GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu gry Flash'owe: Zjedź piłeczką do celu! Trudne:P

30.12.2004
10:09
smile
[1]

arthe[16] [ breakdance ]

Z cyklu gry Flash'owe: Zjedź piłeczką do celu! Trudne:P

Sami sprawdźcie:P

30.12.2004
10:23
[2]

pXXq [ Pretorianin ]

uwaga...to wciąga...hehe mój pierwszy wynik 166

30.12.2004
10:23
smile
[3]

guzol [ LEXUS ]

Naprawdę fajna, i wciagająca gra

30.12.2004
10:36
smile
[4]

Sir Skull [ Know your enemy ]

Było już - chyba na wakacjach :P Fajna i wciągająca gierka.
Nie moge przejść 8 levelu :P wynik: 24470

30.12.2004
10:53
smile
[5]

Marek z Lechem [ Konsul ]

Heh, poleglem na:
level 7, score: 22120
No i widzialem to juz dosc dawno temu, fakt ze gdzies tak po 5-6 etapie zaczynaja sie schody(i zwykle szybko sie koncza- nasza porazka)

30.12.2004
11:04
smile
[6]

Jerryzzz [ Senator ]


Cos mi sie wydaje, ze to jakis sabotage :P

30.12.2004
11:10
[7]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Narazie jestem najlepszy:
Lvl: 8
Score: 25590

30.12.2004
11:11
[8]

BBC BB [ massive attack ]

Ja doszedlem do
level:7
Score: 18995

Nawet fajne, ale na szostym levelu zaczyna byc coraz trudniej

30.12.2004
11:29
smile
[9]

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]

level : 8
score : 22920
fajne ,znam od dawna ,znudziło mi sie i dlatego skonczylem na tym levelu :)

30.12.2004
11:30
[10]

>Luzer< [ Music Addict ]

Była juz kiedyś i najwięcej doszedłem do 9 levelu

30.12.2004
11:33
[11]

TheAnswer [ Quetzal ]


fajna najdalej 7 lvl

30.12.2004
11:34
[12]

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]

edit
level : 8
score : 26920

30.12.2004
11:34
[13]

White Star [ Soldier ]

nigdy tej gry nielbiałem...

30.12.2004
11:39
[14]

Anarki [ Demon zła ]

fajnie :D 130 :D

30.12.2004
11:45
smile
[15]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Świetna gierka :)

Muszę trochę poćwiczyć :D

30.12.2004
11:53
[16]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Fajnie zrobione, wciąga, a przedewszystkim... było :)

30.12.2004
13:26
[17]

Regis [ ]

Kiedys w to czesto pogrywalem - rekord ~30k mialem :)

30.12.2004
13:30
[18]

Fett [ Avatar ]

na 8 sie wyjechałem :0

30.12.2004
13:45
[19]

BBC BB [ massive attack ]

tym razem 21575, level7

30.12.2004
14:02
[20]

Lookash [ Generaďż˝ ]

A ja się chciałem zapytać, gdzie ten cel, do którego mam zjechać piłeczką? ;)

31.12.2004
09:00
smile
[21]

arthe[16] [ breakdance ]

Coraz trudniejsze te lvle :P

31.12.2004
09:12
smile
[22]

bukers [ Konsul ]

dobre

31.12.2004
09:13
[23]

bukers [ Konsul ]

dobre

31.12.2004
09:51
smile
[24]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

BYŁO ;-)

31.12.2004
10:05
smile
[25]

volvo95 [ Legend ]

Bardzo stare :)

Ja pracowałem w kafejce doszedłem bodajże do 9 levelu ...

31.12.2004
10:07
smile
[26]

Gul'dan [ Konsul ]

tylko ze jest 8 lv:P :D

31.12.2004
10:09
[27]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

ja na to wczoraj przypadkiem trafiłem i zrobiłem 280 chyba czy jakoś tak. Bardzo fajna gierka swoja drogą ;)

31.12.2004
10:17
[28]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

doszedłem do tego 8 i wątpie czy on jest do przejscia ;) hehe miałem 570 pkt chyba

31.12.2004
10:28
[29]

Mc-Muza [ Konsul ]

FAJNIUŚKA GIERKA - first record 116 ;p

31.12.2004
10:54
[30]

Kacha [ Generaďż˝ ]

level 7
17470

31.12.2004
11:35
[31]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Lev 7, 18530 pkt.

31.12.2004
11:38
[32]

Sir Skull [ Know your enemy ]

grrr... 8lvl jest nie do przejścia :P Jeśli ktoś przejdzie 8lvl to niech zrobi screena i tu pokaże :)
Ja jak narazie najwięcej mialm 28630 pkt.

31.12.2004
11:48
smile
[33]

Mayhem [ Henry Chinaski ]

Dziwne... wygląda na to, że niektórym pod tym linkiem wyświetla się gra Gyroball, a innym (w tym mnie) Curveball... Jak to jest możliwe?? :)

31.12.2004
11:51
[34]

Mayhem [ Henry Chinaski ]

Już wiem... w Operze jest Curveball, w MSIE Gyroball... :) Genialna strona... LOL

31.12.2004
11:53
[35]

cronotrigger [ Rape Me ]

wylaczylem ta gre zanim zdazylem sie uzaleznic :)

31.12.2004
12:12
smile
[36]

dziku86 [ The Cure ]

186pkt. 3 lvl , 2 gorki nie moge przejsc :)

31.12.2004
12:18
smile
[37]

Pvt. Creak [ Criav ]

21870... kto podsumuje i wypisze wyniki od największego do najmniejszego?

31.12.2004
13:02
[38]

child_91 [ Pretorianin ]

19940 i nie gram więcej

31.12.2004
13:06
[39]

child_91 [ Pretorianin ]

22075 Brutalnie mi przerwano :(

31.12.2004
13:25
[40]

iKzIvaeEr [ l33t ]

Echhh komp już nie miał piłem na 8lvl.. Ja też. Kiedyś miałem 9lvl. Dzisiaj też będe miał :D

31.12.2004
13:41
[41]

>Luzer< [ Music Addict ]

Przegrałem na ostatniej piłce 8lvl, ale jest do przejścia

31.12.2004
13:42
smile
[42]

los Bartos [ 512 ]

22245 pkt, OMG ta gra powrocila! bylo juz, gralem i sie od niej uwolnilem (po dluuugim czasie) a teraz znow nie bedzie na nic czasu :)

31.12.2004
13:44
smile
[43]

los Bartos [ 512 ]

zeby punkty nastukac to najlepiej probowac podkrecac i uderzac 'srodkiem' jednoczesnie :)

31.12.2004
13:44
smile
[44]

Silver Fox [ spamer ]


fajne gra :) jak na flasha

31.12.2004
13:56
smile
[45]

>Luzer< [ Music Addict ]

Za bardzo zaczałem szaleć na 9 i poległem;)

31.12.2004
14:28
smile
[46]

Mr.Dziabol [ Konsul ]

Takie gierki mają coś w sobie, wciągają baaaaardzo......

31.12.2004
16:39
[47]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Rany Julek... Nie wiem, jak to się stało, ale od 10 minut szukam tego wątka, bo naszło mnie znowu na tą gierkę :) Aż zabukmarkuję.

BTW to świetny program, rozbudowane możliwości ścin i podkręcania... Ach, czysty miód ;]

02.01.2005
01:32
[48]

Kacha [ Generaďż˝ ]

level 8
22290

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.