GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sylwester na ~ FORUM ~ Gry - OnLine

30.12.2004
16:11
smile
[1]

loczek82 [ Disco Bear ]

Sylwester na ~ FORUM ~ Gry - OnLine

No to ja mogę przynieść stoper do odliczania czasu i...szampana :) Co wy przyniesiecie? Aha...i może jeszcz eprzyniose obrus :)

30.12.2004
16:12
smile
[2]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Ja kiełbase

30.12.2004
16:12
smile
[3]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Ja kiełbase

30.12.2004
16:12
smile
[4]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Ja kiełbase

30.12.2004
16:13
[5]

gofer [ ]

Ech...jak ja wam współczuję...

30.12.2004
16:13
[6]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Sorki za tyle postów. Przycisk Opublikuj nie działał

30.12.2004
16:15
smile
[7]

Tortured_Soul [ Pretorianin ]

ja przynose kobiety:D i pol litra :P

30.12.2004
16:16
smile
[8]

Jerryzzz [ Senator ]

gofer ---> Ja tez im wspolczuje :) Moge sie zalozyc, ze z tego samego powodu :)

30.12.2004
16:19
smile
[9]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Lista osób współczujących:
-gofer
-Jerryzzz
-Mentor12


Dopisywac sie :)

30.12.2004
16:19
smile
[10]

leszo [ Mała Wojna ]

a zagramy w chińczyka ?

30.12.2004
16:20
[11]

Garbizaur [ CLS ]

Ja też współczuję. :p

30.12.2004
16:21
smile
[12]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

To już tradycja na forum GOL-a :D

Kto jeszcze ma pamięć z ubiegłego Sylwestra, wie co piszę :)

Miła i fajna zabawa z forumowiczami którym nie dane zabawy z jakichś powodów.

30.12.2004
16:21
[13]

gofer [ ]

Mentor...gdzie idziesz na sylwestra?

30.12.2004
16:22
[14]

Rewolucjonista [ Konsul ]

Dwa poprzednie sylwestry spędziłem tutaj, teraz wybieram się do kumpla na normalną imprezę.

30.12.2004
16:22
[15]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ja byłem rok temu na forum w sylwestra i pamietam conieco ;)

30.12.2004
16:22
smile
[16]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


gofer ---> Do qmpla. Będzie czterech chłopaków i trzy dziewczyny. O ile jego rodzice pojadą gdzieś na bal sylwestrowy, a to prawie pewne że pojadą

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-30 16:23:51]

30.12.2004
16:25
[17]

Tortured_Soul [ Pretorianin ]

metor---> ty wspolczujesz? a ja myslalem ze oni mowili miedzy innymi tez o tobie

30.12.2004
16:25
[18]

_Jotun_ [ spamer ]

Mentor - > no to zostaniesz bez dziewczyny.

30.12.2004
16:26
smile
[19]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Tortured_Soul -----> To głupi wątek dlatego napisałem Ja kiełbase dla żartu

_Jotun_ ---> Nie sądze :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-30 16:25:49]

30.12.2004
16:29
[20]

loczek82 [ Disco Bear ]

No to narazie narazie nasz stół wygląda tak ---->

30.12.2004
16:30
smile
[21]

Garbizaur [ CLS ]

Mentor ---> To raczej dziewczyna zostanie bez chłopaka...

30.12.2004
16:33
smile
[22]

HopkinZ [ Senator ]

<---- Jotun :)

30.12.2004
16:33
[23]

Tortured_Soul [ Pretorianin ]

nloczek82---->napisałem kobiety!!!:Pa tam jest ino jedna:D

30.12.2004
16:33
[24]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


I jeszcze to dołożyc trzeba

30.12.2004
16:36
[25]

gofer [ ]

Mentor - > no to w takim razie Tobie też współczuję...pamiętam, jak wyglądała moja impreza sylwestrowa kiedy miałem te 12-13 lat...

30.12.2004
16:36
smile
[26]

Tortured_Soul [ Pretorianin ]

mentor12---> masz manie na punkcie kupy?;)

30.12.2004
16:37
[27]

Garbizaur [ CLS ]

Mentor ---> domyśl się i policz sobie... :)

30.12.2004
16:37
[28]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Tortured_Soul ---> Nie :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-30 17:20:29]

30.12.2004
16:38
smile
[29]

EBek [ Konsul ]

1. Globus;
2. Gooz';
3. Kruk;
4. Arek The Satanachist;
5. BIGos;

Oto nasz mistrz grający solówkę -->

PS: Link dla GooZ'a.

30.12.2004
16:39
smile
[30]

Kacha [ Generaďż˝ ]

też wam współczuje...opijcie sie:)

30.12.2004
16:39
smile
[31]

EBek [ Konsul ]

Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek.

30.12.2004
16:42
smile
[32]

leszo [ Mała Wojna ]

nie wiem czy współczuć nie bawiącym się czy sobie, bo nienawidzę kaca ...

30.12.2004
16:44
[33]

Kruk [ In Flames ]

gofer
co roku zaczynasz swoje "jebanie" :) daj im spokój - nie mają gdzie iść, są żałośni, nikt ich nie lubi, są po prostu skrzywdzeni przez życie to niech sobie siedzą na tym forum, no co Ci szkodzi?

30.12.2004
16:46
smile
[34]

Jerryzzz [ Senator ]

Kruk ---> Moze nie tak bezposrenio? :D Teraz pojda sie powiesic ;)

30.12.2004
16:50
smile
[35]

>Luzer< [ Music Addict ]

Ale z was kozacy idziecie na imprezki ojej ojej jak ja wam zazdroszcze

30.12.2004
16:53
[36]

Tortured_Soul [ Pretorianin ]

Kruk ----> sam jestes zalosny, nikt cie nielubi i jestes skrzywdzony przez los:) ja robie swoja impreze w swoim domu wiec niewidze przeszkod zeby tu zajrzec

30.12.2004
16:55
[37]

Kruk [ In Flames ]

Ej, ja was bronię, a wy jeszcze szczekacie na mnie. Źle mi z tym, ide się pociąć.

Tortured_Soul
Pff... to jakaś drętwa ta imprezka będzie skoro będziesz miał czas i ochotę na pierdoły.

