które to robią i są stokroć bardziej doświadczone, inteligentne itd. itp. niż ja, ale to i tak wydaje się żałosne. Śmiejesz się z dziewczynek siędzących całe dnie na "głupich" chatach, a sam jesteś na tej samej drabinie. Nawet nie mam pewności co do tego czy na wyższym szczeblu. I nie mówię w tym momencie o Tobie drogi Goferku, ale o samej idei siedzenia i klepania wirtualnych bzdet. Ja też jestem tym dziwiolągiem także puszczam Ci to płazem.
Odnośnie przyszłych ataków:
- nie mam poprzedniej ksywki, adres dostałem dawno temu od znajomego, który tu zagląda i na pewno nie chciałby, abym ujawnił jego ksywę, nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby siedzieć na forum i pisać, namówił mnie stosunkowo niedawno.
LooZ^ [ be free like a bird ]
WindowsXP : Czego?

WindowsXP [ Konsul ]
Sprawdzamy czy śpisz.
LooZ^ [ be free like a bird ]
Oh, co za wzruszajaca troska. Wlasnie ide. Dobranoc.

gofer [ ]
WindowsXP - > jak słodko :)
"Ja współczuję Tobie. < to jest argument? Atak na czyjąś argumentację? Mogę rozwinąć psze pana profesora? "
To nie był argument. Bo i po co miałbym go używać, skoro nawet nie chciałem zaczynać dyskusji? Po prostu wyraziłem swoje zdanie nt. moich uczuć wobec ludzi, którzy z jakiegokolwiek powodu spędzają sylwestra przed komputerem. No offence, a to że Mentor dopisał mnie do jakiejś bzdetnej listy...cóż...
"Cwaniaczek - bo masz 17? lat, mieszkasz z maminką i tatuniem i myślisz, że jesteś doświadczony, coś jak LooZ^ niejaki."
Skoro urządzamy sobie już takie wycieczki osobiste, to wg mnie jesteś mistrzem nadinterpretacji i czytania rzeczy..."niewypowiedzianych" :)
"Hipokryta - bo z BIGosa Twojego wiernego naśladowcy to się śmiejesz, sądząc po twarzach to pewnie rodzina. "
Wybacz, ale ja za jakiekolwiek próby naśladowcze BIGosa nie odpowiadam. A tekstem o rodzinie wyżyn poczucia humoru nie osiągnąłeś.
"Cwaniaczek #2 - myślisz, że Ci wszystko wolno, bo jesteś tutaj od X i masz super średnią postów. A przynajmniej takie sprawiasz wrażenie. Myślę, że wielu by mnie poparało, ale się boją o te swoje magiczne "średnie", "gole", "punkciki" i inne bonusy, za które będzie można w 2007 kupić talon na batoniki Danio. "
Napisałbym to samo, co w adnotacji do "cwaniaczka #1", ale nie chcę się powtarzać. Z drugiej strony, skoro już wydajesz takie sądy, to musisz spędzać tutaj naprawdę sporo czasu, bo jak inaczej udałoby Ci się ogarnąć te 'chore ilości' postów mojej produkcji, na podstawie których oceniasz mnie w taki sposób, jakbyśmy się znali od kilku lat...
"Hipokryta #2 - Legend Ci długo świecił, pewnie polazłeś za przykładem Wysia, żeby być bardziej gitowym i usunąłeś z łzami w oczach? "
Ten punkt podobał mi się najbardziej. Ile miałem tego Legenda? Tydzień? Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać *śmieje się*. Co do zmiany na [ ] ... - wiesz, chciałem być taki...niekomercyjny... . Ale niestety, rozgryzłeś mnie...chyba sobię zmienię na [ Łowca nieumarłych ] , [ BaRbArZyŃcA ] czy inny truskulowy stopień z Diablo czy innej gry. Ojej! A co będzie, jak mi go (stopień) pogrubią? Znowu Ci podpadnę...hmm...jestem w kropce.
"Dziwoląg - wybaczcie teraz mi wszyscy państwo, ale ktoś to paca 10 postów dziennie przez dwa lata musi być coś ten tego - wiem, wiem, są wartościowe osoby, które to robią i są stokroć bardziej doświadczone, inteligentne itd. itp. niż ja, ale to i tak wydaje się żałosne. Śmiejesz się z dziewczynek siędzących całe dnie na "głupich" chatach, a sam jesteś na tej samej drabinie. Nawet nie mam pewności co do tego czy na wyższym szczeblu. I nie mówię w tym momencie o Tobie drogi Goferku, ale o samej idei siedzenia i klepania wirtualnych bzdet. Ja też jestem tym dziwiolągiem także puszczam Ci to płazem. "
Też jest wesoło. Myślisz, że siedzę całymi dniami na forum? Siedzę, kiedy mam wolny czas, kiedy się nie uczę, nie czytam, nie wychodzę. Taka forma spędzania wolnego czasu połączona ze słuchaniem muzyki. I nie widzę powodu, dla którego stawiasz mnie na równi z czateriankami czy innymi wynalazkami naprawdę ślęczącymi przed komputerem i stukającymi w klawisze po kilka (naście) godzin. Ale doceniam fakt, iż puszczasz mi to płazem. Aż mi się lżej na sercu zrobiło...A jeśli dziwi Cię, co robię na forum o tej godzinie, to wiedz, że jestem tu specjalnie dla Ciebie :*

