GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg''s Legacy® | #261 elita ^,^

30.12.2004
11:56
smile
[1]

Fett [ Avatar ]

Vandenberg''s Legacy® | #261 elita ^,^

Vandenberg''s Legacy®
===================
Since: 28.08.2003


Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Storm Shadow & Rip Torn.


Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn.

VNG Recruits Camp: N/A
Civilians: Natasha

Troopers: Soul Surfer, Voorhees
Task Force:
Ghost Recon: Adamss, Fett
Snipers: Hellcat
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: KmP
Counter-Intelligence: Brisk., Sulik
Super Secret Service: Wiolax

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis
Elite Troopers: Fett, Hellcat, M''q, Raynor, Shakka, Sulik

Kremacja przeprowadzona pomyślnie. Więcej miejsca na ogródek jest, a przy kominku mamy ładne mauzoleum.

Curriculum Vitae:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg''a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh''a... Rest In Pieces hehe :D.
M''q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
KmP: Niejedno głośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS''a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...
Fett: tajemnicza postać, często prychająca (uczulenie na bunkry?). W wolnych chwilach w zaciszu własnej celi tworzy z tego co znajdzie różne trunki, próbując je później wcisnąć każdemu pod pretekstem, że to znakomite drinki z wykopanej na pustyni starej książki "Domowe Piwa Cydry Wina Nalewki Likiery Kremy". A w komiksach zawsze chowa się za kaktusem, pamiętajcie!
Wiolax: kolejna przedstawicielka PPP w karczmie, sumiennie melduje się rano i odmeldowywuje wieczorem. Partycypowała do roli sanitariuszki, lecz gubi gdzieś srebrne skalpele (na pewno gubi?). Tymi samymi zgubionymi skalpelami potrafi całkiem nieźle władać, toteż zajęła się super tajnym zadaniem wyznaczonym przez szefa T :D.


Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!

Pamiętaj: "Pamiętaj, promieniowanie jest zdrowe na skóre i cerę. Zażywaj kąpieli promiennych żeby się odpowiednio zrelaksować".


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2848137&N=1


NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:


Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2004-12-30 12:07:19

30.12.2004
12:00
smile
[2]

M'q [ Schattenjager ]


#1

30.12.2004
12:00
[3]

Fett [ Avatar ]

chrr dumnie to wygląda tylko oczywiście musiałem zwalic numer :/ Ale od czego jest szefuncio :D

30.12.2004
12:03
[4]

Hellcat [ Legend ]

No...bravo, rio bravo...

30.12.2004
12:04
smile
[5]

M'q [ Schattenjager ]


Nie przejmuj się, w moim przypadku to się zdaża często :)

30.12.2004
12:12
smile
[6]

Fett [ Avatar ]

ha! :D

30.12.2004
13:32
[7]

Fett [ Avatar ]

ksiudnz mnie nawidzieł po koledzie :| mam spokoj na kolejny rok :>

30.12.2004
13:51
[8]

SULIK [ olewam zasady ]

YoYo ... cepasa compadres :D
Wczotraj oglafalem AvP i wiecie co ? podobal mi sie :]
chociaz wiele osob go zjechalo to mi sie podobal :]

30.12.2004
14:01
[9]

Fett [ Avatar ]

a mi filmy jak nie działały, tak nie działają ;( Ma ktos jakiiś pomysł zainstalowalem divX 5.5.1 K-Lite i nie działa dalej :| PRzy wlączaniu filmu odtwarzac sie zawiesza :/ Nawet czyszczenie z kurzy kompa nie pomogło :D

30.12.2004
14:10
[10]

Torn [ Merces Letifer ]

Witam z rana.
Zegar mi się całkiem rozstroił.

Fett - jak żeś nazwę naszą zbeszcześcił :>
Sulik - mnie też się podobał. Predzie r0xują :)

Fajnie, że słyszałem jak dzwonił listonosz qrka wodna...
[ghost mode: on]

30.12.2004
14:11
smile
[11]

Brisk. [ Chomik ]


Joł!

30.12.2004
14:32
smile
[12]

Fett [ Avatar ]

yyy to Soul :P

30.12.2004
14:35
smile
[13]

kreta [ Chorąży ]

jupi :D

30.12.2004
14:38
smile
[14]

Fett [ Avatar ]

uhm tak Kreciku :) ... jakie te juniorki słodkie :P

filmy mi działają yeaah :D

30.12.2004
14:44
[15]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yoo :>

Mnie AvP tez sie podobał, a ludzie którzy go zjechali nie umieli podac nawet sensownych powodów dla których go jadą :]. Widze ze jechanie staje sie trędi w tym głupim kraju :).

And of we go to work... c'ya.