30.12.2004
16:57
[38]

Tortured_Soul [ Pretorianin ]

bueheheh:)sie okaze

30.12.2004
17:00
smile
[39]

loczek82 [ Disco Bear ]

Kruk --> Niektórzy woleliby siedzieć na forum niż się z tobą spotkać więc odpuść sobie.

30.12.2004
17:01
smile
[40]

Kruk [ In Flames ]

Nikogo do siebie nie zapraszam. Nie licz na to, hehe :)

30.12.2004
17:02
[41]

Kruk [ In Flames ]

No, z forum rzecz jasna :P

30.12.2004
17:12
[42]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja nic nie przyniosę bo mam zamiar dobrze się bawić:]....nie na forum.

i ja nie współczuję;)...w końcu robicie to co lubicie robić;)

30.12.2004
17:15
smile
[43]

karollus [ parek v rohliku ]

A ja jestem kurwa aspołeczny...

Mogę przynieść chipsy :)

30.12.2004
17:16
smile
[44]

eJay [ Gladiator ]


Ech..Rok temu zachorowalem i niestety spedzilem sywlka na GOLu:) Kto mnie pamieta ten wie co odwalilem:) Teraz mam domowke i mysle, ze sylwek sie uda:)

30.12.2004
17:18
smile
[45]

Qba19 [ Junior WRC ]

Moge wam zostawić jakieś blanty jak chcecie? :)
tylko zostawić.

30.12.2004
17:19
smile
[46]

reds23 [ redsov ]

gosc w dom, Bóg w dom :)

30.12.2004
17:19
smile
[47]

MasterDD [ :-D ]

Ja przyniose 30 ludu do kawiarenki i bedziemy z Wami pisac :D

p.s - tez moze kiedys sprobuje spedzic sylwka na GOLu, ale jak sobie pomysle, to takie "fakin" przygnebiajace :o

btw - wolalbym juz sie najebac i lezec w jakims rowie :D

30.12.2004
17:20
smile
[48]

Jerryzzz [ Senator ]


Qba w dom, blanty na stole :D

30.12.2004
17:20
smile
[49]

gofer [ ]

Kruk - > *śmieje się*

30.12.2004
17:22
smile
[50]

karollus [ parek v rohliku ]

kto ze mną zatańczy ? :D

30.12.2004
17:26
[51]

Jerryzzz [ Senator ]

karollus - jak bredgenca to ja moge :D

30.12.2004
17:28
smile
[52]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Jak będą jakieś wolne kawałki to zatańcze

30.12.2004
17:50
smile
[53]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Ja tam mam takiego kameralnego, 5-osobowego sylwestra. Mam nadzieję, że będzie fajnie.

Pozdr... a sorry, zapomniałem - współczuję wam :).

30.12.2004
17:56
smile
[54]

WindowsXP [ Konsul ]

Goferek to pewnie w wieku dziewieciu lat wyruchal wszystkie laski w okolicy, a przy "trzynastce" zaczal pracowac nad swoim metalicznym imagiem, zeby sprostac wymaganiom gitow i pomoc sobie w walce z nigdy nie kochajaca go mama, ktora wyrzucila mu ukochany "spadochron" i kazala sciac kudly, by choc troche zaczal przypominac czlowieka zyjacego w XXI wieku w Europie jakby... Zgadlem?

30.12.2004
17:58
[55]

WindowsXP [ Konsul ]

Zeby nie bylo: nie spedzam magicznej godziny tutaj. Bede sie masturbowal przed TV Shopem.

30.12.2004
18:02
smile
[56]

karollus [ parek v rohliku ]

przyda się ?

30.12.2004
18:07
smile
[57]

Coy2K [ Veteran ]

hehhe tekst Garbizaura pozamiatał hahahah :)
chodzi oczywiscie o to

" Mentor ---> To raczej dziewczyna zostanie bez chłopaka... "

hahahaha pokładam sie :)))

30.12.2004
18:19
[58]

gregol [ Junior ]

no ja co prawda o polnocy bede z rodzika swietowal, ale wiekszosc czasu do polnocy tyz siedze na golu :)

30.12.2004
18:24
smile
[59]

leszo [ Mała Wojna ]

sądząc po zaopatrzeniu jakie jest juz u kumpla mniemam, że wpadne na forum moze kolo południa 1 stycznia...

30.12.2004
19:02
[60]

goldenSo [ AnomaliA ]

Dobra kto na forum przynosi trunki? :D

30.12.2004
19:16
smile
[61]

Regis [ ]

Heh... Bede szczery - zawsze siedzenie na forum w sylwestra wydawalo mi sie, delikatnie mowiac, zalosne, ale coz - jako ze w tym roku jestem "niemobilny" (w gipsie, o kulach) i nigdzie nie ide (bo niby po co - potanczyc w gipsie na nodze? a moze napic sie? - jakby chodzenie po trzezwemu o kulach po schodach bylo za latwe :P ), to pewnie wpadne ;)

30.12.2004
19:16
smile
[62]

n2n [ Pielgrzym ]

taa jassne, jak to zwykle w zyciu bywa to zapewne osoby najglosniej krzyczace (w tym przypadku wspolczujace) spedza sylwester czytajac GOLa, w samotnosci, w domu, buahaha :)

30.12.2004
19:17
[63]

Conroy [ Dwie Szopy ]


leszo--> Ja to o tej porze będę się kładł spać :).

30.12.2004
19:22
smile
[64]

paściak [ z domu Do'Urden ]

n2n --> no lol! <hahaha>

30.12.2004
19:22
smile
[65]

Conroy [ Dwie Szopy ]

n2n--> Ja tu będę siedział? Ja tu będę siedział? Zakład o falszkę że nie?

30.12.2004
19:26
[66]

Coy2K [ Veteran ]

Conroy przyjmuje zaklad ale musisz to udowodnic piszac posta ze wszedles tylko na chwile na forum by sie zameldowac :)

30.12.2004
19:35
smile
[67]

...NathaN... [ The Godfather ]

Kruk --> daj im spokój - nie mają gdzie iść, są żałośni, nikt ich nie lubi, są po prostu skrzywdzeni przez życie - taa, a ty co przyniesiesz ? ;)

30.12.2004
19:41
[68]

...NathaN... [ The Godfather ]

Conroy --> a tam mam takiego kameralnego, 5-osobowego sylwestra. Mam nadzieję, że będzie fajnie. - chyba z rodzicami i rodzeństwem ;)

A co do tematu. Nie jestem imprezowiczem i chociaż sylwka spedze w domu, to na forum wpadne raczej tylko po to, żeby wpisać symboliczne I Wish You Happy New Year (and good f***ing) ;)

30.12.2004
19:41
[69]

MAROLL [ Legend ]

ja sam sobe współczuje:D

Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.