HopkinZ [ Senator ]
gofer rzekł i nastała cisza <rotfl>

Kuzi2 [ akaDoktor ]
No to wszechnego najbolszego :D
Wyrazy wspolczucia dla siedzacych okolo 00:00 przed kompem :/
jak to powiedziala moja kuzynka ktora jest w anglii- jak ona bedzie otwierac szampana to my juz bedziemy pijani, a ja dodam- my bedziemy juz pijani zanim w moskwie wybije 12 :P
Oczywiscie strefa czasowa nie zmieniona czyli GMT +1

Kuzi2 [ akaDoktor ]
Gofer- odwal sie ot trueschool'u :D
WindowsXP- jestem zwolennikiem 98SE ale w tym wypadku cie popieram :D

przemek__ [ PRZEMEK ]
Siedzę, kiedy mam wolny czas, kiedy się nie uczę, nie czytam, nie wychodzę.
To ty chyba się nie uczysz :P
<<<<<

_Jotun_ [ spamer ]
WindowsXP -> Masz inną ksywkę, nawet wiem jaką :) Bo ja jestem ten wszechwiedzący :)
gofer [ ]
przemek__ - > o i tu byś się zdziwił...
raczek16 [ Legionista ]
ja tam im nie wspolczuje osobisci emailem troche propozycji domowek ale jednak wole te noc spedzic z bardzo bliska mi osoba... pozdr milej imprezy ziomki

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]
Ja sobie sam wspułczuje /ale diba :(

White Star [ Soldier ]
współczucia ze na forum bedziecie siedziec;] w tamtym roku chyba 5 czesci było...fajnie sie czytalo...pewnie zrobicie kto napisze 1 posta w nowy roku;] bedzie zdjecie panienki z cycami pomiedzy 2 a 5;] bawcie sie dobrze;]

Mrooofka [ because I want it ]
Hehe ale sie usmialam przy czytaniu tego watku :D
Ja w tym roku spedzam sylwestra w domu z przyjaciołką.. No moze pozniej jeszcze ktos wpadnie :P
I nie wspolczuje tym ktorzy siedzą na Golu w ta noc bo tu tez sie szykuje niezla zabawa :D

karollus [ parek v rohliku ]
Ile wydał NFZ
Ile jest poselskich diet
Ile dano już łapówek
Ile w sejmie tępych główek
Ile spraw sądowych w toku
Tyle szczęście w Nowym Roku!
Żeby nie było...w mailu znalazłem :)