30.12.2004
14:49
[16]

Torn [ Merces Letifer ]

*zastanawia się czy aktywować abonament dziś czy jutro :)*

30.12.2004
15:50
smile
[17]

Torn [ Merces Letifer ]

*już się nie zastanawia, czeka na konfigurację przez admina*

30.12.2004
16:14
smile
[18]

Adamss [ -betting addiction- ]

Troche dziwny dopisek w nazwie topicu.. tak jak byśmy byli jakies burżuje czy coś ;).

30.12.2004
16:25
smile
[19]

M'q [ Schattenjager ]


Nie ma to jak meczyk do utrzymania kondycji pod koniec grudnia, przy 2 st. C :D

30.12.2004
16:37
[20]

Fett [ Avatar ]

no przeciez na żarty z ta elitką ;P

oglądnałem Piłe.... kurde genialny film :d

30.12.2004
16:45
[21]

Torn [ Merces Letifer ]

Głupie to tłumaczenie :)


***light spoiler***

Saw jako końcówka od jiggsaw bardziej pasuje (czyli coś jak łamigłówka, zagadka).
No, ale ci co widzieli.. piła też może być :>

30.12.2004
17:12
[22]

SULIK [ olewam zasady ]

Torn - ale saw tez pasuje do : pila do miesa :]
co jest w pewnym mome cie filmu

[ nie ogladalem jeszcze ]

30.12.2004
17:18
[23]

Torn [ Merces Letifer ]

Sulik - po to napisałem > ***light spoiler***. Mogłeś już tego nie pisać.

30.12.2004
17:34
[24]

SULIK [ olewam zasady ]

Torn - no coz to akurat co napisalem wiem z strony SAW oraz z trailerow :)

30.12.2004
19:30
smile
[25]

Kompo [ bujaka jamajka ]

y0 compadres !

jak się nazywa ta piosenka taka... fajna nawet... kobitka śpiewa... powtarzają się jakżesz oryginalne słowa "love you, love you" cały czas.

30.12.2004
21:26
[26]

Fett [ Avatar ]

yy nie mam pojecia :)

30.12.2004
21:36
[27]

Mortan [ ]

Kompo --> o to chodzi ?

Natasha Bedingfield - These Words

Threw some chords together, the combination D-E-F
Its who I am, its what I do, and I was gonna lay it down for you
I tried to focus my attention, but I feel so A-D-D
I need some help, some inspiration, but its not coming easily

(bridge)
Tryin to find the magic,
Tryin to write a classic,
Dontcha know, dontcha know, dontcha know?
Wastebin full of paper,
clever rhymes- see ya later

(chorus)
These words are my own, from my heart flow,
I love you, i love you, i love you, i love you,
There's no other way to better say
I love you, i love you

Read some Byron, Shelley and Keates,
recited it over a hip-hop beat
I'm havin trouble sayin what i mean,
with dead poets and a drum machine

You know i had some studio time booked,
but i couldnt find the killer hook,
now you're gonna raise the bar right up,
nothin i write is ever good enough

(repeat chorus twice)

I'm gettin off my stage
the curtains pull away
No hyperboles to hide behind
My naked soul exposes
woaaaaah

(repeat bridge)
(repeat chorus
I love you I love you, thats all i got to say
cant think of a better way, and thats all i got to say
I love you, is that ok?

30.12.2004
22:06
smile
[28]

Torn [ Merces Letifer ]

Ave.

Postrzelałem sobie trochę peterdami jak dzieciak :>
Fajnie mi korsarz wybuchł metr od ręki w powietrzu :D
*piromaniak mode: off*

30.12.2004
22:10
[29]

Fett [ Avatar ]

a ja właśnei nie wiem co ze sobą robić, wieje nudą :/

30.12.2004
22:17
[30]

Torn [ Merces Letifer ]

Kup petardy i się rozerwij x]

30.12.2004
22:26
smile
[31]

Brisk. [ Chomik ]


* podoba mu sie opis na gygy Femme [która swoją dropgą dawno tu nie bywała :>] *

30.12.2004
22:31
[32]

Fett [ Avatar ]

Torn - troszke za pozno na zakupy :P

Brisk - a mianowicie jaki ? :>

PS. Wstyd się przyznać, ale odliczam 50 postów :/ To mi sie nie zdarzało :)

31.12.2004
00:11
[33]

Torn [ Merces Letifer ]

Już 31..
teoretycznie normalny dzień, tylko, że jakis tam papież Grzegorz któryś tam wprowadził sobie kalendarzyk i bum.
technicznie są moje imieniny :) (nie, nie Sylwek), których nie obchodze, no ale technicznie powinienem.

Standardowy dzień się zapowiada...
ciekawe czy już moge edytować ...

31.12.2004
00:12
[34]

Torn [ Merces Letifer ]

Nie, nie mogę jeszcze :P

31.12.2004
00:28
[35]

Brisk. [ Chomik ]


YoO :]

Fett nie powiem :>

Dzień jak codzień :> No poza hałasem jaki bedzie :> Ja sobie odbije to kiedy indziej :]
Zresztą siem źlem czujem i boje sie że mogłoby byc jeszcze gorzej a zdrowie to kasa :| A mam opłaconego Sylwka, wszystko przygotowane no ale min przez zdrowie nie idem.