Chłopki przyniose ogórki kiszone:)

30.12.2004
19:55
[70]

MAROLL [ Legend ]

Nasz impreza wygląda teraz tak ( przydałyby się jakieś balony) :))

30.12.2004
20:04
smile
[71]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Nathan--> I jeszcze z ciocią. Ma przynieść szarlotkę i sernik.

Coy2k--> Niestety, w miejscu imprezy komp jest bez netu, więc będzie problem. Aczkolwiek mogę się wam zameldować już po :).

PS. Nie kupuj mi jakiegoś biedronkowego syfu :).

30.12.2004
20:10
smile
[72]

Coy2K [ Veteran ]

Conroy takie cos sie nie liczy :PPPP

30.12.2004
20:16
smile
[73]

karollus [ parek v rohliku ]

A ja mogę przyjść z mamusią ??? Boję się przyjść samemu..jeszcze mnie pobijecie, a moja mama zna karate..i wiele innych słów :D

30.12.2004
20:18
smile
[74]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Coy2k--> To inaczej - wyślij mi szybko modem i piątaka na połączenie, to może jakoś się uda zameldować :). I od razu wyślij alkohol.

30.12.2004
20:18
[75]

loczek82 [ Disco Bear ]

Mamy już balony :)

-------->

30.12.2004
20:22
[76]

Zymek_1 [ Oficer ]

ale tłum :D

30.12.2004
20:57
smile
[77]

slowik [ Legend ]

co powiecie na to ?? ===>

no sam niestety zostaje (a mzoe stety)

ale jednego nie rozumiem co moze byc zalosne niesprawiedliwe itd w niebyciu na sylwestrowej imprezie ?? to jest wg mnie to jest przypisywanie zbednej ideologi

30.12.2004
20:59
smile
[78]

<Przem@x> [ Pretorianin ]

a ja bede oryginay i napisze ze sylwka spedze nie "na golu" tylko "pod golem "
:DD::DD:DDDDD

30.12.2004
20:59
smile
[79]

>Luzer< [ Music Addict ]

Ile bedzie panienek??? Chociaż 10gb?

30.12.2004
21:00
[80]

TheAnswer [ Quetzal ]


Ja balony i piersiówke

30.12.2004
21:14
smile
[81]

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]

Bez tego sie nie obejdzie

30.12.2004
21:22
[82]

Arxel [ SperMan ]

najprawdopodobniej tez sylwka spedze w chaci a jak mi net pozwoli to spedze go tutaj...w co watpie...(bo jak mnie moj admin denerwuje - ale dogadam sie z nim keidys[mam nadzieje]) hehe

30.12.2004
21:24
smile
[83]

gofer [ ]

WindowsXP - > zachciało Ci się być drugim Pasożytem? *śmieje się* Kocham "rozmawiać" z takimi elementami jak Ty. W dyskusji, kolego, atakuje się czyjąś wypowiedź a nie osobę. Przynajmniej w kulturalnej dyskuji. Ale nie będę Cię pouczał, przecież taki kulturalny człowiek jak Ty wie to na pewno. Chcesz mi zrobić na złość? Ojej! Nie przejąłem się, drobny cwaniaczku kryjący się pod nową ksywką...

:*

30.12.2004
21:27
smile
[84]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*

30.12.2004
21:34
smile
[85]

nidecker [ Pretorianin ]

bez urazy ale spedzic sylwester z jedynka albo na gol-u to chyba rodzaj uzaleznienia1 ja tez na golu przebywam wiele czasu ale pozwolcie adminom opoczac i przywitac nowy rok!
joke]:P

30.12.2004
21:54
smile
[86]

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]

Moge zastąpić admina na czas zabawy bo i tak dibie w chacie sam jak palec.

30.12.2004
22:00
smile
[87]

Weakando [ Senator ]

Spędzać sylwestra przed kompem ?!

30.12.2004
22:14
[88]

ssjNaza [ Pretorianin ]

Współczuć każdy może, troche lepiej lub troche gorzej... Stawiam cały kufel !!!

ps. Pożyczyłem jedno piwko tym od pocieszania, lepiej sie ulotnie, bo mi coś zrobią :)

Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza

30.12.2004
22:39
[89]

lo0ol [ Jónior ]

hm ja mogeeee przyniesc:
- kondony
- eee wiecej nic mi do glowy nie przychodzi ;d

30.12.2004
22:43
smile
[90]

pizmak [ Pretorianin ]

Po co Ci kondony w tym męskim towarzystwie ? ; )

30.12.2004
22:45
[91]

Be free [ just do it ]

Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree




Moge Wam tabletki na kaca podrzucic ;) i kilka buziakow abyscie sie usmiechali szeroko w nowym roku :)

30.12.2004
22:53
smile
[92]

Fett [ Avatar ]

przyjde :D

Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett

30.12.2004
22:55
[93]

Be free [ just do it ]

a sylwka spedzam tak jak Conroy kameralne grono 5 osob najlepsi przyjaciele mam nadzieje ze bedzie w porzadku :)

30.12.2004
23:09
[94]

znany-banita [ Pretorianin ]

ja tam sie 1 stycznia do pracy wybieram na 7 RANO! fak!

30.12.2004
23:16
[95]

Coy2K [ Veteran ]

Banita a co ? pracujesz w elektrowni atomowej ? ;P

30.12.2004
23:16
[96]

dziku86 [ The Cure ]

Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett
dziku86

30.12.2004
23:37
[97]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Sylwester na forum? Pojebało ptaszka w locie?

Ja nie mam planów na sylwka, ale mam swój honor i w domu siedziec nie bede :] Pojde sie nawalic do parku, zakupiłem 5 browców i paczke fajek, powinno starczyc.

