
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Zamykanie wątków
Soulcatcher ---> Czy możnaby na forum dodac Moderatorom i Preektom opcję zamykania tematów? Ciągle się dopisują lamy do starych wątków. Np. o Prince of Persia: Warrior Within. Ja ze Strangerem oznaczamy wątki jak sie da by pokazac najnowszy a tu sie dalej do starych Juniory wpisują. Będzie coś takiego?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-30 13:14:46]
Father Michael [ Padre ]
Jest cos takiego. Po 6 miesiacach automatycznie sie zamykaja.
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Padre ---> A jakoś szybciej ?
;P
piokos [ ]
Szybciej nie da rady.
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Może powstanie coś takiego :(
piokos [ ]
Nie da rady.
Father Michael [ Padre ]
A po co szybciej?
Pierwszy raz zgadzam sie z piokosem :)
matisf [ X ]
armiagiedion :)
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
A czy ktoś może zamknąć Mentora ?

Father Michael [ Padre ]
<- Piotrasq
eJay [ Gladiator ]
Mentor12-------------->Przydalaby sie blokada zakladanych watkow Premium przez Ciebie...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-30 13:53:31]
Soulcatcher [ Prefekt ]
Mentor12 ---> komentarze do materiałów w tym gier, działają tak że można się dopisac nawet do gry która była dodana w 2000 roku i jeżeli komukolwiek zwrócisz uwagę że dopisuje się w komenatrzu zostaniesz usunięty z forum

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Hahahaha, i znowu wtopa :-))
JihaaD [ Loża Szyderców ]
Popieram Soula.
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Mentor12 --> nie watki tylko 1 watek seryjny o PoP w taki sposob oznaczam :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-30 14:23:22]

piokos [ ]
auć

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
ok, wątek jest wystarczająco stary, zeszłoroczny, dopisuje sie! :)
nice try, Mentor :)

WolverineX [ Senator ]
soul zamknie mentora :)

TeadyBeeR [ Legend ]
Obiecanki cacanki :).