Mrooofka [ because I want it ]
Ile razy Miller sklamal,
Ile Kwach obietnic zlamal,
Ile Beger owsa zjadla,
Ile Kalisz nosi sadla,
Ile Peczak wziął na boku
...tyle szczescia w Nowym roku
karollus --> no ja takie na gg dostałam :D
WindowsXP [ Konsul ]
To nie był argument. Bo i po co miałbym go używać, skoro nawet nie chciałem zaczynać dyskusji? Po prostu wyraziłem swoje zdanie nt. moich uczuć wobec ludzi, którzy z jakiegokolwiek powodu spędzają sylwestra przed komputerem. No offence, a to że Mentor dopisał mnie do jakiejś bzdetnej listy...cóż...
Nie argument, nie chciałeś dyskusji to o co chodziło? Wyrażenie zdania, którego nie można atakować, bo Gofer mówi "atakuje się argumenty"? ;-) Już wiesz dlaczego nie padło na wypowiedź - bo brakowało w niej treści :-)
Skoro urządzamy sobie już takie wycieczki osobiste, to wg mnie jesteś mistrzem nadinterpretacji i czytania rzeczy..."niewypowiedzianych" :)
Nadinterpretacji? He? Nawet tak światły umysł jak Kuzi2 (jego nr to 854, więc nie poskaczesz) twierdzi, że się wozisz.
Napisałbym to samo, co w adnotacji do "cwaniaczka #1", ale nie chcę się powtarzać. Z drugiej strony, skoro już wydajesz takie sądy, to musisz spędzać tutaj naprawdę sporo czasu, bo jak inaczej udałoby Ci się ogarnąć te 'chore ilości' postów mojej produkcji, na podstawie których oceniasz mnie w taki sposób, jakbyśmy się znali od kilku lat...
Haha, nie było żadnego "cwaniaczka #1" mistrzu tworzenia cytatów ;-) Nie spędzam tutaj wiele czasu, ale pozwoliłem sobie sprawdzić kilka osób, które najwyraźniej więcej "com niż mogom".
Ten punkt podobał mi się najbardziej. Ile miałem tego Legenda? Tydzień? Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać *śmieje się*. Co do zmiany na [ ] ... - wiesz, chciałem być taki...niekomercyjny... . Ale niestety, rozgryzłeś mnie...chyba sobię zmienię na [ Łowca nieumarłych ] , [ BaRbArZyŃcA ] czy inny truskulowy stopień z Diablo czy innej gry. Ojej! A co będzie, jak mi go (stopień) pogrubią? Znowu Ci podpadnę...hmm...jestem w kropce.
Zauważyłem, że ta Twoja spacja jest jakaś szersza od innych...
Też jest wesoło. Myślisz, że siedzę całymi dniami na forum? Siedzę, kiedy mam wolny czas, kiedy się nie uczę, nie czytam, nie wychodzę. Taka forma spędzania wolnego czasu połączona ze słuchaniem muzyki. I nie widzę powodu, dla którego stawiasz mnie na równi z czateriankami czy innymi wynalazkami naprawdę ślęczącymi przed komputerem i stukającymi w klawisze po kilka (naście) godzin. Ale doceniam fakt, iż puszczasz mi to płazem. Aż mi się lżej na sercu zrobiło...A jeśli dziwi Cię, co robię na forum o tej godzinie, to wiedz, że jestem tu specjalnie dla Ciebie :*
A dlaczego nie? Czym się różni to forum od czatów? Poziomem? ;-) Nie. Po prostu tu są wciąż te same mordy, jak w rządzie. I nic więcej. Osobiście czas wolny wolę spożytkować w bardziej konstruktywny sposób, a siedzenie na TYM konkretnym forum jest całkowicie bezcelowe i bezsensowne, już sam temat - gry - narzuca pewną prostotę. Inaczej jest z tematycznymi forami o np. zagadnieniach sieciowych, elektronicznych czy chociażby mechanicznych. Tam nikt nie chce siedzieć, bo nie ma kolosów i innych super śmiesznych ludzi tudzież autorytetów. Bo inteligentne spędzanie wolnego czasu śmierdzi.
_Jotun_, mam być szczery? Z mojego LANu siedzi tutaj kilka osób. Snifferem mam nawet dostęp do jednego LEGENDA... ale ciii... ;-)
HopkinZ [ Senator ]
już sam temat - gry - narzuca pewną prostotę
No to szczęśliwego nowego roku.