30.12.2004
23:50
smile
[98]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

ja wybywam do akademikosa do kolegów :D:D
bedzie cool jak zwykle z nimi :-)
tez wspolczuje tym co zostaja w chacie, ale w sumie to tez ma swoj urok...
pamietam te czasy..przy herbatce z babcia :D
dobra dopsze sie do listy:)


Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett
dziku86
FemmeFatale

30.12.2004
23:52
smile
[99]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Ja też wypadam poza chatę...z daleka od netu:PP

Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett
dziku86
FemmeFatale
Lewy Krawiec(łoś)

30.12.2004
23:53
smile
[100]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

My mamy klasowa imprezke u gostka, ktory jest delikatnie powiedziawszy nie do konca swiadomy ze zyje. W kazdym razie szykuje sie, ze 22 osoby przez cala noc beda ogladac filmy Walta Disneya wydane od 1992 roku...

Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett
dziku86
FemmeFatale
Lewy Krawiec(łoś)
Loonatyk

30.12.2004
23:59
smile
[101]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]


Lista osób współczujących Loonatykowi:

wich3r

30.12.2004
23:59
smile
[102]

peners [ SuperNova ]

Ja sie jutro tak napruje ze do domu chyba nie trafie :D

31.12.2004
00:03
[103]

Aen [ MatiZ ]

Ja wybieram się za miasto, do domu znajomej, pełnego przyjaciół...czego chcieć więcej.
A tym, którzy z jakichś tam względów nie mogą nigdzie się wyrwać (bądź, o zgrozo, nie chcą) oczywiście współczuję

31.12.2004
00:05
smile
[104]

^Loonatyk^ [ Konsul ]

wich3r - szczere dzieki. Jesli nie pojdzie kilka dobrze mi znanych osob to ja Wam tu na sylwka na forum przynosze szampana :]

31.12.2004
00:10
smile
[105]

dziadek [ Centurion ]

No to mamy ostatni dzień tego roku!

31.12.2004
00:11
smile
[106]

peners [ SuperNova ]

No za 24 h to ja bede tak nawalony ze sie w pale nie mieści :D

31.12.2004
00:11
smile
[107]

EBek [ Konsul ]

^Loonatyk^ -> "Przedszkole, domowe przedszkole wita nas!". :D

31.12.2004
00:15
smile
[108]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

no ja chce doczekac 24 tylko :D:D a nie jak w zeszlym roq ::D

31.12.2004
00:24
smile
[109]

WindowsXP [ Konsul ]

Gofer, chyba, że druga strona jest tak pusta i pewnie do tego gołosłowna, że nie ma czego atakować - wtedy lecę po całości. A od Banity to się odpiernicz, swój chłop ;-)

Ja współczuję Tobie. < to jest argument? Atak na czyjąś argumentację? Mogę rozwinąć psze pana profesora?

Cwaniaczek - bo masz 17? lat, mieszkasz z maminką i tatuniem i myślisz, że jesteś doświadczony, coś jak LooZ^ niejaki.

Hipokryta - bo z BIGosa Twojego wiernego naśladowcy to się śmiejesz, sądząc po twarzach to pewnie rodzina.

Cwaniaczek #2 - myślisz, że Ci wszystko wolno, bo jesteś tutaj od X i masz super średnią postów. A przynajmniej takie sprawiasz wrażenie. Myślę, że wielu by mnie poparało, ale się boją o te swoje magiczne "średnie", "gole", "punkciki" i inne bonusy, za które będzie można w 2007 kupić talon na batoniki Danio.

Hipokryta #2 - Legend Ci długo świecił, pewnie polazłeś za przykładem Wysia, żeby być bardziej gitowym i usunąłeś z łzami w oczach?

Dziwoląg - wybaczcie teraz mi wszyscy państwo, ale ktoś to paca 10 postów dziennie przez dwa lata musi być coś ten tego - wiem, wiem, są wartościowe osoby, które to robią i są stokroć bardziej doświadczone, inteligentne itd. itp. niż ja, ale to i tak wydaje się żałosne. Śmiejesz się z dziewczynek siędzących całe dnie na "głupich" chatach, a sam jesteś na tej samej drabinie. Nawet nie mam pewności co do tego czy na wyższym szczeblu. I nie mówię w tym momencie o Tobie drogi Goferku, ale o samej idei siedzenia i klepania wirtualnych bzdet. Ja też jestem tym dziwiolągiem także puszczam Ci to płazem.

Odnośnie przyszłych ataków:

- nie mam poprzedniej ksywki, adres dostałem dawno temu od znajomego, który tu zagląda i na pewno nie chciałby, abym ujawnił jego ksywę, nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby siedzieć na forum i pisać, namówił mnie stosunkowo niedawno.

31.12.2004
00:43
[110]

LooZ^ [ be free like a bird ]

WindowsXP : Czego?

31.12.2004
00:46
smile
[111]

WindowsXP [ Konsul ]

Sprawdzamy czy śpisz.

31.12.2004
00:49
[112]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Oh, co za wzruszajaca troska. Wlasnie ide. Dobranoc.

31.12.2004
01:27
smile
[113]

gofer [ ]

WindowsXP - > jak słodko :)

"Ja współczuję Tobie. < to jest argument? Atak na czyjąś argumentację? Mogę rozwinąć psze pana profesora? "

To nie był argument. Bo i po co miałbym go używać, skoro nawet nie chciałem zaczynać dyskusji? Po prostu wyraziłem swoje zdanie nt. moich uczuć wobec ludzi, którzy z jakiegokolwiek powodu spędzają sylwestra przed komputerem. No offence, a to że Mentor dopisał mnie do jakiejś bzdetnej listy...cóż...

"Cwaniaczek - bo masz 17? lat, mieszkasz z maminką i tatuniem i myślisz, że jesteś doświadczony, coś jak LooZ^ niejaki."

Skoro urządzamy sobie już takie wycieczki osobiste, to wg mnie jesteś mistrzem nadinterpretacji i czytania rzeczy..."niewypowiedzianych" :)

"Hipokryta - bo z BIGosa Twojego wiernego naśladowcy to się śmiejesz, sądząc po twarzach to pewnie rodzina. "

Wybacz, ale ja za jakiekolwiek próby naśladowcze BIGosa nie odpowiadam. A tekstem o rodzinie wyżyn poczucia humoru nie osiągnąłeś.