31.12.2004
00:48
[36]

Brisk. [ Chomik ]


jo tyż ni mom Edyty :>


Jak dobrze być młodym
Wyrzucać z siebie 100 000 wulgaryzmów
Z podniesioną głową
Jak dobrze być bandytą
I demolować bary celować w przeciwnika
Z podniesiona głową
Plujemy w twarze tych
Co chcą nas zatrzymać
Suniemy swoim szlakiem
Niekoniecznie do nieba
Radio młodych bandytów
Radio Wy i my na jednej fali
Jak dobrze być młodym
Upiększać domy w obelżywe historyki
Z podniesiona głową
Jak dobrze być bandytą
I mieć złe zamiary prowokować policjantów
Z podniesioną głową
Wzruszamy ramionami
Na gesty pogardy
Cóż dl nas znaczą
Przedwcześni starcy
Spójrz to chciwe oczy
Chciwe oczy miejskiego bogacza
To oczy żałosnej kultury
Którą on stworzył dla nas i dla Was
Jej nudne propozycje dotyczące zabawy
Czynią nas młodymi bandytami
Jak dobrze być młodym
Wykrzyczeć publicznie hasła nielubiane
Z podniesioną głową
Jak dobrze być bandytą
I nie bać się nikogo uliczne robić burdy
Z podniesioną głową

31.12.2004
02:59
smile
[37]

Torn [ Merces Letifer ]

Właśnie obejrzałem "The Incredibles". Podobało mi się. Początek może trochę słaby, ale z minuty na minutę się rozkręcało :)
Fajne niektóre scenki, no a grafika to powala. Szukam szczęki właśnie. Koncówka wyrąbana pod względem animacji. Żeby jakieś bardzo śmieszne to było to akurat nie, ale animacja pierwsza klasa.

31.12.2004
03:05
[38]

SULIK [ olewam zasady ]

A ja ogladlem Egzorcyste 2 i 1/2
oraz Blind Horizon

i ide spac :|

bo moj admin jest [ cenzura] [cenzura ] i [cenzura ].... nie potrafi [cenzura ] jeden nic pozadnie zrobic do [cenzura ][cenzura ][cenzura ][cenzura ], o ja [cenzura ][cenzura ][cenzura ]
to juz zaczyna byc chore [cenzura ][cenzura ][cenzura ]

no dobranoc ide snic o skalpowaniu go, obdzieraniunz e skory na zywaca i po obdarciu oblewaniu octem i psypywaniu solom, a na koniec wykompaniu w oleju na goraco :]

31.12.2004
03:11
[39]

Torn [ Merces Letifer ]

I jak się Blind Horizon podobał?
Bo dla mnie przerost kasy nad sensem zużycia rolki filmu.
Po co Kilmer się w to pchał to nie wiem.

31.12.2004
04:13
[40]

Torn [ Merces Letifer ]

no to boobranoc.

31.12.2004
05:01
smile
[41]

Adamss [ -betting addiction- ]

Hm, na warcie nadal jestem :).

31.12.2004
09:08
smile
[42]

Kompo [ bujaka jamajka ]

siema !
już dziś sylwester...
dzizas, będzie się działo :›

31.12.2004
09:15
smile
[43]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Mortan - > dzięki, o to właśnie chodziło. :)

31.12.2004
10:10
smile
[44]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Ave albo lepiej Ewe :)

ja tam nie wiem co z dzisiejszym sylwkiem :]. W tym roku zbieram na tego cyfrzaka a akrat cena Canona A95 zeszła do takiego poziomu ze stał sie opłacalny dla zwykłego biedngo studenta :D. I nie wiem czy ta cena po nowym roku znowu nie podskoczy wiec musze wynegocjować jakoś z mader warunki zakupu. Stad własnie nie mam na sylwka. Chyba ze ktos bedzie w domu robił to wtedy co innego. Mniejsze koszta :). A jak nie to odrobię za rok Sylwka :).