_Jotun_ [ spamer ]
WindowsXP -> Jeszcze niedawno korzystałeś z konta mailowego starej ksywki i podawałeś je w pewnym wątku, a tak sie składa, ze znam twoje wszystkie poprzednie ksywki :) (no prawie...)
Dopiero niedawno, dla niepoznaki, zalozyles konto [email protected]

mortan_battlehammer [ Legend ]
buhahah Breganowi nic nie umknie :D

_Jotun_ [ spamer ]
mortan_battlehammer -> wez mnie nie obrazaj :D

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett
dziku86
FemmeFatale
Lewy Krawiec(łoś)
Loonatyk
Junkers
...
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett
dziku86
FemmeFatale
Lewy Krawiec(łoś)
Loonatyk
Junkers
Vejt
...
Coy2K [ Veteran ]
lista osob wspolczujacych osobom wspolczujacym :) :
Coy2k

MAROLL [ Legend ]
No to ja juz sie szykuje na sylwka na GOLu idę po trunki... :)
MAROLL [ Legend ]
lista osob wspolczujacych osobom wspolczujacym :) :
Coy2k
MAROLL
sam jestem współczujący ale ja sobie współczułem więc:))
Hitmanio [ KG 21 ]
Ehh, trafił mi się samotny sylwek, bez kolegów...
Ps. Fajny "STATS" wątek :)

pisz [ nihilista ]
po co spędzać sylwka na golu skoro..
można spędzić go na czacie onetu - tam przynajmniej są kamerki :)
Coy2K [ Veteran ]
pisz jak sie obnazysz to chetnie tam zajrze ;)))

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Witam :D Widze ze sporo osob świętuje na GOL-u :D

...NathaN... [ The Godfather ]
Bilbo --> Smutne jest życie alienów ;)
pisz [ nihilista ]
Coy2k-- nie chce psuć planow ludziom ktorzy wychodza z domu...
no ale można by tam urzadzić orgie o północy :>
goldenSo [ AnomaliA ]
lista osob wspolczujacych osobom wspolczujacym :) :
Coy2k
goldenSo
TheAnswer [ Quetzal ]
Zapowiada sie ciekawa noc
goldenSo [ AnomaliA ]
agree :)
Targnąłem się na kase , zakupiłem winko musujące marki "Martini"(to ta z telewizji? chyba niee)
za całe 30zł

...NathaN... [ The Godfather ]
Jakaś dretwa ta imprezka. Trzeba zapuścić jakąs muze i rozkręcić towarzystwo.
Na pierweszy plan wychodzi Techno :
uMc uMc uMc uMc uMc uMc uMc uMc uMc uMc uMc uMc uMc ;)

karollus [ parek v rohliku ]
To ostatnia niedziela...