"Cwaniaczek #2 - myślisz, że Ci wszystko wolno, bo jesteś tutaj od X i masz super średnią postów. A przynajmniej takie sprawiasz wrażenie. Myślę, że wielu by mnie poparało, ale się boją o te swoje magiczne "średnie", "gole", "punkciki" i inne bonusy, za które będzie można w 2007 kupić talon na batoniki Danio. "

Napisałbym to samo, co w adnotacji do "cwaniaczka #1", ale nie chcę się powtarzać. Z drugiej strony, skoro już wydajesz takie sądy, to musisz spędzać tutaj naprawdę sporo czasu, bo jak inaczej udałoby Ci się ogarnąć te 'chore ilości' postów mojej produkcji, na podstawie których oceniasz mnie w taki sposób, jakbyśmy się znali od kilku lat...

"Hipokryta #2 - Legend Ci długo świecił, pewnie polazłeś za przykładem Wysia, żeby być bardziej gitowym i usunąłeś z łzami w oczach? "

Ten punkt podobał mi się najbardziej. Ile miałem tego Legenda? Tydzień? Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać *śmieje się*. Co do zmiany na [ ] ... - wiesz, chciałem być taki...niekomercyjny... . Ale niestety, rozgryzłeś mnie...chyba sobię zmienię na [ Łowca nieumarłych ] , [ BaRbArZyŃcA ] czy inny truskulowy stopień z Diablo czy innej gry. Ojej! A co będzie, jak mi go (stopień) pogrubią? Znowu Ci podpadnę...hmm...jestem w kropce.

"Dziwoląg - wybaczcie teraz mi wszyscy państwo, ale ktoś to paca 10 postów dziennie przez dwa lata musi być coś ten tego - wiem, wiem, są wartościowe osoby, które to robią i są stokroć bardziej doświadczone, inteligentne itd. itp. niż ja, ale to i tak wydaje się żałosne. Śmiejesz się z dziewczynek siędzących całe dnie na "głupich" chatach, a sam jesteś na tej samej drabinie. Nawet nie mam pewności co do tego czy na wyższym szczeblu. I nie mówię w tym momencie o Tobie drogi Goferku, ale o samej idei siedzenia i klepania wirtualnych bzdet. Ja też jestem tym dziwiolągiem także puszczam Ci to płazem. "

Też jest wesoło. Myślisz, że siedzę całymi dniami na forum? Siedzę, kiedy mam wolny czas, kiedy się nie uczę, nie czytam, nie wychodzę. Taka forma spędzania wolnego czasu połączona ze słuchaniem muzyki. I nie widzę powodu, dla którego stawiasz mnie na równi z czateriankami czy innymi wynalazkami naprawdę ślęczącymi przed komputerem i stukającymi w klawisze po kilka (naście) godzin. Ale doceniam fakt, iż puszczasz mi to płazem. Aż mi się lżej na sercu zrobiło...A jeśli dziwi Cię, co robię na forum o tej godzinie, to wiedz, że jestem tu specjalnie dla Ciebie :*

31.12.2004
14:47
smile
[114]

HopkinZ [ Senator ]

gofer rzekł i nastała cisza <rotfl>

31.12.2004
14:59
smile
[115]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


No to wszechnego najbolszego :D
Wyrazy wspolczucia dla siedzacych okolo 00:00 przed kompem :/
jak to powiedziala moja kuzynka ktora jest w anglii- jak ona bedzie otwierac szampana to my juz bedziemy pijani, a ja dodam- my bedziemy juz pijani zanim w moskwie wybije 12 :P
Oczywiscie strefa czasowa nie zmieniona czyli GMT +1

31.12.2004
15:05
smile
[116]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


Gofer- odwal sie ot trueschool'u :D
WindowsXP- jestem zwolennikiem 98SE ale w tym wypadku cie popieram :D

31.12.2004
15:10
smile
[117]

przemek__ [ PRZEMEK ]

Siedzę, kiedy mam wolny czas, kiedy się nie uczę, nie czytam, nie wychodzę.
To ty chyba się nie uczysz :P
<<<<<

31.12.2004
15:22
smile
[118]

_Jotun_ [ spamer ]

WindowsXP -> Masz inną ksywkę, nawet wiem jaką :) Bo ja jestem ten wszechwiedzący :)

31.12.2004
16:23
[119]

gofer [ ]

przemek__ - > o i tu byś się zdziwił...

31.12.2004
16:25
[120]

raczek16 [ Legionista ]

ja tam im nie wspolczuje osobisci emailem troche propozycji domowek ale jednak wole te noc spedzic z bardzo bliska mi osoba... pozdr milej imprezy ziomki

31.12.2004
16:38
smile
[121]

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]

Ja sobie sam wspułczuje /ale diba :(

31.12.2004
16:47
smile
[122]

White Star [ Soldier ]

współczucia ze na forum bedziecie siedziec;] w tamtym roku chyba 5 czesci było...fajnie sie czytalo...pewnie zrobicie kto napisze 1 posta w nowy roku;] bedzie zdjecie panienki z cycami pomiedzy 2 a 5;] bawcie sie dobrze;]

31.12.2004
16:55
smile
[123]

Mrooofka [ because I want it ]

Hehe ale sie usmialam przy czytaniu tego watku :D
Ja w tym roku spedzam sylwestra w domu z przyjaciołką.. No moze pozniej jeszcze ktos wpadnie :P
I nie wspolczuje tym ktorzy siedzą na Golu w ta noc bo tu tez sie szykuje niezla zabawa :D

31.12.2004
16:57
smile
[124]

karollus [ parek v rohliku ]

Ile wydał NFZ
Ile jest poselskich diet
Ile dano już łapówek
Ile w sejmie tępych główek
Ile spraw sądowych w toku
Tyle szczęście w Nowym Roku!


Żeby nie było...w mailu znalazłem :)

31.12.2004
16:59
smile
[125]

Mrooofka [ because I want it ]

Ile razy Miller sklamal,
Ile Kwach obietnic zlamal,
Ile Beger owsa zjadla,
Ile Kalisz nosi sadla,
Ile Peczak wziął na boku
...tyle szczescia w Nowym roku

karollus --> no ja takie na gg dostałam :D

31.12.2004
17:17
[126]

WindowsXP [ Konsul ]

To nie był argument. Bo i po co miałbym go używać, skoro nawet nie chciałem zaczynać dyskusji? Po prostu wyraziłem swoje zdanie nt. moich uczuć wobec ludzi, którzy z jakiegokolwiek powodu spędzają sylwestra przed komputerem. No offence, a to że Mentor dopisał mnie do jakiejś bzdetnej listy...cóż...