31.12.2004
10:24
[45]

Brisk. [ Chomik ]


Ave albo lepiej Ewe :)

SySuniu ja Cie prosić ładnie Ty mi Ewe zostaw w spokoju :D


A wogóle to YoO :] Czujem siem fatalnie :] Prawie płuca sobie juz wyplułem :]

31.12.2004
10:34
[46]

M'q [ Schattenjager ]


Hi:)

31.12.2004
10:36
[47]

Fett [ Avatar ]

Joł :)

31.12.2004
10:39
[48]

Brisk. [ Chomik ]


Yeeeee :)

31.12.2004
10:42
smile
[49]

M'q [ Schattenjager ]


Oooo numracja poprawiona ^^

31.12.2004
10:43
smile
[50]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Briś zawsze masz drugie :D

31.12.2004
10:45
smile
[51]

Fett [ Avatar ]

była już po trzecim poście. Administartorzy sa najlepsi !
*upewnia się że społeczniaki widziały*
no!
*mlask mode: off*

31.12.2004
10:46
smile
[52]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Yoł :D

No powiem, ze V: Bloodlines coraz bardziej mnie sie podoba :] Hmm co by tu dalej robić :D

31.12.2004
10:46
[53]

Brisk. [ Chomik ]


M!qś nie zmieniaj tematu :>

SySuś nie kce żadnego drugiego ^^

jeeezzzz jak ja tego dawno nie słyszałem :>


When the sun shines on the mountain
And the night is on the run
It's a new day
It's a new way
And I fly up to the sun

I can feel the morning sunlight
I can smell the new-mown hay
I can hear God's voice is calling
For my golden sky light way

Una paloma blanca
I'm just a bird in the sky
Una paloma blanca
Over the mountains I fly
No one can take my freedom away

Once I had my share of losing
for they locked me on a chain
Yes they tried to break my power
oh I still can feel the pain

Una paloma blanca
I'm just a bird in the sky
Una paloma blanca
Over the mountains I fly
No one can take my freedom away

Una paloma blanca
I'm just a bird in the sky
Una paloma blanca
Over the mountains I fly
No one can take my freedom away

31.12.2004
10:50
smile
[54]

M'q [ Schattenjager ]


SySuś nawet nie wiem jakiego tematu :)

31.12.2004
10:57
smile
[55]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

*pije kawe* i mysli jak by to delikatnie mader zagadać :>

31.12.2004
10:58
smile
[56]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

A ja mam pytanie wiecie może co to za kawałek ten co leci w reklamie Dorato ? był także w Hot Shot 2 podczas jazdy limuzyną Toporka i tej panienki :D

31.12.2004
11:35
smile
[57]

Fett [ Avatar ]

aaa właśnie szarżowałem samochodem cioci po placu :D argh 130 KM pod maską i mój first kontakt z maszyną :P Jaa chce jeszcze raz !

31.12.2004
12:21
smile
[58]

Wiolax [ Senator ]

Hi VLu :)

brykanego i szarżownego :P
Sylwestra :)))

...and a Happy New Year *zaśpiewał renifer i zwalił się pod stół :P :D*

31.12.2004
12:25
smile
[59]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

...and a Happy New Year taaaaa.. nie ma to jak usłyszeć te pocieszające słowa...

... kurde... stary się juz robię

:)

31.12.2004
12:54
smile
[60]

Brisk. [ Chomik ]


To tak samo jak widzieć z samego rana dzień w dzień, to pocieszające hasło:
Idea. Miłego dnia.


^^

31.12.2004
12:58
smile
[61]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

No ale to tylko dzień a nie qrna cały rok :D

31.12.2004
12:59
smile
[62]

Brisk. [ Chomik ]


taaaak ale co dzień przez cały rok :D

31.12.2004
13:03
smile
[63]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Przytul kaktusa, kolce też potrzebują miłości..

:D

31.12.2004
13:04
[64]

Fett [ Avatar ]

łiii aż się wzruuuszyyyłem 8) dziękuję ;)

31.12.2004
13:14
smile
[65]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Kochaj deszcz, bo tylko on na ciebie leci...

31.12.2004
13:17
smile
[66]

Torn [ Merces Letifer ]

I'm up :-)

31.12.2004
13:19
smile
[67]

M'q [ Schattenjager ]


kałuża - to akwen wodny o niewielkim znaczeniu strategicznym, do przekroczenia którego nie jest potrzebny sprzęt saperski

rzeka - to przeszkoda terenowa o wilgotności 100%

31.12.2004
13:20
[68]

Torn [ Merces Letifer ]

ta a lufa to kawałek powietrza otoczony stalą.

o czym gadacie?

31.12.2004
13:21
smile
[69]

Fett [ Avatar ]

6000 :]

31.12.2004
13:22
smile
[70]

M'q [ Schattenjager ]


Gratz :)

31.12.2004
13:25
smile
[71]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

o czym gadacie?

Yyyyy gapi się bezmyslnie na Tornusia jakby ten nagle zwariował :D

31.12.2004
13:25
smile
[72]

Aerwin [ Centurion ]

i idziemy od nowa :D

31.12.2004
13:27
[73]

Torn [ Merces Letifer ]

que?

31.12.2004
13:28
[74]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

wtf?

