
arthe[16] [ breakdance ]
Z cyklu gry Flash'owe: Zjedź piłeczką do celu! Trudne:P
Sami sprawdźcie:P
pXXq [ Pretorianin ]
uwaga...to wciąga...hehe mój pierwszy wynik 166

guzol [ LEXUS ]
Naprawdę fajna, i wciagająca gra

Sir Skull [ Know your enemy ]
Było już - chyba na wakacjach :P Fajna i wciągająca gierka.
Nie moge przejść 8 levelu :P wynik: 24470

Marek z Lechem [ Konsul ]
Heh, poleglem na:
level 7, score: 22120
No i widzialem to juz dosc dawno temu, fakt ze gdzies tak po 5-6 etapie zaczynaja sie schody(i zwykle szybko sie koncza- nasza porazka)

Jerryzzz [ Senator ]
Cos mi sie wydaje, ze to jakis sabotage :P
Karl_o [ APOCALYPSE ]
Narazie jestem najlepszy:
Lvl: 8
Score: 25590
BBC BB [ massive attack ]
Ja doszedlem do
level:7
Score: 18995
Nawet fajne, ale na szostym levelu zaczyna byc coraz trudniej

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
level : 8
score : 22920
fajne ,znam od dawna ,znudziło mi sie i dlatego skonczylem na tym levelu :)
>Luzer< [ Music Addict ]
Była juz kiedyś i najwięcej doszedłem do 9 levelu
TheAnswer [ Quetzal ]
fajna najdalej 7 lvl
jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
edit
level : 8
score : 26920
White Star [ Soldier ]
nigdy tej gry nielbiałem...
Anarki [ Demon zła ]
fajnie :D 130 :D

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Świetna gierka :)
Muszę trochę poćwiczyć :D
Orlando [ Reservoir Dog ]
Fajnie zrobione, wciąga, a przedewszystkim... było :)
Regis [ ]
Kiedys w to czesto pogrywalem - rekord ~30k mialem :)
Fett [ Avatar ]
na 8 sie wyjechałem :0
BBC BB [ massive attack ]
tym razem 21575, level7
Lookash [ Generaďż˝ ]
A ja się chciałem zapytać, gdzie ten cel, do którego mam zjechać piłeczką? ;)

arthe[16] [ breakdance ]
Coraz trudniejsze te lvle :P

bukers [ Konsul ]
dobre
bukers [ Konsul ]
dobre

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
BYŁO ;-)

volvo95 [ Legend ]
Bardzo stare :)
Ja pracowałem w kafejce doszedłem bodajże do 9 levelu ...

Gul'dan [ Konsul ]
tylko ze jest 8 lv:P :D
kowal24 [ Widzew Łódź ]
ja na to wczoraj przypadkiem trafiłem i zrobiłem 280 chyba czy jakoś tak. Bardzo fajna gierka swoja drogą ;)
kowal24 [ Widzew Łódź ]
doszedłem do tego 8 i wątpie czy on jest do przejscia ;) hehe miałem 570 pkt chyba
Mc-Muza [ Konsul ]
FAJNIUŚKA GIERKA - first record 116 ;p
Kacha [ Generaďż˝ ]
level 7
17470
Conroy [ Dwie Szopy ]
Lev 7, 18530 pkt.
Sir Skull [ Know your enemy ]
grrr... 8lvl jest nie do przejścia :P Jeśli ktoś przejdzie 8lvl to niech zrobi screena i tu pokaże :)
Ja jak narazie najwięcej mialm 28630 pkt.

Mayhem [ Henry Chinaski ]
Dziwne... wygląda na to, że niektórym pod tym linkiem wyświetla się gra Gyroball, a innym (w tym mnie) Curveball... Jak to jest możliwe?? :)
Mayhem [ Henry Chinaski ]
Już wiem... w Operze jest Curveball, w MSIE Gyroball... :) Genialna strona... LOL
cronotrigger [ Rape Me ]
wylaczylem ta gre zanim zdazylem sie uzaleznic :)

dziku86 [ The Cure ]
186pkt. 3 lvl , 2 gorki nie moge przejsc :)

Pvt. Creak [ Criav ]
21870... kto podsumuje i wypisze wyniki od największego do najmniejszego?
child_91 [ Pretorianin ]
19940 i nie gram więcej
child_91 [ Pretorianin ]
22075 Brutalnie mi przerwano :(
iKzIvaeEr [ l33t ]
Echhh komp już nie miał piłem na 8lvl.. Ja też. Kiedyś miałem 9lvl. Dzisiaj też będe miał :D
>Luzer< [ Music Addict ]
Przegrałem na ostatniej piłce 8lvl, ale jest do przejścia

los Bartos [ 512 ]
22245 pkt, OMG ta gra powrocila! bylo juz, gralem i sie od niej uwolnilem (po dluuugim czasie) a teraz znow nie bedzie na nic czasu :)

los Bartos [ 512 ]
zeby punkty nastukac to najlepiej probowac podkrecac i uderzac 'srodkiem' jednoczesnie :)

Silver Fox [ spamer ]
fajne gra :) jak na flasha

>Luzer< [ Music Addict ]
Za bardzo zaczałem szaleć na 9 i poległem;)

Mr.Dziabol [ Konsul ]
Takie gierki mają coś w sobie, wciągają baaaaardzo......
Lookash [ Generaďż˝ ]
Rany Julek... Nie wiem, jak to się stało, ale od 10 minut szukam tego wątka, bo naszło mnie znowu na tą gierkę :) Aż zabukmarkuję.
BTW to świetny program, rozbudowane możliwości ścin i podkręcania... Ach, czysty miód ;]
Kacha [ Generaďż˝ ]
level 8
22290