Nie argument, nie chciałeś dyskusji to o co chodziło? Wyrażenie zdania, którego nie można atakować, bo Gofer mówi "atakuje się argumenty"? ;-) Już wiesz dlaczego nie padło na wypowiedź - bo brakowało w niej treści :-)

Skoro urządzamy sobie już takie wycieczki osobiste, to wg mnie jesteś mistrzem nadinterpretacji i czytania rzeczy..."niewypowiedzianych" :)

Nadinterpretacji? He? Nawet tak światły umysł jak Kuzi2 (jego nr to 854, więc nie poskaczesz) twierdzi, że się wozisz.

Napisałbym to samo, co w adnotacji do "cwaniaczka #1", ale nie chcę się powtarzać. Z drugiej strony, skoro już wydajesz takie sądy, to musisz spędzać tutaj naprawdę sporo czasu, bo jak inaczej udałoby Ci się ogarnąć te 'chore ilości' postów mojej produkcji, na podstawie których oceniasz mnie w taki sposób, jakbyśmy się znali od kilku lat...

Haha, nie było żadnego "cwaniaczka #1" mistrzu tworzenia cytatów ;-) Nie spędzam tutaj wiele czasu, ale pozwoliłem sobie sprawdzić kilka osób, które najwyraźniej więcej "com niż mogom".

Ten punkt podobał mi się najbardziej. Ile miałem tego Legenda? Tydzień? Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać *śmieje się*. Co do zmiany na [ ] ... - wiesz, chciałem być taki...niekomercyjny... . Ale niestety, rozgryzłeś mnie...chyba sobię zmienię na [ Łowca nieumarłych ] , [ BaRbArZyŃcA ] czy inny truskulowy stopień z Diablo czy innej gry. Ojej! A co będzie, jak mi go (stopień) pogrubią? Znowu Ci podpadnę...hmm...jestem w kropce.

Zauważyłem, że ta Twoja spacja jest jakaś szersza od innych...

Też jest wesoło. Myślisz, że siedzę całymi dniami na forum? Siedzę, kiedy mam wolny czas, kiedy się nie uczę, nie czytam, nie wychodzę. Taka forma spędzania wolnego czasu połączona ze słuchaniem muzyki. I nie widzę powodu, dla którego stawiasz mnie na równi z czateriankami czy innymi wynalazkami naprawdę ślęczącymi przed komputerem i stukającymi w klawisze po kilka (naście) godzin. Ale doceniam fakt, iż puszczasz mi to płazem. Aż mi się lżej na sercu zrobiło...A jeśli dziwi Cię, co robię na forum o tej godzinie, to wiedz, że jestem tu specjalnie dla Ciebie :*

A dlaczego nie? Czym się różni to forum od czatów? Poziomem? ;-) Nie. Po prostu tu są wciąż te same mordy, jak w rządzie. I nic więcej. Osobiście czas wolny wolę spożytkować w bardziej konstruktywny sposób, a siedzenie na TYM konkretnym forum jest całkowicie bezcelowe i bezsensowne, już sam temat - gry - narzuca pewną prostotę. Inaczej jest z tematycznymi forami o np. zagadnieniach sieciowych, elektronicznych czy chociażby mechanicznych. Tam nikt nie chce siedzieć, bo nie ma kolosów i innych super śmiesznych ludzi tudzież autorytetów. Bo inteligentne spędzanie wolnego czasu śmierdzi.

_Jotun_, mam być szczery? Z mojego LANu siedzi tutaj kilka osób. Snifferem mam nawet dostęp do jednego LEGENDA... ale ciii... ;-)

31.12.2004
17:22
[127]

HopkinZ [ Senator ]

już sam temat - gry - narzuca pewną prostotę

No to szczęśliwego nowego roku.

31.12.2004
17:28
smile
[128]

_Jotun_ [ spamer ]

WindowsXP -> Jeszcze niedawno korzystałeś z konta mailowego starej ksywki i podawałeś je w pewnym wątku, a tak sie składa, ze znam twoje wszystkie poprzednie ksywki :) (no prawie...)
Dopiero niedawno, dla niepoznaki, zalozyles konto [email protected]

31.12.2004
17:30
smile
[129]

mortan_battlehammer [ Legend ]

buhahah Breganowi nic nie umknie :D

31.12.2004
17:31
smile
[130]

_Jotun_ [ spamer ]

mortan_battlehammer -> wez mnie nie obrazaj :D

31.12.2004
18:01
smile
[131]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett
dziku86
FemmeFatale
Lewy Krawiec(łoś)
Loonatyk
Junkers

...

31.12.2004
18:02
[132]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett
dziku86
FemmeFatale
Lewy Krawiec(łoś)
Loonatyk
Junkers
Vejt

...

31.12.2004
18:16
[133]

Coy2K [ Veteran ]

lista osob wspolczujacych osobom wspolczujacym :) :
Coy2k

31.12.2004
18:16
smile
[134]

MAROLL [ Legend ]

No to ja juz sie szykuje na sylwka na GOLu idę po trunki... :)

31.12.2004
18:18
[135]

MAROLL [ Legend ]

lista osob wspolczujacych osobom wspolczujacym :) :
Coy2k
MAROLL

sam jestem współczujący ale ja sobie współczułem więc:))

31.12.2004
18:18
[136]

Hitmanio [ KG 21 ]

Ehh, trafił mi się samotny sylwek, bez kolegów...