31.12.2004
13:28
[75]

Torn [ Merces Letifer ]

pytałem normalnie, teraz zapytam nienormalnie:
po cholere wklejacie tutaj jakieś bezsensowne teksty? To ma czemuś służyć czy tak tylko wklejacie sobie - pasuje now? 8)
time4breakfast

31.12.2004
13:31
smile
[76]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ludzie nie udawajta greków tylko powiedzcie mnie co to za utwór, ze sie tak wyraże :D

31.12.2004
13:32
smile
[77]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

czy tak tylko wklejacie sobie masz swoja odpowiedz panie filozofie...

31.12.2004
13:33
[78]

Torn [ Merces Letifer ]

Jakbym miał Hot Shots pod ręką to bym może wiedział, a tak nie pamiętam..
a nie leciało coś takiego w refrenie?
ekhem..
I'm so excited, and I just can't hide it, cośtam cośtam I think I like it
o to chodzi?

31.12.2004
13:34
smile
[79]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Shakkus ---->> Dorato : The Pointer Sisters - "I'm So Excited" opis: Reklama szampanów Dorato.
Dzisiejszy post sponosoruje link:

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 13:34:00]

31.12.2004
13:35
smile
[80]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Szefu no widzisz jak potrzeba to wiesz o co chodzi no i ładnie umiesz śpiewać, a teraz tytuł :D :D

*ma wrażenie, ze nikt go nie słucha* :D


No ba i nawet Burzuś sie na cos przydał :D :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 13:34:55]

31.12.2004
13:35
[81]

Torn [ Merces Letifer ]

Ja nie widziałem żadnej reklamy dorato, toteż tylko mi się przypomniało jak Topper coś tam robił z tą laską w limuzynie.

filozof musi iść się ogarnąć.

31.12.2004
13:38
smile
[82]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No krzyknij porządnie odrazu zareagują :> qna swięta jakies czy letarg zimowy (hmm zimowy??:P)

shakkus dziekuje bardzo za pomoc :D

31.12.2004
13:48
smile
[83]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Shakkuś pozmywa naczynia w kuchni i Shakkuś bedzie kwita :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 13:47:27]

31.12.2004
13:53
smile
[84]

Brisk. [ Chomik ]


* nie zaczepiany przez nikogo macha sobie ogonkiem w spokoju w kącie i łypie ocętami po tych dziwnych ludkach *

31.12.2004
13:57
smile
[85]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

shakkus zrobił shakkus może odejsć :D :D

*patrza dziwnie na Brisia* :D

31.12.2004
14:09
smile
[86]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

*tez patrzy dziwnie na Brisia, idac do swoje kwatery zamykając szczlnie drzwi na klucz :D*

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 14:17:00]

31.12.2004
14:12
smile
[87]

Brisk. [ Chomik ]


* podoba mu sie że tak na niego patrzą szyscy * :D

31.12.2004
14:18
smile
[88]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

o ludzie ale ja blenduf kópę dziś robiem...

31.12.2004
14:30
smile
[89]

Brisk. [ Chomik ]

blenduf to ok zrozumiem ale kópe se daruj psynajmniej tutaj :D
Idź do Shakkusia :D

31.12.2004
14:35
[90]

Fett [ Avatar ]

ogladal ktos ale kino ? :D było "Ziemia kontra spodki kosmicze" P:

31.12.2004
14:36
smile
[91]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

*penka ze smiechu* :D

31.12.2004
14:40
smile
[92]

Brisk. [ Chomik ]


oj :D

31.12.2004
15:04
smile
[93]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Nie to zebym się czepiał, ale to chyba z 300 kilo zywego tłuszczu...

31.12.2004
15:07
smile
[94]

Brisk. [ Chomik ]


SySuś widze że obniżasz loty galeryjne :>

31.12.2004
15:10
smile
[95]

Torn [ Merces Letifer ]


31.12.2004
15:11
smile
[96]

Brisk. [ Chomik ]


SySUś patrzaj :> Szefowi sie spodobała :>

31.12.2004
15:13
smile
[97]

Torn [ Merces Letifer ]

Z Twojego komentarza się śmieje Brutusie.

31.12.2004
15:18
smile
[98]

Brisk. [ Chomik ]


Brutusie? :>

* bawi sie nożem * :D

31.12.2004
15:19
smile
[99]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

*smieje sie z obu* :D

31.12.2004
15:23
smile
[100]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Rebus....

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 15:22:42]

31.12.2004
15:27
smile
[101]

Brisk. [ Chomik ]


o k***a! :D


* tyż sie smieje z obu * :D

31.12.2004
15:30
smile
[102]

Silver Fox [ spamer ]


*wchodzi*
Można wstąpic? :)

31.12.2004
15:44
smile
[103]

Torn [ Merces Letifer ]

Farbowany lis czy prawdziwy ? :>

Briś - nie baw się bo się skaleczysz..

