GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zamykanie wątków

30.12.2004
12:58
smile
[1]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]

Zamykanie wątków

Soulcatcher ---> Czy możnaby na forum dodac Moderatorom i Preektom opcję zamykania tematów? Ciągle się dopisują lamy do starych wątków. Np. o Prince of Persia: Warrior Within. Ja ze Strangerem oznaczamy wątki jak sie da by pokazac najnowszy a tu sie dalej do starych Juniory wpisują. Będzie coś takiego?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-30 13:14:46]

30.12.2004
13:06
[2]

Father Michael [ Padre ]

Jest cos takiego. Po 6 miesiacach automatycznie sie zamykaja.

30.12.2004
13:07
[3]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Padre ---> A jakoś szybciej ?
;P

30.12.2004
13:10
[4]

piokos [ ]

Szybciej nie da rady.

30.12.2004
13:11
[5]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Może powstanie coś takiego :(

30.12.2004
13:13
[6]

piokos [ ]

Nie da rady.

30.12.2004
13:16
[7]

Father Michael [ Padre ]

A po co szybciej?

Pierwszy raz zgadzam sie z piokosem :)

30.12.2004
13:17
[8]

matisf [ X ]

armiagiedion :)

30.12.2004
13:49
[9]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

A czy ktoś może zamknąć Mentora ?

30.12.2004
13:50
smile
[10]

Father Michael [ Padre ]

<- Piotrasq

30.12.2004
13:54
[11]

eJay [ Gladiator ]


Mentor12-------------->Przydalaby sie blokada zakladanych watkow Premium przez Ciebie...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-30 13:53:31]

30.12.2004
14:15
[12]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Mentor12 ---> komentarze do materiałów w tym gier, działają tak że można się dopisac nawet do gry która była dodana w 2000 roku i jeżeli komukolwiek zwrócisz uwagę że dopisuje się w komenatrzu zostaniesz usunięty z forum

30.12.2004
14:17
smile
[13]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Hahahaha, i znowu wtopa :-))

30.12.2004
14:19
[14]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Popieram Soula.

30.12.2004
14:23
[15]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Mentor12 --> nie watki tylko 1 watek seryjny o PoP w taki sposob oznaczam :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-30 14:23:22]

30.12.2004
14:26
smile
[16]

piokos [ ]

auć

03.01.2005
06:43
smile
[17]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


ok, wątek jest wystarczająco stary, zeszłoroczny, dopisuje sie! :)

nice try, Mentor :)

03.01.2005
08:38
smile
[18]

WolverineX [ Senator ]

soul zamknie mentora :)

03.01.2005
10:22
smile
[19]

TeadyBeeR [ Legend ]

Obiecanki cacanki :).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.