Ps. Fajny "STATS" wątek :)

31.12.2004
18:19
smile
[137]

pisz [ nihilista ]

po co spędzać sylwka na golu skoro..
można spędzić go na czacie onetu - tam przynajmniej są kamerki :)

31.12.2004
18:21
[138]

Coy2K [ Veteran ]

pisz jak sie obnazysz to chetnie tam zajrze ;)))

31.12.2004
18:22
smile
[139]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Witam :D Widze ze sporo osob świętuje na GOL-u :D

31.12.2004
18:26
smile
[140]

...NathaN... [ The Godfather ]

Bilbo --> Smutne jest życie alienów ;)

31.12.2004
18:28
[141]

pisz [ nihilista ]

Coy2k-- nie chce psuć planow ludziom ktorzy wychodza z domu...
no ale można by tam urzadzić orgie o północy :>

31.12.2004
18:35
[142]

goldenSo [ AnomaliA ]

lista osob wspolczujacych osobom wspolczujacym :) :
Coy2k
goldenSo

31.12.2004
18:36
[143]

TheAnswer [ Quetzal ]


Zapowiada sie ciekawa noc

31.12.2004
18:38
[144]

goldenSo [ AnomaliA ]

agree :)
Targnąłem się na kase , zakupiłem winko musujące marki "Martini"(to ta z telewizji? chyba niee)
za całe 30zł

31.12.2004
18:39
smile
[145]

...NathaN... [ The Godfather ]

Jakaś dretwa ta imprezka. Trzeba zapuścić jakąs muze i rozkręcić towarzystwo.

Na pierweszy plan wychodzi Techno :
uMc uMc uMc uMc uMc uMc uMc uMc uMc uMc uMc uMc uMc ;)

31.12.2004
18:41
smile
[146]

karollus [ parek v rohliku ]

To ostatnia niedziela...

31.12.2004
18:41
smile
[147]

PikiMar [ Pretorianin ]

Wszystkiego najlepszego :D
https://web.icq.com/friendship/swf/0,,16961_rs,00.swf

31.12.2004
18:55
smile
[148]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

...NathaN.. ==> czy ja wiem czy smutne... to z mojego wyboru (i troszke wina chorobska) spedze ten dzien w chacie :D

na dobry poczatek ------------------------------------------------------------->>>

31.12.2004
18:57
smile
[149]

karollus [ parek v rohliku ]

Bilbo_B --> dawaj następną butelkę :)

31.12.2004
19:05
smile
[150]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

karollus ==> prosze bardzo

ofkoz wszyscy pelnoletni jak mniemam...

31.12.2004
19:08
smile
[151]

karollus [ parek v rohliku ]

ej..no dobra nie będę sam pił :)

yy..no tak tak pełnoletni :p

31.12.2004
19:09
[152]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

drobne info dla tych, ktorzy spedza Sylwka w domu
o 1:45 na TVN-ie leci jedna z najglupszych komedii w historii :)
Odlotowe wakacje Komedia
Org: "Kevin & Perry Go Large". Reżyseria: Edward Bye (Wielka Brytania 2000)

31.12.2004
19:09
[153]

...NathaN... [ The Godfather ]

Ja zrobiłem sobie postanowienie, że do bierzmowanie się wstrzymam z %
Zadowole się Fanta z lodem.

Identyczny Johnnie Walker (i wiele wiele innych alkoholi) leży u mnie w pokoju za szkłem.

31.12.2004
19:10
[154]

loczek82 [ Disco Bear ]

Kiedy ranne wstają zorze...Tobie Ziemia, Tobie Boże...

31.12.2004
19:18
smile
[155]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Ja jestem zdecydowanie pelnoletni... u mnie stoja w barku... ale tylko raczej krotko :D

...NathaN... ==> super i tak trzymaj !!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 19:18:56]

31.12.2004
19:26
[156]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

...NathaN... ==> proszę bardzo ----------------------------------------------------->>>

31.12.2004
19:44
smile
[157]

...NathaN... [ The Godfather ]

W zamian -------->

31.12.2004
19:47
[158]

gregol [ Junior ]

witam ja jak narazie tyz tu siedze godzinke przed polnoca sie zmyje pewno
wnosze -->

31.12.2004
19:51
smile
[159]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

...NathaN... -==> thnx
najbardziej lubie ------------------------------------------------------------>>>

31.12.2004
19:57
smile
[160]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


WindowsXP po co zes taki referat gofrowi walnął, jesli wiadomo ze gofer jak na prawdziwego macho i twardziela przystalo juz wyrywa co lepsze laski na imprezie

31.12.2004
19:59
[161]

MAROLL [ Legend ]

za 3 min zaczynamy chlopcy!!! i dziewczyny jesli takie sa:))

31.12.2004
20:01
smile
[162]

Buby [ Konsul ]


Ja przyniose filmy (nie, nie te XXX :P ) i muzę ;P
Ano, i kompa ;P

31.12.2004
20:04
smile
[163]

dziku86 [ The Cure ]

qrde, niestety w tym roku spedze sylwester na golu :(:(:(:(

31.12.2004
20:07
smile
[164]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

dziku86 ==> nie łam sie bedzie ok :D

31.12.2004
20:08
[165]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

umciaciarumcia!

I milej imprezy golasy...

Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett
dziku86
FemmeFatale
Lewy Krawiec(łoś)
Loonatyk
Junkers
Vejt
kaies

31.12.2004
20:10
smile
[166]

Lucky_ [ Konsul ]

Lista osób współczujących:
gofer;
Jerryzzz;
Mentor12;
EBek,
MAROLL.
*...:::JaRo:::...*
ssjNaza
befree
Fett
dziku86
FemmeFatale
Lewy Krawiec(łoś)
Loonatyk
Junkers
Vejt
kaies
Lucky_

31.12.2004
20:12
smile
[167]

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]

>>>>>>>>>>> wysoko procentowa

31.12.2004
20:14
[168]

snoopi [ Generaďż˝ ]

No to szczesliwego nowego roku, zdrowka i w ogole. Ja idem spedziec sylwka z moja druga polowka:)

31.12.2004
20:22
smile
[169]

shubniggurath [ Lost Soul ]

cóż...mój sylwester nie wypalił, więc dołączę się do zabawy ;-]

31.12.2004
20:23
[170]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

ja tutja bede siedzial bo do mnie wpadaja koleznaki hyhy

31.12.2004
20:26
smile
[171]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

_MyszooR_ ==> pozdrow kolezanki :D

31.12.2004
20:26
[172]

MAROLL [ Legend ]

No to zasadnicze pytanie co robimy jakiś quizik?? Zabawa??