31.12.2004
15:47
smile
[104]

Silver Fox [ spamer ]


Torn ---> Transformowany :)

31.12.2004
15:48
smile
[105]

Silver Fox [ spamer ]


Torn ---> Tak na serio to prawdziwy. Jestem pod ochroną, grozi mojej rasie wyginięcie :)

31.12.2004
15:53
smile
[106]

Brisk. [ Chomik ]


* rzuca nożem w lisa *

31.12.2004
15:54
smile
[107]

Silver Fox [ spamer ]


*unik*

31.12.2004
15:54
smile
[108]

Silver Fox [ spamer ]


Brisk. ---> Rzucaj celniej :D

31.12.2004
15:58
[109]

Torn [ Merces Letifer ]

Tranformer znaczy się ;)

no to pewnie wiesz już co nieco - nie pisz głupot. Humor jak najbardziej mile widziany. I takie tam.

SS - pamiętasz jak na początku było z nowymi? Skan itp.

Koniec roku trzeba by może podsumować trochę..
Ile to osób się przewinęło. Kilku wpadło na moment, pogadało - było fajnie i zniknęli..
Pencil, Łowca Czarownic, Wiener, Coy, Cuphay, Conroy... (nie pamiętam wszystkich, sorry).
Kamile też się potraciły w większości...

31.12.2004
15:58
smile
[110]

Brisk. [ Chomik ]


wole nie pytać kogo trafiłem :D

Ale mam nadzieje że któregoss z obserwatorów :>

31.12.2004
16:00
smile
[111]

Silver Fox [ spamer ]


Torn ---> Ja tak szybko nie zniknie :P Nie będziecie mieli aż tak dobrze :D

31.12.2004
16:01
smile
[112]

M'q [ Schattenjager ]

Wszyscy tak mówią :)

31.12.2004
16:01
[113]

Torn [ Merces Letifer ]

Już się boję :>

PS. czy któraś z wymienionych wyżej xywek Ci coś mówi ? :>

31.12.2004
16:02
smile
[114]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

*czujne oczy kapusiów patrza* :]

Torn ---->> ano, ale sam juz nie pamietam kto był :). Zresztą nie mam teraz glowy do tego.

31.12.2004
16:02
[115]

Silver Fox [ spamer ]


Torn ---> Nic mi nie mówią. Nie jestem ich reaktywacją :)

31.12.2004
16:04
smile
[116]

Torn [ Merces Letifer ]

Ale czyjąś jesteś :>

31.12.2004
16:06
[117]

Silver Fox [ spamer ]


Torn ---> Dobrze myślisz, jestem czująś reaktywacją, ale wcześniej nie pisałem tutaj :)

31.12.2004
16:07
smile
[118]

Brisk. [ Chomik ]

Elite Recon Squad sie melduje :]

31.12.2004
16:08
[119]

Torn [ Merces Letifer ]

No to seria pytań do rekruta - dlaczego taką xywkę obrałeś sobie ? :)

31.12.2004
16:16
smile
[120]

Scandal [ S P Q R ]

Torn check ddw tam tez mają pewne podejrzenia :) ^^

31.12.2004
16:17
smile
[121]

Torn [ Merces Letifer ]

eh, jeszcze edita nie mam :(

btw, to jest zwykłe pytanie - ot ludzka ciekawość...

31.12.2004
16:18
smile
[122]

Silver Fox [ spamer ]


Torn ---> Bo taka jest fajowa :D

31.12.2004
16:20
[123]

Torn [ Merces Letifer ]

mhm :-)
*zapisuje do akt*

31.12.2004
16:25
smile
[124]

Shadow of the Beast [ Junior ]

Taka też jest fajowa :D

31.12.2004
16:33
[125]

Fett [ Avatar ]

Co to stara gwardia przyszła ? :)

31.12.2004
16:34
[126]

Torn [ Merces Letifer ]

Fett - kontrwywiad rozpracowuje ocb :)

31.12.2004
16:39
smile
[127]

Fett [ Avatar ]

to ja tyż !

31.12.2004
16:42
[128]

Aerwin [ Centurion ]

nu znaczy sie wróg czaja sie w kszakach !

31.12.2004
16:46
[129]

Torn [ Merces Letifer ]

o_O
może zaraz wpadnie użytkownik, który np. jest od początku i napisał 3 posty overall, hehe :)

Come out, come out wherever you are, spectators!

31.12.2004
16:48
smile
[130]

M'q [ Schattenjager ]


Niektórzy to mają chyba nieźle nawalone pod kopułą zakładając 10 xywek dziennie.

31.12.2004
16:50
smile
[131]

Torn [ Merces Letifer ]

:-)

albo inaczej - pizdło im na dekiel.