PikiMar [ Pretorianin ]
Wszystkiego najlepszego :D
https://web.icq.com/friendship/swf/0,,16961_rs,00.swf

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
...NathaN.. ==> czy ja wiem czy smutne... to z mojego wyboru (i troszke wina chorobska) spedze ten dzien w chacie :D
na dobry poczatek ------------------------------------------------------------->>>

karollus [ parek v rohliku ]
Bilbo_B --> dawaj następną butelkę :)

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
karollus ==> prosze bardzo
ofkoz wszyscy pelnoletni jak mniemam...

karollus [ parek v rohliku ]
ej..no dobra nie będę sam pił :)
yy..no tak tak pełnoletni :p
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
drobne info dla tych, ktorzy spedza Sylwka w domu
o 1:45 na TVN-ie leci jedna z najglupszych komedii w historii :)
Odlotowe wakacje Komedia
Org: "Kevin & Perry Go Large". Reżyseria: Edward Bye (Wielka Brytania 2000)
...NathaN... [ The Godfather ]
Ja zrobiłem sobie postanowienie, że do bierzmowanie się wstrzymam z %
Zadowole się Fanta z lodem.
Identyczny Johnnie Walker (i wiele wiele innych alkoholi) leży u mnie w pokoju za szkłem.
loczek82 [ Disco Bear ]
Kiedy ranne wstają zorze...Tobie Ziemia, Tobie Boże...

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Ja jestem zdecydowanie pelnoletni... u mnie stoja w barku... ale tylko raczej krotko :D
...NathaN... ==> super i tak trzymaj !!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 19:18:56]
Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
...NathaN... ==> proszę bardzo ----------------------------------------------------->>>

...NathaN... [ The Godfather ]
W zamian -------->
gregol [ Junior ]
witam ja jak narazie tyz tu siedze godzinke przed polnoca sie zmyje pewno
wnosze -->

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
...NathaN... -==> thnx
najbardziej lubie ------------------------------------------------------------>>>

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
WindowsXP po co zes taki referat gofrowi walnął, jesli wiadomo ze gofer jak na prawdziwego macho i twardziela przystalo juz wyrywa co lepsze laski na imprezie
MAROLL [ Legend ]
za 3 min zaczynamy chlopcy!!! i dziewczyny jesli takie sa:))

Buby [ Konsul ]
Ja przyniose filmy (nie, nie te XXX :P ) i muzę ;P
Ano, i kompa ;P

dziku86 [ The Cure ]
qrde, niestety w tym roku spedze sylwester na golu :(:(:(:(

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
dziku86 ==> nie łam sie bedzie ok :D
kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]
umciaciarumcia!
I milej imprezy golasy...
Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett
dziku86
FemmeFatale
Lewy Krawiec(łoś)
Loonatyk
Junkers
Vejt
kaies

Lucky_ [ Konsul ]
Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett
dziku86
FemmeFatale
Lewy Krawiec(łoś)
Loonatyk
Junkers
Vejt
kaies
Lucky_

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]
>>>>>>>>>>> wysoko procentowa
snoopi [ Generaďż˝ ]
No to szczesliwego nowego roku, zdrowka i w ogole. Ja idem spedziec sylwka z moja druga polowka:)

shubniggurath [ Lost Soul ]
cóż...mój sylwester nie wypalił, więc dołączę się do zabawy ;-]
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
ja tutja bede siedzial bo do mnie wpadaja koleznaki hyhy

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
_MyszooR_ ==> pozdrow kolezanki :D
MAROLL [ Legend ]
No to zasadnicze pytanie co robimy jakiś quizik?? Zabawa??

dziku86 [ The Cure ]
aha zapomnialem dodac ze wbijam sie na krzywy ryj i nic nieprzynosze :)
karollus [ parek v rohliku ]
numanumanej
Lookash [ Generaďż˝ ]
Rozkręćmy ten interes trochę...
*zaczyna skreczować*

karollus [ parek v rohliku ]
fuu..kto puścił bąka ?? przyznać się !! To dlatego wszyscy uciekli :)

Marsellus Wallace [ Fukitol ]
Dobra, kończcie to Sylwkowe sranie w banie i lepiej ogladajcie Giń Twardo 2 na Bolsacie :)

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
ja jestem *siedzi z twarza zasłoniętą szalikiem*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 20:40:44]
Fatalis [ Konsul ]
Właśnie jestem po obaleniu dwóch Sobieskich na cztery osoby,spoko do 24:00 jakos to będzie.