31.12.2004
20:28
smile
[173]

dziku86 [ The Cure ]

aha zapomnialem dodac ze wbijam sie na krzywy ryj i nic nieprzynosze :)

31.12.2004
20:29
[174]

karollus [ parek v rohliku ]

numanumanej

31.12.2004
20:30
[175]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Rozkręćmy ten interes trochę...

*zaczyna skreczować*

31.12.2004
20:33
smile
[176]

karollus [ parek v rohliku ]

fuu..kto puścił bąka ?? przyznać się !! To dlatego wszyscy uciekli :)

31.12.2004
20:35
smile
[177]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Dobra, kończcie to Sylwkowe sranie w banie i lepiej ogladajcie Giń Twardo 2 na Bolsacie :)

31.12.2004
20:37
smile
[178]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

ja jestem *siedzi z twarza zasłoniętą szalikiem*

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 20:40:44]

31.12.2004
20:38
[179]

Fatalis [ Konsul ]

Właśnie jestem po obaleniu dwóch Sobieskich na cztery osoby,spoko do 24:00 jakos to będzie.

31.12.2004
20:42
smile
[180]

Tortured_Soul [ Pretorianin ]

kruk-----> jestem tak jak mowilem ipreza wyjebiosta ale obiecale ze tu zajrze:P :D zapraszam do siebie:P impra nie z tej ziemi:P niespodziewałem sie ze taki obrot sprawy przybiorą:P:D

31.12.2004
20:52
[181]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Fatakus -- Próbki po 100 ml? ;)

31.12.2004
20:57
[182]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Jak na moje oko, jeszcze 3h, a tu jeszcze pierwsza część, pobijmy chociaż zeszłoroczny rekord, jadziem, jadziem ;)

*otwiera piwo*

31.12.2004
20:58
[183]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

a gdzie są dziewczyny ?

31.12.2004
20:58
[184]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Dziewczyny są złe, nie potrzeba ich nam, o, nie potrzeba *nuci*

31.12.2004
21:02
smile
[185]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Dziewczyny są dobre w smaku... tak jak lizaki :P

31.12.2004
21:05
[186]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Tak, tak, trzeba tylko dokładnie wymyć gniazdo nasienne i można lizać ;)

31.12.2004
21:11
smile
[187]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

Lookash ==> pisalem o ustach....

31.12.2004
21:12
smile
[188]

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]

Polizał bym sobie hihihihi

31.12.2004
21:12
[189]

hum4ncry [ Konsul ]

A ja nie idfe nigdzie bo jestem chory :(.

Ale tu moge muze zapodac fajna :)

31.12.2004
21:12
smile
[190]

karollus [ parek v rohliku ]

bułeczki też są smaczne :)

31.12.2004
21:15
smile
[191]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

flaszeczka, lizaki, muza, jak przyjda dziewczyny to bedzie prawdziwa impra:D

31.12.2004
21:19
smile
[192]

K@mil__ [ Konsul ]


Dobry wieczor.

Melduje, ze ja rowniez wpadne na GOLowego Sylwestra :)

Potrzeba Wam czegos ? :->

31.12.2004
21:20
smile
[193]

karollus [ parek v rohliku ]

panienek :D

31.12.2004
21:22
smile
[194]

K@mil__ [ Konsul ]


A tym to nietety nie dysponuje, trudno, obedziemy sie bez panienek :)

31.12.2004
21:23
smile
[195]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

w duzych ilościach i fajnych

31.12.2004
21:24
smile
[196]

karollus [ parek v rohliku ]

masturbacja to nie to samo :)

31.12.2004
21:26
smile
[197]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

myslalem o pogadaniu :D lub poogladaniu :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 21:26:11]

31.12.2004
21:26
smile
[198]

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]

Właśnie mam dość wirtualnych

31.12.2004
21:26
smile
[199]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Witam, mogę dołączyć do GOLowej imprezy? ;-)

31.12.2004
21:29
smile
[200]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

witam

31.12.2004
21:33
[201]

WindowsXP [ Konsul ]

Jaaaaazdaaaaaa...*wymachuje białą rękawicą*

31.12.2004
21:36
[202]

Tristan9 [ Konsul ]

No witam ja też spędzę sylwestra w domu

31.12.2004
21:39
smile
[203]

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]

Jeszcze muzy brakuje tylko . Jakieś propozycje???

31.12.2004
21:43
smile
[204]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

dawaj jakąś muze tylko nie hh :>

31.12.2004
21:44
smile
[205]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

nowy watek - bo ten sie zapycha :D

31.12.2004
21:47
smile
[206]

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]

Disco polo

31.12.2004
21:59
smile
[207]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Ujawnić się, obecni.

31.12.2004
22:02
[208]

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]

Jestem

31.12.2004
22:02
smile
[209]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

a QuQu :D

31.12.2004
22:17
[210]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Dajcie spokój, jesteśmy w najbardziej komfortowej sytuacji ze wszystkich, bo każdy może słuchać tego, co lubi, a nie tego, co musi ;)

31.12.2004
22:18
smile
[211]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

i kazdy moze pic to co lubi a nie mu podadza... :D

31.12.2004
22:21
[212]

MAROLL [ Legend ]

JA, JA , JA , JA , JAZDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

31.12.2004
22:25
[213]

loczek82 [ Disco Bear ]

Nowe wątek:

https://gry-online.pl/s043.asp?ID=3175169&N=1

01.01.2005
00:27
smile
[214]

Vein [ Sannin ]

heh polnoc... yla... ja napruty... heh wszzztstkieogo najlepsiejszego... hmmm cos mi sie kreci w glowie.... spac mi sie chce... zzzzzz..........................

01.01.2005
00:28
smile
[215]

WindowsXP [ Konsul ]

Przeżyłem.

01.01.2005
00:31
smile
[216]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Sie okaże :-D Sto lat !!!

01.01.2005
01:01
[217]

False [ Drapu drap ]

Wszyyyyyystkiego dobrego!! :P

01.01.2005
01:05
smile
[218]

steward [ Legia Warszawa ]

aaa żadne wirusy w nowym roku mnie nie zjadły to chyba dobrze jest :P

01.01.2005
01:55
[219]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

a jednka armageddonu nie bylo :D

01.01.2005
02:00
smile
[220]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

z rewolycyjnym ....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.