Właśnie - ja bym chciał, żeby mi Soul wykasował ksywki - wiem, że niby się nie da, no ale jak ktoś dostaje banana to posty danej ksywki przechodzą na konto anonimowego - wtedy zostawiłbym sobie te 10 podstawowych xywek a reszte wywalił :>
*rechot*

31.12.2004
16:54
[132]

Aerwin [ Centurion ]

o Boń Broże NIE ! :D

31.12.2004
17:18
smile
[133]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

31.12.2004
17:22
smile
[134]

Brisk. [ Chomik ]


* pasuje mu taki podgląd masowy * :>


Patrzajta Shakkusiek juz pije bo cos za bardzo sie cieszy chopok :D

31.12.2004
17:24
[135]

Torn [ Merces Letifer ]

..dał ostro w palnik :)

*śmiech maniaka*
mam edit'a w końcu :P
Ale jakiś taki ubogi.. nie mogę mordy zmienić, nie mogę linka dodać...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 17:34:40]

31.12.2004
17:26
smile
[136]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Muahahaha przez przypadek nacisło mnie sie X i zamkneło okno buuuuuu :D ale jestem szprytny i juz jestem spowrotem :D

31.12.2004
17:30
smile
[137]

Brisk. [ Chomik ]


aha! czyli piłeś przez co teraz masz problemy z trafianiem :P

31.12.2004
17:31
[138]

Fett [ Avatar ]

6 razy musiałem to przeczytać żeby zrozumieć o co chodzi :D

31.12.2004
17:31
smile
[139]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ja nie pije :D a z trafianiem nie mam problemow :D hmm coś sugerujesz ? :>

31.12.2004
17:42
smile
[140]

Brisk. [ Chomik ]


Fett wypij jeszcze jednego a może załapiesz nastepnym razem za 3 :P

Shakkuś co Ty kufa abstynent? :> jeeeezzzz z kim ja sie zadaje :> I nic nie sugeruje :> Ja stwierdzam fakty :>

31.12.2004
17:44
smile
[141]

Silver Fox [ spamer ]


<--- Brisk.

31.12.2004
17:46
[142]

Aerwin [ Centurion ]

jeee brisk pracuje nad tym

31.12.2004
17:47
smile
[143]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Briś może i abstynent, ale za to przystojny :D a ja nie znam żadnego Fakta :D

31.12.2004
17:47
smile
[144]

Fett [ Avatar ]

yyy schizofremia straszna rzecz

31.12.2004
17:47
[145]

Silver Fox [ spamer ]


Ale polewka, trzeba uważac bo nas wszystkich zŁAPIOŁ i wsadzom do kicia ;D

31.12.2004
17:51
[146]

Fett [ Avatar ]

spooko mam pachy :D

31.12.2004
17:52
smile
[147]

Aerwin [ Centurion ]

Aha ! wszystko jasne :D nagonka na lisa :D

31.12.2004
17:53
[148]

Torn [ Merces Letifer ]

Strasznie śmieszne..
Chyba trzeba wyciągnąć jakiś film na wieczór - ale coś nie mam ochoty na LotR'a.
Może Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną, anyone seen - remake - ?
*szuka Sulika*

31.12.2004
17:54
smile
[149]

Fett [ Avatar ]

łapaj go bo nam ucieknie :D

31.12.2004
17:56
smile
[150]

Silver Fox [ spamer ]


Właśnie otrzymałem wiadomośc że zostałem jedynym osobnikiem z gatunku Silver. Jestem cenny... :D

31.12.2004
18:02
smile
[151]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Szefu ja widziałem i jeśli chodzi o mnie to powiem, ze typowe hamerykańskie kino plus pełno krzyków i wycia piły :P mimo wszystko da sie obejrzeć :D

31.12.2004
18:05
smile
[152]

Brisk. [ Chomik ]


Szefu popycham tfu popieram Shakkusie co do mexykańskiej :> Nie żebyśmy razem oglądali w kinie w ostatnim rzędzie :>

Shakkusiek jak TY przystojna to ja co najmniej pikna :]

31.12.2004
18:05
smile
[153]

M'q [ Schattenjager ]


Mikś się zwija na fajną imprezkę i życzy wszystkim udanego Nowego Roku i niezłej zabawy tonite :)

31.12.2004
18:07
smile
[154]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Briś qna to byłeś Ty no patrz jaki ten świat mały :D No i doszliśmy do tego, żeśmy pikni i przystojni :D

Miqś aaaaaaaa se ić :D

31.12.2004
18:09
smile
[155]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkuś wiesz to wychodzi na to że jesteśmy jedyni niepowtarzalni w naszym rodzaju :D Tylko czemu Stoła nas w takim razie zostawił? :D

M!qś a se ić :>

31.12.2004
18:10
[156]

Fett [ Avatar ]

Mikuś dajemy Ci ostatnią szanse, pozniej nie bedzie powrotu LOL :D

udanej imprezki, masz moje pozwolenie synku :)

31.12.2004
18:11
smile
[157]

Brisk. [ Chomik ]


Synku? M!qś? Fett? Shakkuś zdradzałaś mnie?! :>

31.12.2004
18:12
smile
[158]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu bo Stoła był jakis dziwny widać onieśmielała go nasza uroda :D