Tortured_Soul [ Pretorianin ]
kruk-----> jestem tak jak mowilem ipreza wyjebiosta ale obiecale ze tu zajrze:P :D zapraszam do siebie:P impra nie z tej ziemi:P niespodziewałem sie ze taki obrot sprawy przybiorą:P:D
Lookash [ Generaďż˝ ]
Fatakus -- Próbki po 100 ml? ;)
Lookash [ Generaďż˝ ]
Jak na moje oko, jeszcze 3h, a tu jeszcze pierwsza część, pobijmy chociaż zeszłoroczny rekord, jadziem, jadziem ;)
*otwiera piwo*
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
a gdzie są dziewczyny ?
Lookash [ Generaďż˝ ]
Dziewczyny są złe, nie potrzeba ich nam, o, nie potrzeba *nuci*

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Dziewczyny są dobre w smaku... tak jak lizaki :P
Lookash [ Generaďż˝ ]
Tak, tak, trzeba tylko dokładnie wymyć gniazdo nasienne i można lizać ;)

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
Lookash ==> pisalem o ustach....

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]
Polizał bym sobie hihihihi
hum4ncry [ Konsul ]
A ja nie idfe nigdzie bo jestem chory :(.
Ale tu moge muze zapodac fajna :)

karollus [ parek v rohliku ]
bułeczki też są smaczne :)

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
flaszeczka, lizaki, muza, jak przyjda dziewczyny to bedzie prawdziwa impra:D

K@mil__ [ Konsul ]
Dobry wieczor.
Melduje, ze ja rowniez wpadne na GOLowego Sylwestra :)
Potrzeba Wam czegos ? :->

karollus [ parek v rohliku ]
panienek :D

K@mil__ [ Konsul ]
A tym to nietety nie dysponuje, trudno, obedziemy sie bez panienek :)

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
w duzych ilościach i fajnych

karollus [ parek v rohliku ]
masturbacja to nie to samo :)

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
myslalem o pogadaniu :D lub poogladaniu :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 21:26:11]

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]
Właśnie mam dość wirtualnych

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Witam, mogę dołączyć do GOLowej imprezy? ;-)

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
witam
WindowsXP [ Konsul ]
Jaaaaazdaaaaaa...*wymachuje białą rękawicą*
Tristan9 [ Konsul ]
No witam ja też spędzę sylwestra w domu

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]
Jeszcze muzy brakuje tylko . Jakieś propozycje???

@lb@tros [ Horned Reaper ]
dawaj jakąś muze tylko nie hh :>

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
nowy watek - bo ten sie zapycha :D

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]
Disco polo

ssummoner [ Nagi Golas ]
Ujawnić się, obecni.
Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]
Jestem

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
a QuQu :D
Lookash [ Generaďż˝ ]
Dajcie spokój, jesteśmy w najbardziej komfortowej sytuacji ze wszystkich, bo każdy może słuchać tego, co lubi, a nie tego, co musi ;)

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
i kazdy moze pic to co lubi a nie mu podadza... :D
MAROLL [ Legend ]
JA, JA , JA , JA , JAZDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
loczek82 [ Disco Bear ]
Nowe wątek:
https://gry-online.pl/s043.asp?ID=3175169&N=1

Vein [ Sannin ]
heh polnoc... yla... ja napruty... heh wszzztstkieogo najlepsiejszego... hmmm cos mi sie kreci w glowie.... spac mi sie chce... zzzzzz..........................

WindowsXP [ Konsul ]
Przeżyłem.

TrzyKawki [ smok trojański ]
Sie okaże :-D Sto lat !!!
False [ Drapu drap ]
Wszyyyyyystkiego dobrego!! :P

steward [ Legia Warszawa ]
aaa żadne wirusy w nowym roku mnie nie zjadły to chyba dobrze jest :P
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
a jednka armageddonu nie bylo :D

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
z rewolycyjnym ....