Brisia jesteś jedyna to napewno nie ja :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 18:12:15]

31.12.2004
18:15
[159]

Fett [ Avatar ]

Brisiu ty paskudniku :P

31.12.2004
18:16
[160]

Torn [ Merces Letifer ]

Nieee zaczynajcie znowu bo mnie coś strzeli :>

Pogadajcie o jakiejś grze/filmie/drinku or smthg...


edit: ktoś ogląda w tej chwili Wakacje w Vegas ? Co to była za muzyczka jak Clark podchodził do krukiera?? Taka z lat `60~`70

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 18:16:57]

31.12.2004
18:17
smile
[161]

Brisk. [ Chomik ]


Feciu dzięki wreszcie jakieś miłe słowo dziś słysze :]

Shakkusia no moge byc jedyna :D A co do urody to wiesz że to nie wszystko czym możemy sie pochwalić :D

31.12.2004
18:18
smile
[162]

Brisk. [ Chomik ]


ihihihihi :>

Szefie:
gra: Iron Storm ostatnio przeszedłem :> Nie pytaj czemu :>
film: wczoraj na tvp 1 coś o wężach :D
muzyka: https://igolfm.info:8800/ :D

31.12.2004
18:19
[163]

Fett [ Avatar ]

Tornia wróciła ;)

Brisia to typowy przedstawiciel koiety z wąsem :D

*uciera mase na tort w misce*
a słyszeliście co u Hanusi ?

31.12.2004
18:20
[164]

Brisk. [ Chomik ]

a słyszał/pił ktoś capiranha?


Fett i do tego jakam pienkna :]

31.12.2004
18:23
[165]

Brisk. [ Chomik ]


powinno byc chyba caipirahna :>

31.12.2004
18:23
[166]

Fett [ Avatar ]

a ja tam wole cafe la`hui, ale muszem sie ograniczac bo przytyłam 60 gram
*robi szalik na drutach*

31.12.2004
18:24
smile
[167]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu ano wiem wiem, ze mamy :D hmm a czym ? :D

Szef a ja gram w Vąmpierza:Bloodlines hmm i co moge jeszcze powiedzieć hmm może piwa ? :D

31.12.2004
18:25
[168]

Silver Fox [ spamer ]


Torn ---> Ja oglądam :)

31.12.2004
18:27
[169]

Torn [ Merces Letifer ]

Fett - przyznaj się, już dałeś w palnik, co? ^^

31.12.2004
18:28
[170]

Brisk. [ Chomik ]


Shakkus u całą noc bysmy musieli to wymieniać :D

ide po jakies tabletki :> bo mi łeb pęka :>

31.12.2004
18:30
[171]

Torn [ Merces Letifer ]

Silver Fox - a wiesz co to za muzyczka była ??

Ta muzyczka była w prawie każdym filmie o wojnie w Vietnamie...
:/

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 18:33:25]

31.12.2004
18:32
smile
[172]

Silver Fox [ spamer ]


Torn ---> Niestety nie :(

31.12.2004
18:33
smile
[173]

Silver Fox [ spamer ]


Brisk. ---> Chyba masz konkurencje o największą ilośc postów :P

31.12.2004
18:33
[174]

Fett [ Avatar ]

upaliłem rue :P

31.12.2004
18:35
smile
[175]

Brisk. [ Chomik ]


Lisek a konkurentowywuj sie :P

Szefie czy mam przesłuchać Lisa i wydobyć od niego ten tytuł piosenki?:>

31.12.2004
18:36
smile
[176]

Silver Fox [ spamer ]


*włącza lampke i siada na krześle*

31.12.2004
18:39
[177]

Torn [ Merces Letifer ]

mydłem go, mydłem!


NP is coming

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-12-31 18:40:35]

31.12.2004
18:40
[178]

Fett [ Avatar ]

*podkłada Harleqina Foxowi*

31.12.2004
18:42
[179]

Brisk. [ Chomik ]


Silver dlaczego nie piszesz na poprzednim nicku? :>

31.12.2004
18:42
[180]

Silver Fox [ spamer ]


Brisk. ---> Mam go dośc

31.12.2004
18:43
[181]

Hellcat [ Legend ]

Silver Fox, a Ty to niby kto jesteś?

Bo widze że ostatnio wszyscy jakby zauważyli że istnieje coś takiego jak VL...

31.12.2004
18:44
[182]

Brisk. [ Chomik ]


I tylko dlatego?:> I dłuższy staż i więcej postów i znany jesteś :> Chcesz sobie ustrzelić na tym jakiś rekord? :> I czemu nie napisałeś od razu tutaj kim byłes wczesniej?:>

31.12.2004
18:44
[183]

Torn [ Merces Letifer ]


===============================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTUNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
===============================================

..........................PLEASE WAIT WHILE LOADING...............................

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.